Naujos dalys

Naujos Caterpillar statybinės technikos dalys

Ieškote dalies Caterpillar technikai? Žemiau rasite originalių dalių numerius pagal mazgą: transmisija ir pavarų dėžė, hidraulika, kabina, stiklai ir apšvietimas, darbo įrenginys ir krautuvo įranga. Atsiųskite numerį arba technikos duomenis: pasiūlysime naują originalią arba alternatyvią dalį.

Statybinės technikos dalys: hidraulinio siurblio korpusas, vikšro atraminis ritinys, vikšro plokštė, variklio pagalvė (iliustracija)
Iliustracija. Dalių pavyzdžiai, ne konkreti prekė.

OEM numeriai pagal mazgą

Numeriai sugrupuoti pagal mazgą (iš viso 568). Šalia numerio nurodyti modeliai, kuriems dalis skirta, jei jie žinomi.

Transmisija ir pavarų dėžė231 numeris
DalisOEM numerisTechnika
Krumpliaratis0546549
Krumpliaratis1028636
Krumpliaratis1075608
Krumpliaratis1085619
Krumpliaratis1085622
Krumpliaratis1085623
Krumpliaratis1107049
Krumpliaratis1107050
Krumpliaratis1107051
Krumpliaratis1107053
Krumpliaratis1107055
Krumpliaratis1107216
Krumpliaratis1107229
Krumpliaratis1107231
Krumpliaratis1107232
Krumpliaratis1107233
Krumpliaratis1125585
Krumpliaratis1174650
Krumpliaratis1197035
Krumpliaratis1197040
Krumpliaratis1211251
Krumpliaratis1252950
Krumpliaratis1252951
Krumpliaratis1287855
Krumpliaratis1484602
Krumpliaratis1484603
Krumpliaratis1484632
Krumpliaratis1484633
Krumpliaratis1484635
Krumpliaratis1484636
Krumpliaratis1484715
Krumpliaratis1484732
Krumpliaratis1484733
Krumpliaratis1694160
Krumpliaratis1695559
Krumpliaratis1695589
Krumpliaratis1695590
Krumpliaratis1695592
Krumpliaratis1695593
Krumpliaratis1695618
Krumpliaratis1719283
Krumpliaratis1719387
Krumpliaratis1864118
Krumpliaratis1912521
Krumpliaratis1912676
Krumpliaratis1912683
Krumpliaratis1912684
Krumpliaratis1960028
Krumpliaratis1960224
Krumpliaratis1W4740
Krumpliaratis2032273
Krumpliaratis2032756
Krumpliaratis2094157
Krumpliaratis2097461
Krumpliaratis2116758
Krumpliaratis2161606
Krumpliaratis2172879
Krumpliaratis2230566
Krumpliaratis2230567
Krumpliaratis2276192
Krumpliaratis2442310
Krumpliaratis2642767
Krumpliaratis2676800
Krumpliaratis2922016
Krumpliaratis2922017
Krumpliaratis2966300
Krumpliaratis2W1529
Krumpliaratis2W8147
Krumpliaratis3060278
Krumpliaratis3070623
Krumpliaratis3339410
Krumpliaratis3353209
Krumpliaratis375928
Krumpliaratis3854695
Krumpliaratis3T3447
Krumpliaratis3T4009
Krumpliaratis3T4629
Krumpliaratis3T4824
Krumpliaratis3T5851
Krumpliaratis3T5929
Krumpliaratis3T6769
Krumpliaratis3W6551
Krumpliaratis3W6555
Krumpliaratis417463
Krumpliaratis417464
Krumpliaratis4I7466
Krumpliaratis4P7826
Krumpliaratis4P7827
Krumpliaratis517558
Krumpliaratis517686
Krumpliaratis5T1585
Krumpliaratis5T5184
Krumpliaratis611345
Krumpliaratis616583
Krumpliaratis616585
Krumpliaratis618510
Krumpliaratis6N1036
Krumpliaratis6P2233
Krumpliaratis6T7882
Krumpliaratis6T9160
Krumpliaratis6Y0926
Krumpliaratis6Y0984
Krumpliaratis713022
Krumpliaratis7G2516
Krumpliaratis7G4311
Krumpliaratis7G5783
Krumpliaratis7G5784
Krumpliaratis7G6061
Krumpliaratis7G6355
Krumpliaratis7T8136
Krumpliaratis7T9272
Krumpliaratis7T9370
Krumpliaratis7Y0213
Krumpliaratis7Y0219
Krumpliaratis7Y0639
Krumpliaratis7Y0642
Krumpliaratis7Y0659
Krumpliaratis7Y0663
Krumpliaratis7Y0673
Krumpliaratis7Y0676
Krumpliaratis7Y1430
Krumpliaratis7Y1431
Krumpliaratis850493
Krumpliaratis8G4568
Krumpliaratis8P1916
Krumpliaratis8R8121
Krumpliaratis8W9150
Krumpliaratis9G0290
Krumpliaratis9G8637
Krumpliaratis9G8638
Krumpliaratis9G9174
Krumpliaratis9P7757
Krumpliaratis9P8521
Krumpliaratis9P8614
Krumpliaratis9P8623
Krumpliaratis9P8626
Krumpliaratis9R2414
Krumpliaratis9R2424
Krumpliaratis9R2487
Krumpliaratis9R2488
Krumpliaratis9R3161
Krumpliaratis9R5241
Krumpliaratis9R8198
Krumpliaratis9R9403
Krumpliaratis9R9444
Krumpliaratis9R9445
Krumpliaratis9U2786
Krumpliaratis9U2787
Krumpliaratis9W6102
Krumpliaratis9W8270
Velenas1197042
Velenas1212511
Velenas1695601
Velenas1695602
Velenas1695617
Velenas2116759
Velenas2318855
Velenas2349994
Velenas3T4568
Velenas6P7742
Velenas6P7743
Velenas6T0064
Velenas7G5614
Velenas7G5776
Velenas7G5780
Velenas7Y0223
Velenas7Y0225
Velenas7Y0661
Velenas7Y0662
Velenas8R3252
Guolis2168700
Guolis4220927
Guolis4567041
Stebulės arba rato dalis8E2748
Stebulės arba rato dalis8G4565
Kita dalis00112326U1M
Kita dalis10/905227Caterpillar 1534942 M24x1.5 M24x1.5 27 258
Kita dalis1100840Caterpillar 1534941 M27x1.5 M30x1.5 440, Caterpillar M27x1.5 M24x1.5 495
Kita dalis1197053
Kita dalis1197057
Kita dalis1284128Caterpillar M22x1.5 M22x1.5 355
Kita dalis1306880Caterpillar 2292950 M22x1.5 M24x1.5 23.9 450 5, Caterpillar M22x1.5 M24x1.5 25 450 4
Kita dalis1306881Caterpillar M22x1.5 M24x1.5 25 450 2
Kita dalis1307031
Kita dalis1307043Caterpillar 351918; 2172910 64.9 50 M30x1.5 M28x1.5 243
Kita dalis1365694Caterpillar
Kita dalis1365695Caterpillar
Kita dalis140805Caterpillar 2172915 M24 x 1.5 M22 x 1.5 485
Kita dalis142328Caterpillar 1987834 M27x1.5 M30x1.5 504
Kita dalis143007Caterpillar 2097480 M24 x 1.5 M22 x 1.5 470
Kita dalis143727Caterpillar 144641; 2074272 M20 x 1.5 M22 x 1.5 440, Caterpillar 2099886 M20 x 1.5 M22 x 1.5 529
Kita dalis144641Caterpillar 2074272 M20 x 1.5 M22 x 1.5 440
Kita dalis1484601
Kita dalis1534941Caterpillar M27x1.5 M30x1.5 440
Kita dalis1534942Caterpillar 1534943 M24x1.5 M22x1.5 450, Caterpillar M24x1.5 M22x1.5 375, Caterpillar M24x1.5 M24x1.5 27 258
Kita dalis1534943Caterpillar M24x1.5 M22x1.5 450
Kita dalis1912686
Kita dalis1987834Caterpillar 142328; M27x1.5 M30x1.5 504
Kita dalis2074272Caterpillar 144641; M20 x 1.5 M22 x 1.5 440
Kita dalis2097480Caterpillar 143007; M24 x 1.5 M22 x 1.5 470
Kita dalis2099886Caterpillar 144641; 2074272 M20 x 1.5 M22 x 1.5 440, Caterpillar 143727; M20 x 1.5 M22 x 1.5 529
Kita dalis2164459
Kita dalis2172883Caterpillar 352265; M20x1.5 M24x1.5 23.5 405
Kita dalis2172885Caterpillar 1100840 M27x1.5 M24x1.5 495, Caterpillar M20x1.5 M22x1.5 526
Kita dalis2172910Caterpillar 351918; 64.9 50 M30x1.5 M28x1.5 243
Kita dalis2172915Caterpillar 140805; M24 x 1.5 M22 x 1.5 485
Kita dalis2198749
Kita dalis2198750
Kita dalis2292949Caterpillar M22x1.5 M22x1.5 562, Caterpillar M22x1.5 M24x1.5 23.9 450
Kita dalis2292950Caterpillar 2292949 M22x1.5 M22x1.5 562, Caterpillar M22x1.5 M22x1.5 562, Caterpillar M22x1.5 M24x1.5 23.9 450 5
Kita dalis33114861Caterpillar 351918; 2172910 64.9 50 M30x1.5 M28x1.5 243
Kita dalis351918Caterpillar 2172910 64.9 50 M30x1.5 M28x1.5 243
Kita dalis352263
Kita dalis352265Caterpillar 2172883 M20x1.5 M24x1.5 23.5 405
Kita dalis352296
Kita dalis352297
Kita dalis7G4302
Kita dalis7Y0645
Kita dalis7Y0731
Kita dalis7Y1432
Kita dalis7Y1433
Kita dalis9R2480
Kita dalis9R2601Caterpillar 9R2843 M20x1.5 M22x1.5 570, Caterpillar M20x1.5 M22x1.5 370, Caterpillar 275 M20x1.5 23.5 1 :10 2
Kita dalis9R2842Caterpillar 1284128 M22x1.5 M22x1.5 355, Caterpillar M20x1.5 M22x1.5 570, Caterpillar M20x1.5 M24x1.5 23.5 453.5
Kita dalis9R2843Caterpillar 9R2842 M20x1.5 M22x1.5 570, Caterpillar M20x1.5 M22x1.5 570, Caterpillar 9R2842 M20x1.5 M24x1.5 23.5 453.5, Caterpillar M20x1.5 M24x1.5 23.5 453.5 2
Kita dalis9R9190Caterpillar 9R2601 M20x1.5 M22x1.5 370, Caterpillar M20x1.5 M22x1.5 365
Kita dalisAFRE366Caterpillar M22x1.5 M24x1.5 24.6 243 1
Kita dalisCA0352296
Kita dalisCA0352297
Tvirtinimo detalė9R6994
Stūmoklis arba jo dalis7G3708
Hidraulika131 numeris
DalisOEM numerisTechnika
Kita dalis0875394CAT 320, 322, 322L, 325, 325L, 325N, 330, Lifting cylinder 85 120 1
Kita dalis1057255CAT 307 Lifting cylinder 75 110
Kita dalis1057359CAT 315, 315L, 317, 317N Lifting cylinder 80 110
Kita dalis1057379CAT 315, 315L, 317, 317N Arm cylinder 85 120
Kita dalis1113302CAT 950B, 950E, 950F Steering cylinder 50.8 (2 ") 101.6 (4")
Kita dalis1163612CAT 320, 320L, 322, 322B, 322BL, 322L, 322N, Arm cylinder 105 150
Kita dalis1163649CAT 320, 320L, 322, 322B, 322BL, 322L, 322N, Arm cylinder 1163612 105 150, CAT 325, 330, 330L, 350, 350L Arm cylinder 110 170
Kita dalis1184131CAT 315B L, 317B, 317BL, 318B, 318BL, Arm cylinder 85 120
Kita dalis1195435CAT 311B, 312, 312B, 312BL, 313B, 320B, Arm cylinder 75 110
Kita dalis1195446CAT 312B, 312BL, 313B Arm cylinder 80 120
Kita dalis1247008CAT M318 Lifting cylinder 85 120 1
Kita dalis1261979CAT 345B, 345BL Arm cylinder 130 190 15
Kita dalis12GS-12FLC
Kita dalis12GS-12FLC22-016
Kita dalis12GS-12FLC30-022
Kita dalis12GS-12FLC45-035
Kita dalis12GS-12FLC90-068
Kita dalis12GS-12FLC90-128
Kita dalis12GS-16FLC
Kita dalis12GS-16FLC30-022
Kita dalis12GS-16FLC45-035
Kita dalis12GS-16FLC60-048
Kita dalis12GS-16FLC90-068
Kita dalis1328816CAT 910, 920, 926, 926E Lifting cylinder 50.8 (2") 101.6 (4")
Kita dalis133-66466CAT 315B L, 317B, 317BL Lifting cylinder , 80 110
Kita dalis1336691CAT 315B L, 317B, 317BL Lifting cylinder , 80 110, CAT 315B L, 317B, 317BL Backhoe cylinder 70 100
Kita dalis1373764CAT 320B, 320BL, 320C, 320C L, 320C LU, Lifting cylinder 100 140
Kita dalis1540728CAT 320B, 320BL, 322B, 322BL Backhoe cylinder 85 120 1
Kita dalis1560625CAT 350 Backhoe cylinder 130 180 1
Kita dalis1659418CAT 315B, 315B L, 315CL Arm cylinder 85 120 1
Kita dalis1659419CAT 318B, 318BL Arm cylinder 80 110 1
Kita dalis1659420CAT 318B, 318BL Arm cylinder 1659419, 80 110 1, CAT 315B, 315B L, 315CL, 317B, 317BL, 318B,, Lifting cylinder 80 110 1
Kita dalis1680759CAT 322B, 322BL, 322C, 325B, 325BL, 330B, Arm cylinder 110 170
Kita dalis1680760CAT 322B, 322BL, 322C, 325B, 325BL, 330B, Arm cylinder 1680759, 110 170, CAT 330B, 330BL, 345B, 345BL Backhoe cylinder 110 160
Kita dalis1697826CAT 307B, CAT 307C, CAT 308C CR Lifting cylinder 75 110 1
Kita dalis1697828CAT 307B, CAT 307C, CAT 308C CR, Backhoe cylinder 55 80 1, CAT 311B, 312B, 312BL, 313B Arm cylinder 75 110
Kita dalis1697838CAT 311B, 312B, 312BL, 313B Arm cylinder 1697828, 75 110, CAT 312B, 312B L, 313B Arm cylinder 80 120
Kita dalis16GS-16FLC
Kita dalis16GS-16FLC22-017
Kita dalis16GS-16FLC30-023
Kita dalis16GS-16FLC60-050
Kita dalis16GS-16FLC67-057
Kita dalis16GS-16FLC90-074
Kita dalis16GS-16FLC90-132
Kita dalis16GS-20FLC
Kita dalis16GS-20FLC22-017
Kita dalis16GS-20FLC30-023
Kita dalis16GS-20FLC45-037
Kita dalis16GS-20FLC60-050
Kita dalis16GS-20FLC67-057
Kita dalis16GS-20FLC90-074
Kita dalis1709827CAT 315B L, 317B, 317BL Backhoe cylinder 70 100
Kita dalis1709941CAT 311C U, 312C, 312CL, 314C LCR, 322C L, Backhoe cylinder 65 100
Kita dalis1764935CAT 311, 312, 313B, 320, 320B, 320BL, 320C, Backhoe cylinder 65 100
Kita dalis1799625CAT 315C, 315C L, 315D L, 318C Lifting cylinder 80 110 1
Kita dalis1799634CAT 315C, 315C L, 315D L, 318C Lifting cylinder 1799625, 80 110 1, CAT 315C, 315C L, 318C Arm Cylinder 120
Kita dalis1799772CAT 320B, 320BL, 320C, 320C L, 322C, 322C Backhoe cylinder 90 130 1
Kita dalis1856583CAT 910, 920, 926, 926E Lifting cylinder 1328816 50.8 (2") 101.6 (4"), CAT 906, CAT 908, CAT TH62, CAT TH63, Backhoe cylinder 38.1 (1 1/2 ") 76.2 (3 ")
Kita dalis1884219CAT 325C L, 325C LN, 330C L Arm cylinder 105 150
Kita dalis1990609CAT 305 CR Arm cylinder 55 85 1
Kita dalis1997416CAT 322C, 322C L Arm cylinder 105 150 1
Kita dalis2003572CAT 385B, 385B L Backhoe cylinder 110 160 1
Kita dalis2027897CAT 312E, CAT 315D L, CAT 316E L, CAT 318C, CW quick-change cylinder 40 60 1
Kita dalis20GS-20FLC
Kita dalis20GS-20FLC22-017
Kita dalis20GS-20FLC30-024
Kita dalis20GS-20FLC45-037
Kita dalis20GS-20FLC60-052
Kita dalis20GS-20FLC67-059
Kita dalis20GS-20FLC90-077
Kita dalis20GS-24FLC
Kita dalis20GS-24FLC22-017
Kita dalis20GS-24FLC30-024
Kita dalis20GS-24FLC45-037
Kita dalis20GS-24FLC60-052
Kita dalis20GS-24FLC67-059
Kita dalis20GS-24FLC90-077
Kita dalis2159984CAT 318C Arm cylinder 95 130
Kita dalis2159986CAT 320C, 320C L, 320C LN, 320C S, 322C, Backhoe cylinder 90 130 1
Kita dalis2159995CAT 365C L, 365C L MH, 385B, 385B, 385B L, Lifting cylinder 140 200
Kita dalis2159996CAT 385C FS, 385C L Lifting cylinder 130 180
Kita dalis2275347CAT 928G, 928Hz Bucket cylinder 63.5 (2 1/2 ") 127 (5 ") 1
Kita dalis2275350CAT 938H Steering cylinder 44, 45 (1 3/4") 76.2 (3 ")
Kita dalis2281778CAT 924G Litting cylinder 50.8 (2 ") 88.9 (3 1/2 ") 1
Kita dalis2281795CAT 950G, 950H Steering cylinder 44, 45 (1 3/4 ") 88.9 (3 1/2 ")
Kita dalis2316844CAT 325C, 325C L, 325D L, 330C, 330C L, Arm cylinder 115 170
Kita dalis2339204CAT 924G, 924Gz, 924H, 924Hz, 928Hz Steering cylinder 38.1 (1 1/2 ") 69, 85 (2 3/4 ") 1
Kita dalis2341950CAT 924G Bucket cylinder 63.5 (2 1/2 ") 133, 35 (5 1/4 ")
Kita dalis2344587CAT 320D, 320D L, 325D, 325D L, 328D LCR Backhoe cylinder 95 135 1
Kita dalis2344666CAT 375, 375L Lifting cylinder 140 200 1
Kita dalis2350354CAT 303CR, 303.5E CR, 304E, Pivoting cylinder 38.1 (1 1/2") 76.2 (3") 1
Kita dalis2366668CAT 318C, 320C, 320C L, 320C LN, 320C LRR, Backhoe cylinder 85 120 1
Kita dalis2409538CAT 330C, 330C L, 330C LN, 365C L, 385B, Track tensioning cylinder 50.8 (2 ") 101.6 (4")
Kita dalis2417578CAT 330C, 330C L, 330C LN, 365C L, 385B, Track tensioning cylinder 2409538, 50.8 (2 ") 101.6 (4"), CAT 320D, 322C, 322C FM LGP, 950K Tipping cylinder 57, 15 (2 1
Kita dalis2426840CAT 325, 325L, 325N, M320 Lifting cylinder 7Y5147, 95 130, CAT 325C, 325C L, 325C LN, 325D L, 325D LN, Litting cylinder 105 150
Kita dalis2478888CAT 320D, 322C, 322C FM LGP, 950K Tipping cylinder 2417578, 57, 15 (2 114 ") 127 (5"), CAT 320D, 320D L, 320D LN, 320D LRR, 320D Backhoe cylinder 85 120
Kita dalis2479004CAT 321C LCR Lifting cylinder 90 125 1
Kita dalis2521191CAT 321C LCR Lifting cylinder 2479004, 90 125 1, CAT 318C, 320C, 320C L, 320C LN, 320C S, Lifting cylinder 95 160
Kita dalis2590633CAT 318C, 320C, 320C L, 320C LN, 320C S, Lifting cylinder 2521191, 95 160, CAT 320C, 320C L, 320C LU, 320C U, 321C LCR, Lifting cylinder 100 140
Kita dalis2590768CAT 320C, 320C L, 320C LU, 320C U, 321C LCR, Lifting cylinder 2590633, 100 140, CAT 330C, 330C L, 330D, 330D L, 336D, 336D L Arm cylinder 115 170
Kita dalis2605316CAT 330C, 330C L, 330D, 330D L, 336D, 336D L Arm cylinder 2590768, 115 170, CAT M316 Arm cylinder 80 120
Kita dalis2666967CAT 305 C CR Backhoe cylinder 50 80 1
Kita dalis2742460CAT M316 Arm cylinder 2605316, 80 120, CAT 345C, 345C L, 345D L Lifting cylinder 110 160 1
Kita dalis2742461CAT 345C, 345C L, 345D L Arm cylinder 130 190
Kita dalis2774140CAT 304 C CR, 305E Arm cylinder 50 85
Kita dalis2774167CAT 304 C CR, 305E Backhoe cylinder 45 75
Kita dalis2821535CAT 305 C CR Lifting cylinder 55 100
Kita dalis3249485CAT 324E, 324E L, 324E LN, 329D L, 329D LN, Backhoe cylinder 105 150
Kita dalis3338750CAT 329D L, 336D, 336D L, 336E L, 336E LN, Backhoe cylinder 110 160
Kita dalis3712751CAT 262D, 272D, 272D XHP, Tipping cylinder 35 75
Kita dalis3FFH0638GASF
Kita dalis3FFH0638GASM
Kita dalis3FFH0812GASF
Kita dalis3FFH0812GASM
Kita dalis3FFH1234GASF
Kita dalis3FFH1234GASM
Kita dalis418913CAT 311, 312 Arm cylinder 75 110
Kita dalis513047CAT 312 Arm cylinder 80 120
Kita dalis711360CAT 322, 322L, 322N Lifting cylinder 90 130 1
Kita dalis7X2658CAT 245D Litting cylinder 63.5 (2 1/2 ") 127 (5") 1
Kita dalis7X2686CAT 936, 936E, 936F Bucket cylinder 69, 85 (2 3/4") 165.1 (6 1/2 ") 1
Kita dalis7X2698CAT 950, 950B, 950E, 950F, 950G Lifting cylinder 76.2 (3 ") 152.4 (6") 1
Kita dalis7X2704CAT 950, 950B, 950E, 950F, 950G Lifting cylinder 7X2698, 76.2 (3 ") 152.4 (6") 1, CAT 950 Bucket cylinder 82, 55 (3 1/4 ") 177.8 (7 ") 1
Kita dalis7X2710CAT 950G Bucket cylinder 82, 55 (3 1/4 ") 177.8 (7 ")
Kita dalis7X2726CAT 215C, 215D, 219D Arm cylinder 88.9 (3 1/2 ") 139.7 (5 1/2 ")
Kita dalis7X2737CAT 902, TH62, TH63, TH82, TH83 Special cylinder 38.1 (1 1/2 ") 76.2 (3 ")
Kita dalis7X2784
Kita dalis7X2825CAT 930R, 930T, 938F, 938G Steering cylinder 44, 45 (1 3/4") 76.2 (3")
Kita dalis7Y4698CAT 322B, 322BL, 325B, 325BL Arm cylinder 105 150
Kita dalis7Y5145CAT 320, 320L, 320N, 320S, 322, 322L, 322N, Backhoe cylinder 85 130
Kita dalis7Y5147CAT 325, 325L, 325N, M320 Lifting cylinder 95 130
Aušinimas ir išmetimas4 numeriai
DalisOEM numerisTechnika
Diržas197-6291
Diržas197-6292
DiržasK68073
DiržasK903050
Kabina, stiklai ir apšvietimas114 numerių
DalisOEM numerisTechnika
Kita dalis05581123
Kita dalis05581144
Kita dalis05581172
Kita dalis100007522
Kita dalis1000260320
Kita dalis1000263521
Kita dalis1069953
Kita dalis107-6144
Kita dalis107-6145
Kita dalis111-0177
Kita dalis1151624
Kita dalis13089574
Kita dalis13245274
Kita dalis138-8277Caterpillar 300 B
Kita dalis141-9371Caterpillar 300 B
Kita dalis1421255Caterpillar 300 B
Kita dalis1446658Caterpillar 300 B
Kita dalis151-6789Caterpillar 300 C, 2, Caterpillar 300 C, 4.1
Kita dalis156-6471Caterpillar 300 C, Caterpillar 300 C, 2
Kita dalis156-6472Caterpillar 300 C
Kita dalis156-6473Caterpillar 300 C, 2
Kita dalis156-6647Caterpillar 300 C, Caterpillar 300 C, 2
Kita dalis1604645700
Kita dalis1605002600
Kita dalis1606154Caterpillar 261 655 930 10 22 2
Kita dalis1615612900
Kita dalis167-4064Caterpillar 300 C, 1+2
Kita dalis167-4065Caterpillar 300 C, 2
Kita dalis167-4066Caterpillar 300 C
Kita dalis167-4142Caterpillar CAT 318M
Kita dalis172-2143
Kita dalis173-2142
Kita dalis173-2144
Kita dalis1839229Caterpillar 232 585 400 19
Kita dalis196-1495Caterpillar 308C
Kita dalis2030860
Kita dalis2102518Caterpillar 191 512 400 19 2
Kita dalis2102519Caterpillar 207 512 400 18
Kita dalis2157972Caterpillar 180 445 200 18 2
Kita dalis22663173-A
Kita dalis234-6489Caterpillar 300 C, 2, Caterpillar 300 C, 4.1
Kita dalis242600
Kita dalis246-9987Caterpillar 300 C, 2
Kita dalis249-0191Caterpillar 301 mini 5.3
Kita dalis249-0192CAT 305C, CAT 301.6C 4.2
Kita dalis249-0193Caterpillar 301 mini 2
Kita dalis2498078Caterpillar 41 155.5 300 15
Kita dalis250-1012Caterpillar 301 mini 2
Kita dalis250-1013Caterpillar 301 mini 2
Kita dalis252-1245Caterpillar 300 C, 2
Kita dalis2521246Caterpillar 300 C
Kita dalis256-9643Caterpillar 300 D 5.1 1
Kita dalis260-0528
Kita dalis262-7934Caterpillar 300 C, 1+2
Kita dalis266-7068
Kita dalis273-6167
Kita dalis278-6527Caterpillar CR mini 5.1
Kita dalis280-7561Caterpillar CR mini 5.1
Kita dalis281-1149CAT 305C
Kita dalis282-6535Caterpillar 300 C, 2
Kita dalis286-8866Caterpillar 300 D 5.1 1
Kita dalis289-6020CAT 301.6C 4.2 1
Kita dalis291-4815
Kita dalis291-4816
Kita dalis291-4817
Kita dalis291-4819
Kita dalis291-4820
Kita dalis29148188
Kita dalis292-0452Caterpillar 301 mini
Kita dalis295-1918
Kita dalis316-8854Caterpillar 300 C, 4.1, Caterpillar 300 D, 2
Kita dalis334-6483Caterpillar 300 D, 2
Kita dalis334-6533Caterpillar 300 D, 5.2
Kita dalis340-6624Caterpillar 300 D, 5.2 1, Caterpillar 300 D, 4.1
Kita dalis341-9901
Kita dalis342-3550Caterpillar 300 D, 4.1
Kita dalis342-3573Caterpillar 300 D, 1+2
Kita dalis346-8063Caterpillar 300 D, 5.2 1
Kita dalis374-4299
Kita dalis375-6768Caterpillar 09
Kita dalis376-2081
Kita dalis376-2082
Kita dalis417-5966
Kita dalis417-5967
Kita dalis419-1289Caterpillar CAT 318M, CAT 307E, 307E2
Kita dalis428-7911
Kita dalis428-7912Caterpillar CR mini
Kita dalis4287351
Kita dalis42N-54-18820
Kita dalis453-4794Caterpillar 300 D, 2
Kita dalis459-7290
Kita dalis54749114
Kita dalis5803074
Kita dalis6101462Caterpillar 207 512 400 18
Kita dalis75856
Kita dalis76054037Caterpillar 180 445 250 18 2
Kita dalis7P-2449CAT 307E, 307E2, CAT 953B 4.1
Kita dalis7P-2807CAT 953B 4.1, CAT 953B 4.2
Kita dalis7P-3299CAT 953B 09
Kita dalis8.7974.0
Kita dalis805308
Kita dalis8T7041Caterpillar 227 584.5 140 18
Kita dalis92679539
Kita dalis99707014602
Kita dalis9R9755Caterpillar 180 445 250 18 2
Kita dalisA413305574
Kita dalisCPN92107804
Kita dalisRG13843402Caterpillar 227 584.5 140 18
Kita dalisVOE2102518Caterpillar 191 512 400 19 2
Kita dalisVOE2102519Caterpillar 207 512 400 18
Žibintas05751280
Žibintas2154838
Žibintas2214723
Žibintas3987378
Kondicionierius ir šildymas1 numeris
DalisOEM numerisTechnika
Kita dalis178-9570
Darbo įrenginys55 numeriai
DalisOEM numerisTechnika
Stebulės arba rato dalis114-0464
Stebulės arba rato dalis125-8404
Stebulės arba rato dalis1U-1254
Stebulės arba rato dalis1U-1304
Stebulės arba rato dalis1U-1354
Stebulės arba rato dalis4T-1204
Stebulės arba rato dalis61-6464
Stebulės arba rato dalis81-7525
Kaištis107-3308
Kaištis107-3378
Kaištis132-4763
Kaištis132-4766
Kaištis6Y-8558
Kaištis7T-3408
Kaištis8E-6208
Kaištis8E-6358
Kaištis8E-8468
Kita dalis1U-3202Caterpillar J200 145 45 63 55 51 Ltooth
Kita dalis1U-3202TLCaterpillar J200 162 57 56 51 Pointed tooth
Kita dalis1U-3202WTLCaterpillar J200 165 77 60 56 51 Double pointed tooth
Kita dalis1U-3209Caterpillar J200 150 25 64 58 51 P tooth 1
Kita dalis1U-3252Caterpillar J250 192 60 86 74 63.5 L tooth
Kita dalis1U-3252TLCaterpillar J250 213 5 88 75 63.5 Pointed tooth 1
Kita dalis1U-3252WTLCaterpillar J250 216 89 90 79 63.5 Double pointed tooth
Kita dalis1U-3302Caterpillar J300 213 73 99 87 76 Ltooth
Kita dalis1U-3302TLCaterpillar 1300 240 10 104 85 76 Pointed tooth
Kita dalis1U-3302WTLCaterpillar J300 242 104 242 Double pointed tooth
Kita dalis1U-3352Caterpillar J350 245 87 111 101 89 L tooth 1
Kita dalis1U-3352TLCaterpillar J350 265 18 114 110 89 Pointed tooth
Kita dalis1U-3352WTLCaterpillar J350 275 140 114 110 89 Double pointed tooth
Kita dalis1U-3542TLCaterpillar J450 360 13 134 133 114 Pointed tooth
Kita dalis1U-3542WTLCaterpillar J450 331 182 134 136 114 Double pointed tooth
Kita dalis6Y-7409Caterpillar J400 265 50 125 119 101.6 P tooth
Kita dalis7T-3402Caterpillar J400 270 103 122 117 101.6 L tooth
Kita dalis7T-3402TLCaterpillar J400 330 22 133 119 101.6 Pointed tooth
Kita dalis7T-3402WTLCaterpillar J400 300 150 130 119 101.6 Double pointed tooth 1
Kita dalis91-4259Caterpillar J250 195 32 87 76 63.5 P tooth
Kita dalis91-4309Caterpillar 1300 218 38 96 88 76 P tooth
Kita dalis9J-4359Caterpillar J350 240 47 110 106 89 P tooth
Kita dalis9W-8452Caterpillar J450 +6Z 113 133 131 114 Ltooth
Kita dalis9W-8459Caterpillar J450 290 53 132 132 114 P tooth
Kita dalis9W-8552Caterpillar 1550 336 148 154 140 L tooth
Peilis arba pjovimo dalis3G-6304
Peilis arba pjovimo dalis61-6354
Peilis arba pjovimo dalis61-6404
Peilis arba pjovimo dalis61-6554
Peilis arba pjovimo dalis6Y-3254
Peilis arba pjovimo dalis7T-3409
Peilis arba pjovimo dalis8E-5559
Peilis arba pjovimo dalis8E-6209
Peilis arba pjovimo dalis8E-6258
Peilis arba pjovimo dalis8E-6259
Peilis arba pjovimo dalis8E-6359
Peilis arba pjovimo dalis8E-8469
Peilis arba pjovimo dalis9J-2258
Krautuvo įranga11 numerių
DalisOEM numerisTechnika
Stebulės arba rato dalis8E-0464
Kaištis8E-0468
Kaištis9J-2308
Kaištis9W-2359
Peilis arba pjovimo dalis6Y-5409
Peilis arba pjovimo dalis7T-8459
Peilis arba pjovimo dalis8E-6464
Peilis arba pjovimo dalis9J-4309
Peilis arba pjovimo dalis9W-8209
Peilis arba pjovimo dalis9W-8259
Peilis arba pjovimo dalis9W-8309
Kitos dalys21 numeris
DalisOEM numerisTechnika
Kaištis00119006
Kaištis00119010
Kaištis00119012
Kaištis00119014
Kaištis00434141
Kaištis80061100
Kita dalis00460195
Kita dalis00460199
Kita dalis00460216
Kita dalis00460217
Kita dalis00460222
Kita dalis150185800
Kita dalis150318908
Kita dalis880446130400
Kita dalis882404170400
Kita dalis882520171000
Peilis arba pjovimo dalis00119013
Peilis arba pjovimo dalis00434127
Peilis arba pjovimo dalis00434133
Peilis arba pjovimo dalis00434138
Peilis arba pjovimo dalis88.0520.7101.00

Kaip naudotis sąrašu

OEM numeris yra originalios dalies numeris: jį rasite ant senos dalies, technikos kataloge arba sąskaitoje. Pagal jį parenkame naują dalį: originalią arba alternatyvią, kitos gamybos.

Ta pati dalis dažnai tinka keliems modeliams, o to paties modelio technika gali turėti skirtingus variklius ir pavarų dėžes. Todėl kartu su numeriu atsiųskite modelį, serijos numerį ir lentelės nuotrauką.

Kaina pagal užklausą. Pasiūlyme parašome kainą ir pristatymo terminą. Reikiamo numerio sąraše nėra? Vis tiek klauskite: sąrašas nėra pilnas technikos katalogas.

Kaip užsakyti

  1. Atsiųskite nuotraukasVariklio lentelės (modelis, serijos numeris) ir technikos lentelės (VIN).
  2. Arba OEM numeriusJei turite dalių sąrašą su originalo numeriais, atsiųskite jį.
  3. PatikrinameKurios dalys tinka jūsų varikliui ir ar yra visas komplektas.
  4. Atsiunčiame pasiūlymąSu kaina ir terminu. Jeigu sutinkate, užsakome.
  5. PristatymasPo Lietuvą kurjeriu. Tikslų terminą parašome pasiūlyme.

Susiję puslapiai

Atsiųskite dalies užklausą

Atsiųskite OEM numerius arba technikos ir variklio lentelių nuotraukas: modelis ir serijos numeris.

Detaline: nauja įmonė, vadovas šioje srityje nuo 2007 m.
Tel. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt