Naujos dalys

Naujos Fendt traktorių kabinos, hidraulikos, kėlimo ir elektros dalys

Ieškote dalies Fendt traktoriui? Žemiau rasite originalių dalių numerius pagal mazgą: kabina, stiklai ir apšvietimas, galinis kėlimo mechanizmas, hidraulika, elektros įranga ir kondicionierius ir šildymas. Atsiųskite numerį arba technikos duomenis: pasiūlysime naują originalią arba alternatyvią dalį.

Traktoriaus vairo, hidraulikos ir transmisijos dalys: hidraulinis siurblys, krumpliaračiai, frikcinis diskas, traukė (iliustracija)
Iliustracija. Dalių pavyzdžiai, ne konkreti prekė.

OEM numeriai pagal mazgą

Numeriai sugrupuoti pagal mazgą (iš viso 1211). Šalia numerio nurodyti modeliai, kuriems dalis skirta, jei jie žinomi.

Hidraulika213 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Filtras816940010010
FiltrasF395860060020
FiltrasH178950010040
FiltrasX820001190000
FiltrasX820500051000Farmer 102, 103, 104, 108, 240S, 250S, 250V, 260P, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310
Hidraulinis siurblys0510310303
Hidraulinis siurblys0510315304
Hidraulinis siurblys0510345304
Hidraulinis siurblys0510410003
Hidraulinis siurblys0510410322
Hidraulinis siurblys0510415311
Hidraulinis siurblys0510415313
Hidraulinis siurblys0510512304
Hidraulinis siurblys0510515333
Hidraulinis siurblys0510610313
Hidraulinis siurblys0510615318
Hidraulinis siurblys0510620307
Hidraulinis siurblys0510625316
Hidraulinis siurblys0517615305
Hidraulinis siurblysF178940010020
Hidraulinis siurblysF279940050010
Hidraulinis siurblysF395940010010
Hidraulinis siurblysF7161004901207499, 7614, 7615, 7616, 7618, 7619, 7620, 7622, 7624, Farmer 2505, 2605, 270V, 280F, 2805, 280V, 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
Hidraulinis siurblysG144040013011
Hidraulinis siurblysG144940012010
Hidraulinis siurblysG144940013010
Hidraulinis siurblysG144940013011
Hidraulinis siurblysG149940010010
Hidraulinis siurblysG183860010011
Hidraulinis siurblysG260941010011
Hidraulinis siurblysG278940100019
Hidraulinis siurblysG278941100010
Hidraulinis siurblysG281940010010
Hidraulinis siurblysG281940100010
Hidraulinis siurblysG285940010010
Hidraulinis siurblysG285940010080
Hidraulinis siurblysG287940010010
Hidraulinis siurblysG297940010010
Hidraulinis siurblysG385940010010
Hidraulinis siurblysG385940100010
Hidraulinis siurblysG411940010010
Hidraulinis siurblysG411940010011
Hidraulinis siurblysG412940010010
Hidraulinis siurblysG514940010012
Hidraulinis siurblysG716940010010
Hidraulinis siurblysG716940010011
Hidraulinis siurblysG716940010012
Hidraulinis siurblysG716940010013
Hidraulinis siurblysG725940011010
Hidraulinis siurblysG835940010010
Hidraulinis siurblysG835940011010
Hidraulinis siurblysG835940012010
Hidraulinis siurblysG930940010010
Hidraulinis siurblysG930940010011
Hidraulinis siurblysG930940010021
Hidraulinis siurblysG931941010010
Hidraulinis siurblysG931941011010
Hidraulinis siurblysR902536867
Kėlimo cilindro dalis0521600005Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0521602002Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0521602003Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0521602004Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0521602005Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0521602012Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0521602017Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0521602026Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0521602027Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0521705035Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Kėlimo cilindro dalis0521705038Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Kėlimo cilindro dalis0521705509Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Kėlimo cilindro dalis0521705519Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Kėlimo cilindro dalis0521705521Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Kėlimo cilindro dalis0523600006Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0523600013Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0523600048Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0523600049Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0523602012Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalis0523602026Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kėlimo cilindro dalisG816960021010Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Kėlimo cilindro dalisG816960021012Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Kėlimo cilindro dalisG816960021013Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Kėlimo cilindro dalisG816960021014Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Kėlimo cilindro dalisG816960021015Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Kėlimo cilindro dalisG816960021016Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vožtuvas0521610000Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vožtuvas0521610003Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vožtuvas0521610005Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vožtuvas0521610007Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vožtuvas0521610008Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vožtuvas0521610017Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vožtuvas0521704102Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Vožtuvas0521704103Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Vožtuvas0521704104Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Vožtuvas0521704106Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Vožtuvas0521704111Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Vožtuvas138860030510Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
Vožtuvas1522310002Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vožtuvas1525503007Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vožtuvas1525503008Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vožtuvas1525503039Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vožtuvas1525503072Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vožtuvas1525503076Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vožtuvas1525503133Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vožtuvas1525503158Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vožtuvas1525503311Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vožtuvas1525503537Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vožtuvas1525503538Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vožtuvas198960020020Farmer 304, 305, 306, 307 308, 309, 310, 311, 312, 611, Favorit 612, 614, 615, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380, GT 390, GT 395
Vožtuvas205960020020Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Vožtuvas385960900060Farmer 303, 304, 306, 307, 308, 309, 309, 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615, GT 390, GT 395
VožtuvasF117961022010Farmer 307, 308, 308, 309, 409, 410, 411, 41, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 920, 924, 926, Fendt 207
VožtuvasF716961020310Favorit 711, 712, 714, 716
VožtuvasF716961020370Favorit 711, 712, 714, 716
VožtuvasF916961020170Favorit 711, 712, 714, 716, 916, 920, 920, 924, 926, 926, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 712, 714, 714, 716, 717, 718, 815, 817, 818
VožtuvasF916961020180Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 714, 716, 717, 718, 815, 817, 818, 818, 820, 916, 920, 924, 926, 930
VožtuvasF931962020340Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VožtuvasG001990011520Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
VožtuvasG186960900010Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 309, 310, 311, 55, 106, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370
VožtuvasG309860100010Farmer 307 (307/3134, 308 (from 308/3502), 309 (from 309/3497), 310 (from 310/3294), 311 (from 311/3425), 312 (from 312/3558)
VožtuvasG411961020030Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VožtuvasG411961020031Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VožtuvasG411961020032Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VožtuvasG411961020033Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VožtuvasG816860100060Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VožtuvasG816860100080Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VožtuvasG816960020010Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VožtuvasG816960020011Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VožtuvasG816960020012Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VožtuvasG816960020013Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VožtuvasG916961022010Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VožtuvasG916961022011Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VožtuvasG916961022012Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VožtuvasG916961022013Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VožtuvasG916961022017Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VožtuvasG916961022018Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VožtuvasG916961022019Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VožtuvasG916961022020Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VožtuvasG916961022021Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VožtuvasG931962020301Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VožtuvasG931962020302Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VožtuvasG931962020303Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VožtuvasG931962020304Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VožtuvasG931962020305Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VožtuvasG931962020306Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VožtuvasG931962020307Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VožtuvasH411961020011Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VožtuvasJ816860100060Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
KrumpliaratisG718100490010
KrumpliaratisG737940101020
Guolis205962700110Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas205962700050Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Vairo mechanizmo dalis0510415301
Vairo mechanizmo dalis0510415303
Vairo mechanizmo dalis0510415306
Vairo mechanizmo dalisF139200210390
Vairo mechanizmo dalisG916940100010
Kaištis205962700160Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
TrosasH816960700201Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 822, 824
TrosasX805460040000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Kita dalis205962700102Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kita dalis205962700121Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kita dalis205962700181Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kita dalis205962710010Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kita dalisF716961020190
Kita dalisF716961020200
Kita dalisF725960020070
Kita dalisG178940010020
Kita dalisG205960700050Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Kita dalisG205960760030Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kita dalisG916961020025Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Kita dalisH268860121011Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 309, 310, 311, 55, 106, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370
Kita dalisH268860121021Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 309, 310, 311, 55, 106, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370
Kita dalisR917006500Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Kita dalisX566662601000Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Tarpinė arba tarpinių komplektas016861011020
Tarpinė arba tarpinių komplektas1527010283Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Tarpinė arba tarpinių komplektas281940100040
Tarpinė arba tarpinių komplektas284940100020
Tarpinė arba tarpinių komplektas514100490160
Tarpinė arba tarpinių komplektasF139861050021Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Tarpinė arba tarpinių komplektasF178960021020Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Tarpinė arba tarpinių komplektasF178960021030Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Tarpinė arba tarpinių komplektasF180200210200
Siurblys0510403003
Siurblys0510510304
Siurblys0510510312
Siurblys0510515309
Siurblys0510515316
Siurblys0510610323
Siurblys0510615314
Siurblys0510615317
Siurblys0510615329
Siurblys0510665335
Siurblys0510665381
Siurblys0510665382
Siurblys0510725349
Siurblys29794001001
Siurblys51061531
SiurblysF178940010070
SiurblysG117941010010
SiurblysG117941010011
SiurblysG139860011011
SiurblysG150403101012
SiurblysG155940010010
SiurblysG178940010010
SiurblysG214940010010
SiurblysG231941010010
SiurblysG238401100012
SiurblysG380940010110
SiurblysG385941010010
SiurblysG395940010011
Rankena1527000008Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Rankena1527000058Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Elektros įranga100 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Stabdžių dalisG737900020130
Kita dalisX830190060000
Kita dalisX830190061000
Kita dalisX830190062000
Žibintas0080167100000
ŽibintasF015900080110
ŽibintasF040900020061
ŽibintasF140900020080
ŽibintasF210902113010
ŽibintasF225901020030
ŽibintasF225901020040
ŽibintasF225901100030
ŽibintasF228900020010
ŽibintasF228900020020
ŽibintasF380902110010
ŽibintasG246900020010
ŽibintasG246900020020
ŽibintasG246900020030
ŽibintasG246900020040
ŽibintasG260900020060
ŽibintasG260900020070
ŽibintasG294900110010
ŽibintasG312900111030
ŽibintasG312900111031
ŽibintasG312900113010
ŽibintasG312900113020
ŽibintasG312900220020
ŽibintasG312901110010
ŽibintasG312901110020
ŽibintasG312901110021
ŽibintasG312901110022
ŽibintasG312901110023
ŽibintasG334900111020
ŽibintasG334900160020
ŽibintasG334900160021
ŽibintasG334900160022
ŽibintasG339900140010
ŽibintasG339900140020
ŽibintasG380902110010
ŽibintasG380902110020
ŽibintasG380902140020
ŽibintasG716900020090
ŽibintasG716900020100
ŽibintasG716900020101
ŽibintasG716900020102
ŽibintasG716900020120
ŽibintasG737900020050
ŽibintasG737900020070
ŽibintasG916901020010
ŽibintasG916901210010
ŽibintasG930900020020
ŽibintasG930900020030
ŽibintasG930900020070
ŽibintasG930900020080
ŽibintasG930900111022
ŽibintasG931901020080
ŽibintasG931901020090
ŽibintasG931901020120
ŽibintasG931901020130
ŽibintasG931901020140
ŽibintasG931901020141
ŽibintasG931901020150
ŽibintasG931901020151
ŽibintasG931901020210
ŽibintasG931901020211
ŽibintasG931901020220
ŽibintasG931901020221
ŽibintasG931901113011
ŽibintasG931901113012
ŽibintasG931901115010
ŽibintasG931901220030
ŽibintasH192900161010
ŽibintasH192900161011
ŽibintasH816810200010
ŽibintasX825282179000
ŽibintasX830130086000
ŽibintasX830160010000
ŽibintasX830160037000
ŽibintasX830160040000
ŽibintasX830160055000
ŽibintasX830160065000
ŽibintasX830160065020
ŽibintasX830160066000
ŽibintasX830160100000
ŽibintasX830160101000
ŽibintasX830160101130
ŽibintasX830160120010
ŽibintasX830180036000
ŽibintasX830180037000
ŽibintasX830180038000
ŽibintasX830180039000
ŽibintasX830180046000
ŽibintasX830180047000
ŽibintasX830180048000
ŽibintasX830180090000
ŽibintasX830180095000
ŽibintasX830180132000
ŽibintasX830180146000
ŽibintasX830180147000
ŽibintasX830180151000
Kabina, stiklai ir apšvietimas426 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Oro filtras, išorinisF931812140530Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Oro filtras, išorinisG716810010031Farmer 409, 410, 411, 412 Favorit: 711, 712, 714, 716 Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818
Oro filtras, išorinisG716810010632Farmer 409, 410, 411, 412 Favorit: 711, 712, 714, 716 Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818
VožtuvasH281500260070Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
VožtuvasX800030020000Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
VožtuvasX800030025000Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Jungiklis205900030010Farmer 2405, 250SN, 260P/SN, 270PN, 275SN, 280P/SN
JungiklisX830270007000Farmer (chassis no.: 4601-99999), 103 (chassis no.: 11401-99999)
Guolis198810150061Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615
Guolis816500200280
Guolis816810040801
GuolisF178810040010
GuolisH281507230101Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 2755, 280P, 280S, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas178810010010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas178810010030Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas178810010040Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas178810050400Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas205810040310Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas205810040490Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas205812050140Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas205812170041Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 406, 410, 411, 412
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas247810040410Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas247811041110Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF178810040030Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 , 310, 311, 312, Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF281505210040
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF281505210050
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasH210812030400
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasH210812030410
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasH210812050200Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F, 210V, 210F, 211V, 211F
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasH737812030081
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasH737812030091
Kardano kryžmėH718500200110
Įvorė06100018918
Įvorė931502200260
ĮvorėH718500200100
Kaištis205812040010
Kaištis205812040501
Kaištis816810050021
Kaištis816810050101
Įpylimo dangtelis205812170050Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 406, 410, 411, 412
Kita dalis117810030010
Kita dalis117810030020
Kita dalis117810030135
Kita dalis166810030100Farmer 2005, 2015, 2065-209S
Kita dalis166810040200Farmer 2005, 2015, 2065-209S
Kita dalis178810060050Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalis178810110030Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kita dalis178810110040Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kita dalis178810111130Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kita dalis178810130080Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kita dalis198810262010Farmer 250V, 260P/V, 270P/, 275V, 280P/
Kita dalis205810030040Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kita dalis205810030101Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kita dalis205810030111Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kita dalis205810030600Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kita dalis205810170010Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V
Kita dalis205810270010Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 55/106, Favorit 600, 610, 611, GT 231
Kita dalis205812170060Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 406, 410, 411, 412
Kita dalis205812170070Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 406, 410, 411, 412
Kita dalis205812180020Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310
Kita dalis205812240012
Kita dalis205812240022
Kita dalis208810030010Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kita dalis208810030020Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kita dalis210812030040Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kita dalis210812030050Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kita dalis247811030102Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kita dalis247811030111Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kita dalis247811030950Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kita dalis247811030960Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kita dalis258514210250Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kita dalis258514210270Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kita dalis258514212100Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kita dalis258514212300Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kita dalis260810030050Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kita dalis275500200140
Kita dalis275500210340Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalis281500351050Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalis281507230540Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 2755, 280P, 280S, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Kita dalis281507350010Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalis281507350020Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalis297810030032Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kita dalis297810030041Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kita dalis297810030220Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kita dalis297810030500Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kita dalis297810030510Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kita dalis312810130500Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822
Kita dalis334810030040Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kita dalis334810030050Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kita dalis385500350010Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalis385500350020Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalis515810150020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415
Kita dalis524810030300Xylon 520, 522, 524
Kita dalis524810030310Xylon 520, 522, 524
Kita dalis524810030320Xylon 520, 522, 524
Kita dalis524810030330Xylon 520, 522, 524
Kita dalis55-66Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922
Kita dalis60-66Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922
Kita dalis70-66Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922
Kita dalis716501200430
Kita dalis716501200450
Kita dalis737812030030Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kita dalis80-66Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922
Kita dalis816810030650
Kita dalis816810030660
Kita dalis816810050010
Kita dalis816810190011Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822
Kita dalis816810190060Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822
Kita dalis931812041050Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kita dalisE198810030039
Kita dalisE281505210028
Kita dalisF117810030030
Kita dalisF166810040010
Kita dalisF182800200210
Kita dalisF182800201050
Kita dalisF182800202060
Kita dalisF198810030010
Kita dalisF231800205010
Kita dalisF231800208061
Kita dalisF231800208090
Kita dalisF238800200121with Peko canopy top
Kita dalisF238800200220
Kita dalisF238805202360
Kita dalisF258514210020
Kita dalisF281505210020
Kita dalisF291500210020
Kita dalisF329810020040
Kita dalisF339810020280
Kita dalisF515810150010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415
Kita dalisF816810150180Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
Kita dalisF816810150200Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
Kita dalisF931812150010Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kita dalisF931812150020Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kita dalisG117810030270
Kita dalisG117810030290
Kita dalisG186502900020
Kita dalisG198810140020Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, 260P, 270P, 280P, 2405, 2505, 2605, 2755, 2805, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Kita dalisG205812901010Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, Fendt 2065, 206V, 206F, 207S, 207V
Kita dalisG716501200160
Kita dalisG718501200100
Kita dalisG816810140080Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816
Kita dalisG930500022160
Kita dalisG930500022170
Kita dalisG930500022180
Kita dalisG930500022190
Kita dalisG930500200100
Kita dalisG930500200101
Kita dalisG931812170020Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922
Kita dalisH117500020210
Kita dalisH117500020211
Kita dalisH117500200030
Kita dalisH117500200040
Kita dalisH117501020201
Kita dalisH117501021200
Kita dalisH117810030050
Kita dalisH117810030061
Kita dalisH175502020050
Kita dalisH178810030040Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380, 390, 395
Kita dalisH178810030140Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380, 390, 395
Kita dalisH178810040021Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380, 390, 395
Kita dalisH186505020250
Kita dalisH199503020110
Kita dalisH205810040030
Kita dalisH205810050100
Kita dalisH205812240010
Kita dalisH210812040050
Kita dalisH222812050050
Kita dalisH260500200030
Kita dalisH312810130030Farmer 308 (308), 309 (309), 310 (310), 311 (311), 312 (312), 409 (409), 410 (410), 411 (411), 412 (412), Favorit 509, 510, 511, 512
Kita dalisH334810030201
Kita dalisH345500200090
Kita dalisH380810020050Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, GT 365, GT 380, GT 390, GT395
Kita dalisH380810030010
Kita dalisH380810040130
Kita dalisH524810040030
Kita dalisH524810050070
Kita dalisH716501020200
Kita dalisH716501021201
Kita dalisH716810021020
Kita dalisH716810021021
Kita dalisH718500020210
Kita dalisH718501020051
Kita dalisH737812020040
Kita dalisH816810020100
Kita dalisH816810030030
Kita dalisH816810030330
Kita dalisH816810030500
Kita dalisH916201021100
Kita dalisH931812032200
Kita dalisX657000100000Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 610, 611, 612, 614, 615, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kita dalisX800030020010
Kita dalisX800420414000
Kita dalisX800420422000
Kita dalisX800420446000
Kita dalisX800420487000
Kita dalisX800420488000
Kita dalisX800420489000
Kita dalisX800420490000
Kita dalisX800420491000
Kita dalisX830270005000Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kita dalisX830270006000Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas149810040300GT370 (type 148), GT380 (type 149)
Kabinos stiklas149810040310GT370 (type 148), GT380 (type 149)
Kabinos stiklas166810040100Farmer 200S - 209S
Kabinos stiklas166810050010Farmer 200S - 209S
Kabinos stiklas178810010020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabinos stiklas178810040170Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 610, 611, 612, 614, 615, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kabinos stiklas178810040220Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 610, 611, 612, 614, 615, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kabinos stiklas178810040230Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 610, 611, 612, 614, 615, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kabinos stiklas178810050410Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabinos stiklas178810051110Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabinos stiklas178810110010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabinos stiklas178810110020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabinos stiklas178810110050Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabinos stiklas178810111110Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabinos stiklas178810111120Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabinos stiklas178810111140Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabinos stiklas178810111150Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabinos stiklas186813050200Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabinos stiklas186813051200Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabinos stiklas205810030050Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabinos stiklas205810030650Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabinos stiklas205810040300Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabinos stiklas205810040350Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabinos stiklas205810040401Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabinos stiklas205812040021Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Kabinos stiklas205812040030
Kabinos stiklas205812040040
Kabinos stiklas205812040050
Kabinos stiklas205812040521
Kabinos stiklas205812040600Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabinos stiklas205812040650Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabinos stiklas205812050120Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabinos stiklas205812051010Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabinos stiklas210812010650Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabinos stiklas210812010660Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabinos stiklas210812020300Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabinos stiklas210812040550Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabinos stiklas210812050010Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabinos stiklas222812010650Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabinos stiklas222812010660Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabinos stiklas222812050010Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabinos stiklas247810040401Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabinos stiklas247811040021
Kabinos stiklas247811040111
Kabinos stiklas247811041100Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabinos stiklas258514210010Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kabinos stiklas258514210100Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kabinos stiklas258514210150Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kabinos stiklas258514210430Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kabinos stiklas258514220100Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kabinos stiklas258514220111Farmer 55, 102, 103, 104, 105, 106, 108
Kabinos stiklas258514401100Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kabinos stiklas275500210100Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas275500210110
Kabinos stiklas275500210200Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas275500210230Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas275500210260Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas275500210270Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas281500190040Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas281500220050Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas281500351020Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas281500351031Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas281500351041Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas281507350030Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas291500210670Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380, 390, 395
Kabinos stiklas291500210720
Kabinos stiklas294810040300Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabinos stiklas294812040010Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabinos stiklas294812040050Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabinos stiklas294812040100Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabinos stiklas294812050120Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabinos stiklas294812051010Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabinos stiklas297810030210Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabinos stiklas312810050100
Kabinos stiklas329700021010Farmer 2005, 200V, 203V, 203P, 204V, 204P, 240S, 250S, 250V, 260S, 260V, 270V, 270P, 2755, 280P, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kabinos stiklas334810010600Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kabinos stiklas334810010610Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kabinos stiklas334810040550Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kabinos stiklas334810050010Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kabinos stiklas380810050130GT 365, 380, 390, 395
Kabinos stiklas380810110021GT 365, 380, 390, 395
Kabinos stiklas380810110050GT 365, 380, 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Kabinos stiklas380810110060GT 365, 380, 390, 395
Kabinos stiklas385500350040Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas385500350050Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklas515810050010
Kabinos stiklas524810011200Xylon 520, 522, 524
Kabinos stiklas524810011210Xylon 520, 522, 524
Kabinos stiklas524810011220Xylon 520, 522, 524
Kabinos stiklas524810011230Xylon 520, 522, 524
Kabinos stiklas524810011240Xylon 520, 522, 524
Kabinos stiklas524810011250Xylon 520, 522, 524
Kabinos stiklas524810011780Xylon 520, 522, 524
Kabinos stiklas524810011790Xylon 520, 522, 524
Kabinos stiklas716810040060
Kabinos stiklas716810040070
Kabinos stiklas716810040421
Kabinos stiklas737812045050Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kabinos stiklas737812050080Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kabinos stiklas816810040060
Kabinos stiklas816810040070
Kabinos stiklas816810040421
Kabinos stiklas816810040431
Kabinos stiklas816810040810
Kabinos stiklas816810050030
Kabinos stiklas816810050042
Kabinos stiklas816810050130
Kabinos stiklas916811040061
Kabinos stiklas916811040071
Kabinos stiklas931812011660Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kabinos stiklas931812033040Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kabinos stiklas931812051010Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kabinos stiklasA816810050140
Kabinos stiklasF138804202050Farmer 5, 103, 104, 105, 106, 108
Kabinos stiklasF178810150020Farmer 2005, 200V, 203V, 203P, 204V, 204P, 240S, 250S, 250V, 260S, 260V, 270V, 270P, 2755, 280P, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kabinos stiklasF182800201250Farmer 5, 103, 104, 105, 106, 108
Kabinos stiklasF182800201260Farmer 5, 103, 104, 105, 106, 108
Kabinos stiklasF182800201460Farmer 5, 103, 104, 105, 106, 108
Kabinos stiklasF281505350011Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklasF281507220011Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabinos stiklasF291500270020Farmer 240S, 250S, 250V, 2605, 260V, 260P, 270V, 270P, 275S, 280P, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kabinos stiklasF380810110020GT 365, 380, 390, 395
Kabinos stiklasF380810110030GT 365, 380, 390, 395
Kabinos stiklasF380810110040GT 365, 380, 390, 395
Kabinos stiklasF380810110210GT 365, 380, 390, 395
Kabinos stiklasF380810110220GT 365, 380, 390, 395
Kabinos stiklasF380810110240GT 365, 380, 390, 395
Kabinos stiklasF816810050370Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Kabinos stiklasG210812040080
Kabinos stiklasG222812050200
Kabinos stiklasG515810150010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415
Kabinos stiklasG716810040050
Kabinos stiklasG716810040051
Kabinos stiklasG737812040050Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kabinos stiklasG816810040050
Kabinos stiklasG816810050200
Kabinos stiklasG931812041010Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kabinos stiklasH149810050020
Kabinos stiklasH178810040030Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabinos stiklasH178810050020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabinos stiklasH178810050340Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabinos stiklasH186813051010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabinos stiklasH198810030040Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabinos stiklasH198810030050Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabinos stiklasH198810030060Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabinos stiklasH198810030070Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabinos stiklasH334810010040Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kabinos stiklasH334810010050Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kabinos stiklasH515810050020
Kabinos stiklasH524810040011Xylon 520, 522, 524
Kabinos stiklasH737812010041Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kabinos stiklasH737812010050Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kabinos stiklasH737812015050Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kabinos stiklasH816810030170
Kabinos stiklasH816810030340
Kabinos stiklasH816810050201
Kabinos stiklasH816810050210
Kabinos stiklasH931812011040Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kabinos stiklasX450536000000
Žibintas345810130200Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Žibintas716810261030
ŽibintasG716810261010
Tvirtinimo detalė205812040060
Tvirtinimo detalė205812901011Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 406, 410, 411, 412
Tvirtinimo detalė297810030702
SiurblysG816810190020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822
SiurblysX800030026000Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365
SiurblysX800030026010Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365
Ventiliatorius210202020850Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 26OV, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Ventiliatorius281507430020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Favorit 610, 611, 612, 614, 615
VentiliatoriusF205551060020Farmer 250S, 250V, 2605, 260V, 280P, 280S, 280V, Fendt 2065, 206V, 206F, 207S, 207V, 207F, 208P, 208S, 208V, 208F
VentiliatoriusF275505900010Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 26OV, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
VentiliatoriusG178810130010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
VentiliatoriusG178810130020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
VentiliatoriusG198810140010Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
VentiliatoriusG210812140300Fendt 206S, 206V, 260F, 207V, 207F, 208P, 2085, 208V, 208F, 209P, 209S, 209V, 209F, 210P, 210V, 210F, 211P, 211V, 211F, 309
VentiliatoriusG275505900020Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 26OV, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
VentiliatoriusG524810130101Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
VentiliatoriusG716810130310Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 309, 310
VentiliatoriusG716810130311Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 309, 310
VentiliatoriusU716810310000Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924
VeidrodisE178810150019Farmer 2005, 200V, 203V, 203P, 204V, 204P, 240S, 250S, 250V, 260S, 260V, 270V, 270P, 2755, 280P, 307, 308, 309, 310, 311, 312
VeidrodisF117810150010Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
VeidrodisF297810150010Farmer 2505, 260S, 2805, 280P, Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415
VeidrodisF297810150050Farmer 2505, 260S, 2805, 280P
VeidrodisF931812153010Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 720, 722, 724, 818, 819, 820, 824, 826
VeidrodisF931812153020Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 720, 722, 724, 818, 819, 820, 824, 826
VeidrodisG117810150010Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
VeidrodisG117810150011Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
VeidrodisG198810151010Farmer 240S, 250S, 250V, 2605, 260V, 260P, 270V, 270P, 275S, 280P, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
VeidrodisG210812150030206S, 206V, 206V+F, 207S, 207V, 207V+F, 208P, 2085, 208V, 208V+F, 209P, 2095, 209V, 209V+F, 210P, 210V+F, 211P, 211V+F
VeidrodisG210812150080206S, 206V, 206V+F, 207S, 207V, 207V+F, 208P, 2085, 208V, 208V+F, 209P, 2095, 209V, 209V+F, 210P, 210V+F, 211P, 211V+F
VeidrodisG210812150090206S, 206V, 206V+F, 207S, 207V, 207V+F, 208P, 2085, 208V, 208V+F, 209P, 2095, 209V, 209V+F, 210P, 210V+F, 211P, 211V+F
VeidrodisG291500270030Farmer 240S, 250S, 250V, 2605, 260V, 260P, 270V, 270P, 275S, 280P, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
VeidrodisG297810150030Farmer 2505, 260S, 2805, 280P
VeidrodisG725810151030Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 512, 513, 514
VeidrodisG725810151040Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 512, 513, 514
VeidrodisG816810150031Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
VeidrodisG816810150033Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
VeidrodisG931812150021Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
VeidrodisG931812153010Fendt 512, 513, 514, 516, 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939, Katana 65, 85
VeidrodisG931812153021Fendt 512, 513, 514, 516, 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939, Katana 65, 85
SpyruoklėG816500200030
SpyruoklėG931502200120
SpyruoklėG931502200130
SpyruoklėH816500200160
SpyruoklėH916500200161
Rankena210812010010
Rankena258514210290
Rankena816810050120
RankenaE198810030019
RankenaE291500210019
RankenaF275500210370
RankenaF281500211010
RankenaG297810030040Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 260P, 270P, 280P, 240S, 2505, 260S, 275S
RankenaG524810030040
RankenaG816810030080
RankenaG816810030090
RankenaX800420406000
RankenaX800420411000
Stiklo valytuvo dalisG205812170020Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310
Stiklo valytuvo dalisG205812170021Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310
Stiklo valytuvo dalisG716810170021Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 406, 410, 411, 412
SėdynėG7165015000011
SėdynėH716501500020
Kondicionierius ir šildymas26 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Kita dalisF205550060100
Kita dalisF210552010200
Kita dalisF210552010370
Kita dalisF281500380520
Kita dalisF281550020011
Kita dalisF385551020200
Kita dalisF385551020210
Kita dalisF395551031040
Kita dalisG198550070010
Kita dalisG199552020100
Kita dalisG281550030020
Kita dalisG311550020100
Kita dalisG312550030010
Kita dalisG385551020010
Kita dalisG395550020020
Kita dalisG515550070050
Kita dalisG716550030010
Kita dalisG716550030013
Kita dalisG816550050010
Kita dalisH385551060100
Kita dalisH716550061100
Kita dalisH718551060100
Kita dalisH816550060100
Kita dalisH916551061101
Kita dalisH930550060100
Kita dalisH931552061100
Galinis kėlimo mechanizmas250 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Filtras916860061100Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 5S
FiltrasF268860030020Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 5S
FiltrasG2108610610102065, 206V, 206F, 207S, 207V, 207F, 208P, 2085, 208V, 209P, 209S, 209V, 209F
FiltrasG916861060010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
FiltrasH385100050030Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Hidraulikos remonto komplektas175920900050Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Favorit 509, 510
Hidraulikos remonto komplektasG001990010610Favorit 611, 612, 614, 615
Hidraulikos remonto komplektasG001990010710Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Hidraulikos remonto komplektasG001990010740Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Favorit 509, 510
Hidraulikos remonto komplektasG001990010890Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 280S, 280V, 306, 307, 308, 309
Hidraulikos remonto komplektasG001990010970Farmer 307, 308, 309
Hidraulikos remonto komplektasG001990011010Farmer 310, 311, Favorit 509, 510, Xylon 520, 522, 524
Hidraulikos remonto komplektasG001990011030Farmer 250S, 2605, 2755, 280S, Fendt 2065, 207S, 2085, 209S
Hidraulikos remonto komplektasG001990011070Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Hidraulikos remonto komplektasG001990011310Favorit 714, 716, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 916, 918, 920, 924, 926, 930
Kėlimo cilindro dalis117921020010Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Kėlimo cilindro dalis186860175030Farmer 105, 108, 305, 306, 308, 5S
Kėlimo cilindro dalis716860030080Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Kėlimo cilindro dalisG001990010260Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 309, 5S/106
Kėlimo cilindro dalisG001990010580Favorit 600, 610, 611, 611 (type 382), 612, 612 (type 383), 614, 614 (type 384), 615, 615 (type 385), GT 345GT, 360GT, 365GT, 380GT
Kėlimo cilindro dalisG001990010880Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kėlimo cilindro dalisG001990011340Farmer 307, 308, 308 (type 308), 309, 309 (type 309), 310, 311, 312, 409, 410, 411, 512, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
Kėlimo cilindro dalisG001990011350Farmer 307, 308, 309, 310, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 370GT, 380GT
Kėlimo cilindro dalisG001990011420Fendt 712, 714 714/00201-03000808001-99999, 714 (type 725), 716 716/00201-00300&08001-99999
Kėlimo cilindro dalisG514860900010Favorit 512, 514, 515, Xylon 522, 524
Kėlimo cilindro dalisG718860030021Fendt 718, 815, 817, 818, 820
Kėlimo cilindro dalisH210861030030Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kėlimo cilindro dalisX540412500000Farmer 105, 108, 305, 306, 308, 5S
Kėlimo cilindro dalisX540413601000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309
Kėlimo cilindro dalisX540435000000Farmer 2405, 2505, 260P, 2605, 270P, 2755, 280P, 303, 304, 305, 306, 307 (type 170), 307 (type 175), 308, 309
Kėlimo cilindro dalisX548383336000Farmer 105, 108, 305, 306, 308, 5S
Kėlimo cilindro dalisX548388500000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309
Kėlimo cilindro dalisX548920279000Farmer 105, 108, 305, 306, 308, 5S
VožtuvasF916860060010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Krumpliaratis138870030651Farmer 2405, 250S, 260S/P, 270P, 275S, 280S/P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 345, 350, 360, 365, 370
Velenas198860030270Farmer 105 258/10601-99999, 108, 304, 305, 306 168 00001-13000, 307 117/00101-00200&01001-05000, 307 (type 170)
Velenas199860030070Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Fendt 411, 412, 413, 414, 415
Velenas199860030110Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Fendt 411, 412, 413, 414, 415
Velenas205860030051Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Velenas205870060010Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Velenas205870060011Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Velenas205870060300Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Velenas238860030081Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Velenas238860030520Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 2065, 207S, 2085, 2095, 208P, 209P, 240S, 250S, 260S, 275S, 280S
Velenas2468600300502065, 207S, 2085, 2095, 208P, 209P, 240S, 250S, 260S, 275S, 280S, 260P, 270P, 280P
Velenas329860030020Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 280S, Fendt 2065, 207S, 208P, 2085, 209P, 209S
Velenas404860030030Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Velenas716860030030Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Velenas716860030042Favorit 711 711/00101-00200&01001-08000, 712 712/00101-00200801001-08000, 714 714 00101-00200&01001-08000, Fendt 815, 817, 818
Velenas716860030060Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Velenas716860030061Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Velenas716861030020Favorit 711 711/00101-00200&01001-08000, 712 712/00101-00200801001-08000, 714 714 00101-00200&01001-08000
VelenasH246860030023Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 280S, Fendt 2065, 207S, 208P, 2085, 209P, 209S
VelenasH278861030010Farmer 105 258/10601-99999, 108, 304, 305, 306 168 00001-13000, 307 117/00101-00200&01001-05000, 307 (type 170)
VelenasX548933866000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 2065, 207S, 2085, 2095, 208P, 209P, 240S, 250S, 260S, 275S, 280S
VelenasX550132802000Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Fendt 411, 412, 413, 414, 415
VelenasX550141500000Favorit 711 711/00101-00200&01001-08000, 712 712/00101-00200801001-08000, 714 714 00101-00200&01001-08000
GuolisF180860030270Favorit 600, 610, 612, 614, 615
GuolisF180860030271Favorit 600, 610, 612, 614, 615
GuolisX609521201000Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Fendt 207, 208, 209, 210, 211, 309, 310, 311, 312, Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512
GuolisX609535400000Farmer 409, 410, 411, 412, Fendt 924, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 720, 722, 724, 815, 817, 818
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas199860030330Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas816860030070Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF931860030010922, 924, 927 (type 925), 927 (type 942), 930 (type 928), 930 (type 943), 933 (type 931)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasF931860030020922, 924, 927 (type 925), 927 (type 942), 930 (type 928), 930 (type 943), 933 (type 931)
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasG001990011150Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasG001990011400
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasG238860030021Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasH816860030020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasX547530002000Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasX548958479000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasX548973566000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Riebokšlis arba sandarinimo žiedasX548977501000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Įvorė165870041013Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, GT 231
Įvorė186861900110Farmer 2405, 250S, 260P, 2605, 270P, 2755, 280P, 2805, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Įvorė199870031170Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Įvorė199920010072Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
Įvorė238200061040Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 5S
Įvorė238860030530Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 2065, 207S, 2085, 2095, 208P, 209P, 240S, 250S, 260S, 275S, 280S
Įvorė816860070020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Įvorė816870030060Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Įvorė926870030040Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
ĮvorėX550222502000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Kaištis165870041020Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 240S, 2505, 260P, 2605, 270P, 2755, 280P, 280S, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Kaištis180870030081Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Kaištis186871030010Farmer 306, 307, 308, 309
Kaištis186871030220Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Kaištis186921070010Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412 Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Kaištis198870030130Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Kaištis198870050010Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 2405, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 2805, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kaištis199870040020Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Fendt 207, 208, 209, 210, 211, 309, 310, 311, 312
Kaištis199870041020Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Fendt 207, 208, 209, 210, 211, 309, 310, 311, 312
Kaištis199920010040Farmer 307 (type 117), 307 (type 307), 308 (type 118), 308 (type 308), 309 (119), 309 (type 309), 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Kaištis205860030011Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 280S, 280V, 306, 307, 308, 309
Kaištis246870030200Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306
Kaištis275870040030GT 231, 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kaištis716870030020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 209P, 210P, 211P, 818
Kaištis716870030120Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 55/106 Favorit 509, 510
Kaištis716870030160Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 711, 712, 714, 716, Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kaištis718870030080Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 411 Vario, 412 Vario, 413 Vario, 414 Vario, 415 Vario, 711, 712, 714
Kaištis816870040010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 711, 712, 714, 716, 815, 817
Kaištis816870040060Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 711, 712, 714, 716, 815, 817
Kaištis931860070010Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
KaištisF339870030020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 711, 712, 714, 716, Fendt 207, 208, 209, 210, 211
KaištisF718870030020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 711, 712, 714, 716, Fendt 207, 208, 209, 210, 211
KaištisF930870030040Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924, 926, 930
KaištisG186862070013Farmer 240S, 250S, 260P, 2605, 270P, 2755, 280P, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615
KaištisG205860070012250V, 260V, 270V, 275V, 280V, 208V
KaištisG385862070010Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, 615, 816, 818, 822, 824
KaištisG411860070012Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, 615, 816, 818, 822, 824
KaištisG716860070010Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
KaištisG716860070011Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
KaištisG716860070012Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
KaištisG716860070013Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
KaištisG728870030021Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 818, 819, 820, 822, 824, 826, 828, 916, 920, 922, 924, 926, 927, 930, 933, 936, 939
KaištisG930860070012Fendt 916 916/06001-99999, 920 920/06001-99999, 922 919/00101-99999, 924 922/00101-99999, 924 924/06001-99999
KaištisG931860070011819, 819NA, 822NA, 824NA, 826, 826NA, 828, 828NA
KaištisH155920070030Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
KaištisH199870030010Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 55/106, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
KaištisH380922070030Farmer 307 (type 117), 307 (type 307), 308 (type 118), 308 (type 308), 309 (119), 309 (type 309), 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
KaištisH718922070040Farmer 307, 308, 309
KaištisH816860030042Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 916, 920, 922, 924, 926, 927, 930, 933, 936, 939
KaištisH816870040120Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926 Fendt 411 Vario, 412 Vario
KaištisH930870040070Fendt 718, 818, 819, 820, 822, 824, 826, 828, 916, 920, 922, 924, 926, 927, 930, 933, 936, 939
KaištisH931920071010Fendt 819, 824, 826, 828, 922, 824, 927, 930, 933, 936, 939
KaištisX406053944000Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V
Įpylimo dangtelisH186870041010Farmer 102, 103, 104, 303, 304, GT 231, 345, 350
Kita dalis138876030060Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 2405, 2505, 260P, 2605, 270P, 275S, 280P, 280S, 303, 304, 305, 306 168/00001-13000
Kita dalis140600030240
Kita dalis165860030020Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Kita dalis178810150040
Kita dalis180870030300Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalis186871030100Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Kita dalis186871030200Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Kita dalis198860030721
Kita dalis198870061411Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Kita dalis199860030090Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Xylon 520, 522, 524
Kita dalis199861030030Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Xylon 520, 522, 524
Kita dalis199870030130Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Kita dalis199870030160Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Kita dalis199870031040Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Kita dalis199870031150Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Kita dalis205860030020Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 280S, 280V, 306, 307, 308, 309
Kita dalis205870060020Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206F, 206V, 207F, 207V, 208F, 208V, 209F, 209V, 210F, 210V, 211F, 211V
Kita dalis205870060511Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kita dalis205870060530Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206F, 206V, 207F, 207V, 208F, 208V, 209F, 209V, 210F, 210V, 211F, 211V
Kita dalis238860030042Farmer 5S, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kita dalis238860030551
Kita dalis238860030560
Kita dalis246860101430Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Kita dalis246921010061Farmer 240S, 2505, 260P, 2605, 270P, 2755, 280P, 280S, Fendt 2065, 2075, 208P, 2085, 209P, 2095
Kita dalis258861030030Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kita dalis258861030270Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kita dalis281870030050Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalis514860030020Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Xylon 520, 522, 524
Kita dalis514870030150Favorit 512, 514, 515, Xylon 520, 522, 524
Kita dalis58700605Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kita dalis716861030010Favorit 711 711/00101-00200&01001-08000, 712 712/00101-00200801001-08000, 714 714 00101-00200&01001-08000
Kita dalis716870040130Farmer 102, 104, 240S, 2505, 260P, 260S, 270P, 275S280P, 2805, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Kita dalis716870051250
Kita dalis716870051251
Kita dalis716870051260
Kita dalis716870051270
Kita dalis716921050020
Kita dalis718860030012Fendt 815, 817, 818
Kita dalis718860030022Fendt 815, 817, 818
Kita dalis737921020010Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Kita dalis816870030150Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Kita dalis816920020010Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Kita dalis926870030020Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Kita dalisF411870030020Farmer 307 117/00201-01000805001-99999, 308 118/00201-01000805001-99999, 309 119/00201-01000805001-99999
Kita dalisF718870030031Farmer 310 192/02001-99999, 310, 311 198/05001-99999, 311, 312 (type 199), 312, Favorit 509, 510, 511
Kita dalisF718870030050Farmer 310 192/02001-99999, 310, 311 198/05001-99999, 311, 312 (type 199), 312, Favorit 509, 510, 511
Kita dalisF718870030081Farmer 307 117/00101-00200801001-05000, 308 118/00101-00200&01001-05000, 309 119/00101-00200801001-05000
Kita dalisF728870030040Fendt 718, 818, 820, 820 Greentec
Kita dalisF931870030040Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924 (type 922), 924 (type 941), 927 (type 925), 927 (type 942), 930 (type 928), 930 (type 943)
Kita dalisG118870030021Farmer 307, 308, 309, 370GT, 380GT
Kita dalisG138876030030Farmer 240S, 2505, 260S/P, 270S, 2755, 280S/P, 303, 304, GT 231, 345, 350
Kita dalisG199870031020Farmer 310 192/02001-99999, 310, 311 198/05001-99999, 311, 312 (type 199), 312, Favorit 509, 510, 511
Kita dalisG205870120020Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206F, 206V, 207F, 207V, 208F, 208V, 209F, 209V, 210F, 210V, 211F, 211V
Kita dalisG205870120021Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206F, 206V, 207F, 207V, 208F, 208V, 209F, 209V, 210F, 210V, 211F, 211V
Kita dalisG205870121010Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206F, 206V, 207F, 207V, 208F, 208V, 209F, 209V, 210F, 210V, 211F, 211V
Kita dalisG205870121011Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206F, 206V, 207F, 207V, 208F, 208V, 209F, 209V, 210F, 210V, 211F, 211V
Kita dalisG210861100070Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Kita dalisG339870041010Farmer 306, 307, 308, 309, Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Kita dalisG385860100040Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Kita dalisG728870030030Fendt 718, 818, 820, 820 Greentec
Kita dalisG728870040030718, 818, 820
Kita dalisG816870030022Favorit 816, 818, 822, 824
Kita dalisG931870040010Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924 (type 922), 924 (type 941), 927 (type 925), 927 (type 942), 930 (type 928), 930 (type 943)
Kita dalisG931870040011Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924 (type 922), 924 (type 941), 927 (type 925), 927 (type 942), 930 (type 928), 930 (type 943)
Kita dalisH117861030211
Kita dalisH135872040011Farmer 102, 103, 104, 303, 304, 305, 307, Fendt GT 370GT, 380GT (type 149), 380GT
Kita dalisH138870030071Farmer 102, 103, 104, 303, 304, GT 231, 345, 350
Kita dalisH186870030010Farmer 306 168/00001-13000, 307 117/00101-00200&01001-05000, 308 118/00101-00200&01001-05000, 308 (type 178)
Kita dalisH199870041041Farmer 310 (type 192), 310, 311 (type 198), 311, 312 (type 199), 312, Favorit 509, 510, 511, Fendt GT 390GT, 395GT, Xylon 520, 522, 524
Kita dalisH246860030033Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 280S, Fendt 2065, 207S, 208P, 2085, 209P, 209S
Kita dalisH246870030010Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 280S
Kita dalisH268870040010Farmer 5S, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 309
Kita dalisH278861030020Farmer 105 258/10601-99999, 108, 304, 305, 306 168 00001-13000, 307 117/00101-00200&01001-05000, 307 (type 170)
Kita dalisH278870030020Farmer 2405, 250S, 260S/P, 270P, 275S, 280S/P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 345, 350, 360, 365, 370
Kita dalisH278871030050Farmer 102, 103, 104, 105, 55/106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 345GT, 350GT
Kita dalisH278871030060Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307 117/00101-00200&01001-05000, 307 170/00001-99999
Kita dalisH281870030020Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalisH339870041030Farmer 306 168/11501-99999, 307 117/00201-01000&05001-99999, 307 170/02001-99999, 307 (type 175), 307
Kita dalisH716870040080Farmer 310 192/02001-99999, 310, 311 198/05001-99999, 311, 312 (type 199), 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511
Kita dalisH716921050021
Kita dalisH816870030020Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Kita dalisH816870030030Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Kita dalisH816870040113Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Kita dalisX560237501000Farmer 102 135/04601-99999, 103 138/11401-99999, 303, 304 158/00001-20000, 305 162/00001-20000, 306, 307, 307 (type 175)
Kita dalisX566664700000Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 280S, 280V, 306, 307, 308, 309
Kita dalisX800045151000Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Tarpinė arba tarpinių komplektas238860030261
Tarpinė arba tarpinių komplektas345860030110
Žibintas198870030170Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Žibintas199870031160Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Tvirtinimo detalė186861900040Farmer 307 (type 117), 307 (type 307), 308 (type 118), 308 (type 308), 309 (119), 309 (type 309), 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Tvirtinimo detalė238802202010Farmer 307 (type 117), 307 (type 307), 308 (type 118), 308 (type 308), 309 (119), 309 (type 309), 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Tvirtinimo detalė238802202011Farmer 307 (type 117), 307 (type 307), 308 (type 118), 308 (type 308), 309 (119), 309 (type 309), 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Kablio dalisF716870030010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 712, 714, 716, 818
Kablio dalisF718870030010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 712 712/00101-00200&01001-08000, 714 714/00101-00200&01001-08000
Kablio dalisF718870030070Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 815, 817, 818
Kablio dalisF926870030010Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00401-01000&03001-06000, 920 920/00401-01000&03001-06000
Kablio dalisF931870030080Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924 (type 922), 924 (type 941), 927 (type 925), 927 (type 942), 930 (type 928), 930 (type 943)
Kablio dalisH716870030100Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 712, 714, 716, 818
Cilindras arba jo dalis199860030080Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Cilindras arba jo dalisG186860175060Farmer 105, 108, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 5S/106, Fendt GT 360, 365, 370, 380
Cilindras arba jo dalisG199860030010Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Cilindras arba jo dalisG205920010010Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius135872040030Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius135872040040Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius186871040110Farmer 306, 307, 308, 309
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius199870040031Farmer 310, 311, 312 Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius291870040010Favorit 611, 612, 614, 615
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius291870040100Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 611, 612, 614, 615, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Kėlimo trauklė arba stabilizatorius716870040110Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 611, 612, 614, 615, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Kėlimo trauklė arba stabilizatoriusG278870030031Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kėlimo trauklė arba stabilizatoriusH816870060017Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Kėlimo trauklė arba stabilizatoriusH816870060027Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Kėlimo trauklė arba stabilizatoriusH930870040040Fendt 819, 824, 826, 828, 922, 824, 927, 930, 933, 936, 939
Kėlimo trauklė arba stabilizatoriusH931870040070Fendt 819, 824, 826, 828, 922, 824, 927, 930, 933, 936, 939
Kėlimo trauklė arba stabilizatoriusX500920600000Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Spyruoklė117961700240Farmer 102, 104, 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 280S, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 409NA, 410
Spyruoklė816870040050Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 711, 712, 714, 716, 815, 817
SpyruoklėX699320501000Farmer 102, 104, 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 280S, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 409NA, 410, Farmer 102, 104, 240S, 2505, 260P
Stūmoklis arba jo dalis198860030970Farmer 5S, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Stūmoklis arba jo dalis238860030050Farmer 5S, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Stūmoklis arba jo dalisH199860030010Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Gilzė arba apsauginė mova186870040101Farmer 240S, 260P, 270P, 280P, 308 (type 118), 308 (type 178), 308, 309 (type 119), 309 (type 186), 309, 310 (type 192), 310
Kabliai ir sukabinimas19 numerių
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Daviklis arba jungiklis0073022300000Vario 819, 822, 824, 826, 828, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Vairo mechanizmo dalis0098188100000Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820, 822, 824
Kaištis803634
KaištisHS1700-1KUD-F-E/13
Kita dalis0073321100000Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, GT 345, 350, 365, 370, 380, 390, 395, Favorit 509, 510, Farmer 303, 304, 305, 306
Kita dalis0098117100000Fendt 207, 208, 209, 210, 309, 310, 311, 312, 313
Kita dalis0098154200000Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820, 822, 824
Kita dalisG178500060011Farmer 102, 103, 104, 105, Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, GT 345, 350, 365, 370, 380, 390, 395, Favorit 509, 510
Tvirtinimo detalėF916501120050Favorit 816, 818, 820, 822, 824, 916, 920, 924, 926 up to model year 2001
Kablio dalis0098153400000Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820, 822, 824
Kablio dalis0098183300000Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820, 822, 824
Kablio dalis0098366101000Farmer 240S, 250S, 260S, 275S, 280S, 260P, 270P, 280P, 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, GT 231
Kablio dalisG178500060070Farmer 102, 103, 104, 105, Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 GT 345, 350, 365, 370, 380, 390, 395, Xylon 520, 522, 524, Farmer 409, 410, 4
Kablio dalisG312500070021Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 GT 345, 350, 365, 370, 380, 390, 395, Xylon 520, 522, 524, Favorit 816, 818, 820, 822, 824, 916, 918, 92
Kablio dalisG312500070022Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 GT 345, 350, 365, 370, 380, 390, 395, Xylon 520, 522, 524, Favorit 816, 818, 820, 822, 824, 916, 918, 92
Kablio dalisG312500070023Farmer 102, 103, 104, 105, Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 GT 345, 350, 365, 370, 380, 390, 395, Xylon 520, 522, 524, Farmer 409, 410, 4
Kablio dalisH138506060021Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108
Kablio dalisHS1700-KU/3-11
Kablio dalisHS1700-KU/3-16
Kitos dalys177 numeriai
DalisOEM numerisTraktoriaus modelis
Skriemulys arba įtempėjas117501021070Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Skriemulys arba įtempėjas117501021080Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, Favorit 711, 712, 714, 716
Skriemulys arba įtempėjas178700050010Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 350, 360, 365, 370, 380
Skriemulys arba įtempėjas178700050020Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 350, 360, 365, 370, 380
Skriemulys arba įtempėjas178700051010Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 350, 360, 365, 370, 380
Skriemulys arba įtempėjas178700051020Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 350, 360, 365, 370, 380
Skriemulys arba įtempėjas178700900011Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 350, 360, 365, 370, 380
Skriemulys arba įtempėjas247700051011Farmer 270P, 280P, 2405, 250S, 260S, 275S, 280S, Fendt 208P, 209P, 2065, 207S, 2085, 209S
Skriemulys arba įtempėjas295700050020Farmer 270P, 280P, 2405, 250S, 260S, 275S, 280S, Fendt 208P, 209P, 2065, 207S, 2085, 209S
Skriemulys arba įtempėjas295700050030Farmer 270P, 280P, 2405, 250S, 260S, 275S, 280S, Fendt 208P, 209P, 2065, 207S, 2085, 209S
Skriemulys arba įtempėjas309701051010Farmer 307, 308, 309, 370GT, 380GT
Skriemulys arba įtempėjas309701051020Farmer 307, 308, 309, 370GT, 380GT
Skriemulys arba įtempėjas312700050010Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, Xylon 520, 522, 524
Skriemulys arba įtempėjas312700050020Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, Xylon 520, 522, 524
Skriemulys arba įtempėjas312700060010Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712, GT 370, 380
Skriemulys arba įtempėjas312700060020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712, GT 370, 380
Skriemulys arba įtempėjas718701051100Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 918, 920, 924, 926, 930
Skriemulys arba įtempėjas718701051110Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 918, 920, 924, 926, 930
Skriemulys arba įtempėjas816700060010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415
Skriemulys arba įtempėjas816700060020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415
Skriemulys arba įtempėjasH205700050011Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V+F, 207V+F, 208V+F, 209V+F, 210V+F, 211V+F
Skriemulys arba įtempėjasH247700050011Farmer 270P, 280P, 2405, 250S, 260S, 275S, 280S, Fendt 208P, 209P, 2065, 207S, 2085, 209S
Kaištis198810260041Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
KaištisF178810130030
KaištisH916500020230Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
KaištisX444660102000
TrosasF225600020020Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
TrosasH718501020732Fendt 711, 712, 714, 716, 815, 817, 818
TrosasH718501020780Fendt 711, 712, 714, 716, 815, 817, 818
Įpylimo dangtelis198500905070
Įpylimo dangtelisX509043201010
Kita dalis00099X
Kita dalis000Z0509X
Kita dalis00105095X
Kita dalis00800018918
Kita dalis01Z0701918
Kita dalis060080718167
Kita dalis0970920056171
Kita dalis178500020611Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 511, 512, 514, 515
Kita dalis178500170150Farmer 2405, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 2805, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 509
Kita dalis178810021010Farmer 303, 304, 305, 306, 308, 309
Kita dalis186200090060Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Kita dalis186505020021Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
Kita dalis192500022010
Kita dalis198810020011Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kita dalis199700030010Fendt 2065 (326), 2075 (327), 208S (328), 209S (329), 207 (330), 208 (331), 209 (332), 210 (333), 211 (334), 309 (336), 309 (322)
Kita dalis205812260010Farmer 250V, 260P/V, 270PN, 275V, 280PN
Kita dalis205900163040
Kita dalis281507230010Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalis281507230502Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Kita dalis281507230530Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Kita dalis294812020010Farmer 2405, 2505, 2605, 2755, 2805
Kita dalis310700051020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712, GT 370, 380
Kita dalis312700051010Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, GT 370, 380
Kita dalis312700051020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, GT 370, 380
Kita dalis385700030061Farmer 250S, 260S, 270P, 275S, 280P, 2805, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510
Kita dalis385700030161Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, 615, 365GT, 370GT
Kita dalis716501021020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Kita dalis716501021031Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Kita dalis716501021290Favorit 711, 712, 714, 716
Kita dalis716501021300Favorit 711, 712, 714, 716
Kita dalis716501021441Favorit 711, 712, 714, 716
Kita dalis716810021040Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
Kita dalis718701026010Fendt 712, 716, 718, 720, 722, 724, 815, 817, 818, 819, 820, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kita dalis718701051050Fendt 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 918, 920, 924, 926, 930
Kita dalis718701051060Fendt 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 918, 920, 924, 926, 930
Kita dalis816500020200
Kita dalis816500020210
Kita dalis816500020240
Kita dalis816700030210Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924, 926, 930, 380GT, 395GT
Kita dalis816700034900Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 924, 926, 930
Kita dalis816700053010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 918, 920, 924, 926, 930
Kita dalis816700053020Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 918, 920, 924, 926, 930
Kita dalis816800010011
Kita dalis816810020200Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 926, GT 370, 380
Kita dalis816810020250Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 926, GT 370, 380
Kita dalis816810020260Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 926, GT 370, 380
Kita dalis916500020360Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Kita dalis916501171120Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 922, 924, 926, 927, 930, 933, 936, 939
Kita dalis916501171170Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924, 926, 930, Xylon 520, 522, 524
Kita dalis931502170210Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 927, 930, 933, 936, 939
Kita dalis931502171101Fendt 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kita dalis931502171102Fendt 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kita dalis931700030051Fendt 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kita dalisF178810130020Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Kita dalisF180500020050Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 511, 512, 514, 515
Kita dalisF339700032010Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Kita dalisF339700032020Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Kita dalisF404700030010Fendt 411, 412, 413, 414, 415
Kita dalisF416700031040Fendt 512, 513, 514, 516
Kita dalisF718701030050Fendt 411, 412, 413, 414, 415, Fendt 819, 822, 824, 826, 828
Kita dalisG178500020060Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 511, 512, 514, 515
Kita dalisG281500020010Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Kita dalisG297800010011
Kita dalisG334700031100Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kita dalisG334700031200Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kita dalisG334700033050Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kita dalisG334700033060Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kita dalisG339700032050Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Kita dalisG339700032060Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Kita dalisG339700032100Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Kita dalisG339700032200Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Kita dalisG404700030100Fendt 411, 412, 413, 414, 415
Kita dalisG404700030200Fendt 411, 412, 413, 414, 415
Kita dalisG416700031030Fendt 512, 513, 514, 516
Kita dalisG416700031040Fendt 512, 513, 514, 516
Kita dalisG816810260020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, GT 370, 380
Kita dalisG835700030030Fendt 819, 822, 824, 826, 828
Kita dalisG835700030040Fendt 819, 822, 824, 826, 828
Kita dalisH167501170010Farmer 2405, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 2805, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 509
Kita dalisH186505020230Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 511, 512, 514, 515
Kita dalisH198701030031Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, 615, 365GT, 370GT
Kita dalisH198701030041Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, 615, 365GT, 370GT
Kita dalisH198810030011Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kita dalisH198810030111Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kita dalisH205700053011Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V+F, 207V+F, 208V+F, 209V+F, 210V+F, 211V+F
Kita dalisH205700053021Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V+F, 207V+F, 208V+F, 209V+F, 210V+F, 211V+F
Kita dalisH329700030010Farmer 270P, 280P, 2505, 260S, 275S, 280S, Fendt 209P, 209P, 210P, 211P, 2065, 207S, 208S, 209
Kita dalisH329700030020Farmer 270P, 280P, 2505, 260S, 275S, 280S, Fendt 209P, 209P, 210P, 211P, 2065, 207S, 208S, 209
Kita dalisH509700030030Farmer 304, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 370GT, 380GT, 395GT, Xylon 520, 522, 524
Kita dalisH509700030031Farmer 304, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 370GT, 380GT, 395GT, Xylon 520, 522, 524
Kita dalisH509700030040Farmer 304, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 370GT, 380GT, 395GT, Xylon 520, 522, 524
Kita dalisH509700030041Farmer 304, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 370GT, 380GT, 395GT, Xylon 520, 522, 524
Kita dalisH916700031030Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 924, 926, 930
Kita dalisH916700031040Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 924, 926, 930
Kita dalisH926700030011Fendt 916, 920, 924, 926, 930
Kita dalisH926700030021Fendt 916, 920, 924, 926, 930
Kita dalisX499502401000
Kita dalisX499508295000
Kita dalisX499519595000
Kita dalisX499948002000
Kita dalisX507862000000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kita dalisX507862000010Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kita dalisX507862000020Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kita dalisX507862200000Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
Kita dalisX507862500000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Kita dalisX507863000000Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Kita dalisX508075000000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Kita dalisX509046200000
Kita dalisX536604822000
Kita dalisX536606022000
Kita dalisX653006000000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 511, 512, 514, 515
Kita dalisX699980000000Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kita dalisX800510020000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kita dalisX830050006000
Kabinos stiklasA205812051040
Kabinos stiklasF178810130010
Kabinos stiklasH178810040010Farmer 304, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 370GT, 380GT, 395GT, Xylon 520, 522, 524
Kabinos stiklasH178810050100Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Žibintas186505020320Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
Žibintas199503020010Farmer 310 (type 192 chassis no. 3401 - 99999, type 310 chassis no. 101 - 99999), 311 (type 198 chassis no. 7701 - 99999
Žibintas199503020160Farmer 310 (type 192 chassis no. 3401 - 99999, type 310 chassis no. 101 - 99999), 311 (type 198 chassis no. 7701 - 99999
Žibintas205900163010Farmer 250V, 260P/, 270PN, 275V, 280PN
Žibintas716501021060Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Žibintas816810260091Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, GT 370, 380
ŽibintasX800510035000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 511, 512, 514, 515
Radiatorius arba aušintuvas178500020301Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Radiatorius arba aušintuvas178500020311Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Radiatorius arba aušintuvas198500020010Farmer 310, 311, 312
Radiatorius arba aušintuvasG178500020011Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Radiatorius arba aušintuvasG180502020041Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Tvirtinimo detalė002082018918
Tvirtinimo detalė816810080053
Tvirtinimo detalė931812080051
Tvirtinimo detalėX536715600000Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
Tvirtinimo detalėX536716000000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Spyruoklė012100090080Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Spyruoklė716810261101Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 916, 920, 924, 926, Fendt 309, 310, 311, 312, 312, 411, 412
SpyruoklėF334700031020Fendt 207, 208, 209, 210, 211, Fendt 309, 310, 311, 312, 313, Fendt 512, 513, 514, 516
SpyruoklėF334700031030Fendt 207, 208, 209, 210, 211, Fendt 309, 310, 311, 312, 313, Fendt 512, 513, 514, 516
SpyruoklėF718701030040Fendt 411, 412, 413, 414, 415, Fendt 819, 822, 824, 826, 828
SpyruoklėF835700030100Fendt 819, 822, 824, 826, 828
SpyruoklėX508054700000Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
SpyruoklėX699490000000Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
SpyruoklėX699490200000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Rankena178800620010Farmer 310, 311, 312, Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Rankena716501021050Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820

Kaip naudotis sąrašu

OEM numeris yra originalios dalies numeris: jį rasite ant senos dalies, technikos kataloge arba sąskaitoje. Pagal jį parenkame naują dalį: originalią arba alternatyvią, kitos gamybos.

Ta pati dalis dažnai tinka keliems modeliams, o to paties modelio technika gali turėti skirtingus variklius ir pavarų dėžes. Todėl kartu su numeriu atsiųskite modelį, serijos numerį ir lentelės nuotrauką.

Kaina pagal užklausą. Pasiūlyme parašome kainą ir pristatymo terminą. Reikiamo numerio sąraše nėra? Vis tiek klauskite: sąrašas nėra pilnas technikos katalogas.

Kaip užsakyti

  1. Atsiųskite nuotraukasVariklio lentelės (modelis, serijos numeris) ir technikos lentelės (VIN).
  2. Arba OEM numeriusJei turite dalių sąrašą su originalo numeriais, atsiųskite jį.
  3. PatikrinameKurios dalys tinka jūsų varikliui ir ar yra visas komplektas.
  4. Atsiunčiame pasiūlymąSu kaina ir terminu. Jeigu sutinkate, užsakome.
  5. PristatymasPo Lietuvą kurjeriu. Tikslų terminą parašome pasiūlyme.

Susiję puslapiai

Atsiųskite dalies užklausą

Atsiųskite OEM numerius arba technikos ir variklio lentelių nuotraukas: modelis ir serijos numeris.

Detaline: nauja įmonė, vadovas šioje srityje nuo 2007 m.
Tel. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt