Jaunas detaļas

Jaunas Caterpillar būvtehnikas detaļas

Meklējat detaļu Caterpillar tehnikai? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: transmisija un ātrumkārba, hidraulika, kabīne, stikli un apgaismojums, darba iekārta un iekrāvēja aprīkojums. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Būvtehnikas detaļas: hidrauliskā sūkņa korpuss, kāpura balstrullītis, kāpura plātne, dzinēja spilvens (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 568). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Transmisija un ātrumkārba231 numurs
DetaļaOEM numursTehnika
Zobrats0546549
Zobrats1028636
Zobrats1075608
Zobrats1085619
Zobrats1085622
Zobrats1085623
Zobrats1107049
Zobrats1107050
Zobrats1107051
Zobrats1107053
Zobrats1107055
Zobrats1107216
Zobrats1107229
Zobrats1107231
Zobrats1107232
Zobrats1107233
Zobrats1125585
Zobrats1174650
Zobrats1197035
Zobrats1197040
Zobrats1211251
Zobrats1252950
Zobrats1252951
Zobrats1287855
Zobrats1484602
Zobrats1484603
Zobrats1484632
Zobrats1484633
Zobrats1484635
Zobrats1484636
Zobrats1484715
Zobrats1484732
Zobrats1484733
Zobrats1694160
Zobrats1695559
Zobrats1695589
Zobrats1695590
Zobrats1695592
Zobrats1695593
Zobrats1695618
Zobrats1719283
Zobrats1719387
Zobrats1864118
Zobrats1912521
Zobrats1912676
Zobrats1912683
Zobrats1912684
Zobrats1960028
Zobrats1960224
Zobrats1W4740
Zobrats2032273
Zobrats2032756
Zobrats2094157
Zobrats2097461
Zobrats2116758
Zobrats2161606
Zobrats2172879
Zobrats2230566
Zobrats2230567
Zobrats2276192
Zobrats2442310
Zobrats2642767
Zobrats2676800
Zobrats2922016
Zobrats2922017
Zobrats2966300
Zobrats2W1529
Zobrats2W8147
Zobrats3060278
Zobrats3070623
Zobrats3339410
Zobrats3353209
Zobrats375928
Zobrats3854695
Zobrats3T3447
Zobrats3T4009
Zobrats3T4629
Zobrats3T4824
Zobrats3T5851
Zobrats3T5929
Zobrats3T6769
Zobrats3W6551
Zobrats3W6555
Zobrats417463
Zobrats417464
Zobrats4I7466
Zobrats4P7826
Zobrats4P7827
Zobrats517558
Zobrats517686
Zobrats5T1585
Zobrats5T5184
Zobrats611345
Zobrats616583
Zobrats616585
Zobrats618510
Zobrats6N1036
Zobrats6P2233
Zobrats6T7882
Zobrats6T9160
Zobrats6Y0926
Zobrats6Y0984
Zobrats713022
Zobrats7G2516
Zobrats7G4311
Zobrats7G5783
Zobrats7G5784
Zobrats7G6061
Zobrats7G6355
Zobrats7T8136
Zobrats7T9272
Zobrats7T9370
Zobrats7Y0213
Zobrats7Y0219
Zobrats7Y0639
Zobrats7Y0642
Zobrats7Y0659
Zobrats7Y0663
Zobrats7Y0673
Zobrats7Y0676
Zobrats7Y1430
Zobrats7Y1431
Zobrats850493
Zobrats8G4568
Zobrats8P1916
Zobrats8R8121
Zobrats8W9150
Zobrats9G0290
Zobrats9G8637
Zobrats9G8638
Zobrats9G9174
Zobrats9P7757
Zobrats9P8521
Zobrats9P8614
Zobrats9P8623
Zobrats9P8626
Zobrats9R2414
Zobrats9R2424
Zobrats9R2487
Zobrats9R2488
Zobrats9R3161
Zobrats9R5241
Zobrats9R8198
Zobrats9R9403
Zobrats9R9444
Zobrats9R9445
Zobrats9U2786
Zobrats9U2787
Zobrats9W6102
Zobrats9W8270
Vārpsta1197042
Vārpsta1212511
Vārpsta1695601
Vārpsta1695602
Vārpsta1695617
Vārpsta2116759
Vārpsta2318855
Vārpsta2349994
Vārpsta3T4568
Vārpsta6P7742
Vārpsta6P7743
Vārpsta6T0064
Vārpsta7G5614
Vārpsta7G5776
Vārpsta7G5780
Vārpsta7Y0223
Vārpsta7Y0225
Vārpsta7Y0661
Vārpsta7Y0662
Vārpsta8R3252
Gultnis2168700
Gultnis4220927
Gultnis4567041
Rumbas vai riteņa detaļa8E2748
Rumbas vai riteņa detaļa8G4565
Cita detaļa00112326U1M
Cita detaļa10/905227Caterpillar 1534942 M24x1.5 M24x1.5 27 258
Cita detaļa1100840Caterpillar 1534941 M27x1.5 M30x1.5 440, Caterpillar M27x1.5 M24x1.5 495
Cita detaļa1197053
Cita detaļa1197057
Cita detaļa1284128Caterpillar M22x1.5 M22x1.5 355
Cita detaļa1306880Caterpillar 2292950 M22x1.5 M24x1.5 23.9 450 5, Caterpillar M22x1.5 M24x1.5 25 450 4
Cita detaļa1306881Caterpillar M22x1.5 M24x1.5 25 450 2
Cita detaļa1307031
Cita detaļa1307043Caterpillar 351918; 2172910 64.9 50 M30x1.5 M28x1.5 243
Cita detaļa1365694Caterpillar
Cita detaļa1365695Caterpillar
Cita detaļa140805Caterpillar 2172915 M24 x 1.5 M22 x 1.5 485
Cita detaļa142328Caterpillar 1987834 M27x1.5 M30x1.5 504
Cita detaļa143007Caterpillar 2097480 M24 x 1.5 M22 x 1.5 470
Cita detaļa143727Caterpillar 144641; 2074272 M20 x 1.5 M22 x 1.5 440, Caterpillar 2099886 M20 x 1.5 M22 x 1.5 529
Cita detaļa144641Caterpillar 2074272 M20 x 1.5 M22 x 1.5 440
Cita detaļa1484601
Cita detaļa1534941Caterpillar M27x1.5 M30x1.5 440
Cita detaļa1534942Caterpillar 1534943 M24x1.5 M22x1.5 450, Caterpillar M24x1.5 M22x1.5 375, Caterpillar M24x1.5 M24x1.5 27 258
Cita detaļa1534943Caterpillar M24x1.5 M22x1.5 450
Cita detaļa1912686
Cita detaļa1987834Caterpillar 142328; M27x1.5 M30x1.5 504
Cita detaļa2074272Caterpillar 144641; M20 x 1.5 M22 x 1.5 440
Cita detaļa2097480Caterpillar 143007; M24 x 1.5 M22 x 1.5 470
Cita detaļa2099886Caterpillar 144641; 2074272 M20 x 1.5 M22 x 1.5 440, Caterpillar 143727; M20 x 1.5 M22 x 1.5 529
Cita detaļa2164459
Cita detaļa2172883Caterpillar 352265; M20x1.5 M24x1.5 23.5 405
Cita detaļa2172885Caterpillar 1100840 M27x1.5 M24x1.5 495, Caterpillar M20x1.5 M22x1.5 526
Cita detaļa2172910Caterpillar 351918; 64.9 50 M30x1.5 M28x1.5 243
Cita detaļa2172915Caterpillar 140805; M24 x 1.5 M22 x 1.5 485
Cita detaļa2198749
Cita detaļa2198750
Cita detaļa2292949Caterpillar M22x1.5 M22x1.5 562, Caterpillar M22x1.5 M24x1.5 23.9 450
Cita detaļa2292950Caterpillar 2292949 M22x1.5 M22x1.5 562, Caterpillar M22x1.5 M22x1.5 562, Caterpillar M22x1.5 M24x1.5 23.9 450 5
Cita detaļa33114861Caterpillar 351918; 2172910 64.9 50 M30x1.5 M28x1.5 243
Cita detaļa351918Caterpillar 2172910 64.9 50 M30x1.5 M28x1.5 243
Cita detaļa352263
Cita detaļa352265Caterpillar 2172883 M20x1.5 M24x1.5 23.5 405
Cita detaļa352296
Cita detaļa352297
Cita detaļa7G4302
Cita detaļa7Y0645
Cita detaļa7Y0731
Cita detaļa7Y1432
Cita detaļa7Y1433
Cita detaļa9R2480
Cita detaļa9R2601Caterpillar 9R2843 M20x1.5 M22x1.5 570, Caterpillar M20x1.5 M22x1.5 370, Caterpillar 275 M20x1.5 23.5 1 :10 2
Cita detaļa9R2842Caterpillar 1284128 M22x1.5 M22x1.5 355, Caterpillar M20x1.5 M22x1.5 570, Caterpillar M20x1.5 M24x1.5 23.5 453.5
Cita detaļa9R2843Caterpillar 9R2842 M20x1.5 M22x1.5 570, Caterpillar M20x1.5 M22x1.5 570, Caterpillar 9R2842 M20x1.5 M24x1.5 23.5 453.5, Caterpillar M20x1.5 M24x1.5 23.5 453.5 2
Cita detaļa9R9190Caterpillar 9R2601 M20x1.5 M22x1.5 370, Caterpillar M20x1.5 M22x1.5 365
Cita detaļaAFRE366Caterpillar M22x1.5 M24x1.5 24.6 243 1
Cita detaļaCA0352296
Cita detaļaCA0352297
Stiprinājuma detaļa9R6994
Virzulis vai tā detaļa7G3708
Hidraulika131 numurs
DetaļaOEM numursTehnika
Cita detaļa0875394CAT 320, 322, 322L, 325, 325L, 325N, 330, Lifting cylinder 85 120 1
Cita detaļa1057255CAT 307 Lifting cylinder 75 110
Cita detaļa1057359CAT 315, 315L, 317, 317N Lifting cylinder 80 110
Cita detaļa1057379CAT 315, 315L, 317, 317N Arm cylinder 85 120
Cita detaļa1113302CAT 950B, 950E, 950F Steering cylinder 50.8 (2 ") 101.6 (4")
Cita detaļa1163612CAT 320, 320L, 322, 322B, 322BL, 322L, 322N, Arm cylinder 105 150
Cita detaļa1163649CAT 320, 320L, 322, 322B, 322BL, 322L, 322N, Arm cylinder 1163612 105 150, CAT 325, 330, 330L, 350, 350L Arm cylinder 110 170
Cita detaļa1184131CAT 315B L, 317B, 317BL, 318B, 318BL, Arm cylinder 85 120
Cita detaļa1195435CAT 311B, 312, 312B, 312BL, 313B, 320B, Arm cylinder 75 110
Cita detaļa1195446CAT 312B, 312BL, 313B Arm cylinder 80 120
Cita detaļa1247008CAT M318 Lifting cylinder 85 120 1
Cita detaļa1261979CAT 345B, 345BL Arm cylinder 130 190 15
Cita detaļa12GS-12FLC
Cita detaļa12GS-12FLC22-016
Cita detaļa12GS-12FLC30-022
Cita detaļa12GS-12FLC45-035
Cita detaļa12GS-12FLC90-068
Cita detaļa12GS-12FLC90-128
Cita detaļa12GS-16FLC
Cita detaļa12GS-16FLC30-022
Cita detaļa12GS-16FLC45-035
Cita detaļa12GS-16FLC60-048
Cita detaļa12GS-16FLC90-068
Cita detaļa1328816CAT 910, 920, 926, 926E Lifting cylinder 50.8 (2") 101.6 (4")
Cita detaļa133-66466CAT 315B L, 317B, 317BL Lifting cylinder , 80 110
Cita detaļa1336691CAT 315B L, 317B, 317BL Lifting cylinder , 80 110, CAT 315B L, 317B, 317BL Backhoe cylinder 70 100
Cita detaļa1373764CAT 320B, 320BL, 320C, 320C L, 320C LU, Lifting cylinder 100 140
Cita detaļa1540728CAT 320B, 320BL, 322B, 322BL Backhoe cylinder 85 120 1
Cita detaļa1560625CAT 350 Backhoe cylinder 130 180 1
Cita detaļa1659418CAT 315B, 315B L, 315CL Arm cylinder 85 120 1
Cita detaļa1659419CAT 318B, 318BL Arm cylinder 80 110 1
Cita detaļa1659420CAT 318B, 318BL Arm cylinder 1659419, 80 110 1, CAT 315B, 315B L, 315CL, 317B, 317BL, 318B,, Lifting cylinder 80 110 1
Cita detaļa1680759CAT 322B, 322BL, 322C, 325B, 325BL, 330B, Arm cylinder 110 170
Cita detaļa1680760CAT 322B, 322BL, 322C, 325B, 325BL, 330B, Arm cylinder 1680759, 110 170, CAT 330B, 330BL, 345B, 345BL Backhoe cylinder 110 160
Cita detaļa1697826CAT 307B, CAT 307C, CAT 308C CR Lifting cylinder 75 110 1
Cita detaļa1697828CAT 307B, CAT 307C, CAT 308C CR, Backhoe cylinder 55 80 1, CAT 311B, 312B, 312BL, 313B Arm cylinder 75 110
Cita detaļa1697838CAT 311B, 312B, 312BL, 313B Arm cylinder 1697828, 75 110, CAT 312B, 312B L, 313B Arm cylinder 80 120
Cita detaļa16GS-16FLC
Cita detaļa16GS-16FLC22-017
Cita detaļa16GS-16FLC30-023
Cita detaļa16GS-16FLC60-050
Cita detaļa16GS-16FLC67-057
Cita detaļa16GS-16FLC90-074
Cita detaļa16GS-16FLC90-132
Cita detaļa16GS-20FLC
Cita detaļa16GS-20FLC22-017
Cita detaļa16GS-20FLC30-023
Cita detaļa16GS-20FLC45-037
Cita detaļa16GS-20FLC60-050
Cita detaļa16GS-20FLC67-057
Cita detaļa16GS-20FLC90-074
Cita detaļa1709827CAT 315B L, 317B, 317BL Backhoe cylinder 70 100
Cita detaļa1709941CAT 311C U, 312C, 312CL, 314C LCR, 322C L, Backhoe cylinder 65 100
Cita detaļa1764935CAT 311, 312, 313B, 320, 320B, 320BL, 320C, Backhoe cylinder 65 100
Cita detaļa1799625CAT 315C, 315C L, 315D L, 318C Lifting cylinder 80 110 1
Cita detaļa1799634CAT 315C, 315C L, 315D L, 318C Lifting cylinder 1799625, 80 110 1, CAT 315C, 315C L, 318C Arm Cylinder 120
Cita detaļa1799772CAT 320B, 320BL, 320C, 320C L, 322C, 322C Backhoe cylinder 90 130 1
Cita detaļa1856583CAT 910, 920, 926, 926E Lifting cylinder 1328816 50.8 (2") 101.6 (4"), CAT 906, CAT 908, CAT TH62, CAT TH63, Backhoe cylinder 38.1 (1 1/2 ") 76.2 (3 ")
Cita detaļa1884219CAT 325C L, 325C LN, 330C L Arm cylinder 105 150
Cita detaļa1990609CAT 305 CR Arm cylinder 55 85 1
Cita detaļa1997416CAT 322C, 322C L Arm cylinder 105 150 1
Cita detaļa2003572CAT 385B, 385B L Backhoe cylinder 110 160 1
Cita detaļa2027897CAT 312E, CAT 315D L, CAT 316E L, CAT 318C, CW quick-change cylinder 40 60 1
Cita detaļa20GS-20FLC
Cita detaļa20GS-20FLC22-017
Cita detaļa20GS-20FLC30-024
Cita detaļa20GS-20FLC45-037
Cita detaļa20GS-20FLC60-052
Cita detaļa20GS-20FLC67-059
Cita detaļa20GS-20FLC90-077
Cita detaļa20GS-24FLC
Cita detaļa20GS-24FLC22-017
Cita detaļa20GS-24FLC30-024
Cita detaļa20GS-24FLC45-037
Cita detaļa20GS-24FLC60-052
Cita detaļa20GS-24FLC67-059
Cita detaļa20GS-24FLC90-077
Cita detaļa2159984CAT 318C Arm cylinder 95 130
Cita detaļa2159986CAT 320C, 320C L, 320C LN, 320C S, 322C, Backhoe cylinder 90 130 1
Cita detaļa2159995CAT 365C L, 365C L MH, 385B, 385B, 385B L, Lifting cylinder 140 200
Cita detaļa2159996CAT 385C FS, 385C L Lifting cylinder 130 180
Cita detaļa2275347CAT 928G, 928Hz Bucket cylinder 63.5 (2 1/2 ") 127 (5 ") 1
Cita detaļa2275350CAT 938H Steering cylinder 44, 45 (1 3/4") 76.2 (3 ")
Cita detaļa2281778CAT 924G Litting cylinder 50.8 (2 ") 88.9 (3 1/2 ") 1
Cita detaļa2281795CAT 950G, 950H Steering cylinder 44, 45 (1 3/4 ") 88.9 (3 1/2 ")
Cita detaļa2316844CAT 325C, 325C L, 325D L, 330C, 330C L, Arm cylinder 115 170
Cita detaļa2339204CAT 924G, 924Gz, 924H, 924Hz, 928Hz Steering cylinder 38.1 (1 1/2 ") 69, 85 (2 3/4 ") 1
Cita detaļa2341950CAT 924G Bucket cylinder 63.5 (2 1/2 ") 133, 35 (5 1/4 ")
Cita detaļa2344587CAT 320D, 320D L, 325D, 325D L, 328D LCR Backhoe cylinder 95 135 1
Cita detaļa2344666CAT 375, 375L Lifting cylinder 140 200 1
Cita detaļa2350354CAT 303CR, 303.5E CR, 304E, Pivoting cylinder 38.1 (1 1/2") 76.2 (3") 1
Cita detaļa2366668CAT 318C, 320C, 320C L, 320C LN, 320C LRR, Backhoe cylinder 85 120 1
Cita detaļa2409538CAT 330C, 330C L, 330C LN, 365C L, 385B, Track tensioning cylinder 50.8 (2 ") 101.6 (4")
Cita detaļa2417578CAT 330C, 330C L, 330C LN, 365C L, 385B, Track tensioning cylinder 2409538, 50.8 (2 ") 101.6 (4"), CAT 320D, 322C, 322C FM LGP, 950K Tipping cylinder 57, 15 (2 1
Cita detaļa2426840CAT 325, 325L, 325N, M320 Lifting cylinder 7Y5147, 95 130, CAT 325C, 325C L, 325C LN, 325D L, 325D LN, Litting cylinder 105 150
Cita detaļa2478888CAT 320D, 322C, 322C FM LGP, 950K Tipping cylinder 2417578, 57, 15 (2 114 ") 127 (5"), CAT 320D, 320D L, 320D LN, 320D LRR, 320D Backhoe cylinder 85 120
Cita detaļa2479004CAT 321C LCR Lifting cylinder 90 125 1
Cita detaļa2521191CAT 321C LCR Lifting cylinder 2479004, 90 125 1, CAT 318C, 320C, 320C L, 320C LN, 320C S, Lifting cylinder 95 160
Cita detaļa2590633CAT 318C, 320C, 320C L, 320C LN, 320C S, Lifting cylinder 2521191, 95 160, CAT 320C, 320C L, 320C LU, 320C U, 321C LCR, Lifting cylinder 100 140
Cita detaļa2590768CAT 320C, 320C L, 320C LU, 320C U, 321C LCR, Lifting cylinder 2590633, 100 140, CAT 330C, 330C L, 330D, 330D L, 336D, 336D L Arm cylinder 115 170
Cita detaļa2605316CAT 330C, 330C L, 330D, 330D L, 336D, 336D L Arm cylinder 2590768, 115 170, CAT M316 Arm cylinder 80 120
Cita detaļa2666967CAT 305 C CR Backhoe cylinder 50 80 1
Cita detaļa2742460CAT M316 Arm cylinder 2605316, 80 120, CAT 345C, 345C L, 345D L Lifting cylinder 110 160 1
Cita detaļa2742461CAT 345C, 345C L, 345D L Arm cylinder 130 190
Cita detaļa2774140CAT 304 C CR, 305E Arm cylinder 50 85
Cita detaļa2774167CAT 304 C CR, 305E Backhoe cylinder 45 75
Cita detaļa2821535CAT 305 C CR Lifting cylinder 55 100
Cita detaļa3249485CAT 324E, 324E L, 324E LN, 329D L, 329D LN, Backhoe cylinder 105 150
Cita detaļa3338750CAT 329D L, 336D, 336D L, 336E L, 336E LN, Backhoe cylinder 110 160
Cita detaļa3712751CAT 262D, 272D, 272D XHP, Tipping cylinder 35 75
Cita detaļa3FFH0638GASF
Cita detaļa3FFH0638GASM
Cita detaļa3FFH0812GASF
Cita detaļa3FFH0812GASM
Cita detaļa3FFH1234GASF
Cita detaļa3FFH1234GASM
Cita detaļa418913CAT 311, 312 Arm cylinder 75 110
Cita detaļa513047CAT 312 Arm cylinder 80 120
Cita detaļa711360CAT 322, 322L, 322N Lifting cylinder 90 130 1
Cita detaļa7X2658CAT 245D Litting cylinder 63.5 (2 1/2 ") 127 (5") 1
Cita detaļa7X2686CAT 936, 936E, 936F Bucket cylinder 69, 85 (2 3/4") 165.1 (6 1/2 ") 1
Cita detaļa7X2698CAT 950, 950B, 950E, 950F, 950G Lifting cylinder 76.2 (3 ") 152.4 (6") 1
Cita detaļa7X2704CAT 950, 950B, 950E, 950F, 950G Lifting cylinder 7X2698, 76.2 (3 ") 152.4 (6") 1, CAT 950 Bucket cylinder 82, 55 (3 1/4 ") 177.8 (7 ") 1
Cita detaļa7X2710CAT 950G Bucket cylinder 82, 55 (3 1/4 ") 177.8 (7 ")
Cita detaļa7X2726CAT 215C, 215D, 219D Arm cylinder 88.9 (3 1/2 ") 139.7 (5 1/2 ")
Cita detaļa7X2737CAT 902, TH62, TH63, TH82, TH83 Special cylinder 38.1 (1 1/2 ") 76.2 (3 ")
Cita detaļa7X2784
Cita detaļa7X2825CAT 930R, 930T, 938F, 938G Steering cylinder 44, 45 (1 3/4") 76.2 (3")
Cita detaļa7Y4698CAT 322B, 322BL, 325B, 325BL Arm cylinder 105 150
Cita detaļa7Y5145CAT 320, 320L, 320N, 320S, 322, 322L, 322N, Backhoe cylinder 85 130
Cita detaļa7Y5147CAT 325, 325L, 325N, M320 Lifting cylinder 95 130
Dzesēšana un izplūde4 numuri
DetaļaOEM numursTehnika
Siksna197-6291
Siksna197-6292
SiksnaK68073
SiksnaK903050
Kabīne, stikli un apgaismojums114 numuri
DetaļaOEM numursTehnika
Cita detaļa05581123
Cita detaļa05581144
Cita detaļa05581172
Cita detaļa100007522
Cita detaļa1000260320
Cita detaļa1000263521
Cita detaļa1069953
Cita detaļa107-6144
Cita detaļa107-6145
Cita detaļa111-0177
Cita detaļa1151624
Cita detaļa13089574
Cita detaļa13245274
Cita detaļa138-8277Caterpillar 300 B
Cita detaļa141-9371Caterpillar 300 B
Cita detaļa1421255Caterpillar 300 B
Cita detaļa1446658Caterpillar 300 B
Cita detaļa151-6789Caterpillar 300 C, 2, Caterpillar 300 C, 4.1
Cita detaļa156-6471Caterpillar 300 C, Caterpillar 300 C, 2
Cita detaļa156-6472Caterpillar 300 C
Cita detaļa156-6473Caterpillar 300 C, 2
Cita detaļa156-6647Caterpillar 300 C, Caterpillar 300 C, 2
Cita detaļa1604645700
Cita detaļa1605002600
Cita detaļa1606154Caterpillar 261 655 930 10 22 2
Cita detaļa1615612900
Cita detaļa167-4064Caterpillar 300 C, 1+2
Cita detaļa167-4065Caterpillar 300 C, 2
Cita detaļa167-4066Caterpillar 300 C
Cita detaļa167-4142Caterpillar CAT 318M
Cita detaļa172-2143
Cita detaļa173-2142
Cita detaļa173-2144
Cita detaļa1839229Caterpillar 232 585 400 19
Cita detaļa196-1495Caterpillar 308C
Cita detaļa2030860
Cita detaļa2102518Caterpillar 191 512 400 19 2
Cita detaļa2102519Caterpillar 207 512 400 18
Cita detaļa2157972Caterpillar 180 445 200 18 2
Cita detaļa22663173-A
Cita detaļa234-6489Caterpillar 300 C, 2, Caterpillar 300 C, 4.1
Cita detaļa242600
Cita detaļa246-9987Caterpillar 300 C, 2
Cita detaļa249-0191Caterpillar 301 mini 5.3
Cita detaļa249-0192CAT 305C, CAT 301.6C 4.2
Cita detaļa249-0193Caterpillar 301 mini 2
Cita detaļa2498078Caterpillar 41 155.5 300 15
Cita detaļa250-1012Caterpillar 301 mini 2
Cita detaļa250-1013Caterpillar 301 mini 2
Cita detaļa252-1245Caterpillar 300 C, 2
Cita detaļa2521246Caterpillar 300 C
Cita detaļa256-9643Caterpillar 300 D 5.1 1
Cita detaļa260-0528
Cita detaļa262-7934Caterpillar 300 C, 1+2
Cita detaļa266-7068
Cita detaļa273-6167
Cita detaļa278-6527Caterpillar CR mini 5.1
Cita detaļa280-7561Caterpillar CR mini 5.1
Cita detaļa281-1149CAT 305C
Cita detaļa282-6535Caterpillar 300 C, 2
Cita detaļa286-8866Caterpillar 300 D 5.1 1
Cita detaļa289-6020CAT 301.6C 4.2 1
Cita detaļa291-4815
Cita detaļa291-4816
Cita detaļa291-4817
Cita detaļa291-4819
Cita detaļa291-4820
Cita detaļa29148188
Cita detaļa292-0452Caterpillar 301 mini
Cita detaļa295-1918
Cita detaļa316-8854Caterpillar 300 C, 4.1, Caterpillar 300 D, 2
Cita detaļa334-6483Caterpillar 300 D, 2
Cita detaļa334-6533Caterpillar 300 D, 5.2
Cita detaļa340-6624Caterpillar 300 D, 5.2 1, Caterpillar 300 D, 4.1
Cita detaļa341-9901
Cita detaļa342-3550Caterpillar 300 D, 4.1
Cita detaļa342-3573Caterpillar 300 D, 1+2
Cita detaļa346-8063Caterpillar 300 D, 5.2 1
Cita detaļa374-4299
Cita detaļa375-6768Caterpillar 09
Cita detaļa376-2081
Cita detaļa376-2082
Cita detaļa417-5966
Cita detaļa417-5967
Cita detaļa419-1289Caterpillar CAT 318M, CAT 307E, 307E2
Cita detaļa428-7911
Cita detaļa428-7912Caterpillar CR mini
Cita detaļa4287351
Cita detaļa42N-54-18820
Cita detaļa453-4794Caterpillar 300 D, 2
Cita detaļa459-7290
Cita detaļa54749114
Cita detaļa5803074
Cita detaļa6101462Caterpillar 207 512 400 18
Cita detaļa75856
Cita detaļa76054037Caterpillar 180 445 250 18 2
Cita detaļa7P-2449CAT 307E, 307E2, CAT 953B 4.1
Cita detaļa7P-2807CAT 953B 4.1, CAT 953B 4.2
Cita detaļa7P-3299CAT 953B 09
Cita detaļa8.7974.0
Cita detaļa805308
Cita detaļa8T7041Caterpillar 227 584.5 140 18
Cita detaļa92679539
Cita detaļa99707014602
Cita detaļa9R9755Caterpillar 180 445 250 18 2
Cita detaļaA413305574
Cita detaļaCPN92107804
Cita detaļaRG13843402Caterpillar 227 584.5 140 18
Cita detaļaVOE2102518Caterpillar 191 512 400 19 2
Cita detaļaVOE2102519Caterpillar 207 512 400 18
Lukturis05751280
Lukturis2154838
Lukturis2214723
Lukturis3987378
Kondicionieris un apsilde1 numurs
DetaļaOEM numursTehnika
Cita detaļa178-9570
Darba iekārta55 numuri
DetaļaOEM numursTehnika
Rumbas vai riteņa detaļa114-0464
Rumbas vai riteņa detaļa125-8404
Rumbas vai riteņa detaļa1U-1254
Rumbas vai riteņa detaļa1U-1304
Rumbas vai riteņa detaļa1U-1354
Rumbas vai riteņa detaļa4T-1204
Rumbas vai riteņa detaļa61-6464
Rumbas vai riteņa detaļa81-7525
Tapa107-3308
Tapa107-3378
Tapa132-4763
Tapa132-4766
Tapa6Y-8558
Tapa7T-3408
Tapa8E-6208
Tapa8E-6358
Tapa8E-8468
Cita detaļa1U-3202Caterpillar J200 145 45 63 55 51 Ltooth
Cita detaļa1U-3202TLCaterpillar J200 162 57 56 51 Pointed tooth
Cita detaļa1U-3202WTLCaterpillar J200 165 77 60 56 51 Double pointed tooth
Cita detaļa1U-3209Caterpillar J200 150 25 64 58 51 P tooth 1
Cita detaļa1U-3252Caterpillar J250 192 60 86 74 63.5 L tooth
Cita detaļa1U-3252TLCaterpillar J250 213 5 88 75 63.5 Pointed tooth 1
Cita detaļa1U-3252WTLCaterpillar J250 216 89 90 79 63.5 Double pointed tooth
Cita detaļa1U-3302Caterpillar J300 213 73 99 87 76 Ltooth
Cita detaļa1U-3302TLCaterpillar 1300 240 10 104 85 76 Pointed tooth
Cita detaļa1U-3302WTLCaterpillar J300 242 104 242 Double pointed tooth
Cita detaļa1U-3352Caterpillar J350 245 87 111 101 89 L tooth 1
Cita detaļa1U-3352TLCaterpillar J350 265 18 114 110 89 Pointed tooth
Cita detaļa1U-3352WTLCaterpillar J350 275 140 114 110 89 Double pointed tooth
Cita detaļa1U-3542TLCaterpillar J450 360 13 134 133 114 Pointed tooth
Cita detaļa1U-3542WTLCaterpillar J450 331 182 134 136 114 Double pointed tooth
Cita detaļa6Y-7409Caterpillar J400 265 50 125 119 101.6 P tooth
Cita detaļa7T-3402Caterpillar J400 270 103 122 117 101.6 L tooth
Cita detaļa7T-3402TLCaterpillar J400 330 22 133 119 101.6 Pointed tooth
Cita detaļa7T-3402WTLCaterpillar J400 300 150 130 119 101.6 Double pointed tooth 1
Cita detaļa91-4259Caterpillar J250 195 32 87 76 63.5 P tooth
Cita detaļa91-4309Caterpillar 1300 218 38 96 88 76 P tooth
Cita detaļa9J-4359Caterpillar J350 240 47 110 106 89 P tooth
Cita detaļa9W-8452Caterpillar J450 +6Z 113 133 131 114 Ltooth
Cita detaļa9W-8459Caterpillar J450 290 53 132 132 114 P tooth
Cita detaļa9W-8552Caterpillar 1550 336 148 154 140 L tooth
Nazis vai griešanas detaļa3G-6304
Nazis vai griešanas detaļa61-6354
Nazis vai griešanas detaļa61-6404
Nazis vai griešanas detaļa61-6554
Nazis vai griešanas detaļa6Y-3254
Nazis vai griešanas detaļa7T-3409
Nazis vai griešanas detaļa8E-5559
Nazis vai griešanas detaļa8E-6209
Nazis vai griešanas detaļa8E-6258
Nazis vai griešanas detaļa8E-6259
Nazis vai griešanas detaļa8E-6359
Nazis vai griešanas detaļa8E-8469
Nazis vai griešanas detaļa9J-2258
Iekrāvēja aprīkojums11 numuri
DetaļaOEM numursTehnika
Rumbas vai riteņa detaļa8E-0464
Tapa8E-0468
Tapa9J-2308
Tapa9W-2359
Nazis vai griešanas detaļa6Y-5409
Nazis vai griešanas detaļa7T-8459
Nazis vai griešanas detaļa8E-6464
Nazis vai griešanas detaļa9J-4309
Nazis vai griešanas detaļa9W-8209
Nazis vai griešanas detaļa9W-8259
Nazis vai griešanas detaļa9W-8309
Citas detaļas21 numurs
DetaļaOEM numursTehnika
Tapa00119006
Tapa00119010
Tapa00119012
Tapa00119014
Tapa00434141
Tapa80061100
Cita detaļa00460195
Cita detaļa00460199
Cita detaļa00460216
Cita detaļa00460217
Cita detaļa00460222
Cita detaļa150185800
Cita detaļa150318908
Cita detaļa880446130400
Cita detaļa882404170400
Cita detaļa882520171000
Nazis vai griešanas detaļa00119013
Nazis vai griešanas detaļa00434127
Nazis vai griešanas detaļa00434133
Nazis vai griešanas detaļa00434138
Nazis vai griešanas detaļa88.0520.7101.00

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt