Naujos dalys

Naujos Deutz-Fahr traktorių variklio dalys (Deutz varikliai)

Ieškote dalies Deutz-Fahr traktoriui? Žemiau rasite originalių dalių numerius pagal mazgą: tarpinės ir jų komplektai, aušinimo sistema, kuro sistema, stūmokliai, žiedai ir cilindrų įvorės ir alkūninis velenas, guoliai ir riebokšliai. Atsiųskite numerį arba technikos duomenis: pasiūlysime naują originalią arba alternatyvią dalį.

Dyzelinio variklio dalys: galvutės tarpinė, stūmoklis, švaistiklis, vožtuvai, purkštukas (iliustracija)
Iliustracija. Dalių pavyzdžiai, ne konkreti prekė.

OEM numeriai pagal mazgą

Numeriai sugrupuoti pagal mazgą (iš viso 972). Šalia numerio nurodyti modeliai, kuriems dalis skirta, jei jie žinomi.

Alkūninis velenas, guoliai ir riebokšliai72 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Atraminiai pusžiedžiai0.065.1225.7AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95NEW
Atraminiai pusžiedžiai02230170DX 6.30, 120, Intrac 6.30
Atraminiai pusžiedžiai02230171D 4006, 4506, 5006, 5206, Intrac 2002, D 4007, D 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, Intrac 2003, D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207, D 7506, 8
Atraminiai pusžiedžiai02230181D 4006, 4506, 5006, 5206, Intrac 2002, D 4007, D 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, Intrac 2003, D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207, D 7506, 8
Atraminiai pusžiedžiai02230196
Atraminiai pusžiedžiai02230201
Atraminiai pusžiedžiai04232786D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207, DX 6.30, 120, Intrac 6.30
Atraminiai pusžiedžiai04232787D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207
Atraminiai pusžiedžiai04232790
Atraminiai pusžiedžiai04232791
Atraminiai pusžiedžiai04236912D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207, DX 6.30, 120, Intrac 6.30
Atraminiai pusžiedžiai04236913D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207
Atraminiai pusžiedžiai04800187
Pagrindiniai guoliai0.065.1218.0AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95NEW, AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95New
Pagrindiniai guoliai02931811Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Pagrindiniai guoliai02931880Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Pagrindiniai guoliai02931881Agrotron X 710, 720 (serial no. WSXL930400LD10010 (except engine no. 11123144), WSXJ340400LD10001), Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Seri
Pagrindiniai guoliai04231467D 4006, 4506, 5006, 5206, Intrac 2002, D 4007, D 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, Intrac 2003, D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207, D 7506, 8
Pagrindiniai guoliai04231468
Pagrindiniai guoliai04284640Agrotron K (Tier 3) 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6115.4, 6165.4, 6175.4
Pagrindiniai guoliai04284642Agrotron New 150, Agrotron K 110, Agrotron K (Tier 3) 430, 610, Agrotron M 410, 420, 600, 610, 615, 620, 625, 640, 650, Agrotron K (Tier 3) 610 (serial no. 1080
Pagrindiniai guoliai04292805Agrotron K (Tier 3) 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6115.4, 6165.4, 6175.4
Pagrindiniai guoliai04502706Agrotron K (Tier 3) 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6115.4, 6165.4, 6175.4
Pagrindiniai guoliai04800194Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Pagrindiniai guoliai04800200Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Veleno riebokšlis01118653
Veleno riebokšlis01160097
Veleno riebokšlis01163205
Veleno riebokšlis01173592DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, AgroPrima 4.31, 4.51
Veleno riebokšlis01174175DX 80, 4.10, 4.30, AgroPrima 4.31, AgroXtra 4.17
Veleno riebokšlis01182897Agrotron M 410, 420, 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, 610, 620, 630, Agrotron X 720, Series 5 C 5120, Series 7 Agrotron TTV (Tier 4i) 72
Veleno riebokšlis02133781
Veleno riebokšlis022330862506, 3006, 4506, 5006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007
Veleno riebokšlis02234133
Veleno riebokšlis02234134
Veleno riebokšlis029342792506, 3006, 4506, 5006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007
Veleno riebokšlis03366157D 25, 30, 40, 2505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, D4OL
Veleno riebokšlis033721642506, 3006, 4506, 5006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 13006, DX 140, 145, 160, 6.50, 7.
Veleno riebokšlis04122739Series 5 (Tier 4i) 5100 (serial no. 11385165-11575868 and 22000869-22000878), 5110 (serial no. 11379583-11575889, 22000868), Nitro (Tier 4i) 100 (serial no. 113
Veleno riebokšlis04126793Series 5 (Tier 4i) 5100 (serial no. 11385165-11575868 and 22000869-22000878), 5110 (serial no. 11379583-11575889, 22000868), Nitro (Tier 4i) 100 (serial no. 113
Veleno riebokšlis04152348
Veleno riebokšlis04152349
Veleno riebokšlis04154144
Veleno riebokšlis041560992506, 3006, 4506, 5006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 13006, DX 140, 145, 160, 6.50, 7.
Veleno riebokšlis04230392
Veleno riebokšlis04232266
Veleno riebokšlis04232267
Veleno riebokšlis04252631Agrotron New 108, 118, 120, 120Profiline, 128, 130, 130Profiline, 150, 150Profiline
Veleno riebokšlis04253332
Veleno riebokšlis042533332
Veleno riebokšlis04259220
Veleno riebokšlis04502202
Veleno riebokšlis04502203
Veleno riebokšlis04518161
Veleno riebokšlis04800283
Veleno riebokšlis04800388
Veleno riebokšlis04800838
Veleno riebokšlis04801195
Veleno riebokšlis04802370
Veleno riebokšlis04901969Agrotron series 6 6140, 6140P, 6150, 6150P, 6160, 6160P, 6180, 6180P, 6190, 6190P, Agrotron TTV series 6 6140, 6160, 6180, 6190
Veleno riebokšlisDLLA149S7742506, 3006, 4506, 5006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007
Veleno riebokšlisF934201510290Fendt 922, 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Alkūninis velenas0.021.8246.3AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95New
Alkūninis velenas0.021.8246.3/20AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95New
Alkūninis velenas0.086.1210.3/30AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95New
Alkūninis velenas0.086.1210.3/40AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95New
Alkūninis velenas02929960Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Alkūninis velenas02931508Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Alkūninis velenas04284997Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Alkūninis velenas04292806Agrotron K (Tier 3) 610 (serial no. 10806275 - 11513164), 610 Profiline (serial no. 10808201 - 11377959)
Alkūninis velenas04294255Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Alkūninis velenas04803545Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Švaistikliai25 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Švaistiklis02232059
Švaistiklis02235185
Švaistiklis02235520D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207
Švaistiklis033371612
Švaistiklis04150450
Švaistiklis04150455
Švaistiklis04231079
Švaistiklis04233224
Švaistiklis04233226
Švaistiklis04234225
Švaistiklis04800309Agrotron 80, 90, 100, 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130, 150, K90, K100, K110, K120, K410, K420, Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160
Švaistiklio guoliai0.065.1225.0AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95NEW, AgroCompact F70, 80, 90, 100, Agroplus 95New
Švaistiklio guoliai02929434Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Švaistiklio guoliai02931473Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Švaistiklio guoliai04231057D 4006, 4506, 5006, 5206, Intrac 2002, D 4007, D 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, Intrac 2003, D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207, D 7506, 8
Švaistiklio guoliai04321057DX 6.30, 120, Intrac 6.30
Švaistiklio guoliai04800183
Švaistiklio guoliai04800186
Švaistiklio guoliai04800197Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165
Švaistiklio guoliai04912220Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Švaistiklio guoliaiBF4M1012EC
Švaistiklio guoliaiBF6M1012E
Švaistiklio guoliaiBF6M1013E
Švaistiklio guoliaiTCD2013L062VDCR
Švaistiklio guoliaiTCD2013L064V
Stūmokliai, žiedai ir cilindrų įvorės75 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Stūmoklio žiedai0.081.0090.6/10Agrocompact F90 (up to serial no. 4558)
Stūmoklio žiedai02430683
Stūmoklio žiedai03371650
Stūmoklio žiedai0425677Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615
Stūmoklio žiedai04270698
Stūmoklio žiedai0450109285, 100, (Tier 3) 410, 410T/TB, Agrotron K 90, 100, 110, 120
Stūmoklio žiedai04501338
Stūmoklio žiedai2.1539.193.0Agrocompact F90 (up to serial no. 4558)
Stūmoklio pirštas0.011.0183.0/20Agrocompact F90 (up to serial no. 4558)
Stūmoklio pirštas0.382.0060.6/10Agrocompact F90 (up to serial no. 4558)
Stūmoklio pirštas02910303
Stūmoklio pirštas02925623
Stūmoklio pirštas02925625
Stūmoklio pirštas02928141
Stūmoklio pirštas02928142
Stūmoklio pirštas02928713
Stūmoklio pirštas02929967
Stūmoklio pirštas02929968
Stūmoklio pirštas02929973
Stūmoklio pirštas02929981
Stūmoklio pirštas02929989
Stūmoklio pirštas02929990
Stūmoklio pirštas02931966
Stūmoklio pirštas0450136685, 100, (Tier 3) 410, 410T/TB, Agrotron K 90, 100, 110, 120
Stūmoklio pirštas04501385Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615
Stūmoklio pirštas04512307Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615
Stūmoklio pirštas89447
Stūmoklio pirštas94900960
Stūmoklio pirštas99343960
Cilindro įvorė01166120
Cilindro įvorė02137256
Cilindro įvorė02139148DX 6.30, 120, Intrac 6.30
Cilindro įvorė02231154
Cilindro įvorė02232963
Cilindro įvorė02239762
Cilindro įvorė02929338D 4006, 4506, 5006, 5206, Intrac 2002, D 4007
Cilindro įvorė02929339D 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 7007, 7207
Cilindro įvorė02929340D 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, Intrac 2003
Cilindro įvorė03371445
Cilindro įvorė04150264
Cilindro įvorė04152627
Cilindro įvorė04157466
Cilindro įvorė04157467
Cilindro įvorė04157468
Cilindro įvorė04157469
Cilindro įvorė04157580DX 6.30, 120, Intrac 6.30
Cilindro įvorė04157654
Cilindro įvorė04157655
Cilindro įvorė04157656
Cilindro įvorė04157657
Cilindro įvorė04157658
Cilindro įvorė04157659
Cilindro įvorė04157665
Cilindro įvorė04158321
Cilindro įvorė04158537
Cilindro įvorė04159183
Cilindro įvorė04197841
Cilindro įvorė04230612
Cilindro įvorė04236181
Cilindro įvorė04290326Agrotron M, 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430
Cilindro įvorė04290879Agrotron M, 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430
Cilindro įvorė04295848Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210
Cilindro įvorė04297948Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210
Cilindro įvorė04800448
Cilindro įvorė04800449
Cilindro įvorė04800804
Cilindro įvorė098.190
Stūmoklis0211354385, 100, Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150
Stūmoklis02925624
Stūmoklis02929985
Stūmoklis04209532Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80
Stūmoklis04235032Agrolux F 50, 60, 70, 80
Stūmoklis04236676Agrolux F 50, 60, 70, 80
Stūmoklis04255037Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80
Stūmoklis04255044Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80
Cilindrų galvutė ir vožtuvai10 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Svirtelė arba jos ašis02133985
Svirtelė arba jos ašis02236736
Svirtelė arba jos ašis04152877
Vožtuvo lizdas02232528
Stūmiklis arba jo strypas03371888
Vožtuvo kreipiančioji03371696
Vožtuvo kreipiančioji03371741
Vožtuvo kreipiančioji04800316
Vožtuvo kotelio sandariklis02232527
Vožtuvo kotelio sandariklis2.1519.117.0Agro Compact 70, F 60, 70, 75, 80, 90
Tarpinės ir jų komplektai198 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Sandarinimo žiedas011746054006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006
Sandarinimo žiedas01174706D 4006, 4506, 5206, 6806, 7206, 8006, 10006, 4007, 4507, 4807, 5207, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807, DX 85, 90, 92, D 3607
Sandarinimo žiedas01340599Agrotron K (Tier 3) 430, 430 Profiline, 610, 610 Profiline, Agrotron L 710, 720, 730
Sandarinimo žiedas01340600Agrotron K (Tier 3) 430, 430 Profiline, 610, 610 Profiline, Agrotron L 710, 720, 730
Sandarinimo žiedas02113153
Sandarinimo žiedas04800697Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Sandarinimo žiedas2.1539.153.0AgroTrac 110, 125, 130, 150
Sandarinimo žiedasF926202710690Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001 -)
Sandarinimo žiedasV614603540207 (type 260, 330), 208 (type 261, 331), 209 (type 262, 272, 332), 210 (type 263, 273, 333), 211 (type 264, 274, 334)
Sandarinimo žiedasV836017927207 (type 260, 330), 208 (type 261, 331), 209 (type 262, 272, 332), 210 (type 263, 273, 333), 211 (type 264, 274, 334)
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė02234784
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė03365751770, 780, 880, 885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 200, 1210, 1410, 1212, 1412, 1290, 1390, 1490, 1294, 1394, 1494
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė03371692
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04205894Agrotron 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260 Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 1
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04232124
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04232125
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04235421
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04237052Agroplus F 50, 60, 70, 80, Agroplus 60, 70, 80, combine 5670
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04237556
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04237636
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04238230Agroplus F 50, 60, 70, 80, Agroplus 60, 70, 80, combine 5670
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04283339185, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04283392Agroplus 100, Agrotron K 110, Agrotron MK1 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04501931Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė0480058885, 100, (Tier 3) 410, 410T/TB, 420, 420T/TB, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, 85, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV (Tier 3) 420, 430, Agroplus
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04800623Agroplus 100, Agrotron K 110, 110 Profiline, Agrotron 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115, Agroplus 100, Agrotron K 110
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04801494Agrotron 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260 Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260
Galvutės tarpinė02230216
Galvutės tarpinė02937589Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430
Galvutės tarpinė02937936Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, 6210, Agrotron Series 6 (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215
Galvutės tarpinė04103957
Galvutės tarpinė04103958
Galvutės tarpinė04103959
Galvutės tarpinė04157470
Galvutės tarpinė04197078Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvutės tarpinė04197079Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvutės tarpinė04197080Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvutės tarpinė04197258Agroplus 75, 85, 95, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100
Galvutės tarpinė04197259Agroplus 75, 85, 95, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100
Galvutės tarpinė04197260Agroplus 75, 85, 95, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100
Galvutės tarpinė04250634Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 410, 420, Agrotron TTV 410, 420, 430
Galvutės tarpinė04271158AgroStar 6.71, 6.81, Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160
Galvutės tarpinė04271262
Galvutės tarpinė04271263
Galvutės tarpinė04271264
Galvutės tarpinė04271631
Galvutės tarpinė04271632AgroStar 6.71, 6.81, Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160
Galvutės tarpinė04271633
Galvutės tarpinė04283903Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvutės tarpinė04283904Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvutės tarpinė04283905Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvutės tarpinė04293262Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron M 615, 625, 640, 650, A
Galvutės tarpinė04293263Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron M 615, 625, 640, 650, A
Galvutės tarpinė04293331Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron M 615, 625, 640, 650, A
Galvutės tarpinė04502029Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, 6210, Agrotron Series 6 (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215
Galvutės tarpinė04502880Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, 6210, Agrotron Series 6 (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215
Galvutės tarpinė04503233Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, 6210, Agrotron Series 6 (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215
Galvutės tarpinė04512439Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, 6210, Agrotron Series 6 (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215
Galvutės tarpinė04512440Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, 6210, Agrotron Series 6 (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215
Galvutės tarpinė04514873Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230
Galvutės tarpinė04800357Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvutės tarpinė04800358Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvutės tarpinė04800359Agroplus 100, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Galvutės tarpinė04800381Agroplus 75, 85, 95, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100
Galvutės tarpinė04800382Agroplus 75, 85, 95, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100
Galvutės tarpinė04800383Agroplus 75, 85, 95, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100
Galvutės tarpinė04800766Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, Agrotron MK1 6.20, 6.30, 6.45
Galvutės tarpinė04800767Agrotron MK1 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160
Galvutės tarpinė04800768Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230
Galvutės tarpinė0480767Agrotron 6.20, 6.30, 6.45, 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230
Galvutės tarpinė0480768Agrotron MK1 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160
Galvutės tarpinėF340200210010Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Galvutės tarpinėF340200210080Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Galvutės tarpinėF340200210090Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Galvutės tarpinėF340200210100Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Galvutės tarpinėF340200210150Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Kita tarpinė0.007.0635.020AgroCompact F60, F70, F75, F90, F100, Agroplus 67, 77, 87, 95, S70, S75, 590, S100, F70, F90, F100
Kita tarpinė0.010.2695.1Agrokid 25, 30, 35, 40, 45, 50
Kita tarpinė0.019.7356.0Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Kita tarpinė0.019.7405.0Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Kita tarpinė0.019.8620.0Agroplus F Keyline (Farmotion Tier 4i) 70, 80, 80.4, Series 4E (Farmotion Tier 4i) 4070, 4080, 4090, 4100
Kita tarpinė0.020.6319.4Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Kita tarpinė0.066.1757.0/30AgroCompact F60, F70, F75, F90, F100, Agroplus 67, 77, 87, 95, S70, S75, 590, S100, F70, F90, F100
Kita tarpinė0.900.2431.2Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Kita tarpinė0.900.7134.2Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Kita tarpinė0116611085, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrot
Kita tarpinė0293743785, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T
Kita tarpinė02937438Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, R6 (Tier 3) 6.135, 6.140, 6.1
Kita tarpinė02937439Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Kita tarpinė02937441Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720, 730, Agrotron M 600, 610, 620, Agrotron Profiline 120, 130, 150, M 610, 620
Kita tarpinė0293745485, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T
Kita tarpinė02937456Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Kita tarpinė0293760385, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series
Kita tarpinė03316525770, 780, 880, 885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 200, 1210, 1410, 1212, 1412, 1290, 1390, 1490, 1294, 1394, 1494
Kita tarpinė03362337
Kita tarpinė03362505
Kita tarpinė033999713006, 2807, 3607
Kita tarpinė04124440Series 5 C (Tier 4i) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV (Tier 4i) 5100, 5110, 5120, 5130, Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130
Kita tarpinė04124516Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Kita tarpinė04124767Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Kita tarpinė04152033
Kita tarpinė04153052
Kita tarpinė04154482
Kita tarpinė04157248
Kita tarpinė04157261
Kita tarpinė04157263D 2506, 3006, 2807
Kita tarpinė04173861
Kita tarpinė04179751
Kita tarpinė04197463Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 80, 85, 90
Kita tarpinė04198669Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.85, 4.90, 4.95, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, Agrotron K (Tier 3) 610, 610 Profiline
Kita tarpinė04205959Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Kita tarpinė0420617285, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series
Kita tarpinė04207215Agroplus 100, Agrotron (K 110, 110 Profiline, Agrotron K Tier 3 610, 610, Agrotron 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110
Kita tarpinė04212749Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 7 Agrotron 7200ST, 7220ST, Series 7 Agrotron TTV
Kita tarpinė04216425Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 7 Agrotron TTV (Tier
Kita tarpinė04217188Series 5 C (Tier 4i) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV (Tier 4i) 5100, 5110, 5120, 5130, Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130
Kita tarpinė04233975
Kita tarpinė0425685085, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series
Kita tarpinė04256853Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Kita tarpinė0425872585, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, R3 EVO 3.85, 3.100, R3 EVO (Tier 3) 3.85, 3.100, 3.110, R3 T-TB (Tier 3)
Kita tarpinė04259547Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Kita tarpinė04283299Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70
Kita tarpinė0428357685, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, R3 EVO 3.85, 3.100, R3 EVO (Tier 3) 3.85, 3.100, 3.110, R3 T-TB (Tier 3)
Kita tarpinė04292563Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron M 615, 625, 640, 650, A
Kita tarpinė04294596Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV 610, 620, 630
Kita tarpinė04378888D 07, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, Series 07C, 4507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C
Kita tarpinė04467201Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 7 Agrotron TTV (Tier
Kita tarpinė04500537Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6150
Kita tarpinė04500930Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720, 730, Agrotron M 600, 610, 620, Agrotron Profiline 120, 130, 150, M 610, 620
Kita tarpinė04507492Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV 610, 620, 630
Kita tarpinė0450983885, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, R3 EVO 3.85, 3.100, R3 EVO (Tier 3) 3.85, 3.100, 3.110, R3 T-TB (Tier 3)
Kita tarpinė04513513Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage V)
Kita tarpinė04513639Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4
Kita tarpinė04514020Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Kita tarpinė04516121Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Kita tarpinė04600619Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Kita tarpinė04601618Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Kita tarpinė04604141Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Kita tarpinė04800408Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260
Kita tarpinė04800517Agroplus 75, 85, 95, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 80, 85, 90, 100, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK2 80, 85, 90, 10
Kita tarpinė04800622Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Kita tarpinė0480091885, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615, 615 Pro
Kita tarpinė04801504Agroton 100, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260, Agrotron MK3 120, 135, 150, 160, 165, 175, 200, 230, 260, 265
Kita tarpinė0480151585, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410T, Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series
Kita tarpinė04801616
Kita tarpinė04803129Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 195, 200, 230, 260
Kita tarpinė04903239Agrotron X 710, 720
Kita tarpinė04904050Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 7 Agrotron 7200ST, 7220ST, Series 7 Agrotron TTV
Kita tarpinė04910582Agrotron L 710, 720, 730, Agrotron New 150.7, 165.7, 180, 180.7, 265, combines 5650H, 5660HTS, 5690H Com2, 5690HTS Com2
Kita tarpinė04914366Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage V)
Kita tarpinė04915361Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage V)
Kita tarpinė04915462Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage V)
Kita tarpinėF100004154482
Kita tarpinėF119200610030Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442), 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761)
Kita tarpinėF842201610080Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442), 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761)
Kita tarpinėF934201510100Fendt 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737), 819, 822 (type 833), 824 (type 934), 826 (type 835), 828 (type 836)
Kita tarpinėF934201510330Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942, 950), 930 (types 928, 943, 951), 933 (types 931, 944, 952)
Kita tarpinėF934201510390Fendt 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737), 819, 822 (type 833), 824 (type 934), 826 (type 835), 828 (type 836)
Kita tarpinėF934201610070Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942, 950), 930 (types 928, 943, 951), 933 (types 931, 944, 952)
Kita tarpinėF934201610130Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942, 950), 930 (types 928, 943, 951), 933 (types 931, 944, 952)
Kita tarpinėF934201610140Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942, 950), 930 (types 928, 943, 951), 933 (types 931, 944, 952)
Kolektoriaus tarpinė03363929D 4005, 4505, 4006, 4506, 5006, 5206, D 06, 6206, 6806, 7206, D 6806, 7206
Kolektoriaus tarpinė041572478006, 9006, 10006, D 4005, 4505, 4006, 4506, 5006, 5206, D 07, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, D 07C, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX3 3.70V/F, 3.90F
Kolektoriaus tarpinė04157357D 4005, 4505, 4006, 4506, 5006, 5206, D 06, 6206, 6806, 7206, D 6806, 7206
Kolektoriaus tarpinė042335298006, 9006, 10006, D 4005, 4505, 4006, 4506, 5006, 5206, D 07, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, D 07C, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX3 3.70V/F, 3.90F
Karterio tarpinė02231127
Karterio tarpinė03362574
Karterio tarpinė04157260
Karterio tarpinė0419551285, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV (Tier 3) 420, 430, T-TB (Tier 3) 410, 420, Agroplus 75, 85, 95
Karterio tarpinė04195829Agroplus 100, Agrotron 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115, Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profili
Karterio tarpinė04255367
Karterio tarpinė0480030485, 100, (Tier 3) 410, 420, 430, TTV (Tier 3) 420, 430, T-TB (Tier 3) 410, 420, Agroplus 75, 85, 95
Karterio tarpinė04801897Agroplus 100, Agrotron 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Tarpinių komplektas02910048
Tarpinių komplektas02910182AgroCompact 90
Tarpinių komplektas02910183AgroCompact 90
Tarpinių komplektas02910279
Tarpinių komplektas02910288
Tarpinių komplektas02911535
Tarpinių komplektas02928973
Tarpinių komplektas02928974
Tarpinių komplektas02928976
Tarpinių komplektas02929646AgroCompact 90
Tarpinių komplektas02929650
Tarpinių komplektas02929651
Tarpinių komplektas02929652
Tarpinių komplektas02929654
Tarpinių komplektas02929656AgroCompact 90
Tarpinių komplektas02929657
Tarpinių komplektas02931143Agroplus 100, Agrotron MK1 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Tarpinių komplektas02931277Agroplus 100, Agrotron MK1 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Tarpinių komplektas02931313AgroCompact 90
Tarpinių komplektas02931314
Tarpinių komplektas02931315AgroCompact 90
Tarpinių komplektas02931405
Tarpinių komplektas02931441AgroCompact 90
Tarpinių komplektas02931476
Tarpinių komplektas2929333
Tepimo sistema53 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė0.010.6306.2/10Agrolux 80, 90, Agrolux F 50, 60, 70, 80, Agroplus 60, 70, 80
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė0.011.4245.2/10Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė0.015.6911.2/10Agrotron M 600, 610 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620, 620 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė02230422DX 140, 145, 160, 7.10, combine types: Powerliner 4030, 4035, Starliner 4040, 4045, Topliner 4060
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė02234409Intrac 2004, 6806, 7206, 6807, 6907, 7007, 7207, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 85, 95
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė03363004Intrac 2002, D5206, 5207, 6007, 5207C, 6007C, DX 3.10 (SC/VNC), 3.30 (F/SC/NC)
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04150016Intrac 2002, D5206, 5207, 6007, 5207C, 6007C, DX 3.10 (SC/VNC), 3.30 (F/SC/NC)
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04150930DX 140, 145, 160, 7.10, combine types: Powerliner 4030, 4035, Starliner 4040, 4045, Topliner 4060
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04151409Intrac 2002, D5206, 5207, 6007, 5207C, 6007C, DX 3.10 (SC/VNC), 3.30 (F/SC/NC)
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04157695DX 110, 6.10, combines M 1202, Powerliner 4030, 4035
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04158584AgroStar 4.61, 4.71, 4.68, 4.78
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04209931Agrotron New 150.7, 165.7, 265, Agrotron Profiline 150.7, 165.7, 180.7, Agrotron L 710, 720, 730, combines 5650, 5660, 5690
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04230100DX 140, 145, 160, 7.10, combine types: Powerliner 4030, 4035, Starliner 4040, 4045, Topliner 4060
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04237803Intrac 2004, 6806, 7206, 6807, 6907, 7007, 7207, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 85, 95
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04237923AgroStar 4.61, 4.71, 4.68, 4.78
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04238183DX 140, 145, 160, 7.10, combine types: Powerliner 4030, 4035, Starliner 4040, 4045, Topliner 4060
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04288127Agrotron New 150.7, 165.7, 265, Agrotron Profiline 150.7, 165.7, 180.7, Agrotron L 710, 720, 730, combines 5650, 5660, 5690
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04288128Agrotron New 150.7, 165.7, 265, Agrotron Profiline 150.7, 165.7, 180.7, Agrotron L 710, 720, 730, combines 5650, 5660, 5690
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04297956Agrotron New 108, 118, 120, 120 Profiline, 128, 130, 130 Profiline, 150, 150 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 610, 610 Profiline
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04411154Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04436827Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04900206Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150 P-CShift, 6160, 6160 P-CShift, 6180, 6180 P-CShift, 6190, 6190 P-CShift, 6190P, 6210
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04912101Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150 P-CShift, 6160, 6160 P-CShift, 6180, 6180 P-CShift, 6190, 6190 P-CShift, 6190P, 6210
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04912107Agrotron New 108, 118, 120, 128, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron TTV 410, 420, 430, 610, 620
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04915398Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150 P-CShift, 6160, 6160 P-CShift, 6180, 6180 P-CShift, 6190, 6190 P-CShift, 6190P, 6210
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04915764Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150 P-CShift, 6160, 6160 P-CShift, 6180, 6180 P-CShift, 6190, 6190 P-CShift, 6190P, 6210
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04916913Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150 P-CShift, 6160, 6160 P-CShift, 6180, 6180 P-CShift, 6190, 6190 P-CShift, 6190P, 6210
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04917322Agrotron New 108, 118, 120, 128, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron TTV 410, 420, 430, 610, 620
Alyvos siurblys arba jo tarpinė0.010.0194.4/30AgroTrac 110, 125, 130, 150
Alyvos siurblys arba jo tarpinė02236825DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Alyvos siurblys arba jo tarpinė02237008DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Alyvos siurblys arba jo tarpinė02237923DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042306514006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, Agrolux 90, AgroPrima 4.51, 4.56
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042306534006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04230787DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04231142DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04231305Agrolux 90, AgroPrima 4.51, 4.56, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78, AgroXtra 4.47, 4.57, DX 4.50, 4.70, Hopfen DX 4.57
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04231306DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042313074006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, Agrolux 90, AgroPrima 4.51, 4.56
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042313084006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, Agrolux 90, AgroPrima 4.51, 4.56
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042313094006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04232509
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04232511DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042341454006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, Agrolux 90, AgroPrima 4.51, 4.56
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042341464006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04234148DX 6.30, 6.50, 7.10, 120, 140, 145, 160, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38, 6.61, Agrosun 100, 120, 140
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04502445Agrotron K 110, Agrotron K (Tier 3) 610, Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, 650, Agrotron New 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04507272Agrotron L 710, 720, 730, Agrotron New 150.7, 165.7, 180, 180.7, 265, combines 5650H, 5660HTS, 5690H Com2, 5690HTS Com2
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04515825Agrotron K 110, Agrotron K (Tier 3) 610, Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, 650, Agrotron New 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04515832Agrotron L 710, 720, 730, Agrotron New 150.7, 165.7, 180, 180.7, 265, combines 5650H, 5660HTS, 5690H Com2, 5690HTS Com2
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04904956
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04905476
Tepimo sistemos dalisF100001236291Farmer 240, 250, 260, 270, 275, 280, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380, 390, 395, Fendt 206, 207, 208, 209
Kuro sistema79 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Purkštuko antgalis02112959Agrotron MK2 195, 200, Agrotron MK3 200, 230, 260, Agrotron New 130, 140, 150.7, 150.7 Profiline, 155, 165, 165.7, 165.7 Profiline
Purkštuko antgalis02126846
Purkštuko antgalis0223327313006, DX 140, 145, 160, 6.50, 7.10, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38
Purkštuko antgalis02237665
Purkštuko antgalis02934315
Purkštuko antgalis0293434513006, DX 140, 145, 160, 6.50, 7.10, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38
Purkštuko antgalis029343782505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, D4OL
Purkštuko antgalis03369512
Purkštuko antgalis03369521
Purkštuko antgalis033721542505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, D4OL
Purkštuko antgalis04153606DX 3.75VC, AgroPrima 6.06, 6.16, AgroXtra 3.57, 6.07, 6.17, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28
Purkštuko antgalis04158547Hopfen DX 4.17, AgroPrima 4.31, AgroXtra 4.17, AgroStar 6.11
Purkštuko antgalis042324362505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, D4OL
Purkštuko antgalis0433171131DX 3.75VC, AgroPrima 6.06, 6.16, AgroXtra 3.57, 6.07, 6.17, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28
Purkštuko antgalis0433171186Hopfen DX 4.17, AgroPrima 4.31, AgroXtra 4.17, AgroStar 6.11
Purkštuko antgalis0433171257
Purkštuko antgalis0433171478
Purkštuko antgalis043327122313006, DX 140, 145, 160
Purkštuko antgalis0433271322
Purkštuko antgalis0433271377
Purkštuko antgalis0434250009
Purkštuko antgalis04342500372505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, D4OL
Purkštuko antgalis09946411
Purkštuko antgalisDLLA147P360
Purkštuko antgalisDLLA147P658
Purkštuko antgalisDLLA149549013006, DX 140, 145, 160
Purkštuko antgalisDLLA1495775
Purkštuko antgalisDLLA149S77513006, DX 140, 145, 160, 6.50, 7.10, Intrac 6.60, AgroStar 6.31, 6.38
Purkštuko antgalisDLLA150P145DX 3.75VC, AgroPrima 6.06, 6.16, AgroXtra 3.57, 6.07, 6.17, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28
Purkštuko antgalisDLLA150P228Hopfen DX 4.17, AgroPrima 4.31, AgroXtra 4.17, AgroStar 6.11
Purkštuko antgalisDLLA285656
Purkštuko antgalisDNOSD1652505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, D4OL
Purkštuko antgalisDNOSD211
Kuro siurblys arba jo tarpinė0.010.4524.3Agroplus 60, 70, 80, Agrolux 60, 70, 80, 90
Kuro siurblys arba jo tarpinė0.012.6508.3Agroplus 60, 70, 80, Agrolux 60, 70, 80, 90
Kuro siurblys arba jo tarpinė0211129985, 100, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline
Kuro siurblys arba jo tarpinė02111961Agrotron MK2 200, Agrotron New 120, 130, 150, 150.7, 165.7, 180, 210, 215, 235, 265, Agrotron New Profiline 120, 130, 150, 150.7
Kuro siurblys arba jo tarpinė0211255985, 100, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline
Kuro siurblys arba jo tarpinė0211267385, 100, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline
Kuro siurblys arba jo tarpinė0211375485, 100, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline
Kuro siurblys arba jo tarpinė02113757Agrotron 108, 118, 120, 128, 130, 150
Kuro siurblys arba jo tarpinė02113799Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106
Kuro siurblys arba jo tarpinė02113803Agrotron 108, 118, 120, 128, 130, 150
Kuro siurblys arba jo tarpinė02113812Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106
Kuro siurblys arba jo tarpinė04207013Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106
Kuro siurblys arba jo tarpinė04234170Agrolux F70, Agroplus 60, 70, 80
Kuro siurblys arba jo tarpinė0425539485, 100, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline
Kuro siurblys arba jo tarpinė04271682
Kuro siurblys arba jo tarpinė04272616
Kuro siurblys arba jo tarpinė04272819
Kuro siurblys arba jo tarpinė04290599Agrotron K (Tier 3) 430, 430 Profiline, 610, 610 Profiline
Kuro siurblys arba jo tarpinė04503572Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106
Kuro siurblys arba jo tarpinė0450357385, 100, T-TB (Tier 3) 410T, 410TB, 420T, 420TB, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline
Kuro siurblys arba jo tarpinė04503576Agrotron 108, 118, 120, 128, 130, 150
Kuro siurblys arba jo tarpinė04514752Agrotron K (Tier 3) 430, 430 Profiline, 610, 610 Profiline
Kuro siurblys arba jo tarpinė04801613Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106
Kuro siurblys arba jo tarpinė04904425Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 9270, 9290, 9310, 9340
Kuro siurblys arba jo tarpinė04904427Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 9270, 9290, 9310, 9340
Kuro siurblys arba jo tarpinė04906031Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 9270, 9290, 9310, 9340
Kuro siurblys arba jo tarpinė04907180Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 9270, 9290, 9310, 9340
Kuro siurblys arba jo tarpinė04915590Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 9270, 9290, 9310, 9340
Kuro siurblys arba jo tarpinėF279500260020Fendt 206S (type 326), 206V+F (type 210), 207S (type 327), 207V+F (types 212, 260), 208P (type 221), 2085 (type 328)
Kuro siurblys arba jo tarpinėF279500260021Fendt 206S (type 326), 206V+F (type 210), 207S (type 327), 207V+F (types 212, 260), 208P (type 221), 2085 (type 328)
Kuro siurblys arba jo tarpinėF329810130040Fendt 206S (type 326), 206V+F (type 210), 207S (type 327), 207V+F (types 212, 260), 208P (type 221), 2085 (type 328)
Kuro siurblys arba jo tarpinėG210812130280Fendt 206S (type 326), 206V+F (type 210), 207S (type 327), 207V+F (types 212, 260), 208P (type 221), 2085 (type 328)
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė04123891(Tier 3) 410 (serial no. ZKDW350200TD25001), Series 5 C 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV 5100, 5110, 5120, 5130
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė04123934(Tier 3) 410 (serial no. ZKDW350200TD25001), Series 5 C 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV 5100, 5110, 5120, 5130
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė04231021
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė04238003
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė04288888Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė04292970Agrotron M, 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė04510860Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinėG117200020010Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinėG311200020031Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Kuro sistemos dalis011744296806, Intrac 2004, combines 35.80, 36.10, 36.30
Kuro sistemos dalis02111921Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115
Kuro sistemos dalis02311411D06 3006, 4006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 13006, D07, 2807, 3607, D07C 4507C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C
Kuro sistemos dalis033885953006, 4006, 5206, 6206, 6806, 7206, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807
Kuro sistemos dalis04507514Agrotron M 410, 420, 600, 610, 615, 620, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 410, 420, 610, 615, 620, 625, 640, 650
Aušinimo sistema123 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Vandens siurblys arba jo tarpinė0.010.4616.4/20Agroclimber V70, V80, F90, F100, Agrocompact F 60, 70, 75, 80, 90, 100, C 75, 80, 85, 90, 95
Vandens siurblys arba jo tarpinė0.015.2993.4Agroclimber V70, V80, F90, F100, Agrocompact F 60, 70, 75, 80, 90, 100, C 75, 80, 85, 90, 95
Vandens siurblys arba jo tarpinė0.020.3505.4/10Agroplus F Keyline (Farmotion Tier 4i) 70, 80, 80.4, Series 4E (Farmotion Tier 4i) 4070, 4080, 4090, 4100
Vandens siurblys arba jo tarpinė0.020.3505.4/20Agroplus F Keyline (Farmotion Tier 4i) 70, 80, 80.4, Series 4E (Farmotion Tier 4i) 4070, 4080, 4090, 4100
Vandens siurblys arba jo tarpinė0.020.3505.4/30Agroplus F Keyline (Farmotion Tier 4i) 70, 80, 80.4, Series 4E (Farmotion Tier 4i) 4070, 4080, 4090, 4100
Vandens siurblys arba jo tarpinė0.020.3505.4/40Agroplus F Keyline (Farmotion Tier 4i) 70, 80, 80.4, Series 4E (Farmotion Tier 4i) 4070, 4080, 4090, 4100
Vandens siurblys arba jo tarpinė0.025.0907.4Agroclimber V70, V80, F90, F100, Agrocompact F 60, 70, 75, 80, 90, 100, C 75, 80, 85, 90, 95
Vandens siurblys arba jo tarpinė0.066.1752.0/10Agroclimber V70, V80, F90, F100, Agrocompact F 60, 70, 75, 80, 90, 100, C 75, 80, 85, 90, 95
Vandens siurblys arba jo tarpinė0.066.1752.0/20Agroclimber V70, V80, F90, F100, Agrocompact F 60, 70, 75, 80, 90, 100, C 75, 80, 85, 90, 95
Vandens siurblys arba jo tarpinė0.066.1752.0/30Agroclimber V70, V80, F90, F100, Agrocompact F 60, 70, 75, 80, 90, 100, C 75, 80, 85, 90, 95
Vandens siurblys arba jo tarpinė01295701AgroStar TG 6.71, 6.81
Vandens siurblys arba jo tarpinė02937554Agrotron Series 6 (Tier 4i) 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, 6150, 6150P - CShift, 6150.4, Mach ST 200, 220, Mach (Tier 4i) VRT 2
Vandens siurblys arba jo tarpinė02937863Series 5 C 5120 (serial no. ZKDY560200TD10001), Series 5 TTV 5120 (serial no. ZKDY9602WOTD10001), Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6160, Nitro R (Tier 4i) 120 (seria
Vandens siurblys arba jo tarpinė02938313Series 5 C 5120 (serial no. ZKDY560200TD10001), Series 5 TTV 5120 (serial no. ZKDY9602WOTD10001), Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6160, Nitro R (Tier 4i) 120 (seria
Vandens siurblys arba jo tarpinė04125922Series 5 (Tier 4i) 5100 (serial no. 11385165-11575868 and 22000869-22000878), 5110 (serial no. 11379583-11575889, 22000868), Nitro (Tier 4i) 100 (serial no. 113
Vandens siurblys arba jo tarpinė04127358Series 5 (Tier 4i) 5100 (serial no. 11385165-11575868 and 22000869-22000878), 5110 (serial no. 11379583-11575889, 22000868), Nitro (Tier 4i) 100 (serial no. 113
Vandens siurblys arba jo tarpinė04904844038, Königstiger 74, Tiger 74
Vandens siurblys arba jo tarpinė04908611Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Vandens siurblys arba jo tarpinė04913498Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Vandens siurblys arba jo tarpinė04915761Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Vandens siurblys arba jo tarpinė04916438Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Vandens siurblys arba jo tarpinė12273262AgroStar TG 6.71, 6.81
Vandens siurblys arba jo tarpinėF842201610060Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442), 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761)
Vandens siurblys arba jo tarpinėF934201610090Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Vandens siurblys arba jo tarpinėF934201610170Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Vandens siurblys arba jo tarpinėF954200610030Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Vandens siurblys arba jo tarpinėF954200610060Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Vandens siurblys arba jo tarpinėF954200610070Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Vandens siurblys arba jo tarpinėM219PF150008AFendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442), 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761)
Vandens siurblys arba jo tarpinėU5MW01044066, 4066A, Büffel 74, 74A, Mammut II
Termostatas arba jo tarpinė0.007.1258.3/20AgroCompact F60, F70, F75, F90, F100, Agroplus 67, 77, 87, 95, S70, S75, 590, S100, F70, F90, F100
Termostatas arba jo tarpinė0.010.2693.2Agrokid 25, 30, 35, 40, 45, 50
Termostatas arba jo tarpinė0.900.0133.3Agrokid 25, 30, 35, 40, 45, 50
Termostatas arba jo tarpinė0451806085, 100, (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV 420, 430
Termostatas arba jo tarpinė04518124Series 5 C 5120, Series 5 TTV 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6160, 6180, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4i) 6160, 6180
Termostatas arba jo tarpinė04800584Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 105 MK3, 106, 110, 115, 115 MK3, Agroplus 75, 85, 95, 100
Termostatas arba jo tarpinė04801302Agrotron 120, 135, 150, 150 MK3, 160, 165 MK3, 175, 200, 260
Termostatas arba jo tarpinė2.7099.400.0/10AgroCompact F60, F70, F75, F90, F100, Agroplus 67, 77, 87, 95, S70, S75, 590, S100, F70, F90, F100
Aušinimo sistemos dalis0.010.1054.2/10Agroclimber (Tier 3) 310, 400, 410, 85, 85G, 100, 100 (Ecoline), 1006, 115G, T-TB (Tier 3) 410, 415, 420, 425
Aušinimo sistemos dalis0.013.4873.4Agrotron New 108, 118, 120, 128, 130, 140, 150, 150.7, 155, 165, 165.7, 180
Aušinimo sistemos dalis0.013.4874.4/10Agrotron New 108, 118, 120, 128, 130, 140, 150, 150.7, 155, 165, 165.7, 180, Agrotron Profiline 120, 130, 150, 150.7, 165.7, 180.7
Aušinimo sistemos dalis0.013.4875.4/10Agrotron New 108, 118, 120 (construction no.: → 2010), 128, 130 (construction no.: → 81651201/4161), 140, 150 (construction no.: → 3109)
Aušinimo sistemos dalis0.013.7134.4/20Agroplus 67, 77, 87
Aušinimo sistemos dalis0.013.7134.4/30Agroplus 67, 77, 87
Aušinimo sistemos dalis0.013.9908.4/20Agrotron New 120 (construction no.: 2019 →), 130 (construction no.: 81651201/4164 →), 150 (construction no.: 3136 →)
Aušinimo sistemos dalis0.013.9908.4/30Agrotron New 120 (construction no.: 2019 →), 130 (construction no.: 81651201/4164 →), 150 (construction no.: 3136 →)
Aušinimo sistemos dalis0.014.4714.4/30Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline, 110, 110 Profiline, 120, 120 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 430, 4
Aušinimo sistemos dalis0.014.8026.4/10Agroclimber (Tier 3) 310, 400, 410, 85, 85G, 100, 100 (Ecoline), 1006, 115G, T-TB (Tier 3) 410, 415, 420, 425
Aušinimo sistemos dalis0.014.8652.4/10Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline, 110, 110 Profiline, 120, 120 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline
Aušinimo sistemos dalis0.015.0495.4Agroclimber 105, Agrotrac 100, 110
Aušinimo sistemos dalis0.015.2188.4Agrotron X 710, 720
Aušinimo sistemos dalis0.015.4317.2/20Agrotron M 600, 610, 610 (Profiline), 615, 615 (Profiline), 620, 620 (Profiline), 625, 625 (Profiline), 640, 640 (Profiline)
Aušinimo sistemos dalis0.015.4317.4Agrotron M 600, 610, 610 (Profiline), 615, 615 (Profiline), 620, 620 (Profiline), 625, 625 (Profiline), 640, 640 (Profiline)
Aušinimo sistemos dalis0.015.4317.4/10Agrotron M 600, 610, 610 (Profiline), 615, 615 (Profiline), 620, 620 (Profiline), 625, 625 (Profiline), 640, 640 (Profiline)
Aušinimo sistemos dalis0.015.4317.4/20Agrotron M 600, 610, 610 (Profiline), 615, 615 (Profiline), 620, 620 (Profiline), 625, 625 (Profiline), 640, 640 (Profiline)
Aušinimo sistemos dalis0.015.495.2Agroclimber 105, Agrotrac 100, 110
Aušinimo sistemos dalis0.015.5403.0(Tier 3) 420, 430, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 420T, 420TB, Series 5 C 5090, 5100, 5110, 5120
Aušinimo sistemos dalis0.015.6910.2/10Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620, 620 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline
Aušinimo sistemos dalis0.015.6910.2/20Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620, 620 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline
Aušinimo sistemos dalis0.015.7475.4Agroclimber 105, Agrotrac 100, 110
Aušinimo sistemos dalis0.015.7527.0Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron New 120, 130, 150, 150.7, 165.7, 180, 265, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620
Aušinimo sistemos dalis0.015.8188.4/10Agrotron K (Tier 3) 430, 430 Profiline, 610, 610 Profiline, Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline
Aušinimo sistemos dalis0.015.8483.2Agrotron L 710, 720, Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620 620 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline
Aušinimo sistemos dalis0.016.0109.2/20Agrotron M 600, 610, 615, 620
Aušinimo sistemos dalis0.016.0725.4/40Agrotron TTV 630, Agrotron Series 7 7200ST, 7220ST, Agrotron Series 7 TTV 7210, 7230, 7250
Aušinimo sistemos dalis0.016.0823.4Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6150P, 6160, 6160P, 6180, 6180P, 6190, Agrotron L 710, 730, Agrotron M 615, 615 Profiline, 625
Aušinimo sistemos dalis0.016.0824.4Agrotron L 710, 730, Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline
Aušinimo sistemos dalis0.016.4429.4/10Agrotron TTV (Tier 3) 630, Series 7 Agrotron 7200ST, 7220ST, Series 7 Agrotron TTV 7210, 7230, 7250
Aušinimo sistemos dalis0.018.4552.4/20Series 7 Agrotron TTV (Tier 4i) 7210, 7230, 7250
Aušinimo sistemos dalis0.018.4552.4/30Series 7 Agrotron TTV (Tier 4i) 7210, 7230, 7250
Aušinimo sistemos dalis0.018.4553.4/50Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage 5) 6155, 6165, 6175
Aušinimo sistemos dalis0.018.4553.4/60Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage 5) 6155, 6165, 6175
Aušinimo sistemos dalis0.018.5226.4/10Agroclimber (Tier 3) 410 SIX, (Tier 3) 410G, 430G, T-TB (Tier 3) 425, Agroplus F (Tier 3) 430, Agroplus S (Tier 3) 320, 410
Aušinimo sistemos dalis0.018.7051.0/10Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4
Aušinimo sistemos dalis0.018.7382.0Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4
Aušinimo sistemos dalis0.018.8033.4Agrotron Series 6 6150, 6150P-CShift, 6150P, 6160, 6160P-CShift, 6160P, 6180, 6180P-CShift, 6180P, 6190, 6190P-CShift, 6190P
Aušinimo sistemos dalis0.019.0611.4Agroclimber 105, Agrotrac 100, 110
Aušinimo sistemos dalis0.019.0760.0/10Series 5 C 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV 5100, 5110, 5120, 5130, Series 5 (Tier 4i) 5100, 5110, 5120, 5130
Aušinimo sistemos dalis0.019.1413.4Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6150P, 6150 P-CShift, 6160, 6160P, 6160 P-CShift, 6180, 6180P, 6180 P-CShift, 6190, 6190P
Aušinimo sistemos dalis0.019.6084.4Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6150P, 6150 P-CShift, 6160, 6160P, 6160 P-CShift, 6180, 6180P, 6180 P-CShift
Aušinimo sistemos dalis0.019.6085.4Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6150P, 6150 P-CShift, 6160, 6160P, 6160 P-CShift, 6180, 6180P, 6180 P-CShift, 6190, 6190P
Aušinimo sistemos dalis0.019.6953.0Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Aušinimo sistemos dalis0.019.7413.4Agrotron Series 6 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, 6150.4, 6150.4P, 6160.4, 6160.4P
Aušinimo sistemos dalis0.019.7940.4/10Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4i) 6140
Aušinimo sistemos dalis0.020.4665.0Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Aušinimo sistemos dalis0.020.7382.0/30Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4i) 6140
Aušinimo sistemos dalis0.021.7724.0/20Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4, 6185, Series 6 Agrotron (Stage 5) 6145.4, 6155, 6155.4, 6165
Aušinimo sistemos dalis0.023.5927.0Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Aušinimo sistemos dalis0.023.5951.0Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Aušinimo sistemos dalis0.024.3551.3/10Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4, 6185, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155, 6155.4
Aušinimo sistemos dalis0.900.2527.4Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage V) 9290, 9310, 9340
Aušinimo sistemos dalis0.900.2527.5Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, Series 9 Agrotron TTV (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Aušinimo sistemos dalis0.900.2649.4Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Stage 5) 6205, 6215
Aušinimo sistemos dalis0.900.2649.5Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Stage 5) 6205, 6215
Aušinimo sistemos dalis0.900.2649.7Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6185, 6205, 6215, Series 6 AgrotronTTV (Tier 4F) 6185, Series 6 Agrotron (Stage 5) 6185, 6205, 6215
Aušinimo sistemos dalis0.900.2649.8Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6185, Series 6 Agrotron TTV (Stage 5) 6185
Aušinimo sistemos dalis0015.2183.4Agrotron X 710, 720
Aušinimo sistemos dalis041546404007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807, 4507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C
Aušinimo sistemos dalis04253785
Aušinimo sistemos dalis04253785EZ
Aušinimo sistemos dalis04411151Agrotron MK1 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 120, 135, 150, Agrotron MK3 115 (serial no. 1166 →), 120, 135, 150
Aušinimo sistemos dalis04411970Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106
Aušinimo sistemos dalis04423682Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110
Aušinimo sistemos dalis04424557Agrotron MK2 160, 175, 200, Agrotron MK3 160, 165, 175, 200, Agrotron TTV 1130, 1145, 1160
Aušinimo sistemos dalis04424558Agrotron MK2 160, 175, 200, Agrotron MK3 160, 165, 175, 200, Agrotron TTV 1130, 1145, 1160, Agrotron MK2 160, 175, 200, Agrotron MK3 160, 165, 175, 200, Agrotro
Aušinimo sistemos dalis04428070Agrotron 230, 260, Agrotron MK3 230, 260, Agrotron New 210, 215, 235, 265
Aušinimo sistemos dalis04431538Agrotron MK2 230, 260, Agrotron MK3 230, 260, Agrotron New 210, 215, 235, 265
Aušinimo sistemos dalis04431540Agrotron 230, 260, Agrotron MK3 230, 260, Agrotron New 210, 215, 235, 265
Aušinimo sistemos dalis04438383Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110
Aušinimo sistemos dalis04438384Agrotron MK1 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 120, 135, 150, Agrotron MK3 115 (serial no. 1166 →), 120, 135, 150
Aušinimo sistemos dalis04438384/10Agrotron MK1 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 120, 135, 150, Agrotron MK3 115 (serial no. 1166 →), 120, 135, 150
Aušinimo sistemos dalis04450917Agrotron New 108, 118, 120 (Profiline), 128, 130, 130 (Profiline), 140, 150, 150 (Profiline), 155, 165, 180.7 (Profiline), Agrotron New 108, 118, 120, 128, 130
Aušinimo sistemos dalis04450918Agrotron New 108, 118, 128, 120, 130, 140, 150, 155, 165, 150.7, 165.7, Agrotron TTV 1130, 1145, 1160, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron New 120, 130
Aušinimo sistemos dalis04450918/10Agrotron New 108, 118, 128, 120, 130, 140, 150, 155, 165, 150.7, 165.7, Agrotron TTV 1130, 1145, 1160, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron New 120, 130
Aušinimo sistemos dalis04451652Agrotron TTV 1130 (serial no. 80602001, -> 2014 - (...) <- X), 1145 (serial no. 80612001, > 2030 - (..) <- X)
Aušinimo sistemos dalis04454751Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 620, 620 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron New 120, 130, 150, 150.7, 165.7
Aušinimo sistemos dalis04454751/10Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 620, 620 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron New 120, 130, 150, 150.7, 165.7
Aušinimo sistemos dalis04454958Agrotron X 710, 720
Aušinimo sistemos dalis04455059.4Agrotron X 710, 720
Aušinimo sistemos dalis04515060Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4
Aušinimo sistemos dalis04518073Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron X 710, 720
Aušinimo sistemos dalis04902996Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron X 710, 720
Aušinimo sistemos dalis04911572Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630, Agrotron X 710, 720
Variklio filtrai8 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Filtras0.074.1855.0Agroclimber 105, Agrolux 87, 90, 97, Agroplus 95, Agrotrac 100, 130, 150
Filtras02113152
Filtras02937814
Filtras04600620Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Filtras04602317Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Filtras04609000Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
FiltrasEZ0130-20Agrotrac 125, 150, Agrotron New 150.7, 165.7, 265, Agrotron Protiline 150.7, 165.7, 180.7
FiltrasKZ0130-20
Turbokompresorius32 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Turbokompresorius arba jo tarpinė0.013.7254.4
Turbokompresorius arba jo tarpinė0.013.7263.4
Turbokompresorius arba jo tarpinė01175634Agrolux 90, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78, Agrosun 100, 120, 140, Agrotron 150, 195, 200, 230, 260
Turbokompresorius arba jo tarpinė02232104
Turbokompresorius arba jo tarpinė02238544
Turbokompresorius arba jo tarpinė03045405
Turbokompresorius arba jo tarpinė04157288
Turbokompresorius arba jo tarpinė04158992
Turbokompresorius arba jo tarpinė04198553
Turbokompresorius arba jo tarpinė04198554
Turbokompresorius arba jo tarpinė04206857
Turbokompresorius arba jo tarpinė04207243
Turbokompresorius arba jo tarpinė04209162
Turbokompresorius arba jo tarpinė04209163
Turbokompresorius arba jo tarpinė04253824
Turbokompresorius arba jo tarpinė04253875
Turbokompresorius arba jo tarpinė04258659
Turbokompresorius arba jo tarpinė04284499
Turbokompresorius arba jo tarpinė04288172
Turbokompresorius arba jo tarpinė04290962
Turbokompresorius arba jo tarpinė04290977
Turbokompresorius arba jo tarpinė04296528
Turbokompresorius arba jo tarpinė04297430
Turbokompresorius arba jo tarpinė04515120
Turbokompresorius arba jo tarpinė04801734
Turbokompresorius arba jo tarpinė04801735
Turbokompresorius arba jo tarpinė04801736
Turbokompresorius arba jo tarpinė04801737
Turbokompresorius arba jo tarpinė04911651
Turbokompresorius arba jo tarpinė04911652
Turbokompresorius arba jo tarpinė04912581
Turbokompresorius arba jo tarpinė04912801
Variklio elektra34 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Daviklis0.021.6013.4Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120
Daviklis0.021.6013.4/10Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Daviklis02113150Agrotrac 125, 150, Agrotron New 150.7, 165.7, 265, Agrotron Protiline 150.7, 165.7, 180.7
Daviklis02937836Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 7 Agrotron 7200ST, 7220ST, Series 7 Agrotron TTV
Daviklis02937837Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Daviklis02937840Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Daviklis02937841Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (
Daviklis02938138Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Stage V)
Daviklis04210188Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Tier 4F)
Daviklis04212361Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4, 6175.4, Seri
Daviklis04212423Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Stage V) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Stage V) 6155, 6165, 6175
Daviklis04212425Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agr
Daviklis04213368Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4, 6175.4, Seri
Daviklis04214607Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Stage V)
Daviklis04216354Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Tier 4F)
Daviklis04216426Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4
Daviklis04219378Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4, 6175.4, Seri
Daviklis04466632Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4, 6175.4, Seri
Daviklis04467202Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4
Daviklis04503732Series 7 Agrotron TTV (Tier 4i) 7210 (type WSXV830200LD20010, engine no. 22000086), 7250 (types WSXAD30200LD50010
Daviklis04514080Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agr
Daviklis04516168Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185
Daviklis04516701Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185
Daviklis2.7099.077.0/10Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Elektros dalis01161134D 4506, 5206, 5506, 6006, 6206, 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 6907, 6907C, 7006, 7007, 7007C, 7206, 7207, 7207C
Elektros dalis01169117D 25, 30, 40, 2505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, 8005, 9005
Elektros dalis01175757Intrac 6.30, 6.60, DX 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC, 3.70 V/F, 3.90F, 3.905, 3.60VC, 3.65VC, 3.70 VC, 3.75VC, 3.90VC, 4.10
Elektros dalis01179700Intrac 6.30, 6.60, DX 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC, 3.70 V/F, 3.90F, 3.905, 3.60VC, 3.65VC, 3.70 VC, 3.75VC, 3.90VC, 4.10
Elektros dalis01180131Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135
Elektros dalis01180433D 4506, 5206, 5506, 6006, 6206, 6207, 6207C, 6507, 6507C, 6807, 6807C, 6907, 6907C, 7006, 7007, 7007C, 7206, 7207, 7207C
Elektros dalis01180898Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135
Elektros dalis01181148Intrac 6.30, 6.60, DX 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC, 3.70 V/F, 3.90F, 3.905, 3.60VC, 3.65VC, 3.70 VC, 3.75VC, 3.90VC, 4.10
Elektros dalis04126512(Tier 3) 410, Series 5 C 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV 5100, 5110, 5120, 5130, Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125
Elektros dalisS95H7631D 25, 30, 40, 2505, 3005, 4005, 4505, 5005, 5505, 6005, 8005, 9005
Diržai, skriemuliai ir smagratis68 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Diržo įtempėjas arba ritinėlis0.019.9869.4/10Series 5 D 5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline 5080, 5090, 5090.4, Series 5 G 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105.4, 5115.4
Diržo įtempėjas arba ritinėlis01340615Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04500976Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Agrotron TTV Series 9 (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04915533Agrotron X 710, 720, Agrotron TTV Series 9 (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340, Agrotron TTV Series 9 (Stage 5) 9290, 9310, 9340
Diržas01148492
Diržas01154355
Diržas01175762
Diržas01175970
Diržas01179780
Diržas01180172
Diržas01180350
Diržas01180553
Diržas01180998Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6185, 6205, 6215, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage V) 6205
Diržas01181076
Diržas01181730
Diržas01182055
Diržas01182651
Diržas01182718
Diržas01182740
Diržas01183162Agrotron X 710, 720
Diržas01183361
Diržas01183362Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430
Diržas01183363
Diržas01183367Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640 , 650 Profiline, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620, 630
Diržas01183377Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron New Profiline 120, 130, 150, Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 620, 620 Profiline
Diržas01183386Agrotron New 108, 118, 120, 120 Profiline, 130, 130 Profiline
Diržas01183392Series 5 C 5120, Series 5 TTV 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4, 6185
Diržas01183766Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6160, 6180, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4i) 6160, 6180, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6205, 6215
Diržas02233422D 6907, 7007, 7207, 7807, 5207C (serial no. → 6106542), 6507C (serial no. → 6106542), 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Diržas02233485D 6907, 7007, 7207, 7807, 5207C (serial no. → 6106542), 6507C (serial no. → 6106542), 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Diržas02235264
Diržas02235265
Diržas02236171D 6907, 7007, 7207, 7807, 5207C (serial no. → 6106542), 6507C (serial no. → 6106542), 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Diržas04125199Series 5 5100 (serial no. 11499383 - 11575868), 5100P (serial no. 11499383 - 11575868), 5110 (serial no. 11499378 - 11575889)
Diržas04258387Agrotron 108, 118, 128, Agrotron New 108, 118, 128, Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720
Diržas04285446Agrotron 108, 118, 128, Agrotron New 108, 118, 128, Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720
Diržas04288415Agrotron 108, 118, 128, Agrotron New 108, 118, 128, Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720
Diržas04294490Agrotron 108, 118, 128, Agrotron New 108, 118, 128, Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720
Diržas04452089
Diržas04452440
Diržas04453084
Diržas04454180
Diržas04454643.4Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline, 110, 110 Profiline, 120, 120 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline
Diržas04503098Agrotron Series 6 (Tier 4i) 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, 6150, 6150P-CShift, 6150.4, 6150.4P-CShift
Diržas04504262Agrotron 108, 118, 128, Agrotron New 108, 118, 128, Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720
Diržas04505818Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline
Diržas04513098Agrotron 108, 118, 128, Agrotron New 108, 118, 128, Agrotron New 120, 130, 150, Agrotron Profiline 120, 130, 150, Agrotron L 710, 720, Agrotron New 108, 118, 12
Diržas04513721Agrotron Series 6 (Tier 4i) 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, 6150, 6150P-CShift, 6150.4, 6150.4P-CShift
Diržas04518026Agrotron M 410, 410 Profiline, 420, 420 Profiline, 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron M 410, 410 Profiline
Diržas04904948Agrotron X710, 720, 6180 (engine no. 22001483), Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6170, 6175, 6175.4, 6185
Diržas04904951Agrotron X710, 720, 6180 (engine no. 22001483), Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6170, 6175, 6175.4, 6185
Diržas04913638Agrotron X710, 720, 6180 (engine no. 22001483), Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6170, 6175, 6175.4, 6185, Agrotron X 710, 720, Series 5
Diržas1000981
Diržas1002353
Diržas1002411
Diržas1002539
Diržas1002554
Diržas1002632
Diržas1002736
Diržas1002738
Diržas1003171
Diržas1003174
Diržas1003177
Diržas1003781
Diržas1004182
Diržas1180316
Diržas603450211275
Diržas87282305
Kitos variklio dalys195 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kita dalis0.007.0675.0Agrotron 230, 260, Agrotron MK3 230, 260, Agrotron New 210, 215, 235, 265, Agrotron X 710, 720, Agrotron M 600, 610, 610 (Profiline), 615, 615 (Profiline), 620
Kita dalis0.008.9280.4Agrolux 60, 70, 80, 90, Agroplus 75, 85, 95, 100
Kita dalis0.010.1036.0AgroCompact 60, 70, 80, 90
Kita dalis0.010.3465.1Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120
Kita dalis0.010.6013.3/20Agroplus 60, 70, 80
Kita dalis0.010.6155.3Agroplus 60, 70, 80
Kita dalis0.010.7765.0Agroplus 75, 85, 95, 100
Kita dalis0.011.2107.4Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline, 110, 110 Profiline, 120, 120 Profiline, Agrotron K Tier 3 410, 420, 420 Profiline
Kita dalis0.011.5093.3Agrokid 25, 35, 45, Agrocompact, 60, 70, 80, Agrolux 60, 70, 80, 90
Kita dalis0.011.5398.3Agrotrac 110, 125, 130, 150, 610, 620, Agrotron 195, 200, Agrocompact F60, 70F3, 70F4, F80, F90, Agroplus 75, 85, 95, 100
Kita dalis0.012.3914.3Agrokid 25, 35, 45, Agrocompact, 60, 70, 80, Agrolux 60, 70, 80, 90
Kita dalis0.013.1876.410Agrotron L 720, Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620, 620 Profiline, 625, 625 Profiline, Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline
Kita dalis0.013.7584.0Agrolux 77, 87, 97, Agroplus 67, 77, 87, 95
Kita dalis0.014.4714.4/20Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline, 110, 110 Profiline, 120, 120 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 410, 420, 420 Profiline, Agrotron K (Tier 3) 430, 4
Kita dalis0.015.5508.0Agrotron M 615, 625, 640, Agrotron TTV 610, 620
Kita dalis0.015.5516.0Agrotron M 615, 625, 640, Agrotron TTV 610, 620
Kita dalis0.015.8112.0/30Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron TTV 610, 620
Kita dalis0.016.0151.4Agrotron New 165.7, 180, Agrotron M (including Profline) 410, 420, 600, 610, 615, 620, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 410
Kita dalis0.016.9278.0/10Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140P, 6140.4, 6140.4P, 6150.4, 6150.4P, 6160.4, 6160.4P
Kita dalis0.017.2618.0Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4i) 6160, 6180, 6190
Kita dalis0.018.2086.0/10Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140P, 6140.4, 6140.4P, 6150.4, 6150.4P, 6160.4, 6160.4P
Kita dalis0.018.3707.3/20Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150, 6150 P-CShift, 6150P, 6160, 6160 P-CShift, 6160P, 6180, 6180 P-CShift, 6180P
Kita dalis0.018.3707.3/30Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150, 6150 P-CShift, 6150P, 6160, 6160 P-CShift, 6160P, 6180, 6180 P-CShift, 6180P
Kita dalis0.018.3737.4/10Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155.4, 6165.4, 6175.4, Seri
Kita dalis0.019.0589.0Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4i) 6160, 6180, 6190
Kita dalis0.019.0710.0Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130P, Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125
Kita dalis0.019.0712.0Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130P, Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125
Kita dalis0.019.0748.0Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130P, Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125
Kita dalis0.019.6285.4Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4
Kita dalis0.019.7395.0/20Series 5 D (Tier 4i)5080, 5090, 5090.4, 5100.4, Series 5 D Ecoline (Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, Series 5 DF (Farmotion Tier 4i) 5080, 5090, 5090.4, 5100, 5105
Kita dalis0.020.0413.3/20Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6140, 6140P, 6150, 6150 P-CShift, 6150P, 6160, 6160 P-CShift, 6160P, 6180, 6180 P-CShift, 6180P
Kita dalis0.021.5588.3/20Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Kita dalis0.023.8328.4Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 (Tier 4F) 5105, 5115, 5125, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV
Kita dalis0.024.2672.3/10Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Kita dalis0.024.7423.4Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6155.4, 6165, 6165.4, 6175, 6175.4
Kita dalis0.066.1754.0/10AgroCompact F60, 70F3, 70F4, F80, F90, F100
Kita dalis0.074.1423.0Agro Compact 70, F 60, 70, 75, 80, 90
Kita dalis0.074.1856.0Agrotrac 130, 150, 610, 620
Kita dalis0.900.0949.6Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120
Kita dalis0.900.2672.1Series 5 G (Farmotion Tier 4F) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Kita dalis0.900.7349.6Intrac 6.30, 6.60, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 230, 250, DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 3.10, 3.30
Kita dalis011486658Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Kita dalis01170858D 8006, 9006, 10006, AgroPrima 6.06, 6.16, AgroStar 6.08, 6.11, 6.21, 6.28
Kita dalis01172482DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 230, 250, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, AgroPrima 4.31, 4.51
Kita dalis01173930AgroPrima 4.51, 4.56, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78, AgroXtra 4.47, 4.57, DX 86, 92, 4.50, 4.70
Kita dalis01174602D 6907, 7007, 7207, 7807, 5207C (serial no. → 6106542), 6507C (serial no. → 6106542), 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Kita dalis01175637AgroPrima 4.51, 4.56, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78, AgroXtra 4.47, 4.57, DX 86, 92, 4.50, 4.70
Kita dalis01179366D06 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 13006, D07 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807, D07C 6207C, 6507C, 6807C, 6907C
Kita dalis01179938
Kita dalis012112992506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 10006, 13006, D 2807, 3607
Kita dalis012162544507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Kita dalis012315252506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 10006, 13006, D 2807, 3607
Kita dalis012448232506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 10006, 13006, D 2807, 3607
Kita dalis01319140(Tier 3) 410 (serial no. 16001 → and serial no. 20001 →, ZKDW350200TD25001 →
Kita dalis02113788Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 106 MK3, 110 MK3, 115 MK3
Kita dalis02133633D 6907, 7007, 7207, 7807, 5207C (serial no. → 6106542), 6507C (serial no. → 6106542), 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Kita dalis02137300
Kita dalis021653028006, 9006, 10006
Kita dalis02235691DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Kita dalis02236459Agrocompact 3.90F/S, Agrolux 70/F, 80/F, 90, Agroplus 70, 80, AgroStar 4.68, 4.78
Kita dalis02236578
Kita dalis02238382D 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 3.60SCIC, 3.65SCIVC
Kita dalis02238625
Kita dalis02311526D 2506, 3006, 4006, 2807, 3607
Kita dalis02320755D 2506, 3006, 4006, 2807, 3607
Kita dalis02320884D 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007
Kita dalis02320894D 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007
Kita dalis02382771D 6806, 7206
Kita dalis02934523
Kita dalis02940248D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Kita dalis02940254D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Kita dalis033618094006, 5206, 6206, 6806, 7206, 8006, 10006, 13006, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807
Kita dalis03363397AgroXtra 4.17
Kita dalis03369307
Kita dalis03369308
Kita dalis03371664
Kita dalis03371711
Kita dalis03387090D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Kita dalis03387094D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Kita dalis03389016D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Kita dalis03389398D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Kita dalis03669305
Kita dalis04102866(Tier 3) 410 (serial no. ZKDW350200TD25001), Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130P
Kita dalis04134412Series 5 C (Tier 4i) 5090, 5100, 5110, 5120, Series 5 TTV (Tier 4i) 5100, 5110, 5120, 5130, Series 5 (Tier 4i) 5100, 5100P, 5110, 5110P, 5120, 5120P, 5130, 5130
Kita dalis04151103DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Kita dalis04153697
Kita dalis04159139
Kita dalis04203321Vestrum (Stage V) 100, 110, 120, 130, Puma (power shift) 170, 185, 200, 215, 230, Puma (power shift / Tier 4B) 140, 150, 165, 185
Kita dalis04206912Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 106 MK3, 110 MK3, 115 MK3
Kita dalis04208131Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106 ,110, 115, 120, 130, 135
Kita dalis04209203D 2506, 3006, 4006, 2807, 3607
Kita dalis04230657Agrocompact 3.90F/S, Agrolux 70/F, 80/F, 90, Agroplus 70, 80, AgroStar 4.68, 4.78
Kita dalis04231804
Kita dalis04234075Agrocompact 3.90F/S, Agrolux 70/F, 80/F, 90, Agroplus 70, 80, AgroStar 4.68, 4.78
Kita dalis04254284Agrotron K (model year 02/06 -) 90, 100, 110, 120, Agrotron New (model year 02/06 →) 80, 90, 100, 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130, 150
Kita dalis04254285Agrotron K (model year 02/06 -) 90, 100, 110, 120, Agrotron New (model year 02/06 →) 80, 90, 100, 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130, 150
Kita dalis04254934Agrotron K (model year 02/06 -) 90, 100, 110, 120, Agrotron New (model year 02/06 →) 80, 90, 100, 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130, 150
Kita dalis04254935Agrotron K (model year 02/06 -) 90, 100, 110, 120, Agrotron New (model year 02/06 →) 80, 90, 100, 105, 108, 110, 118, 120, 128, 130, 150
Kita dalis04255216Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90
Kita dalis04255217Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90
Kita dalis04257888Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Kita dalis0425867085, 100, (+Profiline, Tier 3) 410, 420, 430, TTV 420, 430, T-TB (Tier 3) 410, 420
Kita dalis04259760various types
Kita dalis04265310Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Kita dalis04283374Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90
Kita dalis04283375Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90
Kita dalis04285598Agrotron M 410, 420, 615, 625, 640, 650, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, 610, 620, 630, Agrotron X 720, Series 5 C 5120
Kita dalis04285657various types
Kita dalis04298547Agrotron K (Tier 3) 430, 430, 610, 610 Profiline, Agrotron M 410, 420, 600, 610, 615, 620, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 410, 420, 610
Kita dalis04304306DX 85, 90, 110, 120, 6.10, 6.30
Kita dalis04306587DX 85, 90, 110, 120, 6.10, 6.30
Kita dalis043404154507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, 7807C
Kita dalis04346150D 2506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507
Kita dalis04352944Intrac 6.30, 6.60, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 230, 250, DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 3.10, 3.30
Kita dalis04355580DX 3.10VC, 3.30VC, 3.50VC
Kita dalis04355916DX 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC, Hopfen 4.17, AgoXtra 4.07, 4.17
Kita dalis04359331DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, AgroXtra 3.57
Kita dalis04360580DX 3.60VC, 3.65VC, 3.70VC, 3.75VC, 3.90VC
Kita dalis04364209DX 6.50, 7.10
Kita dalis04365451DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70
Kita dalis04367055DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.90SC, Hopten DX 4.17, 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, 6.16
Kita dalis04378883DX 85, 90, 110, 120, 6.10, 6.30
Kita dalis04382442Hopfen 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, 6.16, AgroXtra 4.47, 4.57
Kita dalis04384257DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, 6.16, Agroxtra 4.47
Kita dalis04385384AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38, AgroPrima 6.16, Agrosun 100, 120, 140
Kita dalis04385385DX 80, 86, 92, DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06
Kita dalis04394165Agrotrac 130, 150, 610, 620
Kita dalis04394609Agrotrac 110, 125, 130, 150, 610, 620, Agrotron 195, 200, Agrocompact F60, 70F3, 70F4, F80, F90, Agroplus 75, 85, 95, 100
Kita dalis04398709Agrotrac 130, 150, 610, 620
Kita dalis04400955Agrolux 60, 70, 80, 90, Agroplus 75, 85, 95, 100
Kita dalis04411982Agrotron L 720, Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620, 620 Profiline, 625, 625 Profiline, Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline
Kita dalis04413650Agrotron MK1 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260
Kita dalis04413657Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115
Kita dalis04413657/10Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115
Kita dalis04413666Agrotron K 90, 100, 110, 120, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100
Kita dalis04422337Agrotron 6.00 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150
Kita dalis04423657Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, Agrotron MK2 80, 85, 90, 100
Kita dalis04423658Agrotron 6.00 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150
Kita dalis04425371Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 165
Kita dalis04425394Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, Agrotron MK3 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120
Kita dalis04428286Agrotron L 720, Agrotron M 600, 610, 610 Profiline, 615, 615 Profiline, 620, 620 Profiline, 625, 625 Profiline, Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline
Kita dalis04436007Agrotron MK2 120, 135, 150, Agrotron MK3 120, 135, 150, 165, Agrotron New 130, 140, 150.7, 150.7 Profiline, 155, 165
Kita dalis04438724.4Agrotron K 90, 90 Profiline, 100, 100 Profiline, 110, 110 Profiline, 120, 120 Profiline, Agrotron K Tier 3 410, 420, 420 Profiline
Kita dalis04455802.4/10Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron M Profiline 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620
Kita dalis04455802.4/20Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron M Profiline 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron TTV (Tier 3) 610, 620
Kita dalis04455954Agrotron M 600, 610, 615, 620, 625, 640, Agrotron TTV 610, 620
Kita dalis04500044Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Kita dalis04500045Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Kita dalis04500046Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Kita dalis04500162Agrotron X 710, 720
Kita dalis04500342Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Kita dalis04500641Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Kita dalis04503239Series 7 Agrotron TTV (Tier 4i) 7210 (serial no. WSXV830200LD20010 + engine no. 22000086), 7250, Series 8 Agrotron TTV (Stage 5) 8280
Kita dalis04504664Agrotron Series 6 (Tier 4i) 6120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P, 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, 6150, 6150P-CShift, 6150.4, 6150.4P-CShift
Kita dalis04504666Series 7 Agrotron TTV (Tier 4i) 7250
Kita dalis04516172Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6155, 6165, 6175, 6185, 6205, 6215, Series 6 Agrotron (Stage V)
Kita dalis04801596Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 106 MK3, 110 MK3, 115 MK3
Kita dalis04801939Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106 ,110, 115, 120, 130, 135
Kita dalis04802381Agroplus 75, 85, 95, 100, Agrotron MK1 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 80, 85, 90
Kita dalis04900943Agrotron X 710, 720, combines 5665, 5690, 5695, 6065, 6090, 6095
Kita dalis04906540Agrotron X 710, 720
Kita dalis04906914Agrotron X 710, 720
Kita dalis04906915Agrotron M 410, 420, Agrotron M Profiline 410, 420, Agrotron TTV (Tier 3) 410, 420, 430, Agrotron M 615, 625, 640, 650, Agrotron M Profiline 615, 625, 640, 650
Kita dalis04909265Series 9 Agrotron TTV (Tier 4i) 9340, Series 9 Agrotron TTV (Tier 4F) 9270, 9290, 9310, 9340
Kita dalis04915700Series 9 Agrotron TTV 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage V) 9290, 9310, 9340
Kita dalis04915830Series 9 Agrotron TTV 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage V) 9290, 9310, 9340
Kita dalis04915962Series 9 Agrotron TTV 9270, 9290, 9310, 9340, Series 9 Agrotron TTV (Stage V) 9290, 9310, 9340
Kita dalis2.4719.681.0/20Agroplus F Keyline (Farmotion Tier 4i) 70, 80.4, 80, Series 4 (Farmotion Tier 4i) 4070E, 4080E, 4090E, 4100E, Series 5 D 5080, 5090
Kita dalis2.7059.025.0/10Series 6 Agrotron (Tier 4i) 6120.4, 6130.4, 6140.4, 6150.4, 6160.4, 6140, 6150, 6160, 6180, 6190, 6210, Series 6 Agrotron (Stage V) 6145.4, 6155.4, 6165.4, 6175
Kita dalis2.7059.864.0Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Kita dalis2.7059.868.0/10Series 6 Agrotron (Tier 4F) 6120, 6130, 6140, Series 6 Agrotron TTV (Tier 4F) 6120, 6130, 6140
Kita dalis2330768D 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6206, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007
Kita dalis294200020070Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Kita dalisF926202710650Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001 -)
Kita dalisF926202710680Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001 -)
Kita dalisG117201020010Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Kita dalisG117202170010Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Kita dalisG718202060100Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001 -)
Kita dalisVTE441D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Kita dalisVTE442D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Kita dalisVTE443D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Kita dalisVTE444D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius01164582various types
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius01181684various types
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius03316466various types
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius03348038DX 85, 90, 110, 120, 6.10, 6.30
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius03363915D 07, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, D 07C, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX3 3.70V/F, 3.90F/S
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius04230318D 07 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807, D07C 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, 7807C, DX 80, 3.60SCINC
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius04282350Agroplus 100, Agrotron 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius04295438Agrotron M 615, 615 Profiline, 625, 625 Profiline, 640, 640 Profiline, 650, 650 Profiline, Agrotron TTV 610, 620, 630
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius04336272AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, 6.16, AgrosStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius04338282D 07, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, Series 07C, 4507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius04349699DX 3.10 SC, 3.30 SC, 3.50 SC, 3.60 SC, 3.65 SC, 3.70 SC, 3.80 SC, 3.90 SC, DX 3.10 VC, 3.30 VC, 3.50 VC, 3.60 VC, 3.65 VC, 3.70 VC
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius04362996DX 85, 90, 110, 120, 6.10, 6.30
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius04801743Agroplus 100, Agrotron 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, Agrotron MK2 105, 106, 110, 115, Agrotron MK3 105, 106, 110, 115

Kaip naudotis sąrašu

OEM numeris yra originalios dalies numeris: jį rasite ant senos dalies, technikos kataloge arba sąskaitoje. Pagal jį parenkame naują dalį: originalią arba alternatyvią, kitos gamybos.

Ta pati dalis dažnai tinka keliems modeliams, o to paties modelio technika gali turėti skirtingus variklius ir pavarų dėžes. Todėl kartu su numeriu atsiųskite modelį, serijos numerį ir lentelės nuotrauką.

Kaina pagal užklausą. Pasiūlyme parašome kainą ir pristatymo terminą. Reikiamo numerio sąraše nėra? Vis tiek klauskite: sąrašas nėra pilnas technikos katalogas.

Kaip užsakyti

  1. Atsiųskite nuotraukasVariklio lentelės (modelis, serijos numeris) ir technikos lentelės (VIN).
  2. Arba OEM numeriusJei turite dalių sąrašą su originalo numeriais, atsiųskite jį.
  3. PatikrinameKurios dalys tinka jūsų varikliui ir ar yra visas komplektas.
  4. Atsiunčiame pasiūlymąSu kaina ir terminu. Jeigu sutinkate, užsakome.
  5. PristatymasPo Lietuvą kurjeriu. Tikslų terminą parašome pasiūlyme.

Susiję puslapiai

Atsiųskite dalies užklausą

Atsiųskite OEM numerius arba technikos ir variklio lentelių nuotraukas: modelis ir serijos numeris.

Detaline: nauja įmonė, vadovas šioje srityje nuo 2007 m.
Tel. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt