Dyzelinių variklių dalys

Deutz variklio dalys

Remontuojate Deutz variklį traktoriuje, krautuve ar kitoje technikoje? Žemiau rasite originalių dalių numerius pagal mazgą ir variklio seriją. Atsiųskite reikiamus numerius: pasiūlysime naują originalią arba alternatyvią dalį.

Dyzelinio variklio dalys: galvutės tarpinė, stūmoklis, švaistiklis, vožtuvai, purkštukas (iliustracija)
Iliustracija. Dalių pavyzdžiai, ne konkreti prekė.

OEM numeriai pagal mazgą

Numeriai sugrupuoti pagal variklio mazgą (iš viso 1377). Paspauskite mazgą, kad pamatytumėte numerius.

Alkūninis velenas, guoliai ir riebokšliai114 numerių
DalisOEM numerisVariklio serija
Atraminiai pusžiedžiai042259551015, 2015
Atraminiai pusžiedžiai+0.12 mm029310831015
Atraminiai pusžiedžiai+0.20 mm029291081012
Atraminiai pusžiedžiai+0.20 mm029313322012, 2013
Atraminiai pusžiedžiai+0.20 mm02931586TCD 2012
Atraminiai pusžiedžiai+0.20 mm029318831013, TCD 2013
Atraminiai pusžiedžiai+0.25 mm02147542413, 513
Atraminiai pusžiedžiai+0.25 mm029289621011, 2011
Atraminiai pusžiedžiai+0.50 mm02147543413, 513
Atraminiai pusžiedžiai+0.75 mm02147544413, 513
Atraminiai pusžiedžiaiSTD02197674413, 513
Atraminiai pusžiedžiaiSTD02234056511
Atraminiai pusžiedžiaiSTD029289611011, 2011
Atraminiai pusžiedžiaiSTD029291041012
Atraminiai pusžiedžiaiSTD029294381013, TCD 2013
Atraminiai pusžiedžiaiSTD029297231015
Atraminiai pusžiedžiaiSTD029313312012, 2013
Atraminiai pusžiedžiaiSTD02931585TCD 2012, TCD 4.1
Atraminiai pusžiedžiaiSTD029318431015
Atraminiai pusžiedžiaiSTD04124670TCD 3.6
Pagrindiniai guoliai029315582009
Pagrindiniai guoliai029315592009
Pagrindiniai guoliai029315622009
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm02143305413, 513
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm02146547413, 513
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm02235189913
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm029289581011, 2011
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm029291061012
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm029294311013, TCD 2013
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm029310712012, 2013
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm029310791015, 2015
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm02931583TCD 2012, 2013
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm02931754TCD 2013, TCD 7.8
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm03362380912, 913
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm04124892TCD 3.6
Pagrindiniai guoliai+0.25 mm04133018
Pagrindiniai guoliai+0.50 mm02142317413, 513
Pagrindiniai guoliai+0.50 mm02235192913
Pagrindiniai guoliai+0.50 mm029289591011, 2011
Pagrindiniai guoliai+0.50 mm029294321013, TCD 2013
Pagrindiniai guoliai+0.50 mm029297301012
Pagrindiniai guoliai+0.50 mm029310801015, 2015
Pagrindiniai guoliai+0.50 mm02931755TCD 2013, TCD 7.8
Pagrindiniai guoliai+0.50 mm03362381912, 913
Pagrindiniai guoliai+0.50 mm03371354912
Pagrindiniai guoliai+0.50 mm04124893TCD 3.6
Pagrindiniai guoliai+0.50 mm04133019
Pagrindiniai guoliai+0.50 mm04180683413, 513
Pagrindiniai guoliai+0.75 mm02143316413, 513
Pagrindiniai guoliai+0.75 mm02235194913
Pagrindiniai guoliai+0.75 mm029310811015, 2015
Pagrindiniai guoliai+0.75 mm03362382912, 913
Pagrindiniai guoliai+1.00 mm02235196913
Pagrindiniai guoliai+1.00 mm03362383912, 913
Pagrindiniai guoliai+1.00 mm03371356912
Pagrindiniai guoliai+1.25 mm03362384912, 913
Pagrindiniai guoliai+1.50 mm03371358912
Pagrindiniai guoliaiSTD02141738413, 513
Pagrindiniai guoliaiSTD02146178413, 513
Pagrindiniai guoliaiSTD02147219413
Pagrindiniai guoliaiSTD02230609913
Pagrindiniai guoliaiSTD029289571011, 2011
Pagrindiniai guoliaiSTD029291001012
Pagrindiniai guoliaiSTD029294301013, TCD 2013
Pagrindiniai guoliaiSTD029310622012, 2013
Pagrindiniai guoliaiSTD029312861015, 2015
Pagrindiniai guoliaiSTD02931532TCD 2013, TCD 7.8
Pagrindiniai guoliaiSTD02931580TCD 2012, 2013
Pagrindiniai guoliaiSTD03362379912, 913
Pagrindiniai guoliaiSTD03371352912
Pagrindiniai guoliaiSTD04124790TCD 3.6
Pagrindiniai guoliaiSTD04132003
Veleno riebokšlis02413331413
Veleno riebokšlis02421819413, 513
Veleno riebokšlis02421820413, 513
Veleno riebokšlis04128170TCD 3.6
Veleno riebokšlis04150782912, 913
Veleno riebokšlis04150783912, 913
Veleno riebokšlis041754331011, 2011
Veleno riebokšlis041754341011, 2011, TCD 2.9, TCD 3.6
Veleno riebokšlis041754351011, 2011
Veleno riebokšlis041925341012, 2012, 2013
Veleno riebokšlis042254421015, TCD 2015, 2015
Veleno riebokšlis042533331013, TCD 2013
Veleno riebokšlis042533721012, 2012, 2013
Veleno riebokšlis042533731013, TCD 2013
Veleno riebokšlis042643491015, TCD 2015
Alkūninis velenas02138819912
Alkūninis velenas02231599913
Alkūninis velenas02233545912
Alkūninis velenas02929342912
Alkūninis velenas02929344913
Alkūninis velenas029299341012
Alkūninis velenas029299621013
Alkūninis velenas02931048912
Alkūninis velenas029314661015
Alkūninis velenas029315261015
Alkūninis velenas041036872011
Alkūninis velenas04150526913
Alkūninis velenas04151013913
Alkūninis velenas04152646913
Alkūninis velenas04152650912
Alkūninis velenas04152745511
Alkūninis velenas042702291011
Alkūninis velenas042702331011
Alkūninis velenas042702341011, 2011
Alkūninis velenas042702361011
Alkūninis velenas042928032012
Alkūninis velenas042928042012, 2013
Alkūninis velenas045010081013
Alkūninis velenas04502707TCD 2012, TCD 6.1
Alkūninis velenas04908850TCD 2013
Alkūninis velenas04914313TCD 7.8
Alkūninis velenas04917337TCD 7.8
Švaistikliai101 numeris
DalisOEM numerisVariklio serija
Švaistiklis021080801011
Švaistiklis02133871912, 913
Švaistiklis02232061912, 913
Švaistiklis02290403
Švaistiklis03371614912
Švaistiklis04123412TCD 3.6
Švaistiklis04123413TCD 3.6
Švaistiklis04152302
Švaistiklis04157075912, 913
Švaistiklis041789911011
Švaistiklis041789941011
Švaistiklis041789991011
Švaistiklis041956021012
Švaistiklis041956182012, 2013
Švaistiklis04200465
Švaistiklis042004681013, TCD 2013
Švaistiklis042099021013
Švaistiklis042515871013
Švaistiklis04284184TCD 2012
Švaistiklis042869402011, TCD 2011
Švaistiklis042869422011
Švaistiklis04293425TCD 2012, TCD 6.1
Švaistiklis042946302012
Švaistiklis049017912013
Švaistiklio guoliai029316822009
Švaistiklio guoliai02937502
Švaistiklio guoliai029376882009
Švaistiklio guoliai+0.25 mm02137754912, 913
Švaistiklio guoliai+0.25 mm02235204913
Švaistiklio guoliai+0.25 mm02421586413, 513
Švaistiklio guoliai+0.25 mm02425321413, 513
Švaistiklio guoliai+0.25 mm029290711012
Švaistiklio guoliai+0.25 mm029312981013
Švaistiklio guoliai+0.25 mm029314092012, 2013
Švaistiklio guoliai+0.25 mm029314111015
Švaistiklio guoliai+0.25 mm02931579TCD 2012
Švaistiklio guoliai+0.25 mm02931752TCD 2013
Švaistiklio guoliai+0.25 mm041036562011
Švaistiklio guoliai+0.25 mm04124747TCD 3.6
Švaistiklio guoliai+0.25 mm04133404
Švaistiklio guoliai+0.25 mm042702591011
Švaistiklio guoliai+0.25 mm042841461013
Švaistiklio guoliai+0.25 mm04907806TCD 7.8
Švaistiklio guoliai+0.50 mm02137758912, 913
Švaistiklio guoliai+0.50 mm02234015511
Švaistiklio guoliai+0.50 mm02235207913
Švaistiklio guoliai+0.50 mm02421587413, 513
Švaistiklio guoliai+0.50 mm02425312413, 513
Švaistiklio guoliai+0.50 mm029297311012
Švaistiklio guoliai+0.50 mm029312991013
Švaistiklio guoliai+0.50 mm029314121015
Švaistiklio guoliai+0.50 mm02931753TCD 2013
Švaistiklio guoliai+0.50 mm041036572011
Švaistiklio guoliai+0.50 mm04124748TCD 3.6
Švaistiklio guoliai+0.50 mm04133405
Švaistiklio guoliai+0.50 mm042702631011
Švaistiklio guoliai+0.50 mm042841471013
Švaistiklio guoliai+0.75 mm02137762912, 913
Švaistiklio guoliai+0.75 mm02235210913
Švaistiklio guoliai+0.75 mm02421588413, 513
Švaistiklio guoliai+0.75 mm02425313413, 513
Švaistiklio guoliai+0.75 mm029314131015
Švaistiklio guoliai+1.00 mm02137766912, 913
Švaistiklio guoliai+1.00 mm02234016511
Švaistiklio guoliai+1.00 mm02235213913
Švaistiklio guoliai+1.25 mm02137770912, 913
Švaistiklio guoliaiSTD02137750912, 913
Švaistiklio guoliaiSTD02234014511
Švaistiklio guoliaiSTD02235183913
Švaistiklio guoliaiSTD02425319413, 513
Švaistiklio guoliaiSTD029290701012
Švaistiklio guoliaiSTD029312971013
Švaistiklio guoliaiSTD029314062012, 2013
Švaistiklio guoliaiSTD029314101015
Švaistiklio guoliaiSTD02931578TCD 2012
Švaistiklio guoliaiSTD041036552011
Švaistiklio guoliaiSTD04124746TCD 3.6
Švaistiklio guoliaiSTD04132075
Švaistiklio guoliaiSTD04149429413, 513
Švaistiklio guoliaiSTD041742732011
Švaistiklio guoliaiSTD042702551011
Švaistiklio guoliaiSTD042841421013
Švaistiklio guoliaiSTD04901179TCD 2013
Švaistiklio guoliaiSTD04907327TCD 7.8
Švaistiklio įvorė021080881011, 2011
Švaistiklio įvorė02138563913, 914
Švaistiklio įvorė041121482009
Švaistiklio įvorė04122768TCD 3.6
Švaistiklio įvorė04147051413, 513
Švaistiklio įvorė041957341012
Švaistiklio įvorė042201571015, 2015
Švaistiklio įvorė042543262012, 2013
Švaistiklio įvorė042570802013
Švaistiklio įvorė04288314TCD 2012
Švaistiklio įvorė04907038TCD 7.8
Švaistiklio įvorėSTD02233650511
Švaistiklio įvorėSTD03371612912, 913
Švaistiklio įvorėSTD04134213TCD 2.9
Švaistiklio įvorėSTD041703931011, 2011
Švaistiklio įvorėSTD042000241013, 2013
Švaistiklio įvorėSTD042500122012, 2013
Stūmokliai, žiedai ir cilindrų įvorės141 numeris
DalisOEM numerisVariklio serija
Įvorės sandarinimo žiedas01163871
Įvorės sandarinimo žiedas01180667
Įvorės sandarinimo žiedas011811781013, TCD 2013
Stūmoklio žiedai02135778
Stūmoklio žiedai02231470513
Stūmoklio žiedai02423931513
Stūmoklio žiedai041184092009
Stūmoklio žiedai04126014TCD 3.6
Stūmoklio žiedai042075951013
Stūmoklio žiedai042255991015
Stūmoklio žiedai042506592012, 2013
Stūmoklio žiedai045013391013
Stūmoklio žiedai049008392013
Stūmoklio žiedai04911523TCD 7.8
Stūmoklio žiedai+0.50 mm02235234913
Stūmoklio žiedai+0.50 mm02236684913
Stūmoklio žiedai+0.50 mm02417864413
Stūmoklio žiedai+0.50 mm02417866413
Stūmoklio žiedai+0.50 mm03371651
Stūmoklio žiedai+0.50 mm04182785413
Stūmoklio žiedai+0.50 mm04182788413
Stūmoklio žiedai+0.50 mm04231718913, 914
Stūmoklio žiedai+0.50 mm042518981012, 2011
Stūmoklio žiedai+0.50 mm042811132011, 2012
Stūmoklio žiedai+0.50 mm042837422012, TCD 2012
Stūmoklio žiedai+0.50 mm042875232011
Stūmoklio žiedai+0.50 mm042878122011
Stūmoklio žiedaiSTD01176109913
Stūmoklio žiedaiSTD02139954
Stūmoklio žiedaiSTD02233074912
Stūmoklio žiedaiSTD02235236913
Stūmoklio žiedaiSTD02235561913
Stūmoklio žiedaiSTD02239262912, 511
Stūmoklio žiedaiSTD02417204413
Stūmoklio žiedaiSTD02417708413
Stūmoklio žiedaiSTD02914137
Stūmoklio žiedaiSTD04132333
Stūmoklio žiedaiSTD04132334
Stūmoklio žiedaiSTD04152185913
Stūmoklio žiedaiSTD04158393913
Stūmoklio žiedaiSTD04162472913
Stūmoklio žiedaiSTD041734611011
Stūmoklio žiedaiSTD041747171011
Stūmoklio žiedaiSTD041751411011
Stūmoklio žiedaiSTD04182784413, 513
Stūmoklio žiedaiSTD04182787413
Stūmoklio žiedaiSTD04230683912
Stūmoklio žiedaiSTD04231303913, 914
Stūmoklio žiedaiSTD04231717913, 914
Stūmoklio žiedaiSTD042517661012, 2011
Stūmoklio žiedaiSTD042526772012, TCD 2012
Stūmoklio žiedaiSTD042805652011, 2012
Stūmoklio žiedaiSTD042825802012, 2013
Stūmoklio žiedaiSTD042875132011
Stūmoklio žiedaiSTD042878112011
Stūmoklio pirštas01107821912
Stūmoklio pirštas01107827913, 914
Stūmoklio pirštas011078301013
Stūmoklio pirštas02133883913, 914
Stūmoklio pirštas02233660511
Stūmoklio pirštas03371660912, 913
Stūmoklio pirštas041734141011, 2011
Stūmoklio pirštas042001391013, TCD 2013
Stūmoklio pirštas04257068
Stūmoklio pirštas042728751011
Cilindro įvorė02139304
Cilindro įvorė02234078511
Cilindro įvorė03365321
Cilindro įvorė03371449
Cilindro įvorė04156334913
Cilindro įvorė04157756912
Cilindro įvorė041794441011
Cilindro įvorė04183501413
Cilindro įvorė04185294513
Cilindro įvorė04186535413
Cilindro įvorė04186536413
Cilindro įvorė041980541012
Cilindro įvorė042265181015, 2015
Cilindro įvorė042270801015
Cilindro įvorė04231508913
Cilindro įvorė04231519913
Cilindro įvorė042500032012, 2013
Cilindro įvorė042537711013
Cilindro įvorė042537721013, TCD 2013
Cilindro įvorė042644621015, 2015
Cilindro įvorė042846022012, 2013
Cilindro įvorė04901316TCD 2013
Stūmoklis04148978513
Stūmoklis04156305913
Stūmoklis042077751013
Stūmoklis042226831015
Stūmoklis042591011013
Stūmoklis043003212011
Stūmoklis045013511013
Stūmoklis04509329TCD 4.1, TCD 6.1
Stūmoklis04910691TCD 2013
Stūmoklis+0.50 mm02136958912
Stūmoklis+0.50 mm02233662511
Stūmoklis+0.50 mm02422187413
Stūmoklis+0.50 mm03371647
Stūmoklis+0.50 mm041025252011
Stūmoklis+0.50 mm041783051011
Stūmoklis+0.50 mm042550471012
Stūmoklis+0.50 mm042712931011
Stūmoklis+0.50 mm042814512011
Stūmoklis+0.50 mm042841792012, TCD 2012
Stūmoklis+0.50 mm042856692012, 2013
Stūmoklis+0.50 mm04285671TCD 2012
Stūmoklis+0.50 mm042867222012
Stūmoklis+0.50 mm042867232011
StūmoklisSTD02136952912
StūmoklisSTD02233072912
StūmoklisSTD02233304913
StūmoklisSTD02235232913
StūmoklisSTD03371645
StūmoklisSTD041025232011
StūmoklisSTD04127334TCD 3.6
StūmoklisSTD04134464TCD 2.9
StūmoklisSTD04148224513
StūmoklisSTD04151131913
StūmoklisSTD04152183913
StūmoklisSTD04152197511
StūmoklisSTD04154891912
StūmoklisSTD04157748913
StūmoklisSTD04158391913
StūmoklisSTD04159904913
StūmoklisSTD041734581011
StūmoklisSTD041747111011
StūmoklisSTD04231714913
StūmoklisSTD042505872013
StūmoklisSTD042550431012
StūmoklisSTD042582832012
StūmoklisSTD042584572012, TCD 2012
StūmoklisSTD042712171011
StūmoklisSTD042719741011
StūmoklisSTD042814472011
StūmoklisSTD042843902012, 2013
StūmoklisSTD042856682012
StūmoklisSTD04285670TCD 2012
StūmoklisSTD042867202011
StūmoklisSTD042867212012
Cilindrų galvutė ir vožtuvai144 numeriai
DalisOEM numerisVariklio serija
Svirtelė arba jos ašis021096281011
Svirtelė arba jos ašis02230849912, 913
Svirtelė arba jos ašis02237661511, 912, 913
Svirtelė arba jos ašis02406433413, 513
Svirtelė arba jos ašis03361678413, 513
Svirtelė arba jos ašis03371866912, 913
Svirtelė arba jos ašis03371867912
Svirtelė arba jos ašis04125796TCD 3.6
Svirtelė arba jos ašis041740581011
Svirtelė arba jos ašis041959241012, 2012
Svirtelė arba jos ašis041959281012, 2012
Svirtelė arba jos ašis042009591013
Svirtelė arba jos ašis042009601013
Svirtelė arba jos ašis042009611013
Svirtelė arba jos ašis042040231012, 1013
Svirtelė arba jos ašis042855331012, 2012
Svirtelė arba jos ašis042900341013, 2012
Svirtelė arba jos ašis042999541013
Svirtelė arba jos ašis045037411013, 2012
Svirtelė arba jos ašis04902784TCD 2013
Vožtuvo lizdas02137302511, 912, 913
Vožtuvo lizdas02137306511, 912, 913
Vožtuvo lizdas041748581011
Vožtuvo lizdas041748591011
Vožtuvo lizdas041923961012, 2012
Vožtuvo lizdas041923971012, 2012
Vožtuvo lizdas042001701013, TCD 2013
Vožtuvo lizdas042001711013
Vožtuvo lizdas04900631TCD 2013
Vožtuvo lizdas04900636TCD 2013
Cilindrų galvutė04156916913
Cilindrų galvutė041970081012
Cilindrų galvutė04230608511, 912, 913
Cilindrų galvutė04232889912
Cilindrų galvutė04236677914
Cilindrų galvutė042552591013
Cilindrų galvutė042582341013
Cilindrų galvutė042853832012
Cilindrų galvutė042859942012
Cilindrų galvutė04292632TCD 2012
Cilindrų galvutė04292633TCD 2012
Cilindrų galvutė04297766TCD 2012
Cilindrų galvutė04905684TCD 2013
Cilindrų galvutė04905686TCD 2013, TCD 7.8
Stūmiklis arba jo strypas021090851011, 2011
Stūmiklis arba jo strypas02126891
Stūmiklis arba jo strypas02233682511
Stūmiklis arba jo strypas03371836912, 913
Stūmiklis arba jo strypas03371885912, 913
Stūmiklis arba jo strypas04112032TCD 2.9, TCD 3.6
Stūmiklis arba jo strypas04130992TCD 2.2, TCD 2.9, TCD 3.6
Stūmiklis arba jo strypas04149230413, 513
Stūmiklis arba jo strypas041756241011
Stūmiklis arba jo strypas041780751011, 2011
Stūmiklis arba jo strypas041953281012
Stūmiklis arba jo strypas041957141012
Stūmiklis arba jo strypas042063781013, TCD 2013
Stūmiklis arba jo strypas042201271015, 2015
Stūmiklis arba jo strypas042217441015, 2015
Stūmiklis arba jo strypas042510631013, TCD 2013
Stūmiklis arba jo strypas042510641012, 2012
Stūmiklis arba jo strypas042869462011
Stūmiklis arba jo strypas04290358TCD 2012, TCD 2013
Stūmiklis arba jo strypas045002291012, 2012
Stūmiklis arba jo strypas04516970TCD 2013, TCD 4.1, TCD 6.1
Stūmiklis arba jo strypas04902837TCD 2013
Stūmiklis arba jo strypas04909191TCD 2013
Vožtuvo kreipiančioji02148102413, 513
Vožtuvo kreipiančioji02148103413, 513
Vožtuvo kreipiančioji029344341012, 2012
Vožtuvo kreipiančioji029344351012, 2012
Vožtuvo kreipiančioji04147322413, 513
Vožtuvo kreipiančioji04147327413, 513
Vožtuvo kreipiančioji04149844413, 513
Vožtuvo kreipiančioji041701641011
Vožtuvo kreipiančioji041957081012, 2012
Vožtuvo kreipiančioji042012381013, 2013
Vožtuvo kreipiančioji042207081015, 2015
Vožtuvo kreipiančioji042500732013, TCD 2012
Vožtuvo kreipiančioji04250074TCD 2013
Vožtuvo kreipiančiojiSTD04158947
Vožtuvo kreipiančiojiSTD04231972
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris01168817912, 913
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris01168818
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris02108102
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris03369305
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris03371748912, 913
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris03371876511, 912, 913
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris03371887912, 913
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris04173890
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris04174474
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris04192399
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris042001141013
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris042001501013, TCD 2013
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris042900321013
Vožtuvo spyruoklė, lėkštelė arba krekeris042900332012, TCD 2012
Vožtuvo kotelio sandariklis041142372009
Vožtuvo kotelio sandariklis04153728
Vožtuvas02133730
Vožtuvas02412165413, 513
Vožtuvas03371746
Vožtuvas041120242009
Vožtuvas041120252009
Vožtuvas04124018TCD 3.6
Vožtuvas04124019TCD 3.6
Vožtuvas04131598
Vožtuvas04133922
Vožtuvas04146225
Vožtuvas04146226
Vožtuvas04153455913, 914
Vožtuvas04153631912, 913
Vožtuvas04153696912, 913
Vožtuvas04159137912, 913, 914
Vožtuvas04159140913
Vožtuvas041704911011
Vožtuvas041708981011
Vožtuvas041708991011
Vožtuvas04185461413, 513
Vožtuvas04185462
Vožtuvas04185463413
Vožtuvas042080951012
Vožtuvas042080961012
Vožtuvas042201421015
Vožtuvas042201431015
Vožtuvas04230567912, 913
Vožtuvas042501372013, TCD 2012
Vožtuvas042501382013, TCD 2012
Vožtuvas042552541013
Vožtuvas042552551013
Vožtuvas042723941011
Vožtuvas042800491011, 2011
Vožtuvas04280350
Vožtuvas042804041011, 2011
Vožtuvas042833762012
Vožtuvas042833772012
Vožtuvas042837091013
Vožtuvas042840422012
Vožtuvas042840432012
Vožtuvas042852631013
Vožtuvas04285985TCD 2012
Vožtuvas04285986TCD 2012
Vožtuvas04900685TCD 2013
Vožtuvas04900686TCD 2013
Vožtuvas04905791TCD 2013
Blokas ir skirstymo velenas39 numeriai
DalisOEM numerisVariklio serija
Cilindrų blokas042094151013
Cilindrų blokas042546302013
Cilindrų blokas042828291013
Cilindrų blokas042899512012
Cilindrų blokas042899532012
Cilindrų blokas04289957TCD 2012
Cilindrų blokas04294187TCD 2013
Cilindrų blokas042965822012, 2013
Cilindrų blokas04296586TCD 2012
Cilindrų blokas04511779TCD 2012
Cilindrų blokas04907535TCD 2013
Skirstymo veleno įvorė02139737912, 913
Skirstymo veleno įvorė029315572009
Skirstymo veleno įvorė04125734TCD 3.6
Skirstymo veleno įvorė041781541011
Skirstymo veleno įvorė041781551011, 2011
Skirstymo veleno įvorė04195719
Skirstymo veleno įvorė042000211013
Skirstymo veleno įvorė042000221013, 2013
Skirstymo veleno įvorė042201561015
Skirstymo veleno įvorė042500861012, 2012, 2013
Skirstymo veleno įvorė042518841012, 2012, 2013
Skirstymo veleno įvorė04257081TCD 2013
Skirstymo veleno įvorė04257082TCD 2013
Skirstymo veleno įvorėSTD041701071011
Skirstymo veleno įvorėSTD041701101011
Skirstymo velenas042586162012
Skirstymo velenas042928832012
Skirstymo velenas042928842012
Skirstymo velenas042929012012
Skirstymo velenas042929022012
Skirstymo velenas042936721013
Skirstymo velenas04294446TCD 2013
Skirstymo velenas04297613TCD 2012
Skirstymo velenas045014681013
Skirstymo velenas045015621013
Skirstymo velenas04511876TCD 2012
Skirstymo velenas04909275TCD 2013, TCD 7.8
Skirstymo velenas049092762013
Tarpinės ir jų komplektai261 numeris
DalisOEM numerisVariklio serija
Sandarinimo žiedas011538561012
Sandarinimo žiedas011538571013
Sandarinimo žiedas011802771012, 1013
Sandarinimo žiedas01180811TCD 2012
Sandarinimo žiedas01180975TCD 4.1, TCD 6.1
Sandarinimo žiedas01182028TCD 4.1, TCD 6.1
Sandarinimo žiedas01182219TCD 2013
Sandarinimo žiedas011822201013, TCD 2012, TCD 2013
Sandarinimo žiedas01182790TCD 2013, TCD 6.1, TCD 7.8
Sandarinimo žiedas01182853TCD 2013, TCD 6.1, TCD 7.8
Sandarinimo žiedas01182854TCD 2013, TCD 6.1, TCD 7.8
Sandarinimo žiedas01213003TCD 2012
Sandarinimo žiedas01319139
Sandarinimo žiedas02111984
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė02402812413
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė041029391011, 2011
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė041029402011
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04123406TCD 3.6
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04133129TCD 2.9
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04133130TCD 2.9
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04133138TCD 2.9
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04147308
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04157234511, 912, 913
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė041738571011
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė041738581011
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė041738591011
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04179845
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė041798461011, 2011
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė041798471011, 2011
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė041980351012, 1013, 2012
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė041987961012, 2012
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė041989691012, 2012
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė042058951013
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė042210641015
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė042240811015
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04231430511, 912, 913
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04234001914
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė042501812013
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė042506122013
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė042522172013
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė042522182013
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė042840081013
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė042841191013
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė042844671013
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04288910TCD 2013
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė042914182012
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04291419TCD 2012
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04291468TCD 2013
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04515843TCD 6.1
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04515850TCD 4.1
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04901625TCD 2013
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04901626TCD 2013, TCD 7.8
Vožtuvų dangtis arba jo tarpinė04905691TCD 2013
Apatinis tarpinių komplektas029287291011
Apatinis tarpinių komplektas02929049511
Apatinis tarpinių komplektas029311181011
Apatinis tarpinių komplektas029314312012
Viršutinis tarpinių komplektas02910166
Viršutinis tarpinių komplektas02910295
Viršutinis tarpinių komplektas02911516413
Viršutinis tarpinių komplektas02928810413
Viršutinis tarpinių komplektas029288791011
Viršutinis tarpinių komplektas02928994912, 913
Viršutinis tarpinių komplektas02929050511
Viršutinis tarpinių komplektas029298531011
Viršutinis tarpinių komplektas029298551011, 2011
Viršutinis tarpinių komplektas029317401011
Viršutinis tarpinių komplektas029317411011, 2011
Viršutinis tarpinių komplektas02937521914
Viršutinis tarpinių komplektas03305749
Galvutės tarpinė02422954413, 513
Galvutės tarpinė02422955413, 513
Galvutės tarpinė02422956413, 513
Galvutės tarpinė02422957413, 513
Galvutės tarpinė04102011TCD 2011
Galvutės tarpinė04102012TCD 2011
Galvutės tarpinė04102013TCD 2011
Galvutės tarpinė04103920
Galvutės tarpinė041039352011
Galvutės tarpinė041039362011
Galvutės tarpinė041159182009
Galvutės tarpinė041223432009
Galvutės tarpinė04125410TCD 3.6
Galvutės tarpinė04133187TCD 2.9
Galvutės tarpinė04136139TCD 2.2
Galvutės tarpinė04151169913
Galvutės tarpinė04158323913
Galvutės tarpinė041705691011
Galvutės tarpinė041761011011
Galvutės tarpinė041761021011
Galvutės tarpinė041761031011
Galvutės tarpinė041761171011
Galvutės tarpinė041761181011
Galvutės tarpinė041761191011
Galvutės tarpinė041761211011
Galvutės tarpinė041761221011
Galvutės tarpinė041764891011
Galvutės tarpinė041764901011
Galvutės tarpinė041764911011
Galvutės tarpinė041788541011
Galvutės tarpinė041788551011
Galvutės tarpinė041788561011
Galvutės tarpinė041788571011
Galvutės tarpinė041788671011
Galvutės tarpinė041788681011
Galvutės tarpinė041788691011
Galvutės tarpinė042015591013
Galvutės tarpinė042015601013
Galvutės tarpinė042015611013
Galvutės tarpinė042015621013
Galvutės tarpinė042015631013
Galvutės tarpinė042015641013
Galvutės tarpinė042098911012
Galvutės tarpinė042098921012
Galvutės tarpinė042098931012
Galvutės tarpinė042098951012
Galvutės tarpinė042098961012
Galvutės tarpinė042098971012
Galvutės tarpinė042529952012
Galvutės tarpinė042529962012
Galvutės tarpinė042529972012
Galvutės tarpinė042598412013
Galvutės tarpinė042598422013
Galvutės tarpinė042598432013
Galvutės tarpinė042613701015, TCD 2015
Galvutės tarpinė042613711015, TCD 2015
Galvutės tarpinė042613721015, TCD 2015
Galvutės tarpinė042640041015, TCD 2015
Galvutės tarpinė042640051015, TCD 2015
Galvutės tarpinė042640061015, TCD 2015
Galvutės tarpinė042716511011
Galvutės tarpinė042716521011
Galvutės tarpinė042716531011
Galvutės tarpinė042808082011
Galvutės tarpinė042808092011
Galvutės tarpinė042808102011
Galvutės tarpinė042808122011
Galvutės tarpinė042808132011
Galvutės tarpinė042808142011
Galvutės tarpinė042856242013
Galvutės tarpinė042856252013
Galvutės tarpinė042856262013
Galvutės tarpinė042874252011
Galvutės tarpinė042874262011
Galvutės tarpinė042874272011
Galvutės tarpinė042894062012, TCD 2012
Galvutės tarpinė042894072012, TCD 2012
Galvutės tarpinė042894082012, TCD 2012
Galvutės tarpinė042894092012, TCD 2012
Galvutės tarpinė042894102012, TCD 2012
Galvutės tarpinė042894112012, TCD 2012
Galvutės tarpinė04292651TCD 2013
Galvutės tarpinė04292652TCD 2013
Galvutės tarpinė04292653TCD 2013
Galvutės tarpinė04294194TCD 2013
Galvutės tarpinė04294195TCD 2013
Galvutės tarpinė04294196TCD 2013
Galvutės tarpinė043001532011
Galvutės tarpinė04501959TCD 6.1
Galvutės tarpinė04501960TCD 6.1
Galvutės tarpinė04501961TCD 6.1
Galvutės tarpinė04504793TCD 4.1
Galvutės tarpinė04504794TCD 4.1
Galvutės tarpinė04504795TCD 4.1
Galvutės tarpinė04511447TCD 2012
Galvutės tarpinė04511448TCD 2012
Galvutės tarpinė049006882013
Galvutės tarpinė049006892013
Galvutės tarpinė049025622013
Galvutės tarpinė049025632013
Galvutės tarpinė04907243TCD 7.8
Galvutės tarpinė04907244TCD 7.8
Kita tarpinė01216307
Kita tarpinė021113911012, 2013
Kita tarpinė021113921012, 2013
Kita tarpinė021116141012, 2013
Kita tarpinė021116701012, 2013
Kita tarpinė02232840912, 913
Kita tarpinė04129328TCD 3.6
Kita tarpinė042589062012
Kita tarpinė04504827TCD 6.1
Kita tarpinė04907077TCD 7.8
Kolektoriaus tarpinė02230704912, 913, 914
Kolektoriaus tarpinė03371689511, 912, 913, 914
Kolektoriaus tarpinė041021201011, 2011
Kolektoriaus tarpinė04122327TCD 3.6
Kolektoriaus tarpinė04124599TCD 3.6
Kolektoriaus tarpinė04125801TCD 2.9
Kolektoriaus tarpinė04127382TCD 3.6
Kolektoriaus tarpinė04131818TCD 2.9
Kolektoriaus tarpinė04141486413, 513
Kolektoriaus tarpinė041738621011, 2011
Kolektoriaus tarpinė04184903413, 513
Kolektoriaus tarpinė041983871012
Kolektoriaus tarpinė042000951013, TCD 2013
Kolektoriaus tarpinė042091981012, 1013, 2012
Kolektoriaus tarpinė04250442
Kolektoriaus tarpinė042553621013
Kolektoriaus tarpinė04292820
Kolektoriaus tarpinė04513865TCD 6.1
Kolektoriaus tarpinė04514217TCD 4.1, TCD 6.1
Kolektoriaus tarpinė04514465TCD 6.1
Kolektoriaus tarpinė04900310TCD 2013
Kolektoriaus tarpinė04904705TCD 2013
Kolektoriaus tarpinė04904706
Kolektoriaus tarpinė04911100TCD 7.8
Karterio tarpinė01180346TCD 7.8
Karterio tarpinė02131578413, 513
Karterio tarpinė02240933912
Karterio tarpinė03362573912, 913
Karterio tarpinė03362581912, 913
Karterio tarpinė04157236912, 913
Karterio tarpinė04189445413, 513
Karterio tarpinė04189446413, 513
Karterio tarpinė042044521012, 2012
Karterio tarpinė042044531012, 2012, 2013
Karterio tarpinė042044581013
Karterio tarpinė042044591013, 2013, TCD 6.1
Karterio tarpinė042635761015, TCD 2015
Karterio tarpinė042635781015, TCD 2015
Karterio tarpinė04905028TCD 7.8
Paskirstymo dangčio tarpinė04133414TCD 2.9
Paskirstymo dangčio tarpinė041757321011
Paskirstymo dangčio tarpinė041761851011
Tarpinių komplektas02910184912, 913
Tarpinių komplektas02910198912
Tarpinių komplektas02910228912
Tarpinių komplektas02910297
Tarpinių komplektas02911527413
Tarpinių komplektas02928813413, 513
Tarpinių komplektas02928826513
Tarpinių komplektas029288451011
Tarpinių komplektas02929047511
Tarpinių komplektas02929648
Tarpinių komplektas02929649912, 913
Tarpinių komplektas02929655912, 913
Tarpinių komplektas029312761012
Tarpinių komplektas029314332011
Tarpinių komplektas029314342011
Tarpinių komplektas029314352011
Tarpinių komplektas029314781015
Tarpinių komplektas029314791015
Tarpinių komplektas02931663TCD 2013
Tarpinių komplektas02931719TCD 2015
Tarpinių komplektas029317382012, TCD 2012
Tarpinių komplektas029317392012
Tarpinių komplektas02931763TCD 2013
Tarpinių komplektas02931818TCD 2013
Tarpinių komplektas029375622011
Tarpinių komplektas02937587TCD 2012
Tarpinių komplektas02937588TCD 2012
Tarpinių komplektas02937590TCD 2012
Tarpinių komplektas029375932011
Tarpinių komplektas029375942011
Tarpinių komplektas029376261013
Tarpinių komplektas029376271013
Tarpinių komplektas02937754TCD 3.6
Tarpinių komplektas02937848TCD 7.8
Tarpinių komplektas02937872TCD 7.8
Tarpinių komplektas02938198TCD 2.9
Tarpinių komplektas02938349TCD 6.1
Tepimo sistema77 numeriai
DalisOEM numerisVariklio serija
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė01178213
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė041020212011
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04102024TCD 2011
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė041027991011, 2011
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04124263TCD 2.9, TCD 3.6
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04124271TCD 3.6
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04165497TCD 2.9
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė041748411011
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė041794041011
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė041983371012
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042057341013, TCD 2013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042073601012, 2012, 2013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042081151012
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042099291013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042099301013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042099321013, TCD 2013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042522372012, 2013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042523972012, 2013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04252402TCD 2013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042529612012, 2013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042544262012
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042544272012, 2013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042545562012, TCD 2012
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042548032012, TCD 2012, TCD 6.1
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042548042012, 2013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042872122011
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042907811013, TCD 2013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04290782TCD 2013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė042995022012, TCD 2012
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04512396TCD 6.1
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04512398TCD 6.1
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04512399TCD 6.1
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04517359TCD 7.8
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė049002072013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04901716TCD 2013, TCD 7.8
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė049017642013
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04915767TCD 7.8
Alyvos aušintuvas arba jo tarpinė04916917TCD 2013
Karteris04195904
Karteris04204019
Alyvos siurblys arba jo tarpinė02130385912, 913
Alyvos siurblys arba jo tarpinė02130440912, 913
Alyvos siurblys arba jo tarpinė02233688511
Alyvos siurblys arba jo tarpinė029344301011
Alyvos siurblys arba jo tarpinė041120192009
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04125249TCD 3.6
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04133746TCD 2.9
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04154885913
Alyvos siurblys arba jo tarpinė041755731011
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04198741
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042234231015
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04234147913
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042504751012, 2012
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042534721012
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042534731012
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042583822012, 2013, TCD 2012
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042592261013
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042706451011
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042801452011
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042837001013
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042839922012, 2013, TCD 2012
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042868781011
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042897401013, TCD 2013
Alyvos siurblys arba jo tarpinė042897421013
Alyvos siurblys arba jo tarpinė043005042011
Alyvos siurblys arba jo tarpinė045043251012, 2012
Alyvos siurblys arba jo tarpinė04909032TCD 2013, TCD 7.8
Alyvos siurblys arba jo tarpinė049090422013
Tepimo sistemos dalis02239589912, 913
Tepimo sistemos dalis02239591913
Tepimo sistemos dalis041037221011
Tepimo sistemos dalis04156002912, 913
Tepimo sistemos dalis041784521011, 2011
Tepimo sistemos dalis042039301012, 1013, 2012
Tepimo sistemos dalis04203968
Tepimo sistemos dalis04231109912, 913
Tepimo sistemos dalis04902064TCD 2013
Kuro sistema82 numeriai
DalisOEM numerisVariklio serija
Purkštuko antgalis02111698
Purkštuko antgalis02112866
Purkštuko antgalis042818592011
Purkštuko antgalis048001551012
Varinė poveržlė04157647511, 912, 913
Varinė poveržlė04175610
Varinė poveržlė04291400TCD 2012, TCD 2013
Kuro siurblys arba jo tarpinė02111897
Kuro siurblys arba jo tarpinė021126711012, 1013
Kuro siurblys arba jo tarpinė021126721013, 2012
Kuro siurblys arba jo tarpinė021126751013
Kuro siurblys arba jo tarpinė021138001012, 1013
Kuro siurblys arba jo tarpinė02113859
Kuro siurblys arba jo tarpinė03363174913
Kuro siurblys arba jo tarpinė041033382011
Kuro siurblys arba jo tarpinė04128101TCD 2.9, TCD 3.6
Kuro siurblys arba jo tarpinė04132378TCD 3.6
Kuro siurblys arba jo tarpinė04148684
Kuro siurblys arba jo tarpinė04157223511
Kuro siurblys arba jo tarpinė04157603912, 913
Kuro siurblys arba jo tarpinė04157698912
Kuro siurblys arba jo tarpinė04164659TCD 2.9, TCD 3.6
Kuro siurblys arba jo tarpinė041754741011
Kuro siurblys arba jo tarpinė041756671011
Kuro siurblys arba jo tarpinė041797341011, 2011
Kuro siurblys arba jo tarpinė04233878914
Kuro siurblys arba jo tarpinė04250101TCD 4.1, TCD 6.1
Kuro siurblys arba jo tarpinė042823582012, 2013
Kuro siurblys arba jo tarpinė04296790TCD 2013
Kuro siurblys arba jo tarpinė04296791TCD 2012, 2013
Kuro siurblys arba jo tarpinė04297075TCD 2012, 2013
Kuro siurblys arba jo tarpinė045035742013
Kuro siurblys arba jo tarpinė04909040TCD 2013
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė01340373
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė013404032011, TCD 2011
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė013404042011, TCD 2011
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė013404052011, TCD 2011
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė013404062011, TCD 2011
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė01340622TCD 2012, TCD 2013
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė021112461012
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė021113351013
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė021116361012, 2013
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė021124052012, 2013
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė021127061013
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė021127072013
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė021128601013, TCD 2012
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė021130022012, TCD 2012
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė02113694TCD 2013
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė02113695TCD 2012
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė02232406912
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė02233492912
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė04154668913
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė04157711511
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė042717012011
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė042870472011
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė042870492011
Įpurškimo siurblys arba jo tarpinė042870522011
Purkštuko įvorė04904885TCD 2013, TCD 7.8
Kuro sistemos dalis01181161
Kuro sistemos dalis01340591
Kuro sistemos dalis021119181013, TCD 2013
Kuro sistemos dalis021120631012, 2012
Kuro sistemos dalis021123571013
Kuro sistemos dalis021138321013
Kuro sistemos dalis02137526912, 913
Kuro sistemos dalis02137534912, 913
Kuro sistemos dalis02137996912, 913
Kuro sistemos dalis029317741013, 2012
Kuro sistemos dalis04122474
Kuro sistemos dalis04154336912, 913
Kuro sistemos dalis04257691TCD 2013
Kuro sistemos dalis042707081011, 2011
Purkštukas arba jo tarpinė021129571013
Purkštukas arba jo tarpinė021137752012
Purkštukas arba jo tarpinė02233085511, 912, 913
Purkštukas arba jo tarpinė04123831TCD 3.6
Purkštukas arba jo tarpinė042862512011
Purkštukas arba jo tarpinė04289311TCD 2013
Purkštukas arba jo tarpinė042909872012
Purkštukas arba jo tarpinė042909882012
Purkštukas arba jo tarpinė04902525TCD 2013
Purkštukas arba jo tarpinė04913657TCD 7.8
Aušinimo sistema57 numeriai
DalisOEM numerisVariklio serija
Vandens siurblys arba jo tarpinė029313911015
Vandens siurblys arba jo tarpinė029313921015
Vandens siurblys arba jo tarpinė029319461012, 2012
Vandens siurblys arba jo tarpinė029374571013
Vandens siurblys arba jo tarpinė02937469TCD 2015
Vandens siurblys arba jo tarpinė02937528TCD 4.1, TCD 6.1
Vandens siurblys arba jo tarpinė029376041013, TCD 2013
Vandens siurblys arba jo tarpinė02937770TCD 6.1
Vandens siurblys arba jo tarpinė029377712013, TCD 2012, TCD 6.1
Vandens siurblys arba jo tarpinė04126791TCD 3.6
Vandens siurblys arba jo tarpinė04129080TCD 3.6
Vandens siurblys arba jo tarpinė04162751TCD 2.9
Vandens siurblys arba jo tarpinė04162752TCD 2.9
Vandens siurblys arba jo tarpinė04164206TCD 2.9
Vandens siurblys arba jo tarpinė041989681013, TCD 2013
Vandens siurblys arba jo tarpinė04202975
Vandens siurblys arba jo tarpinė042059291013
Vandens siurblys arba jo tarpinė042203241015
Vandens siurblys arba jo tarpinė042207071015
Vandens siurblys arba jo tarpinė042588051012, 1013, 2012
Vandens siurblys arba jo tarpinė042592611012
Vandens siurblys arba jo tarpinė042595461012, TCD 2012
Vandens siurblys arba jo tarpinė043002812011, TCD 2011
Vandens siurblys arba jo tarpinė043002912011, TCD 2011
Vandens siurblys arba jo tarpinė04507950
Vandens siurblys arba jo tarpinė04507999TCD 4.1, TCD 6.1
Vandens siurblys arba jo tarpinė04513117TCD 6.1
Vandens siurblys arba jo tarpinė04517464TCD 2012, TCD 2013
Vandens siurblys arba jo tarpinė04900988TCD 2013
Vandens siurblys arba jo tarpinė04901740TCD 2013
Vandens siurblys arba jo tarpinė04912113TCD 7.8
Termostatas arba jo tarpinė011800601012, 1013
Termostatas arba jo tarpinė01183901
Termostatas arba jo tarpinė02238443
Termostatas arba jo tarpinė029375521011
Termostatas arba jo tarpinė04127330TCD 2011, 2008, 2009, TCD 2.9, TCD 3.6
Termostatas arba jo tarpinė04135530
Termostatas arba jo tarpinė041740931011
Termostatas arba jo tarpinė04175747
Termostatas arba jo tarpinė04175748
Termostatas arba jo tarpinė041799281011, 2011
Termostatas arba jo tarpinė041987861012
Termostatas arba jo tarpinė041987921013
Termostatas arba jo tarpinė042047241012
Termostatas arba jo tarpinė042047961013
Termostatas arba jo tarpinė04221386
Termostatas arba jo tarpinė04224846
Termostatas arba jo tarpinė04224847
Termostatas arba jo tarpinė042565651013, 2012, 2013
Termostatas arba jo tarpinė042884992012, TCD 2012
Termostatas arba jo tarpinė04502423TCD 4.1, TCD 6.1
Termostatas arba jo tarpinė04506164TCD 4.1, TCD 6.1
Termostatas arba jo tarpinė04516921TCD 6.1
Termostatas arba jo tarpinė04903098TCD 4.1
Termostatas arba jo tarpinė04903613
Termostatas arba jo tarpinė04903615
Termostatas arba jo tarpinė04911831
Variklio filtrai25 numeriai
DalisOEM numerisVariklio serija
Filtras01174416
Filtras01174417
Filtras01174418
Filtras01174420
Filtras01174696
Filtras01180597
Filtras01181245
Filtras011826722012, TCD 2013
Filtras011829472013
Filtras01183574
Filtras01340114
Filtras02113146
Filtras02113149
Filtras02113151
Filtras02113831
Filtras02931092
Filtras02931095
Filtras02931449
Filtras02931522TCD 2013, TCD 7.8
Filtras029346161011, 2011
Filtras02937545TCD 2013
Filtras04290748
Filtras04295420TCD 2012, 2013
Filtras04504438
Filtras04506917
Turbokompresorius37 numeriai
DalisOEM numerisVariklio serija
Turbokompresorius arba jo tarpinė013199651013
Turbokompresorius arba jo tarpinė013199661013
Turbokompresorius arba jo tarpinė02232450913
Turbokompresorius arba jo tarpinė04126939TCD 3.6
Turbokompresorius arba jo tarpinė04127840
Turbokompresorius arba jo tarpinė04128304TCD 3.6
Turbokompresorius arba jo tarpinė04168024
Turbokompresorius arba jo tarpinė04170429
Turbokompresorius arba jo tarpinė041740321011, 2011
Turbokompresorius arba jo tarpinė041786641011
Turbokompresorius arba jo tarpinė04182520
Turbokompresorius arba jo tarpinė042041691013
Turbokompresorius arba jo tarpinė042078621013
Turbokompresorius arba jo tarpinė04209196
Turbokompresorius arba jo tarpinė042538321013
Turbokompresorius arba jo tarpinė042538571012
Turbokompresorius arba jo tarpinė042538651012
Turbokompresorius arba jo tarpinė042568201013
Turbokompresorius arba jo tarpinė04258199
Turbokompresorius arba jo tarpinė042582042012
Turbokompresorius arba jo tarpinė042582052012
Turbokompresorius arba jo tarpinė042593111013
Turbokompresorius arba jo tarpinė042593131013
Turbokompresorius arba jo tarpinė042593151013
Turbokompresorius arba jo tarpinė042593181013
Turbokompresorius arba jo tarpinė04264490TCD 2015
Turbokompresorius arba jo tarpinė042814372011, TCD 2011
Turbokompresorius arba jo tarpinė04283300
Turbokompresorius arba jo tarpinė04283301
Turbokompresorius arba jo tarpinė04283302
Turbokompresorius arba jo tarpinė04283303
Turbokompresorius arba jo tarpinė042833231013
Turbokompresorius arba jo tarpinė042833502012
Turbokompresorius arba jo tarpinė042908142012
Turbokompresorius arba jo tarpinė042963611013
Turbokompresorius arba jo tarpinė04299385TCD 2013
Turbokompresorius arba jo tarpinė04903626TCD 2013
Variklio elektra72 numeriai
DalisOEM numerisVariklio serija
Variklio stabdymo solenoidas01180814912, 913, 1015
Variklio stabdymo solenoidas021137891012
Variklio stabdymo solenoidas021137942013
Variklio stabdymo solenoidas041024012011
Variklio stabdymo solenoidas041038122011
Variklio stabdymo solenoidas041038221011, 2011
Variklio stabdymo solenoidas041705341011
Variklio stabdymo solenoidas041999001012, 2012
Variklio stabdymo solenoidas041999011012, 2012
Variklio stabdymo solenoidas041999021013, TCD 2013
Variklio stabdymo solenoidas041999031013
Variklio stabdymo solenoidas041999041012, 2012
Variklio stabdymo solenoidas041999051013, TCD 2013
Variklio stabdymo solenoidas04234373914
Variklio stabdymo solenoidas04238220
Variklio stabdymo solenoidas04238221912
Variklio stabdymo solenoidas042863632011
Variklio stabdymo solenoidas042875831011
Variklio stabdymo solenoidas04506591
Variklio stabdymo solenoidas045065921013
Variklio stabdymo solenoidas04513018
Daviklis01173672912, 913
Daviklis01177090
Daviklis01177091912, 913, 413
Daviklis01179304
Daviklis011793051011, 2011
Daviklis011815611013
Daviklis01182479
Daviklis01182485
Daviklis01182700
Daviklis01182701
Daviklis01182702
Daviklis011827032012, 2013
Daviklis01182708
Daviklis011827921012, 1013, 2012
Daviklis01182793
Daviklis01182834
Daviklis01182835
Daviklis01182844
Daviklis01182850
Daviklis01183085
Daviklis01183692
Daviklis02245345
Daviklis04190804
Daviklis04190809
Daviklis04194021
Daviklis04199447
Daviklis04199823
Daviklis04210197
Daviklis04210924TCD 2012, TCD 2013
Daviklis04213028TCD 2013
Daviklis04213838TCD 2012, TCD 2013
Daviklis04213839
Daviklis04213842TCD 2012, TCD 2013
Daviklis04214011TCD 2013
Daviklis04215774
Daviklis04216218TCD 2012, TCD 2013
Daviklis04216645TCD 2013
Daviklis04297148TCD 2012, TCD 2013
Daviklis04466642TCD 2.9, TCD 3.6
Daviklis04504704
Kaitinimo žvakė01171352
Kaitinimo žvakė011762161011
Kaitinimo žvakė011790161011
Kaitinimo žvakė011793721012, 1013
Kaitinimo žvakė011804001011, 2011
Kaitinimo žvakė01180432
Kaitinimo žvakė011822641013, 2012
Kaitinimo žvakė01183247
Kaitinimo žvakė04112037
Kaitinimo žvakė04115778TCD 3.6
Kaitinimo žvakė04115779TCD 3.6
Diržai, skriemuliai ir smagratis107 numeriai
DalisOEM numerisVariklio serija
Krumpliaratis arba skriemulys01182189
Krumpliaratis arba skriemulys02101231
Krumpliaratis arba skriemulys02134335912, 913
Krumpliaratis arba skriemulys02139287912, 913
Krumpliaratis arba skriemulys02231419912, 913
Krumpliaratis arba skriemulys03362541912, 913
Krumpliaratis arba skriemulys03362737912, 913
Krumpliaratis arba skriemulys041747641011
Krumpliaratis arba skriemulys041764691011
Krumpliaratis arba skriemulys04192487
Krumpliaratis arba skriemulys04204260
Krumpliaratis arba skriemulys04256808
Krumpliaratis arba skriemulys04261614
Krumpliaratis arba skriemulys04282202
Krumpliaratis arba skriemulys04283431
Krumpliaratis arba skriemulys04283985TCD 2013
Krumpliaratis arba skriemulys04295080TCD 2012, TCD 2013
Diržo įtempėjas arba ritinėlis02238069912, 913
Diržo įtempėjas arba ritinėlis041033762011
Diržo įtempėjas arba ritinėlis041033771011, 2011
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04123822TCD 3.6
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04123999TCD 3.6
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04126623
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04127596
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04152510912
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04152511
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04152512912, 913
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04152513912
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04152514913
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04204573
Diržo įtempėjas arba ritinėlis042091741013
Diržo įtempėjas arba ritinėlis042561591013, 2013
Diržo įtempėjas arba ritinėlis042836632012, TCD 2012, TCD 2013
Diržo įtempėjas arba ritinėlis043004682011
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04505819TCD 4.1, TCD 2013
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04515321TCD 4.1, TCD 6.1
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04901801TCD 2013
Diržo įtempėjas arba ritinėlis04908783TCD 2013, TCD 6.1
Diržas01168314912, 913
Diržas01175765
Diržas01179474
Diržas011794751015
Diržas011794791013
Diržas01179564
Diržas01179565
Diržas01179648
Diržas01179674
Diržas011797791012
Diržas01180195
Diržas01180316
Diržas01180468
Diržas011806401013
Diržas01180663
Diržas011808331013
Diržas01180847
Diržas01180848
Diržas01182044
Diržas01182061TCD 2012, TCD 2013
Diržas011820631013
Diržas01182207
Diržas01182428TCD 7.8, TCD 2013
Diržas01182429
Diržas011824301013
Diržas01182448TCD 2013
Diržas011826002012, TCD 2012
Diržas01182606
Diržas01183074
Diržas01183141
Diržas011831422013
Diržas01183153
Diržas01183157TCD 2013
Diržas01183257
Diržas01183376
Diržas01183378
Diržas011833802012, TCD 2012
Diržas01183382
Diržas01183385TCD 2013
Diržas01183388TCD 2013
Diržas01183389TCD 2013
Diržas011834031013
Diržas01183510TCD 4.1, TCD 6.1
Diržas01183513TCD 6.1
Diržas01183549TCD 4.1
Diržas01183704TCD 6.1
Diržas01183765TCD 6.1
Diržas02235175
Diržas022351791011
Diržas02235181
Diržas02235256
Diržas029314802011
Diržas029314822011
Diržas029377411011
Diržas04123827TCD 3.6
Diržas04154525
Diržas042867981011
Smagračio vainikas02131081
Smagračio vainikas02131084912
Smagračio vainikas02245579511
Smagračio vainikas02247910413, 513
Smagračio vainikas02247911413, 513, 1015
Smagračio vainikas02247912413, 513
Smagračio vainikas041155772009
Smagračio vainikas041710091011
Smagračio vainikas042724211011, 2011
Smagračio vainikas042724501011
Smagračio vainikas04905390
Smagračio vainikas049054302012, 2013
Kitos variklio dalys120 numerių
DalisOEM numerisVariklio serija
Kita dalis01160592912, 913
Kita dalis01160593912, 913
Kita dalis011618481013, 2012, TCD 2012
Kita dalis01179630
Kita dalis011822351013
Kita dalis01182403
Kita dalis01236291912, 913
Kita dalis02111519
Kita dalis02111580
Kita dalis021118591013
Kita dalis021125111013
Kita dalis021126201013, 2012
Kita dalis021135971013, 2012, 2013
Kita dalis02136596912, 913
Kita dalis02137568511, 912, 913
Kita dalis02162054
Kita dalis02231912912, 913
Kita dalis02238626511, 912, 913
Kita dalis02243338
Kita dalis02247341912, 913
Kita dalis02248658
Kita dalis02249777
Kita dalis02249778
Kita dalis029920371011, 2011
Kita dalis03362538912, 913
Kita dalis03371666511, 912, 913
Kita dalis04129839TCD 3.6
Kita dalis041785721011, 2011
Kita dalis04200486
Kita dalis04207119
Kita dalis042072901012, 1013, 2012
Kita dalis042085671013
Kita dalis042090981013, TCD 2013
Kita dalis04231432912, 913
Kita dalis04231433912, 913
Kita dalis04231434912, 913
Kita dalis042550531012, 2012, 1013
Kita dalis042550551013
Kita dalis04257708TCD 2013
Kita dalis04259761
Kita dalis042712581011, 2011
Kita dalis042726411011, 2011
Kita dalis042815252011
Kita dalis04287962TCD 2011
Kita dalis04287963TCD 2011
Kita dalis04292010TCD 2012
Kita dalis04292209
Kita dalis04294209
Kita dalis04297068TCD 2013
Kita dalis04904980TCD 2013
Kita dalis049051102012, TCD 2013
Kita dalis04906985TCD 2013
Kita dalis04907165TCD 2013
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius01182036
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius02102339912, 913
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius02143324
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius02143357413, 513
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius02143358413, 513
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius02238668
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius02242031
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius02242032
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius02244244
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius04209073TCD 2013
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius042093011012
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius042522282013, TCD 2013
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius042599801013
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius042820601013
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius042843181013
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius042847201013
Įsiurbimo arba išmetimo kolektorius042882501013
Oro kompresorius042983591013, 2012, 2013
Remonto komplektas02921601511
Remonto komplektas02922609912
Remonto komplektas02925955912
Remonto komplektas02931961913
Varžtas01103552912, 913
Varžtas01139427
Varžtas01143825
Varžtas01148097
Varžtas01148134
Varžtas01166951912, 913
Varžtas01177087
Varžtas011792931013
Varžtas01179415
Varžtas01181417
Varžtas01181433
Varžtas02101681912, 913
Varžtas021094441011
Varžtas02109988
Varžtas02233774511
Varžtas02238632913, 914
Varžtas02406592413, 513
Varžtas02411054912, 913, 914
Varžtas03470246
Varžtas04185354912, 913
Varžtas04187134413, 513
Varžtas041925161012
Varžtas041978421012
Varžtas042020051013, TCD 2013
Varžtas042041301013, 2012, TCD 2012
Varžtas042041881013, 2012, TCD 2012
Varžtas042203741015, 2015
Varžtas042206261015, TCD 2015, 2015
Varžtas04250440
Varžtas042504412013, TCD 2012, TCD 3.6
Varžtas042512501012, 2012, TCD 2012
Varžtas042512511012, 2012, TCD 2012
Varžtas042512541013, TCD 2013
Varžtas042542401012, 2012, 2013
Varžtas04257692TCD 2013
Varžtas042708151011, 2011
Varžtas04284637
Varžtas04285665
Varžtas04291334TCD 2012, TCD 2013
Varžtas04501930
Varžtas045050881013, 2012, 2013
Varžtas04900633TCD 2013
Varžtas04900634TCD 2013
Varžtas04902399TCD 2013
Varžtas04907209TCD 2013

Daugiau OEM numerių pagal mazgų grupę

Papildomi numeriai suskirstyti į atskirus puslapius pagal mazgų grupę.

Kaip naudotis sąrašu

OEM numeris yra originalios dalies numeris: jį rasite ant senos dalies, variklio kataloge arba sąskaitoje. Pagal jį parenkame naują dalį: originalią arba alternatyvią, kitos gamybos.

Deutz varikliai montuojami ne tik Deutz-Fahr traktoriuose, bet ir krautuvuose, ekskavatoriuose, kombainuose. Vienos serijos variklis būna su skirtingu cilindrų skaičiumi ir įranga, todėl kartu su numeriu atsiųskite variklio lentelės nuotrauką: tipą ir serijos numerį.

Kaina pagal užklausą. Pasiūlyme parašome kainą ir pristatymo terminą. Reikiamo numerio sąraše nėra? Vis tiek klauskite: sąrašas nėra pilnas variklio katalogas.

Kaip užsakyti

  1. Atsiųskite nuotraukasVariklio lentelės (modelis, serijos numeris) ir technikos lentelės (VIN).
  2. Arba OEM numeriusJei turite dalių sąrašą su originalo numeriais, atsiųskite jį.
  3. PatikrinameKurios dalys tinka jūsų varikliui ir ar yra visas komplektas.
  4. Atsiunčiame pasiūlymąSu kaina ir terminu. Jeigu sutinkate, užsakome.
  5. PristatymasPo Lietuvą kurjeriu. Tikslų terminą parašome pasiūlyme.

Susiję puslapiai

Atsiųskite dalies užklausą

Atsiųskite OEM numerius arba technikos ir variklio lentelių nuotraukas: modelis ir serijos numeris.

Detaline: nauja įmonė, vadovas šioje srityje nuo 2007 m.
Tel. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt