Naujos dalys

Naujos kombainų dalys

Ieškote dalies kombainui? Žemiau rasite originalių dalių numerius pagal mazgą: diržai ir įtempėjai, šiaudų smulkintuvas, kūlimas ir valymas, pjaunamoji ir kukurūzų adapteris. Atsiųskite numerį arba technikos duomenis: pasiūlysime naują originalią arba alternatyvią dalį.

Kombaino dalys: hidraulinis motoras, flanšinis guolio korpusas, pleištinis diržas, hidraulinė žarna (iliustracija)
Iliustracija. Dalių pavyzdžiai, ne konkreti prekė.

Kombainų dalys pagal markę

OEM numeriai pagal mazgą

Numeriai sugrupuoti pagal mazgą (iš viso 316). Šalia numerio nurodyti modeliai, kuriems dalis skirta, jei jie žinomi.

Diržai ir įtempėjai102 numeriai
DalisOEM numerisKombaino modelis
Oro filtras, išorinisD41925000
Oro filtras, išorinisD41990013
Hidraulinis siurblysD41909000
Hidraulinis siurblysD41912300
Hidraulinis siurblysD41930300
Hidraulinis siurblysD41991100
Hidraulinis siurblysD41991600
VelenasD41935700
VelenasD41937800
VelenasD41939300
VelenasD41979400
VelenasD41979600
VelenasD41987600
VelenasD41990061
Diržas10VX00A
Diržas84021488
Diržas99.060268-5000
Diržas99.060631-1505
Diržas99.060663-1005
DiržasD41925200
DiržasD41927800
DiržasD41928100
DiržasD41928900
DiržasD41929000
DiržasD41929400
DiržasD41930200
DiržasD41933700
DiržasD41934600
DiržasD41934800
DiržasD41935900
DiržasD41950100
DiržasD41950200
DiržasD41950400
DiržasD41953700
DiržasD41963800
DiržasD41964300
DiržasD41978000
DiržasD41978100
DiržasD41978300
DiržasD41978400
DiržasD41978800
DiržasD41978900
DiržasD41979000
DiržasD41979100
DiržasD41979800
DiržasD41979900
DiržasD41980300
DiržasD41980500
DiržasD41980900
DiržasD41981000
DiržasD41981100
DiržasD41981200
DiržasD41981500
DiržasD41981600
DiržasD41982000
DiržasD41982100
DiržasD41982200
DiržasD41982300
DiržasD41982400
DiržasD41982500
DiržasD41982600
DiržasD41983300
DiržasD41983500
DiržasD41983600
DiržasD41983800
DiržasD41983900
DiržasD41984100
DiržasD41984300
DiržasD41985400
DiržasD41985600
DiržasD41985900
DiržasD41986100
DiržasD41986300
DiržasD41986500
DiržasD41987300
DiržasD41987900
DiržasD41988000
DiržasD41990001
DiržasD41990007
DiržasD41990011
DiržasD41990045
DiržasD41990048
DiržasD41990049
DiržasD41990050
DiržasD41990053
DiržasD41990054
DiržasD41990055
DiržasD41990057
DiržasD41990059
DiržasD41990063
DiržasD41990064
DiržasD41990069
DiržasD41990200
DiržasD41991700
DiržasD41992700
DiržasD41993000
DiržasD41993100
DiržasD41993400
DiržasD41994300
DiržasD41994900
DiržasD41998800
DiržasD41998900
Kūlimas ir valymas19 numerių
DalisOEM numerisKombaino modelis
VelenasD28281247
GuolisD28282479
GuolisD28430010
GuolisLA321130450
GuolisLA322245250
Skriemulys arba įtempėjasD28480101
ĮvorėD28450420
ĮvorėD28480268
ĮvorėD28480874
Kita dalisD28080861
Kita dalisD28080862
Kita dalisD28380087
Kita dalisD28380088
Kita dalisD28480099
Kita dalisD28480100
Kita dalisD28480265
Kita dalisD28482054
Kita dalisD41616000
Kita dalisD45698800
Pjaunamoji13 numerių
DalisOEM numerisKombaino modelis
Kaištis14548
Kita dalis70-049417A
Kita dalis70-049418A
Kita dalis70-049538A
Kita dalis70-050220B
Kita dalis70-050221B
Peilis arba pjovimo dalis52474
Peilis arba pjovimo dalis84433815
Peilis arba pjovimo dalis84435370
Peilis arba pjovimo dalis84435371
Peilis arba pjovimo dalis84435373
Peilis arba pjovimo dalis84435374
Peilis arba pjovimo dalis84571659
Kukurūzų adapteris5 numeriai
DalisOEM numerisKombaino modelis
Guolis032030
Guolis501063
Peilis arba pjovimo dalis032012
Peilis arba pjovimo dalis502356
Peilis arba pjovimo dalis502357
Šiaudų smulkintuvas34 numeriai
DalisOEM numerisKombaino modelis
Įvorė1322242C1EP8
Įvorė193361A1
Įvorė1994758C2
Įvorė1994760C4
Įvorė322331350
Įvorė71424347
Įvorė7558740
Įvorė7558750
Įvorė84433270
ĮvorėD49074600
Kita dalis1322242C1
Peilis arba pjovimo dalis0025006
Peilis arba pjovimo dalis00679060
Peilis arba pjovimo dalis0600172
Peilis arba pjovimo dalis0600174
Peilis arba pjovimo dalis0600300
Peilis arba pjovimo dalis0652940
Peilis arba pjovimo dalis13222233C2
Peilis arba pjovimo dalis1322233C2
Peilis arba pjovimo dalis185501
Peilis arba pjovimo dalis190232
Peilis arba pjovimo dalis190780
Peilis arba pjovimo dalis228478
Peilis arba pjovimo dalis322330550
Peilis arba pjovimo dalis49019000
Peilis arba pjovimo dalis7368720
Peilis arba pjovimo dalis7557840
Peilis arba pjovimo dalis84440413
Peilis arba pjovimo dalisD49005700
Peilis arba pjovimo dalisD49017800
Peilis arba pjovimo dalisD49018300
Peilis arba pjovimo dalisD49018900
Peilis arba pjovimo dalisD49062900
Peilis arba pjovimo dalisHF40151
Kitos dalys143 numeriai
DalisOEM numerisKombaino modelis
Daviklis arba jungiklisD28284259
Daviklis arba jungiklisD28284260
KrumpliaratisD28284081
KrumpliaratisD28284291
KrumpliaratisD28284309
Guolis025115Grainstar 2005, HV 540 (Claas, Deutz Fahr, Fendt, John Deere, Laverda, Massey Ferguson, New Holland), HV 600 (Case IH, Claas, Deutz Fahr
Guolis28281236D7200, D7500, D8500, D8900, D9000
Guolis391057X1
Guolis71416424
GuolisD28200150
GuolisD28250585D7200, D7500, D8500, D8900, D9000
GuolisD28251831
GuolisD28260314D7200, D7500, D8500, D8900, D9000
GuolisD28283060
GuolisD28680117
GuolisD28680132
GuolisD41715600
GuolisLA322843750L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
GuolisLA89503888L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Vairo traukė arba jos antgalis6700980
Įvorė264067M1
Kita dalis1001440
Kita dalis10175
Kita dalis10181
Kita dalis10616L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Kita dalis14929
Kita dalis14990
Kita dalis16500.01L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalis16588
Kita dalis16589
Kita dalis1723858M91L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalis1723866M91L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalis1X696
Kita dalis228392M1
Kita dalis321023250L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalis420277301
Kita dalis595157870
Kita dalis609993M91
Kita dalis6102723
Kita dalis6102944
Kita dalis626011Triflex 2012 (John Deere, New Holland), Triflex 2013 (John Deere, New Holland), Triflex 2014 (John Deere, New Holland), Grainstar 2005
Kita dalis6262951
Kita dalis6262991
Kita dalis635140Triflex 2012 (John Deere, New Holland), Triflex 2013 (John Deere, New Holland), Triflex 2014 (John Deere, New Holland), Grainstar 2005
Kita dalis640590M91
Kita dalis6484070
Kita dalis6701201
Kita dalis6762492
Kita dalis70-049982
Kita dalis70-049983
Kita dalis71386906L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalis80320817L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalis80740352L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalis84000121L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalis89508376L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalisA013G
Kita dalisA013H
Kita dalisA013J
Kita dalisAS-100L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Kita dalisAS-112L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Kita dalisAS-120L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalisAS-121
Kita dalisAS-127
Kita dalisASK-100L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Kita dalisASK-112L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Kita dalisASK-120L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalisASK-121
Kita dalisASK-127
Kita dalisASX-100L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Kita dalisASX-112L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Kita dalisASX-120L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalisASX-121
Kita dalisASX-127
Kita dalisD19040200
Kita dalisD25200899
Kita dalisD26733955L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalisD26734201L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalisD28230463
Kita dalisD28250566D7200, D7500, D8500, D8900, D9000
Kita dalisD28250931
Kita dalisD28250932
Kita dalisD28260226
Kita dalisD28260362
Kita dalisD28260531
Kita dalisD28260535
Kita dalisD28274011
Kita dalisD28280027D7200, D7500, D8500, D8900, D9000
Kita dalisD28283815
Kita dalisD28283934
Kita dalisD28660005
Kita dalisD28680130
Kita dalisD28680276
Kita dalisD41306100
Kita dalisD41306200
Kita dalisD44102900
Kita dalisD44104500
Kita dalisD44104600
Kita dalisD44104700
Kita dalisD45903400
Kita dalisD45904300
Kita dalisD49040200L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalisD49040300
Kita dalisD49040400
Kita dalisD49040600
Kita dalisD49040800
Kita dalisD49040900L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalisD49040901L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalisGR-220
Kita dalisLA321023250L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalisLA322709650L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalisLA322843850L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Kita dalisSK-220
Žibintas209023025L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760, 614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Peilis arba pjovimo dalis10966L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Peilis arba pjovimo dalis146503M2
Peilis arba pjovimo dalis206195M1
Peilis arba pjovimo dalis206236M1
Peilis arba pjovimo dalis210985M1
Peilis arba pjovimo dalis261431M1
Peilis arba pjovimo dalis322638M1
Peilis arba pjovimo dalis391493X1
Peilis arba pjovimo dalis412382M1
Peilis arba pjovimo dalis417292M91
Peilis arba pjovimo dalis4201000045810, 812, 814, 816, 818, 820
Peilis arba pjovimo dalis420100046L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Peilis arba pjovimo dalis42010045L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Peilis arba pjovimo dalis443003
Peilis arba pjovimo dalis6112031
Peilis arba pjovimo dalis6112081
Peilis arba pjovimo dalis6113160
Peilis arba pjovimo dalis6762341
Peilis arba pjovimo dalis6762353
Peilis arba pjovimo dalis6762354
Peilis arba pjovimo dalisD28274007
Peilis arba pjovimo dalisD28283011
Peilis arba pjovimo dalisD28284094
Peilis arba pjovimo dalisD44100000
Peilis arba pjovimo dalisD44103700
Peilis arba pjovimo dalisD44103800
Peilis arba pjovimo dalisD44104000
Peilis arba pjovimo dalisD44120000
Peilis arba pjovimo dalisLA322702850L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760
Peilis arba pjovimo dalisLA322702950L 420, L 480, L 540, L 600, L 660, L 760

Kaip naudotis sąrašu

OEM numeris yra originalios dalies numeris: jį rasite ant senos dalies, technikos kataloge arba sąskaitoje. Pagal jį parenkame naują dalį: originalią arba alternatyvią, kitos gamybos.

Ta pati dalis dažnai tinka keliems modeliams, o to paties modelio technika gali turėti skirtingus variklius ir pavarų dėžes. Todėl kartu su numeriu atsiųskite modelį, serijos numerį ir lentelės nuotrauką.

Kaina pagal užklausą. Pasiūlyme parašome kainą ir pristatymo terminą. Reikiamo numerio sąraše nėra? Vis tiek klauskite: sąrašas nėra pilnas technikos katalogas.

Kaip užsakyti

  1. Atsiųskite nuotraukasVariklio lentelės (modelis, serijos numeris) ir technikos lentelės (VIN).
  2. Arba OEM numeriusJei turite dalių sąrašą su originalo numeriais, atsiųskite jį.
  3. PatikrinameKurios dalys tinka jūsų varikliui ir ar yra visas komplektas.
  4. Atsiunčiame pasiūlymąSu kaina ir terminu. Jeigu sutinkate, užsakome.
  5. PristatymasPo Lietuvą kurjeriu. Tikslų terminą parašome pasiūlyme.

Susiję puslapiai

Atsiųskite dalies užklausą

Atsiųskite OEM numerius arba technikos ir variklio lentelių nuotraukas: modelis ir serijos numeris.

Detaline: nauja įmonė, vadovas šioje srityje nuo 2007 m.
Tel. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt