Naujos dalys

Naujos New Holland kombainų dalys

Ieškote dalies New Holland kombainui? Žemiau rasite originalių dalių numerius pagal mazgą: diržai ir įtempėjai, kūlimas ir valymas, grūdų transportavimas ir bunkeris, šiaudų smulkintuvas ir grandinės ir žvaigždutės. Atsiųskite numerį arba technikos duomenis: pasiūlysime naują originalią arba alternatyvią dalį.

Kombaino dalys: hidraulinis motoras, flanšinis guolio korpusas, pleištinis diržas, hidraulinė žarna (iliustracija)
Iliustracija. Dalių pavyzdžiai, ne konkreti prekė.

OEM numeriai pagal mazgą

Numeriai sugrupuoti pagal mazgą (iš viso 1004). Šalia numerio nurodyti modeliai, kuriems dalis skirta, jei jie žinomi.

Diržai ir įtempėjai475 numeriai
DalisOEM numerisKombaino modelis
Oro filtras, išorinis1000175
Oro filtras, išorinis1001687
Oro filtras, išorinis80410896
Oro filtras, išorinis84057085
Oro filtras, išorinis84057392
Hidraulinis siurblys1001713
Hidraulinis siurblys1001850
Hidraulinis siurblys1003351
Hidraulinis siurblys427456
Hidraulinis siurblys80254093
Hidraulinis siurblys80350236
Hidraulinis siurblys80350776
Hidraulinis siurblys80921698
Hidraulinis siurblys80922872
Hidraulinis siurblys80922911
Hidraulinis siurblys86547070
Hidraulinis siurblys89508558
Hidraulinis siurblys89509739
Hidraulinis siurblys89835816
Hidraulinis siurblys89835876
Vožtuvas80230056
Generatorius80364033
Generatorius80432829
Generatorius80443634
Generatorius81540764
Generatorius81865046
Generatorius82850750
Generatorius82850752
Generatorius84254480
Generatorius87309963
Generatorius89501863
Krumpliaratis80230077
Krumpliaratis80230078
Krumpliaratis80353584
Krumpliaratis80356024
Krumpliaratis80417643
Velenas1001583
Velenas1002004
Velenas1002878
Velenas1002880
Velenas1003429
Velenas431784
Velenas80330715
Velenas80362500
Velenas80396750
Velenas80398622
Velenas80411543
Velenas80427456
Velenas80431784
Velenas80434045
Velenas80434047
Velenas80455865
Velenas80913151
Velenas80913153
Velenas80919681
Velenas80923019
Velenas84457079
Velenas84817623
Velenas84817624
Velenas84817628
Velenas89513620
Velenas89817374
Diržas1000081
Diržas1000154
Diržas1000200
Diržas1000237
Diržas1000243
Diržas1000256
Diržas1000265
Diržas1000328
Diržas1000340
Diržas1000405
Diržas1000555
Diržas1000573
Diržas1000577
Diržas1000593
Diržas1000601
Diržas1000603
Diržas1000625
Diržas1000638
Diržas1000653
Diržas1000657
Diržas1000660
Diržas1000667
Diržas1000680
Diržas1000696
Diržas1000699
Diržas1000700
Diržas1000717
Diržas1000726
Diržas1000750
Diržas1000756
Diržas1000775
Diržas1000785
Diržas1000813
Diržas1000904
Diržas1001135
Diržas1001136
Diržas1001237
Diržas1001288
Diržas1001316
Diržas1001403
Diržas1001410
Diržas1001415
Diržas1001428
Diržas1001489
Diržas1001506
Diržas1001537
Diržas1001581
Diržas1001627
Diržas1001635
Diržas1001644
Diržas1001654
Diržas1001655
Diržas1001679
Diržas1001690
Diržas1001765
Diržas1001823
Diržas1001853
Diržas1001858
Diržas1001876
Diržas1001880
Diržas1001884
Diržas1001946
Diržas1001949
Diržas1001954
Diržas1002006
Diržas1002011
Diržas1002543
Diržas1002547
Diržas1002579
Diržas1002586
Diržas1002588
Diržas1002599
Diržas1002821
Diržas1003323
Diržas1003337
Diržas1003341
Diržas1003349
Diržas1003356
Diržas1003618
Diržas1003662
Diržas1003668
Diržas1003801
Diržas1003838
Diržas1003844
Diržas1003992
Diržas1004139
Diržas1004179
Diržas1330499C1
Diržas230057
Diržas230073
Diržas230168
Diržas242028
Diržas2855452
Diržas323413
Diržas323646
Diržas330204
Diržas330715
Diržas334065
Diržas336784
Diržas337415
Diržas340433279
Diržas340433435
Diržas371222
Diržas378989
Diržas387460
Diržas387469
Diržas395955
Diržas422441
Diržas422731
Diržas424563
Diržas434222
Diržas437033
Diržas439129
Diržas448794
Diržas47434574
Diržas47441074
Diržas47452756
Diržas47487792
Diržas504110424
Diržas624650
Diržas63106
Diržas754423
Diržas7855745
Diržas80063106
Diržas80066232
Diržas80113036
Diržas80186347
Diržas80230041
Diržas80230043
Diržas80230044
Diržas80230046
Diržas80230057
Diržas80230059
Diržas80230060
Diržas80230061
Diržas80230062
Diržas80230064
Diržas80230073
Diržas80230074
Diržas80230076
Diržas80230079
Diržas80230080
Diržas80230101
Diržas80230103
Diržas80230108
Diržas80230151
Diržas80230164
Diržas80247782
Diržas80309087
Diržas80309364
Diržas80320935
Diržas80321559
Diržas80323413
Diržas80323646
Diržas80324391
Diržas80326954
Diržas80328424
Diržas80330204
Diržas80330441
Diržas80333255
Diržas80333347
Diržas80333958
Diržas80334065
Diržas80335258
Diržas80336784
Diržas80337415
Diržas80354115
Diržas80354338
Diržas80356025
Diržas80356913
Diržas80367659
Diržas80371222
Diržas80378989
Diržas80387460
Diržas80387469
Diržas80388280
Diržas80391143
Diržas80393326
Diržas80395955
Diržas80397297
Diržas80397298
Diržas80399058
Diržas80420606
Diržas80421173
Diržas80422281
Diržas80422441
Diržas80422725
Diržas80422731
Diržas80424563
Diržas80427455
Diržas80432642
Diržas80433639
Diržas80433746
Diržas80434046
Diržas80434222
Diržas80437033
Diržas80439496
Diržas80439832
Diržas80440780
Diržas80444935
Diržas80445640
Diržas80447031
Diržas80448794
Diržas80451481
Diržas80605529
Diržas80743877
Diržas80754388
Diržas80754423
Diržas80755808
Diržas80785415
Diržas80792809
Diržas80824175
Diržas80824176
Diržas80824182
Diržas80824518
Diržas80825013
Diržas80825117
Diržas80825399
Diržas80919739
Diržas80921178
Diržas80921330
Diržas824881C1
Diržas84000189
Diržas84000190
Diržas84000191
Diržas84000838
Diržas84004443
Diržas84004444
Diržas84005357
Diržas84005417
Diržas84007307
Diržas84015531
Diržas84015852
Diržas84017742
Diržas84018864
Diržas84019041
Diržas84022715
Diržas84022807
Diržas84023278
Diržas84026668
Diržas84035748
Diržas84036070
Diržas84037815
Diržas84037964
Diržas84038109
Diržas84041094
Diržas84041095
Diržas84045256
Diržas84056168
Diržas84056913
Diržas84057393
Diržas84057482
Diržas84057710
Diržas84057874
Diržas84057914
Diržas84058255
Diržas84058339
Diržas84061279
Diržas84061293
Diržas84061463
Diržas84061465
Diržas84061615
Diržas84072421
Diržas84072772
Diržas84073276
Diržas84073457
Diržas84073933
Diržas84073979
Diržas84074273
Diržas84075345
Diržas84075635
Diržas84075955
Diržas84076421
Diržas84175580
Diržas84175581
Diržas84175582
Diržas84188121
Diržas84191907
Diržas84192753
Diržas84196804
Diržas84238513
Diržas84266080
Diržas84274885
Diržas84281470
Diržas84291570
Diržas84292639
Diržas84292913
Diržas84298895
Diržas84320963
Diržas84334995
Diržas84352807
Diržas84352808
Diržas84353448
Diržas84398996
Diržas84398998
Diržas84432785
Diržas84434260
Diržas84434295
Diržas84435035
Diržas84435248
Diržas84446792
Diržas84449765
Diržas84452112
Diržas84452153
Diržas84491659
Diržas84492392
Diržas84582506
Diržas84589012
Diržas84589013
Diržas84607712
Diržas84607713
Diržas84790244
Diržas84790355
Diržas84790356
Diržas84817621
Diržas84817626
Diržas84817627
Diržas84817631
Diržas84817632
Diržas84817635
Diržas84817636
Diržas84981849
Diržas84991836
Diržas84993120
Diržas84996133
Diržas855064
Diržas86566286
Diržas86566287
Diržas86566606
Diržas86589482
Diržas86596143
Diržas86627796
Diržas86729163
Diržas87023714
Diržas87027209
Diržas87031779
Diržas87053803
Diržas87053804
Diržas87315599
Diržas87319821
Diržas87325684
Diržas87339998
Diržas87397416
Diržas87491779
Diržas87521887
Diržas87527868
Diržas87545651
Diržas87545653
Diržas87546479
Diržas87557181
Diržas87580097
Diržas87580099
Diržas87580100
Diržas87583899
Diržas87583907
Diržas87621086
Diržas87622201
Diržas87628477
Diržas87628478
Diržas87636309
Diržas87676816
Diržas87683178
Diržas87741240
Diržas87758085
Diržas89501182
Diržas89505865
Diržas89506463
Diržas89506748
Diržas89512971
Diržas89513984
Diržas89514310
Diržas89514311
Diržas89514989
Diržas89514990
Diržas89515075
Diržas89515076
Diržas89593400
Diržas89593418
Diržas89593440
Diržas89593464
Diržas89811150
Diržas89811151
Diržas89814069
Diržas89817249
Diržas89817250
Diržas89817439
Diržas89817487
Diržas89817488
Diržas89817548
Diržas89817814
Diržas89818704
Diržas89818705
Diržas89818830
Diržas89818873
Diržas89819509
Diržas89819676
Diržas89831515
Diržas89831571
Diržas89832309
Diržas89832601
Diržas89833619
Diržas89833888
Diržas89835047
Diržas89835120
Diržas89835743
Diržas89837412
Diržas89838606
Diržas89839375
Diržas89850770
Diržas89850782
Diržas919739
Diržas921330
Diržas9502654
Kūlimas ir valymas199 numeriai
DalisOEM numerisKombaino modelis
Sankabos dalis80280058
Velenas365826
Velenas387205
Velenas391092
Velenas428042
Velenas446984
Velenas80365826
Velenas80448041
Velenas80448132
Velenas84038624
Velenas84038625
Velenas84038657
Velenas84039486
Velenas84039487
Velenas84334185
Velenas89513769
Velenas89838870
Guolis290119
Guolis290122
Guolis310049
Guolis310056
Guolis310085
Guolis320082
Guolis362133
Guolis443898
Guolis80362133
Guolis84057966
Guolis87624213
Diržas290102
Diržas310045
Diržas391080
Diržas424366
Diržas426717
Diržas447052
Diržas89513752
Skriemulys arba įtempėjas439682
Skriemulys arba įtempėjas439683
Skriemulys arba įtempėjas439739
Skriemulys arba įtempėjas439740
Įvorė395394
Įvorė444609
Įvorė80190068
Įvorė80395394
Įvorė80398810
Įvorė80444609
Įvorė84000053
Kita dalis3037672
Kita dalis376724
Kita dalis376725
Kita dalis376726
Kita dalis387627
Kita dalis392459
Kita dalis439178
Kita dalis439183
Kita dalis7672
Kita dalis80300389
Kita dalis80376724
Kita dalis80376725
Kita dalis80376726
Kita dalis80387627
Kita dalis80388818
Kita dalis80388851
Kita dalis80388852
Kita dalis80392459
Kita dalis80398438
Kita dalis80398439
Kita dalis80411995
Kita dalis80411996
Kita dalis80411997
Kita dalis80411998
Kita dalis80439178
Kita dalis80439181
Kita dalis80439182
Kita dalis80439183
Kita dalis80441351
Kita dalis80481487
Kita dalis80481488
Kita dalis84077382
Kita dalis84077401
Kita dalis84081336
Kita dalis84081337
Kita dalis84320021
Kita dalis84432973
Kita dalis84432977
Kita dalis84440367
Kita dalis84446428
Kita dalis84981409
Kita dalis84981411
Kita dalis87483471
Kita dalis87617004
Kita dalis87632187
Kita dalis87738093
Kita dalis87752797
Kita dalis89510423
Kita dalis89811139
Kita dalis89838432
Kita dalis89838433
Kita dalis89838436
Kita dalis89838437
Kita dalis89838438
Kita dalis89838439
Kita dalis9835830
Žibintas320033
Grandinė arba jos jungtis359298
Grandinė arba jos jungtis359299
Grandinė arba jos jungtis40241
Grandinė arba jos jungtis40242
Grandinė arba jos jungtis47446314
Grandinė arba jos jungtis47483080
Grandinė arba jos jungtis47483082
Grandinė arba jos jungtis47483243
Grandinė arba jos jungtis47483245
Grandinė arba jos jungtis47483250
Grandinė arba jos jungtis47483252
Grandinė arba jos jungtis47483253
Grandinė arba jos jungtis47483255
Grandinė arba jos jungtis80040241
Grandinė arba jos jungtis80040242
Grandinė arba jos jungtis80040421
Grandinė arba jos jungtis80040424
Grandinė arba jos jungtis80359298
Grandinė arba jos jungtis80359299
Grandinė arba jos jungtis80393236
Grandinė arba jos jungtis80431379
Grandinė arba jos jungtis84000038
Grandinė arba jos jungtis84018391
Grandinė arba jos jungtis84018392
Grandinė arba jos jungtis84018394
Grandinė arba jos jungtis84018395
Grandinė arba jos jungtis84058317
Grandinė arba jos jungtis84058318
Grandinė arba jos jungtis84064202
Grandinė arba jos jungtis84064206
Grandinė arba jos jungtis8432615084326170
Grandinė arba jos jungtis84326168
Grandinė arba jos jungtis84326169
Grandinė arba jos jungtis84437431
Grandinė arba jos jungtis84437432
Grandinė arba jos jungtis84437577
Grandinė arba jos jungtis84437578
Grandinė arba jos jungtis84440036
Grandinė arba jos jungtis84440037
Grandinė arba jos jungtis84441575
Grandinė arba jos jungtis84441576
Grandinė arba jos jungtis84444514
Grandinė arba jos jungtis84444515
Grandinė arba jos jungtis84444618
Grandinė arba jos jungtis84444619
Grandinė arba jos jungtis84444694
Grandinė arba jos jungtis84444695
Grandinė arba jos jungtis84455510
Grandinė arba jos jungtis84455511
Grandinė arba jos jungtis84455630
Grandinė arba jos jungtis84455631
Grandinė arba jos jungtis84455642
Grandinė arba jos jungtis84455643
Grandinė arba jos jungtis84455646
Grandinė arba jos jungtis84455647
Grandinė arba jos jungtis84455653
Grandinė arba jos jungtis84971282
Grandinė arba jos jungtis84971283
Grandinė arba jos jungtis84971285
Grandinė arba jos jungtis8655640787372058
Grandinė arba jos jungtis86556408
Grandinė arba jos jungtis86556409
Grandinė arba jos jungtis86595253
Grandinė arba jos jungtis87283351
Grandinė arba jos jungtis87372056
Grandinė arba jos jungtis87372059
Grandinė arba jos jungtis87495863
Grandinė arba jos jungtis87495864
Grandinė arba jos jungtis87495866
Grandinė arba jos jungtis87495880
Grandinė arba jos jungtis87495881
Grandinė arba jos jungtis87495882
Grandinė arba jos jungtis87595863
Grandinė arba jos jungtis87617006
Grandinė arba jos jungtis89623609
Grandinė arba jos jungtis89623610
Grandinė arba jos jungtis89811141
Grandinė arba jos jungtis89811143
Grandinė arba jos jungtis89811144
Grandinė arba jos jungtis89814649
Grandinė arba jos jungtis89814650
Grandinė arba jos jungtis89814651
Grandinė arba jos jungtis89837255
Grandinė arba jos jungtis89837256
Grandinė arba jos jungtis89837257
Grandinė arba jos jungtis89837399
Grandinė arba jos jungtis89837400
Grandinė arba jos jungtis89850838
Grandinė arba jos jungtis89850839
Peilis arba pjovimo dalis421866
Peilis arba pjovimo dalis84072022
Peilis arba pjovimo dalis84072029
Peilis arba pjovimo dalis84098300
Cilindras arba jo dalis753920
Cilindras arba jo dalis80753920
Spyruoklė80322270
Pjaunamoji21 numeris
DalisOEM numerisKombaino modelis
Kaištis51542.03
Kita dalis17084.20
Kita dalis17085.20
Kita dalis17092.20
Kita dalis17449.20
Kita dalis18591.30
Kita dalis70-050187A
Kita dalis70-050189A
Kita dalis70-050190A
Tvirtinimo detalė103691.07
Tvirtinimo detalė13961.08
Tvirtinimo detalė51397.04
Peilis arba pjovimo dalis51624
Peilis arba pjovimo dalis51659
Peilis arba pjovimo dalis51819.04
Peilis arba pjovimo dalis80314439
Peilis arba pjovimo dalis80314440
Peilis arba pjovimo dalis80314441
Peilis arba pjovimo dalis80314442
Peilis arba pjovimo dalis80314444
Peilis arba pjovimo dalis84429103
Kukurūzų adapteris3 numeriai
DalisOEM numerisKombaino modelis
Peilis arba pjovimo dalis322426950
Peilis arba pjovimo dalis322593450
Peilis arba pjovimo dalis84976065
Šiaudų smulkintuvas34 numeriai
DalisOEM numerisKombaino modelis
Įvorė320997850
Įvorė320999450
Įvorė746732
Įvorė80746732
Įvorė80746810
Įvorė84019615
Įvorė84019619
Įvorė87378123
Įvorė87378124
Peilis arba pjovimo dalis2040837
Peilis arba pjovimo dalis320997650
Peilis arba pjovimo dalis320999350
Peilis arba pjovimo dalis322326450
Peilis arba pjovimo dalis746812
Peilis arba pjovimo dalis746813
Peilis arba pjovimo dalis80743557
Peilis arba pjovimo dalis80746805
Peilis arba pjovimo dalis80746812
Peilis arba pjovimo dalis84019614
Peilis arba pjovimo dalis84065059
Peilis arba pjovimo dalis84068444
Peilis arba pjovimo dalis84437624
Peilis arba pjovimo dalis84437640
Peilis arba pjovimo dalis84441392
Peilis arba pjovimo dalis87318316
Peilis arba pjovimo dalis87384920
Peilis arba pjovimo dalis87618524
Peilis arba pjovimo dalis87653455
Peilis arba pjovimo dalis895165450
Peilis arba pjovimo dalis89815911
Peilis arba pjovimo dalis89833966
Peilis arba pjovimo dalis9516450
Peilis arba pjovimo dalisHF41348
Peilis arba pjovimo dalisHF44443
Grūdų transportavimas ir bunkeris81 numeris
DalisOEM numerisKombaino modelis
Sankabos dalis280066
Sankabos dalis362801
Sankabos dalis387759
Sankabos dalis394363
Sankabos dalis80280066
Sankabos dalis80387759
Krumpliaratis420347
Krumpliaratis80417953
Guolis310046
Guolis310048
Kardano kryžmė80417952
Skriemulys arba įtempėjas210087
Skriemulys arba įtempėjas451361
Skriemulys arba įtempėjas80210087
Skriemulys arba įtempėjas80451361
Įvorė350114
Įvorė80350114
Kita dalis397856
Kita dalis397984
Kita dalis481595
Kita dalis80393741
Kita dalis80481595
Kita dalis84004821
Kita dalis84005086
Kita dalis84200068
Kita dalis87373432
Kita dalis89835453
Grandinė arba jos jungtis333467
Grandinė arba jos jungtis335681
Grandinė arba jos jungtis423915
Grandinė arba jos jungtis80030006
Grandinė arba jos jungtis80030009
Grandinė arba jos jungtis80030437
Grandinė arba jos jungtis80308278
Grandinė arba jos jungtis80333467
Grandinė arba jos jungtis80335681
Grandinė arba jos jungtis80353439
Grandinė arba jos jungtis80388558
Grandinė arba jos jungtis80393697
Grandinė arba jos jungtis80423639
Grandinė arba jos jungtis80423641
Grandinė arba jos jungtis80423915
Grandinė arba jos jungtis80429215
Grandinė arba jos jungtis84015232
Grandinė arba jos jungtis84017638
Grandinė arba jos jungtis84018672
Grandinė arba jos jungtis84018674
Grandinė arba jos jungtis84022835
Grandinė arba jos jungtis84145229
Grandinė arba jos jungtis84200065
Grandinė arba jos jungtis84437418
Grandinė arba jos jungtis84443928
Grandinė arba jos jungtis84461192
Grandinė arba jos jungtis84461193
Grandinė arba jos jungtis84980072
Grandinė arba jos jungtis84980082
Grandinė arba jos jungtis84980970
Grandinė arba jos jungtis86547123
Grandinė arba jos jungtis87373433
Grandinė arba jos jungtis87538988
Grandinė arba jos jungtis87756006
Grandinė arba jos jungtis87756007
Grandinė arba jos jungtis87756008
Peilis arba pjovimo dalis321074
Peilis arba pjovimo dalis417785
Peilis arba pjovimo dalis447218
Peilis arba pjovimo dalis80321074
Peilis arba pjovimo dalis80392329
Peilis arba pjovimo dalis80417785
Peilis arba pjovimo dalis80421216
Peilis arba pjovimo dalis80447218
Peilis arba pjovimo dalis84075110
Peilis arba pjovimo dalis84980926
Peilis arba pjovimo dalis84981028
Peilis arba pjovimo dalis87283099
Peilis arba pjovimo dalis87283101
Peilis arba pjovimo dalis87757253
Peilis arba pjovimo dalis87757278
Cilindras arba jo dalis386947
Cilindras arba jo dalis80386947
Cilindras arba jo dalis84017439
Grandinės ir žvaigždutės25 numeriai
DalisOEM numerisKombaino modelis
Grandinė arba jos jungtis248235
Grandinė arba jos jungtis80116140
Grandinė arba jos jungtis80248235
Grandinė arba jos jungtis84026974
Grandinė arba jos jungtis84058833
Grandinė arba jos jungtis84058834
Grandinė arba jos jungtis84168065
Grandinė arba jos jungtis84213345
Grandinė arba jos jungtis84230554
Grandinė arba jos jungtis84267064
Grandinė arba jos jungtis84304183
Grandinė arba jos jungtis84434346
Grandinė arba jos jungtis84443831
Grandinė arba jos jungtis84448828
Grandinė arba jos jungtis84558292
Grandinė arba jos jungtis84574555
Grandinė arba jos jungtis84981073
Grandinė arba jos jungtis86566790
Grandinė arba jos jungtis86579625
Grandinė arba jos jungtis86579626
Grandinė arba jos jungtis87484567
Grandinė arba jos jungtis87526099
Grandinė arba jos jungtis87526100
Grandinė arba jos jungtis87757533
Grandinė arba jos jungtis87757537
Kitos dalys166 numeriai
DalisOEM numerisKombaino modelis
Sankabos dalis80362801
Sankabos dalis80692112
Krumpliaratis334975
Krumpliaratis395347
Velenas320816
Velenas434909
Velenas740844
Velenas80320816
Velenas80434909
Velenas80740844
Velenas87691794
Guolis309321
Guolis320043
Guolis324799
Guolis350563
Guolis354124
Guolis354784
Guolis80333963
Guolis80333967
Guolis80350563
Guolis80354124
Guolis80354413K1
Guolis80354784
Guolis80356924
Guolis80424096
Guolis80748223
Riebokšlis arba sandarinimo žiedas80354121
Diržas350623
Diržas350624
Diržas375031
Diržas747972
Diržas80375031
Diržas80440661
Diržas80747972
Diržas80753809
Diržas89819916
Skriemulys arba įtempėjas325752
Skriemulys arba įtempėjas334970
Skriemulys arba įtempėjas80325752
Skriemulys arba įtempėjas80334970
Skriemulys arba įtempėjas80921755
Įvorė709063
Įvorė84362468
Kaištis374892
Kaištis80374892
Kaištis80747861
Kaištis847547
Kita dalis1016288
Kita dalis12885518
Kita dalis19M8425
Kita dalis206196M1
Kita dalis309169
Kita dalis320817
Kita dalis320843
Kita dalis334017
Kita dalis334972
Kita dalis338338
Kita dalis338925
Kita dalis338948
Kita dalis354365
Kita dalis354785
Kita dalis354786
Kita dalis354787
Kita dalis356818
Kita dalis356819
Kita dalis374083
Kita dalis375030
Kita dalis386753
Kita dalis422654
Kita dalis47769576
Kita dalis482769
Kita dalis65474
Kita dalis66062408
Kita dalis740351
Kita dalis740591
Kita dalis743669
Kita dalis747862
Kita dalis800065474
Kita dalis80309169
Kita dalis80320843
Kita dalis80334016
Kita dalis80334972
Kita dalis80338925
Kita dalis80338948
Kita dalis80354785
Kita dalis80354787
Kita dalis80356818
Kita dalis80356819
Kita dalis80374083
Kita dalis80375030
Kita dalis80377845
Kita dalis80381057
Kita dalis80386753
Kita dalis80433415
Kita dalis80435428
Kita dalis80458658
Kita dalis80740591
Kita dalis80740600
Kita dalis80747862
Kita dalis80747864
Kita dalis80753862
Kita dalis80918222
Kita dalis84017247
Kita dalis84429102
Kita dalis84819427
Kita dalis84819428
Kita dalis85000175
Kita dalis850123
Kita dalis87389510
Kita dalis87538871
Kita dalis87663841
Kita dalis89501806
Kita dalis89513022
Kita dalis89815614
Kita dalis9501697
Kita dalis9513490
Kita dalis9833653
Tarpinė arba tarpinių komplektas354783
Tarpinė arba tarpinių komplektas354791
Tarpinė arba tarpinių komplektas80354783
Žibintas333346
Žibintas80333346
Žibintas80740603
Žibintas84286806
Peilis arba pjovimo dalis01159508011590
Peilis arba pjovimo dalis326896
Peilis arba pjovimo dalis365110F
Peilis arba pjovimo dalis365111
Peilis arba pjovimo dalis365112
Peilis arba pjovimo dalis384358
Peilis arba pjovimo dalis46436
Peilis arba pjovimo dalis80046436
Peilis arba pjovimo dalis80309197
Peilis arba pjovimo dalis80322481
Peilis arba pjovimo dalis80326896
Peilis arba pjovimo dalis80365110
Peilis arba pjovimo dalis803651112
Peilis arba pjovimo dalis80365112
Peilis arba pjovimo dalis80384357
Peilis arba pjovimo dalis80384358
Peilis arba pjovimo dalis84073333
Peilis arba pjovimo dalis84433779
Peilis arba pjovimo dalis84435879
Peilis arba pjovimo dalis84543491
Peilis arba pjovimo dalis86630786
Peilis arba pjovimo dalis86630787
Peilis arba pjovimo dalis87517382
Peilis arba pjovimo dalis87728899
Peilis arba pjovimo dalis87728905
Peilis arba pjovimo dalis87736075
Peilis arba pjovimo dalis89326896
Peilis arba pjovimo dalis89837027
Peilis arba pjovimo dalis89838318
Cilindras arba jo dalis350504
Cilindras arba jo dalis80353026
Cilindras arba jo dalis80353027
Cilindras arba jo dalis84247303
Cilindras arba jo dalis84247304
Cilindras arba jo dalis84247305
Cilindras arba jo dalis84320873
Cilindras arba jo dalis84320874
Cilindras arba jo dalis84440632
Cilindras arba jo dalis84814268
Cilindras arba jo dalis84814270
Cilindras arba jo dalis89819350
Cilindras arba jo dalis89819915

Kaip naudotis sąrašu

OEM numeris yra originalios dalies numeris: jį rasite ant senos dalies, technikos kataloge arba sąskaitoje. Pagal jį parenkame naują dalį: originalią arba alternatyvią, kitos gamybos.

Ta pati dalis dažnai tinka keliems modeliams, o to paties modelio technika gali turėti skirtingus variklius ir pavarų dėžes. Todėl kartu su numeriu atsiųskite modelį, serijos numerį ir lentelės nuotrauką.

Kaina pagal užklausą. Pasiūlyme parašome kainą ir pristatymo terminą. Reikiamo numerio sąraše nėra? Vis tiek klauskite: sąrašas nėra pilnas technikos katalogas.

Kaip užsakyti

  1. Atsiųskite nuotraukasVariklio lentelės (modelis, serijos numeris) ir technikos lentelės (VIN).
  2. Arba OEM numeriusJei turite dalių sąrašą su originalo numeriais, atsiųskite jį.
  3. PatikrinameKurios dalys tinka jūsų varikliui ir ar yra visas komplektas.
  4. Atsiunčiame pasiūlymąSu kaina ir terminu. Jeigu sutinkate, užsakome.
  5. PristatymasPo Lietuvą kurjeriu. Tikslų terminą parašome pasiūlyme.

Susiję puslapiai

Atsiųskite dalies užklausą

Atsiųskite OEM numerius arba technikos ir variklio lentelių nuotraukas: modelis ir serijos numeris.

Detaline: nauja įmonė, vadovas šioje srityje nuo 2007 m.
Tel. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt