Naujos dalys

Naujos Fendt traktorių aušinimo ir filtrų dalys

Ieškote dalies Fendt traktoriui? Žemiau rasite originalių dalių numerius pagal mazgą: aušinimas ir išmetimas ir filtrai. Atsiųskite numerį arba technikos duomenis: pasiūlysime naują originalią arba alternatyvią dalį.

Dyzelinio variklio dalys: galvutės tarpinė, stūmoklis, švaistiklis, vožtuvai, purkštukas (iliustracija)
Iliustracija. Dalių pavyzdžiai, ne konkreti prekė.

OEM numeriai pagal mazgą

Numeriai sugrupuoti pagal mazgą (iš viso 522). Šalia numerio nurodyti modeliai, kuriems dalis skirta, jei jie žinomi.

Filtrai7 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kuro filtrasF716201060080Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818
Kuro filtrasF731200060030Fendt 712 (type 724), 714 (type 725, 732), 716 (type 726, 733), 718 (type 727, 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
FiltrasF166200060010Farmer 2405, 250S/V, 260P/S/, 270PN, 275S/, 280P/S/V, Fendt 260 (type 210, 326), 207 (type 212, 327), 208 (type 213, 221, 328)
FiltrasF214202710030Fendt 206 (type 210, 326), 207 (type 212, 327), 208 (type 213, 221, 328), 209 (type 214, 222, 329)
FiltrasF214202710260Fendt 206 (type 210, 326), 207 (type 212, 327), 208 (type 213, 221, 328), 209 (type 214, 222, 329)
FiltrasG339202060110Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 512, 513, 514, 516, 712 (type 724), 714 (type 725, 732), 716 (type 726, 733)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF015200060010GT 231
Aušinimas ir išmetimas515 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
FiltrasF731200510020Fendt 712 (type 724), 714 (type 725), 716 (type 726), 718 (type 727), 815, 817, 818 (types 718, 729), 820
Generatorius1002501
Generatorius916201040200
GeneratoriusF926202040020
GeneratoriusX696640500000
Sankabos dalis385202910010Favorit 611 (type 382), 612 (type 383), 614 (type 384), 615 (type 385)
Sankabos dalisE743200041020Fendt 714 (chassis no. 738/2504 →), 716 (chassis no. 739/2538 →), 718 (chassis no. 740/2567 →), 720 (chassis no. 741/2584 →), Fendt 714 (chassis no. 738/2504 →)
Sankabos dalisF350200040010Fendt 310 (type 347), 311 (type 348), 312 (type 349), 313 (type 350)
Sankabos dalisF350200040030Fendt 310 (type 347), 311 (type 348), 312 (type 349), 313 (type 350)
Sankabos dalisF438200040010Fendt 512 (type 413), 513 (type 414), 514 (type 415), 516 (type 416), 512 (chassis no. → 435/7111), 513 (chassis no. → 436/7044)
Sankabos dalisF438200040030Fendt 512 (type 413), 513 (type 414), 514 (type 415), 516 (type 416), 512 (chassis no. → 435/7111), 513 (chassis no. → 436/7044)
Sankabos dalisF524200040020Xylon 520, 522, 524
Sankabos dalisF737200042010714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Sankabos dalisF737200042210714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Sankabos dalisF743200041010Fendt 714 (chassis no. → 738/2503), 716 (chassis no. → 739/2537), 718 (chassis no. → 740/2566), 720 (chassis no. → 741/2583)
Sankabos dalisF743200041040Fendt 714 (chassis no. 738/2504 →), 716 (chassis no. 739/2538 →), 718 (chassis no. 740/2567 →), 720 (chassis no. 741/2584 →), Fendt 714 (chassis no. 738/2504 →)
Sankabos dalisF835201040030Fendt 819 (type 832), 822 (type 833), 824 (type 834), 826 (type 835), 828 (type 836)
Sankabos dalisF842201041010Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842)
Sankabos dalisF931202040030Fendt 922, 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Sankabos dalisF931202040050Fendt 922, 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Sankabos dalisF931202040060Fendt 922, 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Sankabos dalisF954200041010Fendt 927 (type 950, engine no. →11709910), 930 (type 951, engine no. →11709910), 933 (type 952, engine no. →11709910)
Sankabos dalisF954200041060Fendt 927 (type 950, engine no. →11709910), 930 (type 951, engine no. →11709910), 933 (type 952, engine no. →11709910)
Sankabos dalisG11720004010Farmer 307 (chassis no. → 117/5000), 308 (chassis no. → 118/5000), 309 (chassis no. → 119/5000)
Sankabos dalisG117200040110Farmer 307 (chassis no. → 117/5000), 308 (chassis no. → 118/5000), 309 (chassis no. → 119/5000)
Sankabos dalisG117201040100Farmer 307 (chassis no. 117/5001 - 117/8000), 308 (chassis no. 117/5001 - 117/8000), 309 (chassis no. 117/5001 - 117/8000)
Sankabos dalisG117202040010Farmer 307 (chassis no. 117/08001 -), 308 (chassis no. 118/08001 -), 309 (chassis no. 119/08001 -)
Sankabos dalisG117202040100Farmer 307 (chassis no. 117/08001 -), 308 (chassis no. 118/08001 -), 309 (chassis no. 119/08001 -)
Sankabos dalisG186207040010Farmer 308 (chassis no. 178/14101b → & type 308), 309 (chassis no. 186/14601 → & type 309)
Sankabos dalisG199201040011Farmer 308 (chassis no. 178/30840-99999), 308 (chassis no. 308/3608-99999), 309 (chassis no. 186/31203-99999), Farmer 308 (chassis no. 178/30840 -), 308 (chassi
Sankabos dalisG260200040100Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Sankabos dalisG339202040100Fendt 309 (types 322, 336), 310 (types 323, 337), 311 (types 324, 338), 312 (types 325, 339), 313 (types 340), 411 (type 400)
Sankabos dalisG385202909010Favorit 611, 612, 614, 615
Sankabos dalisG411201040100Farmer 409 (chassis no. 409/1001-3097), 410 (chassis no. 410/1001-3566), 411 (chassis no. 411/1001-3491), Farmer 409 (chassis no. 409/1001 → 409/3097), 410 (cha
Sankabos dalisG514200040010Favorit 512 (chassis no. 512/3001), 514, 515, Favorit 512 (chassis no. 512/3001 →), 514, 515
Sankabos dalisG712203040100Farmer 409 (chassis no. 409/3098 - 409/4555), 410 (chassis no. 410/3567 - 410/4596), 411 (chassis no. 411/3492 - 411/4554)
Sankabos dalisG712203041100Farmer 409 (chassis no. 409/4556 →), 410 (chassis no. 410/4597 →), 411 (chassis no. 411/4555 →), 412 (chassis no. 412/5021 →)
Sankabos dalisG716201040100Favorit 714, 716, Fendt 712, 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726), 718 (type 727), 815 (types 715, 725), 817, 818, 820
Sankabos dalisG718202040100Favorit 714, 716, Fendt 712, 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726), 718 (type 727), 815 (types 715, 725), 817, 818, 820, Favorit 714, 716, Fendt 712, 714 (
Sankabos dalisG816200040011Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920
Sankabos dalisG916201040010Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Sankabos dalisG926200040010Favorit 824, 924, 926
Sankabos dalisH218PF151001A930 (type 957), 933 (type 958), 936 (type 959), 939 (type 960), 942 (type 961)
Sankabos dalisH260200040100Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Sankabos dalisS120PF151001AFendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Velenas297900010100Farmer 240, 250, 260, 270, 275, 280, Fendt 206, 207, 208, 209
Velenas297900010110Farmer 240, 250, 260, 270, 275, 280, Fendt 206, 207, 208, 209
VelenasF100002237661GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
VelenasF100002238081GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
VelenasF1000041527132005, 201S, 203P, 240S, 250S/V, 260P/SN, 270P/V, 275S/V, 280P/S/V, Fendt 206F/S/V, 207F/SN, 208F/P/SN, 209F/P/SIV
Guolis01179116Farmer 409, 41, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
GuolisF100001172655GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
GuolisF119200040030Farmer 409, 41, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
GuolisF404200040010Farmer 409, 41, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
GuolisF716201040010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716)
GuolisF716201040020Farmer 409, 41, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
GuolisF718202040030Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716)
GuolisX605515634000Farmer 409, 41, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
GuolisX610031800000Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas165EL1100GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas885EL1100001GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF100001172482GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF100001173592GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF100001174175GT 380 (chassis no. 380)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF100002238056GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF100004151242GT 380 (chassis no. 380)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF119200050070Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF119200050090Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF312200610020Farmer 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF345200210020GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF395200810060GT 395
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF716201050030Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119), 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF716201510130Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001), Farmer 409, 410, 411, 412, Fendt 309 (type 322), 310 (type 323
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF824200050090Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF934201610010Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 931), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF934201610020Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 931), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasV614602930Fendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasX548911100000Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Diržas1000004
Diržas1001047
Diržas1001048
Diržas1001131
Diržas1002408
Diržas1002421
Diržas1002481
Diržas1002489
Diržas1002502
Diržas1002528
Diržas1002539
Diržas1002549
Diržas1002561
Diržas1002631
Diržas1002645
Diržas1002930
Diržas1002932
Diržas1003171
Diržas1003174
Diržas1004340
Diržas511201040010Farmer 304 (chassis no. 158/21122 -), 308 (chassis no. 307/3001 -), 308 (chassis no. 178/30241 → and chassis no. 308/3001 →)
Diržas515200040010Farmer 304 (chassis no. 158/21122 -), 308 (chassis no. 307/3001 -), 308 (chassis no. 178/30241 → and chassis no. 308/3001 →)
DiržasF100002235175
DiržasF100002235531
DiržasF100004152510GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
DiržasF117200010010
DiržasF339202040020
DiržasF339202040050
DiržasF404200040020Farmer 409 (chassis no. 409/3098 →), 410 (chassis no. 410/3567 →), 411 (chassis no. 411/3492 →), 412 (chassis no. 412/1867 →)
DiržasF716200040010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309, 310, 311, 312, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718
DiržasF716200040020
DiržasF716201040100Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309, 310, 311, 312, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718
DiržasF716201040110Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309, 310, 311, 312, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718
DiržasF718202040010
DiržasF731200040010Fendt 712 (type 724), 714 (type 725), 716 (type 726), 718 (type 727), 818 (type 729), 820 (type 731)
DiržasF731200040030Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309, 310, 311, 312, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718
DiržasF731200040100Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309, 310, 311, 312, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718
DiržasF836200040060Fendt 819, 822, 824, 826, 828
DiržasF934201040010
DiržasF934201040020
DiržasF934201040030Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
DiržasF934201040070Fendt 922, 924, 927, 930, 933, 936
DiržasF934201040220Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
DiržasF934201040240Fendt 922, 924, 927, 930, 933, 936
DiržasF934201040270Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
DiržasV836667411combines 5270C, 6270L, 6300C
DiržasV836667827Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
DiržasV836864296combines 6300C, 8300, 8350
DiržasX696610600000
DiržasX696613501000
DiržasX696614802000
DiržasX696615601000
DiržasX696615603000
DiržasX696615704000
DiržasX696616201000
DiržasX696616600000
DiržasX696623800000
DiržasX696624100000
DiržasX696624400000
DiržasX696624800000
DiržasX696640600000
DiržasX696989501000
DiržasX697171900000
DiržasX697171901000
DiržasX697173600000
DiržasX697174000000
Skriemulys arba įtempėjas199552020510Farmer 240, 250, 260, 270, 275, 280, 304 (type 158), 305 (type 162), 306 (type 168), 307 (types 117, 170, 175, 307)
Skriemulys arba įtempėjas199552020520Farmer 240, 250, 260, 270, 275, 280, 304 (type 158), 305 (type 162), 306 (type 168), 307 (types 117, 170, 175, 307)
Skriemulys arba įtempėjas515200040020Farmer 304 (chassis no. 158/21122 -), 308 (chassis no. 307/3001 -), 308 (chassis no. 178/30241 → and chassis no. 308/3001 →)
Skriemulys arba įtempėjas916200040100Favorit 816 (up to engine no. 122 8125 580), 818 (up to engine no. 122 8125 580), 822 (up to engine no. 122 8125 580)
Skriemulys arba įtempėjas916201040180Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Skriemulys arba įtempėjasF524200040070Xylon 520, 522, 524
Skriemulys arba įtempėjasF716201040050Farmer 409, 41, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (type 712), 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
Skriemulys arba įtempėjasF716201040060Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Skriemulys arba įtempėjasF716201040090Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Skriemulys arba įtempėjasF718202040020Farmer 409, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411 (type 400)
Skriemulys arba įtempėjasF718202040050Farmer 409, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411 (type 400)
Skriemulys arba įtempėjasF836200040080Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313, 512, 513, 514, 515, 714 (type 732), 716 (type 733)
Skriemulys arba įtempėjasF836200040170Fendt 819, 822, 824, 826, 828
Skriemulys arba įtempėjasF926202040030Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Skriemulys arba įtempėjasF926202610050Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Skriemulys arba įtempėjasF934201040040Fendt 819, 822 (type 833), 824 (type 834), 826 (type 835), 828 (type 836), 922, 924 (types 922, 941), 927, 930 (types 928, 943, 951)
Skriemulys arba įtempėjasF934201040200Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Skriemulys arba įtempėjasF934201040230Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Skriemulys arba įtempėjasF934201040250Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Skriemulys arba įtempėjasG117880010020Farmer 307C, 307Ci, 308C, 308Ci, 309C, 309Ci
Skriemulys arba įtempėjasV836866321combines 5275C, 6335C, 8300, 8350, 8370P, 8400P, 900R, 9350R
Skriemulys arba įtempėjasV837074402combines 5275C, 6335C, 8300, 8350, 8370P, 8400P, 900R, 9350R
KaištisX486528405000GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
ŽarnaX591662401000Farmer 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), 310 (type 310), 311 (type 311), 312 (type 312), Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
ŽarnaX591662700000Farmer 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), 310 (type 310), 311 (type 311), 312 (type 312), Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
Kita dalis01OLEZ200001GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Kita dalis117200050060Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Kita dalis117200050140Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Kita dalis117200050160Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Kita dalis139210050020Farmer 2D
Kita dalis150204050040Farmer 102, 103 (from chassis no. 11401), 104 (from chassis no. 20701)
Kita dalis155950010090Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409 ,410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, Farmer 240S, 250S, 250V, 260P
Kita dalis155950010091Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409 ,410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, Farmer 240S, 250S, 250V, 260P
Kita dalis170200050050Farmer 304, 307
Kita dalis170200050060Farmer 304 (chassis no. 158/3501 - 158/20000), 307 (type 170)
Kita dalis175811250020Farmer 304 (from chassis no. 158/20001), 307 (from chassis no. 175/20001 and type 307), 310 (type 310), 311 (up to chassis no. 311/3000)
Kita dalis178200050011Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
Kita dalis178200050050Farmer 303, 304, 305, 306, 307 (types 170, 175), 308, 309, 310, 311
Kita dalis178200050070Farmer 303, 304, 305, 306, 307 (types 170, 175), 308, 309, 310, 311
Kita dalis178810130720Farmer 307 (type 170 up to chassis no. 175/20000)
Kita dalis178810130740Farmer 303, 304 (chassis no. → 158/20000), 305 (chassis no. → 162/20000), 306 (chassis no. → 168/20000)
Kita dalis178900050030Farmer 303, 304 (chassis no. 158/00001-20000), 305 (chassis no. 162/00001-20000), 306 (chassis no. 168/00001-13000), Farmer 304 (chassis no. 158/20001 →), 305 (
Kita dalis186200050160Farmer 303, 304, 305, 306, 307 (type 170+175), 308, 309, 310, 311
Kita dalis186207010020Farmer 304, 305, 306, 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), 310 (type 310), 311, 312, Favorit 509, 510
Kita dalis186207050030Farmer 304, 305, 306, 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), 310 (type 310), 311, 312, Favorit 509, 510
Kita dalis186810250010Farmer 303, 304 (chassis no. → 158/20000), 305 (chassis no. → 162/20000), 306 (chassis no. → 168/20000)
Kita dalis186810250020Farmer 307 (type 170 up to chassis no. 175/20000)
Kita dalis186814250010Farmer 305 (from chassis no. 20001), 306 (from chassis no. 168/20001), 308 (from chassis no. 178/20001 and type 308)
Kita dalis192200901010Farmer 304, 307, 309, 310, Favorit 509, 510, 611, 612, 614, 615
Kita dalis192204900010Farmer 304, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Kita dalis192204900030Farmer 304, 307, 308, 309, 310
Kita dalis192204903010Farmer 309, 310, Favorit 509, 510
Kita dalis198200050040Farmer 310, 311
Kita dalis198200901060Farmer 304 (chassis no. 158/03801 →), 305 (chassis no. 162/07501 →), 306 (chassis no. 168/13001 →), 307 (type 170/175/307)
Kita dalis198201050030Farmer 310, 311, 312
Kita dalis198201050040Farmer 310, 311, 312
Kita dalis198201050050Farmer 310, 311, 312
Kita dalis198201050060Farmer 310, 311, 312
Kita dalis198201050150Farmer 310, 311, 312
Kita dalis198810250110Farmer 310 (up to chassis no. 192/20000), 311 (up to chassis no. 198/20000), 312 (up to chassis no. 199/20000)
Kita dalis199201050010Farmer 311, 312
Kita dalis199201050020Farmer 311, 312
Kita dalis199204010030Farmer 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), 310 (type 310), 311 (type 311), 312, Favorit 509, 510, 511
Kita dalis199204050090Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511
Kita dalis199204050100Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511
Kita dalis199204050150Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 711, 712, 714, 716, Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Kita dalis199204050151Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 711, 712, 714, 716, Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Kita dalis199811250010Farmer 310 (up to chassis no. 192/20000), 311 (up to chassis no. 198/20000), 312 (up to chassis no. 199/20000)
Kita dalis238200050030Farmer 103, 105, 106, 108, Favorit 4S, 125, 610/10S type 181, 611/115 type 182, 612 / 614 type 184
Kita dalis238200050040Farmer 103, 106, Favorit 45, 610/105 type 181, 611/115 type 182
Kita dalis238200051020Farmer 104 (chassis no. 238/17000), 105, 106, 310, 311
Kita dalis238200051030Farmer 103, 104, 105, 106, Favorit 45, 105, 115, 600, 610, 611 (type 282 + type 182), 612 (type 283 + type 183)
Kita dalis281200050090Favorit 600, 610, 611 (chassis no. 282/0001 → and chassis no. → 382/2000), 612 (chassis no. 283/0001 → and chassis no. → 383/2000)
Kita dalis281200050100Favorit 600, 610, 611 (chassis no. 282/0001 → and chassis no. → 382/2000), 612 (chassis no. 283/0001 → and chassis no. → 383/2000)
Kita dalis281500260020Favorit 600 (type 280), 610 (type 281), 611 (types 282, 382), 612 (types 283, 383), 614 (types 284, 384), 615 (types 285, 385)
Kita dalis284200050030Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalis297900010120Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Kita dalis312200010020Farmer 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Kita dalis312200050070Farmer 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Kita dalis312810250110Farmer 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), Favorit 509
Kita dalis312810250300Farmer 304 (from chassis no. 158/20001), 307 (from chassis no. 175/20001 and type 307), 310 (type 310), 311 (up to chassis no. 311/3000)
Kita dalis312810250310Farmer 310 (type 310), 311 (chassis no. → 311/3000), 312 (chassis no. → 312/3000), Favorit 510, 511 (chassis no. → 511/3000)
Kita dalis339202050020309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339)
Kita dalis340200050021309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340)
Kita dalis3720005202Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Kita dalis385200050020Favorit 611 (chassis no. → 382/2000), 612 (chassis no. → 383/2000), 614 (chassis no. → 384/2000), 615 (chassis no. → 385/2000)
Kita dalis385202050030Favorit 611 (from chassis no. 382/2001), 612 (from chassis no. 383/2001), 614 (from chassis no. 384/2001)
Kita dalis385202050050Favorit 611 (from chassis no. 382/2001), 612 (from chassis no. 383/2001), 614 (from chassis no. 384/2001)
Kita dalis385202050060Favorit 611 (from chassis no. 382/2001), 612 (from chassis no. 383/2001), 614 (from chassis no. 384/2001)
Kita dalis385202050070Favorit 611 (from chassis no. 382/2001), 612 (from chassis no. 383/2001), 614 (from chassis no. 384/2001)
Kita dalis411201050010Farmer 409, 410, 411, 412
Kita dalis4382000050020Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442)
Kita dalis438200050010Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442)
Kita dalis515200050040Farmer 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Kita dalis515810250300Farmer 311 (from chassis no. 311/3001), 312 (from chassis no. 312/3001), Favorit 511 (from chassis no. 511/3001)
Kita dalis716200050010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Kita dalis716200050020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
Kita dalis716200050060Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712 (types 712, 724), 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726)
Kita dalis716810250020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 916 (chassis no. 916/3001 - 916/6000), 920 (chassis no. 920/3001 - 920/6000)
Kita dalis718202050070Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Kita dalis718202050760Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Kita dalis718202050761Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Kita dalis718810250020Fendt 714 (type 714), 716 (type 716), 815, 817, 818 (type 718)
Kita dalis725810250080Fendt 712 (type 724), 714 (type 725), 716 (type 726), 718 (type 727), 818 (type 729), 820
Kita dalis737200052021Fendt 512 (type 413), 513 (type 414), 514 (type 415), 516 (type 416)
Kita dalis737200052200Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Kita dalis743200051020Fendt 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761), 718 (types 740, 762), 720 (types 741, 763), 722 (types 742, 764)
Kita dalis743200051021Fendt 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761), 718 (types 740, 762), 720 (types 741, 763), 722 (types 742, 764)
Kita dalis743200051030Fendt 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761), 718 (types 740, 762), 720 (types 741, 763), 722 (types 742, 764)
Kita dalis743200051031Fendt 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761), 718 (types 740, 762), 720 (types 741, 763), 722 (types 742, 764)
Kita dalis816200050021Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Kita dalis816200050030Favorit 816, 818, 822, 824
Kita dalis816200050070Favorit 816 (chassis no. 816/2001 →), 818 (chassis no. 818/2001 -), 822 (chassis no. 822/2001 -), 824 (chassis no. 824/2001 →), Favorit 916 (chassis no. 916/300
Kita dalis816810250010Favorit 816 (up to chassis no. 816/2000), 818 (up to chassis no. 818/2000), 822 (up to chassis no. 82212000), 824 (up to chassis no. 824/2000)
Kita dalis816810250021Favorit 816 (up to chassis no. 816/2000), 818 (up to chassis no. 818/2000), 822 (up to chassis no. 82212000), 824 (up to chassis no. 824/2000)
Kita dalis816810250030Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711
Kita dalis835201050021Fendt 819 (type 832), 822 (type 833), 824 (type 834), 826 (type 835), 828 (type 836)
Kita dalis842201050020Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842)
Kita dalis842201050060Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842)
Kita dalis916201051180Favorit 916, 918, 920, 924, 926
Kita dalis916201051960Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Kita dalis930200051060Fendt 916, 918, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Kita dalis931202050050Fendt 922 (type 919), 924 (chassis no. 922), 927 (type 925), 930 (chassis no. 928), 933 (type 931), 936 (type 934)
Kita dalis931202050060Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
Kita dalisF100003361809Farmer 240, 250, 260, 270, 275, 280, Fendt 206, 207, 208, 209, GT 340, 350, 360, 370, 380, 390, 395
Kita dalisF119200050050Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119), 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (ty
Kita dalisF119200610020Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Kita dalisF135200050020Farmer 5S, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 309, Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalisF135200050030Farmer 5S, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 309, Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalisF138208052010Farmer 1025, 102LS, 1035, 103LS, 1045, 104LS, 1065, 106LS
Kita dalisF140200050020Farmer 5S, 106 S/LS (FW 268), 105 S/LS, 108 S/LS
Kita dalisF178200050010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 (not with B engine), 311
Kita dalisF199200050020Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kita dalisF524200040280Xylon 520, 522, 524
Kita dalisF530200050600930 (types 957, 968), 933 (types 958, 969), 936 (types 959, 970), 939 (types 960, 971), 942 (types 961, 972)
Kita dalisF716201610020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309, 310 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716
Kita dalisF824200050010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Kita dalisF916200050030Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Kita dalisF934201050010Fendt 922 (type 919), 924 (chassis no. 922), 927 (type 925), 930 (chassis no. 928), 933 (type 931), 936 (type 934)
Kita dalisG117200050110Farmer 307 (chassis no. 117/00101-05000), 308 (chassis no. 118/00101-05000), 309 (chassis no. 119/00101-05000)
Kita dalisG117200050120Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Kita dalisG117200050200Farmer 307 (chassis no. 117/00101-05000), 308 (chassis no. 118/00101-05000), 309 (chassis no. 119/00101-05000)
Kita dalisG198200050010Farmer 304 (chassis no. 157/03501 - 157/20000), 305 (chassis no. 162/07201 - 162/20000), 306 (chassis no. 168/13001 -)
Kita dalisG198201050020Farmer 304 (chassis no. 157/03501 - 157/20000), 305 (chassis no. 162/07201 - 162/20000), 306 (chassis no. 168/13001 -)
Kita dalisG199204050020Farmer 304 (chassis no. 158/20001 -), 305 (chassis no. 162/20001 →), 306 (chassis no. 168/13001 →), 307 (types 175, 307)
Kita dalisG416200050020Fendt 512 (type 413), 513 (type 414), 514 (type 415), 516 (type 416)
Kita dalisG716501021090Fendt 512 (type 413), 513 (types 414, 436), 514 (types 415, 437), 516 (types 416, 438), Fendt 922 (type 919), 924 (type 922), 927 (type 925), 930 (type 928), 93
Kita dalisG718202050050Fendt 207 (types 215, 223, 232, 239, 260, 286, 300, 330), 208 (types 217, 224, 233, 240, 261, 287, 301, 331), 209 (types 200, 218, 226
Kita dalisG737200052020Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Kita dalisG835201050020Fendt 819 (type 832), 822 (type 833), 824 (type 834), 826 (type 835), 828 (type 836)
Kita dalisH178200010020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, Favorit 509, 510, Xylon 520, 522, 524
Kita dalisH199204050010Farmer 304 (chassis no. 158/20001 →), 305 (chassis no. 162/20001 →), 306 (chassis no. 168/20001 →), Farmer 310 (chassis no. 192/03401 →), 311 (chassis no. 198/0
Kita dalisH716201050140Farmer 411 (chassis no. 411/3492-), 412 (chassis no. 411/3492-), Favorit 712 (chassis no. 712/1569-), 714, 716, Fendt 711, 712
Kita dalisH716201050300Farmer 411 (chassis no. 411/3492-), 412 (chassis no. 411/3492-), Favorit 712 (chassis no. 712/1569-), 714, 716, Fendt 711, 712
Kita dalisH716201050301Farmer 411 (chassis no. 411/3492-), 412 (chassis no. 411/3492-), Favorit 712 (chassis no. 712/1569-), 714, 716, Fendt 711, 712
Kita dalisH718202050301Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (chassis no. 714/08001-99999, type 725)
Kita dalisH816200050010Favorit 816 (chassis no. 816/2001 →), 818 (chassis no. 818/2001 -), 822 (chassis no. 822/2001 -), 824 (chassis no. 824/2001 →), Favorit 916 (chassis no. 916/300
Kita dalisH816200050090Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Kita dalisH835201050030Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 924 (type 941), 927 (types 942, 950), 930 (types 943, 951)
Kita dalisH930200051202Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 922 (type 919), 924 (type 922), 926 (type 926), 927 (type 925)
Kita dalisH945201050030Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 924 (type 941), 927 (types 942, 950), 930 (types 943, 951)
Kita dalisH945201050031Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 924 (type 941), 927 (types 942, 950), 930 (types 943, 951)
Kita dalisH945201050032Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 924 (type 941), 927 (types 942, 950), 930 (types 943, 951)
Kita dalisH945201050033Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 924 (type 941), 927 (types 942, 950), 930 (types 943, 951)
Kita dalisV836855150Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Kita dalisV836859899Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Kita dalisV836873423Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Kita dalisX591103996000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, Favorit 600 (type 280), 610 (type 281), 611 (types 282, 382), 612 (types 283, 383)
Kita dalisX591103996960Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, Favorit 600 (type 280), 610 (type 281), 611 (types 282, 382), 612 (types 283, 383)
Kita dalisX591106000000Favorit 600 (type 280), 610 (type 281), 611 (types 282, 382), 612 (types 283, 383), 614 (types 284, 384), 615 (types 285, 385)
Kita dalisX591106000940Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, 615, 714, 716, 816, 818
Kita dalisX591106000950Favorit 600 (type 280), 610 (type 281), 611 (types 282, 382), 612 (types 283, 383), 614 (types 284, 384), 615 (types 285, 385)
Kita dalisX591107000380Fendt 512 (types 413, 435, 439), 513 (types 414, 436, 440), 514 (types 415, 437, 441), 516 (types 416, 438, 442)
Kita dalisX591110000000Farmer 55/106, 102, 103, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 310, 311, Favorit 611, 612, 614, 615
Kita dalisX591110000900Farmer 55/106, 102, 103, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 310, 311, Favorit 611, 612, 614, 615
Kita dalisX591110000950Farmer 55/106, 102, 103, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 310, 311, Favorit 611, 612, 614, 615
Kita dalisX591112096000Farmer 5S, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 305, 36, 307, 308, 309, Xylon 520, 522, 524
Kita dalisX591112096320Farmer 5S, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 305, 36, 307, 308, 309, Xylon 520, 522, 524
Kita dalisX591120096000Farmer 55/106, 102, 103, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 310, 311, Favorit 611, 612, 614, 615
Kita dalisX591120096120Farmer 55/106, 102, 103, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 310, 311, Favorit 611, 612, 614, 615
Kita dalisX591128000000Farmer 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615
Kita dalisX591128000100Farmer 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615
Kita dalisX591201800903Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Kita dalisX591201800950Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Kita dalisX604100400550Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
Kita dalisX604111000500Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119), 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332)
Tarpinė arba tarpinių komplektas199204010050Farmer 304, 305, 306, 307 (types 175, 307), 308 (types 178, 308), 309 (types 186, 309), 310 (types 192, 310), 311 (types 198, 311)
Tarpinė arba tarpinių komplektasF100002136434GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
Tarpinė arba tarpinių komplektasF119200610030Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Tarpinė arba tarpinių komplektasF119200610040Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119), Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 33
Tarpinė arba tarpinių komplektasF150204610080Farmer 2, 1025, 1035, 1045, 1055, 1065, 1085, 303LS, 304LS, Farmer 305LS, 306LS, 307LS, 308LS, 309LS, 310LS, 311LS, 312LS, Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309
Tarpinė arba tarpinių komplektasF291200610120Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930), Xylon 520, 522, 524, Favorit 81
Tarpinė arba tarpinių komplektasF524200610010Xylon 520, 522, 524
Tarpinė arba tarpinių komplektasF530200050410Fendt 1038 (types 527, 536, 544), 1042 (types 528, 537, 545) 1046 (types 529, 538, 546), 1050 (types 530, 539, 547), 1151MT (2021)
Tarpinė arba tarpinių komplektasF716201610010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411, Fendt 309 (type 322), 310 (typ
Tarpinė arba tarpinių komplektasF824200610030Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930), Xylon 520, 522, 524
Tarpinė arba tarpinių komplektasF836200610060Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340), 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734)
Tarpinė arba tarpinių komplektasF934201610090Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 931), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
Tarpinė arba tarpinių komplektasF934201610170Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 931), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
Tarpinė arba tarpinių komplektasG199204010020Farmer 304, 305, 306, 307 (types 175, 307), 308 (types 178, 308), 309 (types 186, 309), 310 (types 192, 310), 311 (types 198, 311)
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836119849Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334), Fendt 207 (types 215, 223, 23
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836120129Fendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Tarpinė arba tarpinių komplektasV836646393Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Tarpinė arba tarpinių komplektasX542201081000Farmer 2, 2E, 2D, Fix 2 FW120, 216, F 24W
Radiatorius arba aušintuvas150204050050Favorit 816 (chassis no. 816/2001 →), 818 (chassis no. 818/2001 -), 822 (chassis no. 822/2001 -), 824 (chassis no. 824/2001 →), Favorit 916 (chassis no. 916/300
Radiatorius arba aušintuvas716200050040Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (chassis no. 714/08001-99999, type 725), Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 916, 920, 924
Radiatorius arba aušintuvas718202050770Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (chassis no. 714/08001-99999, type 725)
Radiatorius arba aušintuvasF339202510120Farmer 409, 410, 411, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339)
Radiatorius arba aušintuvasF412200510020Farmer 409, 410, 411, 412, Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313, 411, 412, 413, 414, 415
Radiatorius arba aušintuvasF716200510010Farmer 409, 410, 411, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339)
Radiatorius arba aušintuvasF716201050100Farmer 411 (chassis no. 411/3492-), 412 (chassis no. 411/3492-), Favorit 712 (chassis no. 712/1569-), 714, 716, Fendt 711, 712
Radiatorius arba aušintuvasF716201510100Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001), Farmer 409, 410, 411, 412, Fendt 309 (type 322), 310 (type 323
Radiatorius arba aušintuvasF733200510020Farmer 409, 410, 411, 412, Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313, 411, 412, 413, 414, 415
Radiatorius arba aušintuvasF737812145080Fendt 310 (type 347), 311 (types 348, 351), 312 (types 349, 352), 313 (types 350, 353), 314 (type 354), 512 (types 413, 435, 439)
Radiatorius arba aušintuvasF934201510090Fendt 207 (type 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Radiatorius arba aušintuvasF934201510440Fendt 207 (type 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Radiatorius arba aušintuvasF934201510470Fendt 207 (type 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Radiatorius arba aušintuvasF934201510480Fendt 207 (type 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
Radiatorius arba aušintuvasG138208052010Farmer 102 (chassis no. 135/4601 →), 103 (chassis no. 138/11401 →), 104 (chassis no. 238/20701 →)
Radiatorius arba aušintuvasG162202051010Farmer 303, 304 (chassis no. 158/00001-20000), 305 (chassis no. 162/00001-20000), 306 (chassis no. 168/00001-13000)
Radiatorius arba aušintuvasG186207050010Farmer 304 (chassis no. 158/20001 →), 305 (chassis no. 162/20001 →), 306 (chassis no. 168/20001 →)
Radiatorius arba aušintuvasG187200050010Farmer 303, 304 (chassis no. 158/00001-20000), 305 (chassis no. 162/00001-20000), 306 (chassis no. 168/00001-13000)
Radiatorius arba aušintuvasG199204050010Farmer 310 (chassis no. 192/03401 →), 311 (chassis no. 198/07701 →), 312 (chassis no. 199/03501 →), Favorit 509, 510, 511
Radiatorius arba aušintuvasG238210050010Farmer 102 (chassis no. 135/4601 →), 103 (chassis no. 138/11401 →), 104 (chassis no. 238/20701 →)
Radiatorius arba aušintuvasG278202050010Farmer 5S, 106 S/LS (FW 268), 105 S/LS, 108 S/LS
Radiatorius arba aušintuvasG312200050010Farmer 311 (type 311), 312 (type 312), Favorit 511, 512
Radiatorius arba aušintuvasG339202050100Fendt 309 (types 322, 336), 310 (types 323, 338), 311 (types 324, 338), 312 (types 325, 339), 313 (type 340)
Radiatorius arba aušintuvasG416200050100Fendt 512 (type 413), 513 (types 414, 436), 514 (types 415, 437), 516 (types 416, 438)
Radiatorius arba aušintuvasG438200050100Fendt 512 (type 413), 513 (types 414, 436), 514 (types 415, 437), 516 (types 416, 438)
Radiatorius arba aušintuvasG931202050200Fendt 922 (type 919), 924 (type 922), 927 (type 925), 930 (type 928), 933 (type 931), 936 (type 934)
Radiatorius arba aušintuvasH117862150100Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001)
Radiatorius arba aušintuvasH339100510120Fendt 309 (types 322, 336), 310 (types 323, 337), 311 (types 324, 338), 312 (types 325, 339), 313 (type 340)
Radiatorius arba aušintuvasH339202190100Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339)
Radiatorius arba aušintuvasH340200190100Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340)
Radiatorius arba aušintuvasH514860150010Farmer 307 (type 307), 308 (type 308), 309 (type 309), 310 (type 310), 311 (type 311), 312 (type 312), Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
Radiatorius arba aušintuvasH524200190011Xylon 520, 522, 524
Radiatorius arba aušintuvasH716201050100Farmer 411 (chassis no. 411/3492-), 412 (chassis no. 411/3492-), Favorit 712 (chassis no. 712/1569-), 714, 716, Fendt 711, 712
Radiatorius arba aušintuvasH718202050100Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (chassis no. 714/08001-99999, type 725)
Radiatorius arba aušintuvasH718202050101Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (chassis no. 714/08001-99999, type 725)
Radiatorius arba aušintuvasH718202060210Fendt 712 (type 724), 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726), 718 (type 727), 818 (types 718, 729), 820
Radiatorius arba aušintuvasH718202190100Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726), 718 (type 727), 818, 820
Radiatorius arba aušintuvasH718202190101Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726), 718 (type 727), 818, 820
Radiatorius arba aušintuvasH718202190102Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712 (type 724), 714 (types 714, 725), 716 (types 716, 726), 718 (type 727), 818, 820
Radiatorius arba aušintuvasH737200192100Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Radiatorius arba aušintuvasH743200191101Fendt 714 (types 738, 760), 716 (types 739, 761), 718 (types 740, 762), 720 (types 741, 763), 722 (types 742, 764), 724 (types 743, 765)
Radiatorius arba aušintuvasH916200050020Favorit 816 (chassis no. 816/2001 →), 818 (chassis no. 818/2001 -), 822 (chassis no. 822/2001 -), 824 (chassis no. 824/2001 →)
Radiatorius arba aušintuvasH916200190010Favorit 816 (chassis no. 816/2001 →), 818 (chassis no. 818/2001 →), 822 (chassis no. 822/2001 →), 824 (chassis no. 824/2001 →)
Radiatorius arba aušintuvasH916201051140Favorit 916 (chassis no. 916/3001-916/6000), 920 (chassis no. 920/3001-920/6000), 924 (chassis no. 924/3001-924/6000)
Radiatorius arba aušintuvasH916201190140Favorit 916 (chassis no. 916/03134 - 916/06000), 920 (chassis no. 920/03164 - 920/06000), 924 (chassis no. 924/03196 - 924/06000)
Radiatorius arba aušintuvasH916201190141Favorit 916 (chassis no. 916/03134 - 916/06000), 920 (chassis no. 920/03164 - 920/06000), 924 (chassis no. 924/03196 - 924/06000)
Radiatorius arba aušintuvasH916951250200Fendt 916 (chassis no. 916/06001 - 916/99999), 920 (chassis no. 920/06001 - 920/99999), 924 (chassis no. 924/06001 - 924/99999)
Radiatorius arba aušintuvasH930200051100Fendt 916 (chassis no. 916/6001 →), 920 (chassis no. 920/6001 -), 924 (chassis no. 924/6001 →), 926 (chassis no. 926/6001 -)
Radiatorius arba aušintuvasH930200191110Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Radiatorius arba aušintuvasH930950251200Favorit (chassis no. 916/03001 - 916/06000), 920 (chassis no. 920/03001 - 920/06000), 924 (chassis no. 924/03001 - 924/06000)
Radiatorius arba aušintuvasH931202050100Fendt 922 (type 919), 924 (type 922), 927 (type 925), 930 (type 928), 933 (type 931), 936 (type 934)
Radiatorius arba aušintuvasH931202190100Fendt 922 (type 919), 924 (type 922), 927 (type 925), 930 (type 928), 933 (type 931), 936 (type 934)
Radiatorius arba aušintuvasH954200051101Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Radiatorius arba aušintuvasH954200051102Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Radiatorius arba aušintuvasH954200051103Fendt 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953), 939 (type 954)
Radiatorius arba aušintuvasV836684121Fendt 207, 208, 209, 210, 211, combines 5220, 5255, 5270, 5275, 6270, 6275
Radiatorius arba aušintuvasV836859699Fendt 207, 208, 209, 210, 211, combines 5220, 5255, 5270, 5275, 6270, 6275
Tvirtinimo detalėF824201040010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Tvirtinimo detalėF926200040100Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
Tvirtinimo detalėX428202439000GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
Tvirtinimo detalėX450006308000GT 345, 350, 360, 365, 370 (type 370 and 148 engine no. → 08611257), 380 (type 380 and 149 engine no. → 08607125), 390, 395
Vandens siurblys0392024058Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842), 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953)
Vandens siurblysACP0410410Fendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Vandens siurblysACP041041AFendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Vandens siurblysACP041041BFendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Vandens siurblysACP0743080Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Vandens siurblysACW0403690Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Vandens siurblysC139200610110Farmer 2, 2E, 2D, Fix 2 FW120, 216, F 24W
Vandens siurblysC281200610010Farmer 2, 1025, 1035, 1045, 1055, 1065, 1085, 303LS, 304LS, Farmer 305LS, 306LS, 307LS, 308LS, 309LS, 310LS, 311LS, 312LS
Vandens siurblysC312200610010Farmer 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Vandens siurblysC382200610011Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Vandens siurblysC382200610020Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615, 509, 510, 511
Vandens siurblysF112200610460Farmer 2, 2E, 2D, Fix 2 FW120, 216, F 24W
Vandens siurblysF119200610010Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Vandens siurblysF119200610060Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Vandens siurblysF119200610070Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Vandens siurblysF119200610080Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Vandens siurblysF119200610090Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Vandens siurblysF119200610100Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119)
Vandens siurblysF139200610110Farmer 2, 2E, 2D, Fix 2 FW120, 216, F 24W
Vandens siurblysF281200610010Farmer 2, 1025, 1035, 1045, 1055, 1065, 1085, 303LS, 304LS, Farmer 305LS, 306LS, 307LS, 308LS, 309LS, 310LS, 311LS, 312LS
Vandens siurblysF312200610010Farmer 311, 312, Favorit 511, 512, 514, 515
Vandens siurblysF382200610010Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Vandens siurblysF382200610011Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Vandens siurblysF382200610020Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615, 509, 510, 511
Vandens siurblysF416200610010Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340), 512 (type 413), 513 (type 414), 514 (type 415)
Vandens siurblysF524200610020Xylon 520, 522, 524
Vandens siurblysF530200050320Fendt 1038 (types 527, 536, 544), 1042 (types 528, 537, 545) 1046 (types 529, 538, 546), 1050 (types 530, 539, 547), 1151MT (2021)
Vandens siurblysF530200050810Fendt 1038 (types 527, 536, 544), 1042 (types 528, 537, 545) 1046 (types 529, 538, 546), 1050 (types 530, 539, 547), 1151MT (2021)
Vandens siurblysF716200610010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411
Vandens siurblysF716201610030Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411
Vandens siurblysF731200610010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411
Vandens siurblysF731200610020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411
Vandens siurblysF731200610030Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 309 (type 336), 310 (type 337), 311 (type 338), 312 (type 339), 411
Vandens siurblysF824200610010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Vandens siurblysF824200610040Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Vandens siurblysF824200610110Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Vandens siurblysF926200610010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Vandens siurblysF926200610060Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Vandens siurblysF926202610041Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
Vandens siurblysF934201610110Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 931), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
Vandens siurblysG842200720100Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842), 927 (type 950), 930 (type 951), 933 (type 952), 936 (type 953)
Vandens siurblysV837074392Fendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Vandens siurblysV837074393Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Vandens siurblysV837079898Fendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Vandens siurblysV837084200Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Vandens siurblysV837084367Fendt 207 (types 232, 239, 300), 208 (types 233, 240, 301), 209 (types 234, 241, 251, 302), 210 (types 235, 242, 252, 303)
Vandens siurblysV837091165Fendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
Kablio dalisF100002235691GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Kablio dalisF395200810020GT 380 (type 380), GT 395 (type 395)
Ventiliatorius712203050020Favorit 714, 716
Ventiliatorius716201050012Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711 (type 711), 712 (type 712)
VentiliatoriusE842201041020Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842)
VentiliatoriusF100004154640Farmer 240S, 250S+V, 260P+S+V, 270P+V, 275S+V, 280P+S+V, Fendt 206, 207, 208, 209, GT 345, 350, 360, 370
VentiliatoriusF117201040100Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001 →)
VentiliatoriusF181200010020Farmer 305, 306, 307, 308, 309, 310
VentiliatoriusF181200010021Farmer 305, 306, 307, 308, 309, 310
VentiliatoriusF350200040020Fendt 310 (type 347), 311 (type 348), 312 (type 349), 313 (type 350)
VentiliatoriusF438200040020Fendt 512 (type 413), 513 (type 414), 514 (type 415), 516 (type 416)
VentiliatoriusF524200040040Xylon 520, 522, 524
VentiliatoriusF737200042020Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
VentiliatoriusF737200042030Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
VentiliatoriusF737200042200Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
VentiliatoriusF743200041020Fendt 714 (chassis no. →738/2503), 716 (chassis no. →739/2537), 718 (chassis no. -740/2566), 720 (chassis no. →741/2583)
VentiliatoriusF743200041050Fendt 714 (chassis no. 738/2504 →), 716 (chassis no. 739/2538 →), 718 (chassis no. 740/2567 →), 720 (chassis no. 741/2584 →), Fendt 714 (chassis no. 738/2504 -)
VentiliatoriusF835201040010Fendt 819, 822 (type 833), 824 (type 834), 826 (type 835), 828 (type 836)
VentiliatoriusF835201040020Fendt 819, 822 (type 833), 824 (type 834), 826 (type 835), 828 (type 836)
VentiliatoriusF842201041020Fendt 822 (type 839), 824 (type 840), 826 (type 841), 828 (type 842)
VentiliatoriusF931202040010Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
VentiliatoriusF931202040020Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945)
VentiliatoriusF931202040101Fendt 922 (type 919), 924 (types 922, 941), 927 (types 925, 942), 930 (types 928, 943), 933 (types 931, 944), 936 (types 934, 945), 939 (type 946)
VentiliatoriusF954200041020Fendt 927 (type 950), 930 (types 951, 957), 933 (types 952, 958), 936 (types 953, 959), 939 (types 954, 960), 942 (type 961)
VentiliatoriusG177201040010Farmer 307 (chassis no. 117/05001 →), 308 (chassis no. 118/05001 →), 309 (chassis no. 119/05001 →)
VentiliatoriusH12203041110Farmer 409 (chassis no. 409/4556 -), 410 (chassis no. 410/4597 →), 411 (chassis no. 411/4555 -), 412 (chassis no. 412/5021 →)
VentiliatoriusH339202040100Fendt 309 (types 322, 336), 310 (types 323, 337), 311 (types 324, 338), 312 (types 325, 339), 313 (type 340), 411, 412, 413, 414, 415
VentiliatoriusH385202908010Favorit 511 (type 382), 612 (type 383), 614 (type 384), 615 (type 385)
VentiliatoriusH514200040010Favorit 512, 514, 515
VentiliatoriusH712200040100Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, Fendt 711 (type 711), 712 (type 712), Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, Fendt 711, 712
VentiliatoriusH712203041100Farmer 409 (chassis no. 409/4556 -), 410 (chassis no. 410/4597 →), 411 (chassis no. 411/4555 -), 412 (chassis no. 412/5021 →)
VentiliatoriusH718202041110Favorit 714, 716, Fendt 714 (type 714), 716 (type 716), 815 (type 715), 817 (type 717), 818 (type 718)
VentiliatoriusH725200040100Fendt 712 (type 724), 714 (type 725), 716 (type 726), 718 (type 727), 818 (type 729), Favorit 712, 714, 716, 718, 818
VentiliatoriusH725200040110Fendt 712 (type 724), 714 (type 725), 716 (type 726), 718 (type 727), 818 (type 729), Favorit 712, 714, 716, 718, 818
VentiliatoriusH731200040110Fendt 820
VentiliatoriusH816200040010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
VentiliatoriusH916201040050Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930)
VentiliatoriusS12OPF151002AFendt 207 (types 215, 223, 286), 208 (types 217, 224, 287), 209 (types 200, 218, 226, 288), 210 (types 201, 219, 227, 289)
TermostatasACW2170430Fendt 207 (types 215, 223, 232, 239, 286, 300), 208 (types 217, 224, 233, 240, 287, 301)
TermostatasF119200050040Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119), 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
TermostatasF119202050080Farmer 307 (type 117), 308 (type 118), 309 (type 119), 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716
TermostatasF139215050010Farmer 1, 2, FIX 2, F40, F24W, F12GH
TermostatasF139215050020Farmer 1, 2, FIX 2, F40, F24W, F12GH
TermostatasF199204050010Farmer 305 (chassis no. 162/20001 →), 306 (chassis no. 168/13001 →), 307 (chassis no. 175/00801 → & chassis no. 307)
TermostatasF340200610020Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340), 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734)
TermostatasF385202051010Farmer 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615
TermostatasF743202050010Fendt 512 (types 435, 439), 513 (types 436, 440), 514 (types 437, 441), 516 (types 438, 442), 714 (types 738, 760)
TermostatasF824200050060Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 916, 918, 920, 924 (type 924), 926, 930 (type 930), Xylon 520, 522, 524
TermostatasF836200610040Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340), 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734)
TermostatasF836200610130Fendt 309 (type 322), 310 (type 323), 311 (type 324), 312 (type 325), 313 (type 340), 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734)
TermostatasH385202051020Farmer 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615
TermostatasV836115646Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
TermostatasV836115718Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
TermostatasV836666334Fendt 207 (types 260, 330), 208 (types 261, 331), 209 (types 262, 272, 332), 210 (types 263, 273, 333), 211 (types 264, 274, 334)
TermostatasV837081319Fendt 207 (types 215, 223, 232, 239, 286, 300), 208 (types 217, 224, 233, 240, 287, 301)
TermostatasX815090002000Farmer 55, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
TermostatasX815090003000Favorit 611, 612, 614, 615
Rankena916200040120Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916 (type 916), 920 (type 920), 924 (type 924), 926 (type 926), 930 (type 930)
RankenaF524200040210Xylon 520, 522, 524

Kaip naudotis sąrašu

OEM numeris yra originalios dalies numeris: jį rasite ant senos dalies, technikos kataloge arba sąskaitoje. Pagal jį parenkame naują dalį: originalią arba alternatyvią, kitos gamybos.

Ta pati dalis dažnai tinka keliems modeliams, o to paties modelio technika gali turėti skirtingus variklius ir pavarų dėžes. Todėl kartu su numeriu atsiųskite modelį, serijos numerį ir lentelės nuotrauką.

Kaina pagal užklausą. Pasiūlyme parašome kainą ir pristatymo terminą. Reikiamo numerio sąraše nėra? Vis tiek klauskite: sąrašas nėra pilnas technikos katalogas.

Kaip užsakyti

  1. Atsiųskite nuotraukasVariklio lentelės (modelis, serijos numeris) ir technikos lentelės (VIN).
  2. Arba OEM numeriusJei turite dalių sąrašą su originalo numeriais, atsiųskite jį.
  3. PatikrinameKurios dalys tinka jūsų varikliui ir ar yra visas komplektas.
  4. Atsiunčiame pasiūlymąSu kaina ir terminu. Jeigu sutinkate, užsakome.
  5. PristatymasPo Lietuvą kurjeriu. Tikslų terminą parašome pasiūlyme.

Susiję puslapiai

Atsiųskite dalies užklausą

Atsiųskite OEM numerius arba technikos ir variklio lentelių nuotraukas: modelis ir serijos numeris.

Detaline: nauja įmonė, vadovas šioje srityje nuo 2007 m.
Tel. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt