Jaunas detaļas

Jaunas New Holland traktoru rezerves daļas

Meklējat detaļu New Holland traktoram? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: dzinējs, kabīne, stikli un apgaismojums, dzesēšana un izplūde, stūres mehānisms un stieņi un elektroiekārtas. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Traktora transmisijas detaļas: frikcijas disks, zobrats, filtrs, gultnis (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 451). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Transmisija un ātrumkārba21 numurs
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Sajūga detaļa84243579T 4.55, 4.65, 4.75
Sajūga detaļa84249788T 3.50F, 3.55F, 3.65F, 3.75F, 4.55F, 4.65F, 4.75
Zobrats47124070T 4.105, 4.115, 4.75, 4.85, 4.95, 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TD 4.70F, 4.80F, 4.90F, 4020F, 4030F, 4040F, 5.100, 5.105, 5.110
Zobrats4980608TT 50, 55, 65, 75
Zobrats5003939TT 50, 55, 65, 75
Zobrats5088458TT 50, 55, 65, 65D, 75
Zobrats5097581TD 4020F, 4030F, 4040F, 5.100, 5.110, 5.65, 5.75, 5.80, 5.85, 5.90, 5.95, 5010, 5020, 5030, 60D, 7OD, 80D, 90D, 95D
Zobrats5102147TT 50, 55, 65, 75
Zobrats5109833TT 50, 55, 65, 75
Zobrats84209504TD 4020F, 4030F, 4040F, 4.70F, 4.80F, 4.90F, 5.100, 5.110, 5.65, 5.75, 5.80, 5.90, 5.95, 65F, 75F, 85F
Zobrats84226363TD 3.50F, 3.55F, 3.65F, 3.75F, 4.55, 4.65, 4.75
Zobrats84237909T 3.50F, 3.55F, 3.65F, 3.75F, 4.55F, 4.65F, 4.75
Zobrats84602951TD 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.75, 5.85, 5.90, 5.95
Zobrats87353282TD 4.105, 4.115, 4.75, 4.85, 4.95, 4.70F, 4.80F, 4.90F, 4020F, 4030F, 4040F, 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, 5.100, 5.105, 5.110, 5.115
Zobrats87578800T 4.105, 4.115, 4.75, 4.85, 4.95, 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TD 4.70F, 4.80F, 4.90F, 4020F, 4030F, 4040F, 5.100, 5.105, 5.110
Vārpsta47132984TD 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.65, 5.75, 5.80, 5.85, 5.90, 5.95, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 65F, 75F, 85F, TL 7OA, 80, 80A
Vārpsta47132989TD 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.65, 5.75, 5.80, 5.85, 5.90, 5.95, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 65F, 75F, 85F, TL 7OA, 80, 80A
Vārpsta5109724TD 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.65, 5.75, 5.80, 5.85, 5.90, 5.95, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 65F, 75F, 85F, TL 7OA, 80, 80A
Vārpsta84226361TD 3.50F, 3.55F, 3.65F, 3.75F, 4.55, 4.65, 4.75
Vārpsta84237910T 3.50F, 3.55F, 3.65F, 3.75F, 4.55F, 4.65F, 4.75
Cita detaļaJ905031TG 210, 230, 255, 285, T8000 T8010, T8020, 8030, 8040, 8050
Sajūgs un frikcijas diski31 numurs
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Sajūga detaļa1192T7510, 17520, 17530, T7540, T7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Sajūga detaļa230064T7510, 17520, 17530, T7540, T7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Sajūga detaļa47525597T 4.55, 4.65, 4.75
Sajūga detaļa47901922T 4.55, 4.65, 4.75
Sajūga detaļa5089337TD 5040, 5050, 95
Sajūga detaļa5097709TD 60D, 70D, 80D, 90D, 95D, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Sajūga detaļa5176122TL 70A, 80A, 90A, 100A, T5030, T5040, T5050, T5060
Sajūga detaļa82016627TL 70A, 80A, 90A, 100A, T5030, T5040, T5050, T5060
Sajūga detaļa82016868TL 70A, 80A, 90A, 100A, T5030, T5040, T5050, T5060
Sajūga detaļa84193010TD 60D, 70D, 80D, 90D, 95D, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Sajūga detaļa84237855T 4.55, 4.65, 4.75
Sajūga detaļa84478094TD 5.105, 5.110, 5.115
Sajūga detaļa87748063TD 60D, 70D, 80D, 90D, 95D, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Sajūga grozs015284M 3 (engine F2L712, 812)
Sajūga grozs036741L 4 A, S 16
Sajūga grozs10623202.20L 4 A, S 16
Sajūga grozs47134873TN 55, 60, 65, 70, 75, 85, 95, T 4.105, 4000, 4040, 4050, 4060, 4.75F, 4.85F, 4.95F, T 4000, 4020, 4030, 4040
Sajūga grozs47134884TN 55, 60, 65, 70, 75, 85, 95, T 4.105, 4000, 4040, 4050, 4060, 4.75F, 4.85F, 4.95F, T 4000, 4020, 4030, 4040
Sajūga grozs47134895TN 70DA, 70SA, 75DA, 75SA (from model year 12/03), TN 70NA, 70VA, 75NA, 75VA (from model year 5/04), TN 70F, 80F, 90F, 95F
Sajūga grozs47134898TN 70A, 75A, TN 55D, 555, 65D, 75D, 755 (model year 11/98 to 12/03), TN 60DA, 60SA, 70DA, 70SA, 75DA (from model year 12/03), JX 1060, 1070, 1075, TN 55, 60, 65
Sajūga grozs5092788TD 5010, 5020, 5030 (from model year 11/08), TD 60D, 70D, 80D, 95D (from model year 1/06), TD 65F, 75F, 85F, TT 50, 55, 65, 75 (from model year 3/09)
Sajūga grozs5092792TD 60, 70, 80, 90, 95 (from model year 1/06), TD 55D, 65D, 75D, 85D (from model year 11/02), TD 60D, 70D, 80D, 90D (from model year 1/04)
Sajūga grozs5176450TN 55, 65, TN 55, 60, 65, 70, 75, TN 70A, 75A, TN 55D, 555, 65D, 75D, 755 (model year 11/98 to 12/03), TN 60DA, 60SA, 70DA, 70SA, 75DA (from model year 12/03)
Sajūga grozs5196770TN 55, 60, 65, 70, 75, JX 1060, 1070, 1075, 1085, 1095, Quantum 65, 75, 85, 95, 105, TN 55, 60, 65, 70, 75, 85, 95, T 4.105, 4000, 4040, 4050, 4060, 4.75F, 4.85
Sajūga grozs87732490TN 55, 60, 65, 70, 75, 85, 95, T 4.105, 4000, 4040, 4050, 4060, 4.75F, 4.85F, 4.95F, T 4000, 4020, 4030, 4040
Sajūga grozs87732503TN 55, 60, 65, 70, 75, 85, 90, 95
Sajūga grozs87732506TN 55, 60, 65, 70, 75, 85, 90, 95
Izspiedgultnis5179851T 5030, 5040, 5050, 5060, TL 70, 80, 90, 100
Cita detaļa13310032056T7510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Cita detaļa5185207TM 115, 125, 135, 150, 165
Atspere44011615T 5030, 5040, 5050, 5060 (from model year 12/07), TL 70A, 80A, 90A, 100A (from model year 1/04), TL 70, 80, 90, 100 (model year 10/98 to 1/04)
Bremzes14 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Hidraulikas remonta komplektsF1NN2004AATS 90, 100, 110, 115
Bremžu disks6196708TM 175, 190, T7030, T7040, T7050, T7060, T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, Autocommand T7030, T7040, T7050, T7060, T7070, T7.220
Bremžu detaļa284297A1T8010, T8020, T8030, T8040, T8050, TG 210, 230, 255, 285, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390
Bremžu detaļa47125887TS 90, 100, 110, 115
Bremžu detaļa5168216TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, T 4020, 4030, 4040, 4050, T4.65, T4.75, T4.85, T4.95, T4.105
Bremžu detaļa5168218TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, T 4020, 4030, 4040, 4050, T4.65, T4.75, T4.85, T4.95, T4.105
Bremžu detaļa82003996TS 90, 100, 110
Bremžu detaļa84570230TM 115, 120, 125, 130, 140
Bremžu detaļa85807008Telehandlers LM 410, 415A, 420, 425, 425A, 430, 435A, 445A, 630, 640
Bremžu detaļa87773865T8010, T8020, T8030, T8040, T8050, TG 210, 230, 255, 285, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390
Bremžu detaļaE9NN2N448AATS 80, 90, 100, 110, 115, TV 140
Bremžu detaļaEONN2N752AATS 90, 100, 110
Blīvslēgs vai blīvgredzens5191498TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6.120, 6.140, 6.150, 6.155, 6.160
Blīvslēgs vai blīvgredzensD4NN2N751ATS 90, 100, 110
Hidraulika8 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Hidrauliskais sūknis432222
Hidrauliskais sūknis47129423
Hidrauliskais sūknis84164100
Hidrauliskais sūknis87332725
Blīve vai blīvju komplekts1-32-575-304
Blīve vai blīvju komplekts47106167
Sūknis5129493
Sūknis5168841
Stūres mehānisms un stieņi36 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Hidraulikas remonta komplektsCAR491013230, 3430, 3930, 4130, 4130N, 4130NO, 4630, 4630N, 4630NO, 46300, 5030, 50300, 5110, 5610, 5610S, 6410, 6610, 66100
Gultnis1L58586TD 55D, 60, 60D, 65D, 70D, 80D, 90D, 95D, TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A
Stūres stienis vai tā uzgalis4490362945-76V, 50-86V, 50-86S, 55-66V, 55-76F, 55-76V, 55-86F, 55-86V, 55-865, 70-86V, 70-76V, 70-865
Stūres stienis vai tā uzgalis510408160-46, 55-66, 55-90, 55-46, 60-66, 60-90
Stūres stienis vai tā uzgalis512663445-66, 45-66S, 50-66, 50-66S, 55-66, 55-665, 60-55F, 60-66LP, 70-76LP, 72-86LP, 82-86F, 70-76F, 72-86F, 72-86LP
Stūres stienis vai tā uzgalis513114360-66F, 60-76F, 62-86F, 70-76F, 80-66F, 80-76F, 72-86F, 70-76, 72-86, 82-86, 70-66LP, 70-66V, NEW Holland: TD3.50, TD4.70F, 4.80F
Stūres stienis vai tā uzgalis5165152TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A
Stūres stienis vai tā uzgalis5166135T5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL70, 80, 90, 100
Stūres stienis vai tā uzgalis5169909M100, 115, 135, 160
Stūres stienis vai tā uzgalis87349837TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A
Stūres stienis vai tā uzgalis87455774TG 210, 230
Stūres stienis vai tā uzgalis87480794T5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL70, 80, 90, 100
Stūres stienis vai tā uzgalis87481315T5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL70, 80, 90, 100
Stūres mehānisma detaļa5164023TD 55D, 60D, 65B, 65D, 65F, 7OD, 75D, 75F, 80D, 85D, 90D, 95D, 4020F, 4030F, 4040F, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Stūres mehānisma detaļa5174600TN 55, 55D, 555, 65, 65D, 65F, 655, 70, 70D, 70S, 75, 75D, 75F, 75S, 90F
Stūres mehānisma detaļa5189887TD 55D, 60D, 65B, 65D, 65F, 7OD, 75D, 75F, 80D, 85D, 90D, 95D, 4020F, 4030F, 4040F, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Tapa5171707TD 55D, 60, 60D, 65D, 70D, 80D, 90D, 95D, TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A
Cita detaļa426278A1T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa426278A2T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa429576A1T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa429576A2T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa429577A1T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa429577A2T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa47135668TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Cita detaļa47136608T7030, T7040, T7050, T7060
Cita detaļa47403433T7030, T7040, T7050, T7060
Cita detaļa73366761TD3010, TD3020, TD3040
Cita detaļa82991560T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, TL 100, 65, 70, 80, 90, TM 110, 120, 130, 140, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 135A
Cita detaļa84261626T7. 165, 170, 175, 185, 190, 200, 210, 220, 225, 230, 235, 245, 250, 260, 270, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070
Cita detaļa84266841T5. 105, 85, 95, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 85DA, 85SA, 95DA
Cita detaļa87289551TD3010, TD3020, TD3040
Cita detaļa87774466T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa87779348T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa87779349T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa87779350T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa9976231TD3010, TD3020, TD3040
Priekšējā dzenošā ass10 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Blīvslēgs vai blīvgredzens1-33-71-685
Blīvslēgs vai blīvgredzens47137677T 6030, 6050, 6070, 6080, 6090
Blīvslēgs vai blīvgredzens47137702T 6030, 6050, 6070, 6080, 6090
Blīvslēgs vai blīvgredzens5108932
Blīvslēgs vai blīvgredzens51111414
Bukse340453A1
Tapa6917074TD5.105, 5.110, 5.115, 5.75, 5.80, 5.85, 5.90, 5.95, 5.15, 5.100, 5030, 5040, 5050, 60D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D, 95D
Cita detaļa34046641
Stiprinājuma detaļa34044641TVT 135, 145, 155, T 5710, 5720, 5730
Stiprinājuma detaļa5141692
Filtri1 numurs
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Degvielas filtrs84433378
Elektroiekārtas34 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Cita detaļa5108118
Cita detaļa79033566
Lukturis0879266
Lukturis10/0815
Lukturis13N331AA
Lukturis20111598
Lukturis28015028
Lukturis5040
Lukturis5173676
Lukturis5173677
Lukturis5180526
Lukturis5180527
Lukturis5186353
Lukturis5186354
Lukturis5186962
Lukturis5198318
Lukturis5198338
Lukturis5568718
Lukturis62262028
Lukturis82019785
Lukturis82019786
Lukturis82019787
Lukturis82019788
Lukturis82029730
Lukturis82031070
Lukturis82031075
Lukturis82031084
Lukturis8501618
Lukturis86402540
Lukturis86402541
Lukturis87313308
Lukturis87686747
Lukturis909598
LukturisE6NN-T5030
Dzinējs94 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Devējs vai slēdzis5142463415. (Tier 4B) 15.100, 15.110, 15.120, T5. power shift (Stage V) T5.110, T5.120, T5.130, T5.140, T5. Autocommand (Stage V) T5.110, T5.120, T5.130, T5.140
Vārpsta162000010700T7510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Vārpsta162000010748T7510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Vārpsta162000010862T7510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Vārpsta2830972TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070
Vārpsta2856794TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070, Quantum C 85, 95, Quantum F 95, Quantu
Vārpsta4890832TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070, Quantum C 85, 95, Quantum F 95, Quantu
Vārpsta4890833TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070, Quantum C 85, 95, Quantum F 95, Quantu
Vārpsta4899218TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070
Vārpsta84575644TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070, Quantum C 85, 95, Quantum F 95, Quantu
Vārpsta84575645TL 70A, 80A, 90A, 100A, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T4050F, TK4050, TK4060, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070, Quantum C 85, 95, Quantum F 95, Quantu
Vārpsta99464932TD 70D, TK 75V, 75F, 75M, 75MA, 75VA
Gultnis1830176TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 95, TD 55, 60, 65, 75, 80, 95, TL 70, 80, 90, 100, TN 75FA, 85FA, 95FA
Gultnis1931208TD 70D, TK 75V, 75F, 75M, 75MA, 75VA
Blīvslēgs vai blīvgredzens162000000703TVT 135, 145, 155, 170, 190
Blīvslēgs vai blīvgredzens66297TD 65D, 70D, 85D, 90D, 95D, TK 65F / V, 75F / M / V, 85M, 95M, TL 80, 90, 100, TN 55, 55D, 55S, 55V, 65, 65D, 65F, 65N, 655, 65V, 70, TL 100
Blīvslēgs vai blīvgredzens70923843TL 100
Tapa1928870T8010, T8020, T8030, T8040, T9010, T9020, TG 210, 230, 255, 285, TJ 280, 330
Tapa1934864T8010, T8020, T8030, T8040, T9010, T9020, TG 210, 230, 255, 285, TJ 280, 330
Trose82013943TS 80, 90, 100, 110
Trose82016354TS 115
Trose87520308TS 115
Trose9990741TS 80, 90, 100, 110
Uzpildes vāciņš1-33-155-749TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550, TS 80, 90, 100, 100A, 110, 115, 115A, 125A
Uzpildes vāciņš87610994TN85A, TN95A, TN6ODA, TN7ODA, TN75DA, TN85DA, TN95DA, TN7OSA, TN75SA, TN85SA, TL7OA, TL8OA, TL90A, TL100A, T4020, T4030
Uzpildes vāciņš87611302TN85A, TN95A, TN6ODA, TN7ODA, TN75DA, TN85DA, TN95DA, TN7OSA, TN75SA, TN85SA, TL7OA, TL8OA, TL90A, TL100A, T4020, T4030
Cita detaļa100ATL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļa110ATL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļa115ATL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļa130STL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļa2830243TS 110A, 125A, 135A
Cita detaļa47844797T5. (Tier 4B) T5.100 (version 336763, 336764), T5.110 (version 336763, 336764), T5.120 (version 336763, 336764)
Cita detaļa500374916TD 90/D, 95/D
Cita detaļa87800902TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, Combine harvesters TC 52, 54, 56, TF 76, TR 89, 99, TX 63, 64, 65, 66
Cita detaļa87801536TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, Combine harvesters TC 52, 54, 56, TF 76, TR 89, 99, TX 63, 64, 65, 66
Cita detaļaT4.105N/VTL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļaT4000T4040TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļaT4060TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļaT5050TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļaT5060TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļaT5070TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļaT6030TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļaT6050TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļaT6070TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļaTD115TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļaTD5.105TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļaTM120TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Cita detaļaTS100ATL 70A, 80A, 90A, 100A, T4050, T5050, TD5050, T4. (Tier 3) T4.95F/LP
Blīve vai blīvju komplekts162000090738T 4020, 4030, 4040, 4050, 4030F, 4040F, 4050F, 4060F, 4020N, 4030N, 4040N, 4050N, 4020V, 4030V, 4040V, 4050V, 4060V
Blīve vai blīvju komplekts162000110755T 4020, 4030, 4040, 4050, 4030F, 4040F, 4050F, 4060F, 4020N, 4030N, 4040N, 4050N, 4020V, 4030V, 4040V, 4050V, 4060V
Blīve vai blīvju komplekts83999221TS 80, 90, 100, 110
Blīve vai blīvju komplekts83999300TS 80, 90, 100, 110
Blīve vai blīvju komplektsFONN9439AATS 80, 90, 100, 110
Klusinātājs vai izplūdes caurule5088239TT 50, 55, 65, 75
Klusinātājs vai izplūdes caurule5088312TT 50, 55, 65, 75
Klusinātājs vai izplūdes caurule5088313TT 50, 55, 65, 75
Klusinātājs vai izplūdes caurule5091485TD 5.65, 5.75, 5.80, TD 55D, 60, 60D, 65D, 70, 70D, 75D, 80, 80D, 85D, 90, 90D, 95, 95D
Klusinātājs vai izplūdes caurule5094543TT 50, 55, 65, 75
Klusinātājs vai izplūdes caurule5094825TD 70D, 90D, 95, 95D, TT 65, 75
Klusinātājs vai izplūdes caurule5098251TT 50, 55, 65
Klusinātājs vai izplūdes caurule5172688TD 70D, 90D, 95, 95D, TT 65, 75
Klusinātājs vai izplūdes caurule82022940TM 120, 130, 140, 155
Klusinātājs vai izplūdes caurule82022941TM 120, 130, 140, 155
Klusinātājs vai izplūdes caurule82022942TM 120, 130, 140, 155
Klusinātājs vai izplūdes caurule82022943TM 120, 130, 140, 155
Klusinātājs vai izplūdes caurule82022944TM 120, 130, 140, 155
Klusinātājs vai izplūdes caurule82022952TM 120, 130, 140, 155
Klusinātājs vai izplūdes caurule84243091T 4.55, 4.65, 4.75
Klusinātājs vai izplūdes caurule84358641TD 5.65, 5.75, 5.80, 65F, 75F, 85F
Klusinātājs vai izplūdes caurule87326988TD 55, 60, 65, 75, 80, 85, 95
Klusinātājs vai izplūdes caurule87703340TD 5.85, 5.95, 5.105, 5.115, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Klusinātājs vai izplūdes caurule87704566TS 90, 100, 110
Sprausla0433175408TM 175, 190 (D4874)
Sprausla14453981TN 60D, 75D, 80D, 90D
Sprausla162000080867TVT 135, 145, 155, 170, 190
Sprausla35926TVT 135, 145, 155, 170, 190
Sprausla4802395TL 65, 80
Sprausla504054021TN 60D, 75D, 80D, 90D
Sprausla84800030TL 65, 80
Sprausla87324758TS 100A (W/Cab), 110A (W/Cab), T6000 (Tier 3) 6010 (with low cab), 6020 (with low cab)
Sprausla98419045TL 100
SprauslaDLLA143P1364TM 175, 190 (D4874)
SprauslaDLLA152M35926TVT 135, 145, 155, 170, 190
Turbokompresors2853676
Turbokompresors5801527014
Turbokompresors84300603
Turbokompresors99449947
TurbokompresorsT6.155
TurbokompresorsT6.165
Cilindrs vai tā detaļa504126983T8. (Tier 4A) T8.275, T8.330, T8.360, T8.390, T8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380
Cilindrs vai tā detaļa504126984T8. (Tier 4A) T8.275, T8.330, T8.360, T8.390, T8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380
Cilindrs vai tā detaļa504126986T8. (Tier 4A) T8.275, T8.330, T8.360, T8.390, T8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380
Degvielas padeves sūknis2830122T 4040, 4050, 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, 6010, 6020, 6030, 6050, 6070, TN 85, 95, TD 5040, 5050, TL 70, 80, 90
Degvielas padeves sūknis2830266T 4040, 4050, 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, 6010, 6020, 6030, 6050, 6070, TN 85, 95, TD 5040, 5050, TL 70, 80, 90
Dzesēšana un izplūde69 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Ģenerators87441270
Sajūga detaļa47623948T7. Autocommand (Tier 4B) T 7.275, 7.290, 7.315, T7. Autocommand (Stage V) T 7.275, 7.290, 7.315
Sajūga detaļa48185801T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380, T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.3
Sajūga detaļa51674510T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380, T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.3
Sajūga detaļa81872264TS 100, 110, 120
Sajūga detaļa82006847TM 150, 165
Sajūga detaļa82025803TM 120, 130, 140, 155, 175, 190, MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Sajūga detaļa84291018T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380, T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.3
Sajūga detaļa84397785T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380, T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.3
Sajūga detaļa84416325T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380, T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.3
Sajūga detaļa87318956T8010 (with Mega Flow hydraulic system), T8020 (with Mega Flow hydraulic system), T8030 (with Mega Flow hydraulic system)
Sajūga detaļa87338809T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TD 5010, 5020, 5030
Blīvslēgs vai blīvgredzens14466280TG 210, 230, 255, 285
Blīvslēgs vai blīvgredzens83931389TG 210, 230, 255, 285
Siksna1000990
Siksna1002636
Siksna1002637
Siksna1002639
Siksna1002666
Siksna1002673
Siksna1002676
Siksna1002679
Siksna130100130112
Siksna162000060005
Siksna1911572
Siksna47107730
Siksna82850750
Siksna84187972T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060, T7. power shift (Tier 4A) T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T7000 Autocommand T7030, Puma (Tier 3) 165, 180, 195, 21
Siksna87300113T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060, T7. power shift (Tier 4A) T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T7000 Autocommand T7030, Puma (Tier 3) 165, 180, 195, 21
Siksna87316556TS 80, 90, 100, 110, 115
Siksna87357455
Siksna87403144
Siksna87403145
Siksna87441272
Skriemelis vai spriegotājs504356034T8. (Tier 4A) T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8.420, combines CR 7090, 6090, 8070, 6.80, 7.90, CX 6090, 8060, 8080
Cita detaļa162000070755T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Cita detaļa162000530103TVT 135, 145, 155, 170, 190
Cita detaļa162000530104TVT 135, 145, 155, 170, 190
Cita detaļa47107773T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Cita detaļa47107874TVT 135, 145, 155, 170, 190
Cita detaļa47107875TVT 135, 145, 155, 170, 190
Cita detaļaFONN8286ABTS 80, 90, 100, 115
Blīve vai blīvju komplekts2852471TS 110A, 125A, 135A, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090, T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060
Blīve vai blīvju komplekts2856543TS 110A, 125A, 135A, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090, T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060
Blīve vai blīvju komplekts504320545TS 110A, 125A, 135A, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090, T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060
Blīve vai blīvju komplekts504380075TS 110A, 125A, 135A, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090, T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060
Blīve vai blīvju komplekts84322388TS 110A, 125A, 135A, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090, T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060
Blīve vai blīvju komplekts87803070TS 110A, 125A, 135A, T6020, T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6080, T6090, T7000 power shift T7030, T7040, T7050, T7060
Blīve vai blīvju komplektsD8NN8255AATM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 80, 90, 100, 110, 115
Radiators vai dzesētājs47369162T3 (Tier 3) T 3.50F, 3.55F, 3.65F, 3.75F
Radiators vai dzesētājs47832510TD 65F, 75F, 85F (model year 10/09 - 12/15)
Radiators vai dzesētājs4981428TD 75D, 85D, 80D, 90D
Radiators vai dzesētājs5096052TD 75D, 85D, 80D, 90D
Radiators vai dzesētājs5096597TD 75D, 85D, 80D, 90D
Radiators vai dzesētājs5104821TD 75D, 85D, 80D, 90D
Radiators vai dzesētājs5118305TD 75D, 85D, 80D, 90D
Radiators vai dzesētājs73401042TS 80, 90, 100, 110, 115
Radiators vai dzesētājs82011374TS 80, 90, 100, 110, 115
Radiators vai dzesētājs82013164TS 80, 90, 100, 110, 115
Radiators vai dzesētājs82015097TS 80, 90, 100, 110, 115
Radiators vai dzesētājs84221364TD 4020F, 4030F, 4040F
Radiators vai dzesētājs84221365TD 65F, 75F, 85F (model year 10/09 - 12/15)
Radiators vai dzesētājs87448824T8030, T8040, T8050
Radiators vai dzesētājsS47125982TL 70A, 80A, 90A, 100A, TN 85, TN 95
Radiators vai dzesētājsS5172928TN 55, 65, 70, 75, 60A, 70A, 75A, 55D, 65D, 70D, 75D
Nazis vai griešanas detaļa87311094T 8010, 80820T, 8030, 8040
Ūdens sūknis86993431TG 210, 230, 255, 285
Ventilators5187803TN 55, 55D, 555, 55V, 60V, 65, 65D, 65N, 655, 65V, 70, 70D, 70F, 7ONA, 70S, 7OVA, 75, 75D, 75FA, 75N, 75NA, 80F, 85F, 95, 95F, 95FA, 95NA
Termostats87802743TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 80, 90, 100, 110, 115
Kabīne, stikli un apgaismojums78 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Vārsts1-34-684-047T7510, 17520, T7530, 17540, T7550
Blīvslēgs vai blīvgredzens9977552T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Blīvslēgs vai blīvgredzens9977569T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Tapa9977564T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Cita detaļa402897Compact 950, 1050, 1250, 1350
Cita detaļa44910433
Cita detaļa44910537
Cita detaļa44911645
Cita detaļa47126776
Cita detaļa5089567
Cita detaļa5177277
Cita detaļa5191712
Cita detaļa5192009
Cita detaļa83995329
Cita detaļa84224132T4.55, T4.65, T4.75, T5.95, T5.105, T5.115
Cita detaļa87307515
Cita detaļa87332268
Cita detaļa87374182
Cita detaļa87480239
Cita detaļa87549389
Cita detaļa87773671
Cita detaļa87774144
Cita detaļa87778862
Cita detaļa9960915
Cita detaļa9977529
Cita detaļa9977551T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Cita detaļa9977601
Cita detaļa9977602
Cita detaļa9977766
Cita detaļa9977773T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kabīnes stikls1070
Kabīnes stikls1130T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070
Kabīnes stikls47358017T5.95, T5.105, T5.115
Kabīnes stikls47358037T5.95, T5.105, T5.115
Kabīnes stikls47450593T5.95, T5.105, T5.115
Kabīnes stikls5178304TS 90, 100, 110, 115
Kabīnes stikls82011530TS 90, 100, 110, 115
Kabīnes stikls82011531TS 90, 100, 110, 115
Kabīnes stikls82011532TS 90, 100, 110, 115
Kabīnes stikls82030483TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabīnes stikls82030485TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabīnes stikls82030486TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabīnes stikls84214857T4.55, T4.65, T4.75
Kabīnes stikls84214858T4.55, T4.65, T4.75
Kabīnes stikls84218211T4.55, T4.65, T4.75, T5.95, T5.105, T5.115
Kabīnes stikls84218212T4.55, T4.65, T4.75, T5.95, T5.105, T5.115
Kabīnes stikls84218213T4.55, T4.65, T4.75
Kabīnes stikls84224131T4.55, T4.65, T4.75, T5.95, T5.105, T5.115
Kabīnes stikls84224146T4.55, T4.65, T4.75
Kabīnes stikls84224147T4.55, T4.65, T4.75, T5.95, T5.105, T5.115
Kabīnes stikls84224148T4.55, T4.65, T4.75
Kabīnes stikls84266109T4.55, T4.65, T4.75
Kabīnes stikls84266111T4.55, T4.65, T4.75
Kabīnes stikls84327955T5.95, T5.105, T5.115
Kabīnes stikls84327959T5.95, T5.105, T5.115
Kabīnes stikls84600198T5.95, T5.105, T5.115
Kabīnes stikls84604859T5.95, T5.105, T5.115
Kabīnes stikls84604906T5.95, T5.105, T5.115
Kabīnes stikls87528172T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Kabīnes stikls87773672
Kabīnes stikls87773674
Kabīnes stikls87774439
Kabīnes stikls9977538T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kabīnes stikls9977550T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kabīnes stikls9977559T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kabīnes stikls9977565T3010, T3020, T3030, T3040, TCE40, TCE45, TCE50, TCE55
Kabīnes stikls9977605
Kabīnes stikls9977606
Kabīnes stikls9977608
Spogulis1-34-677-110T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Spogulis47111341T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Spogulis87339177T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.155, T6.160, T6165, T6.175
Spogulis87363082T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T9010, T9020, T9030, T9040, T9050, T9060, TJ280, TJ330, TJ380, TJ430, TJ480, TJ530
Spogulis9975396T 3010, 3020, 3030, 3040, TCE 40, 45, 50, 55
Spogulis9976716T 3010, 3020, 3030, 3040, TCE 40, 45, 50, 55
Spogulis9976717T 3010, 3020, 3030, 3040, TCE 40, 45, 50, 55
Spogulis9977357T 3010, 3020, 3030, 3040, TCE 40, 45, 50, 55
Spogulis9977363T 3010, 3020, 3030, 3040, TCE 40, 45, 50, 55
Kondicionieris un apsilde20 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Cita detaļa47446236
Cita detaļa5192346
Cita detaļa80417388
Cita detaļa80450805
Cita detaļa80612384
Cita detaļa84004558
Cita detaļa84011595
Cita detaļa84018078
Cita detaļa84592366
Cita detaļa86508521
Cita detaļa87105840
Cita detaļa87366051
Cita detaļa87366055
Cita detaļa87366056
Cita detaļa87699601
Cita detaļa89508380
Cita detaļa9704118
Cita detaļa9827053
Cita detaļa9831429
Cita detaļa9971632
Aizmugurējais pacelšanas mehānisms13 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Vārpsta5176620TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95
Blīvslēgs vai blīvgredzens14465580TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95
Blīvslēgs vai blīvgredzens145698TD 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 4020, 4030, 4040, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Blīvslēgs vai blīvgredzens511526TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95
Trose5176271T 4030F, 4040F, 4050F, TN 65F, 70F, 80F, 85FA, 90F, 95F, 95FA
Trose87330987T 4030F, 4040F, 4050F, TN 65F, 70F, 80F, 85FA, 90F, 95F, 95FA
Cita detaļa184870050150
Cita detaļa47133908T 6010, 6020, 6030, 6050, 6070, 6080, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A
Cita detaļa5093193TD55D, TD60D, TD65D, TD70D, TD75D, TD80D, TD85D, TD9OD, TD95D, TD5010,TD5020, TD5030, TD5040, TD5050
Cita detaļa5181868T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa82032558
Cita detaļa84293444T 6010, 6020, 6030, 6050, 6070, 6080, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A
Cita detaļa87379326T 6010, 6020, 6030, 6050, 6070, 6080, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A
Pneimatiskā bremžu sistēma4 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Hidraulikas remonta komplekts43040140092
Hidraulikas remonta komplektsF822880020020
Vārsts4340140000
VārstsG822880020120
Citas detaļas18 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Skriemelis vai spriegotājs82038240T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070, T 6.120, 6.125, 6.140, 6.145, 6.150
Skriemelis vai spriegotājs82038241T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070, T 6.120, 6.125, 6.140, 6.145, 6.150
Skriemelis vai spriegotājs84349866T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070, T 6.120, 6.125, 6.140, 6.145, 6.150
Skriemelis vai spriegotājs84349867T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070, T 6.120, 6.125, 6.140, 6.145, 6.150
Skriemelis vai spriegotājs87520691T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070, T 6.120, 6.125, 6.140, 6.145, 6.150
Skriemelis vai spriegotājs87520692T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, T 7030, 7040, 7050, 7060, 7070, T 6.120, 6.125, 6.140, 6.145, 6.150
Tapa84338843T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Cita detaļa5112736
Cita detaļa84177309T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Cita detaļa84177310T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Cita detaļa84179556T 6030, 6050, 6070, 6080, 6090, 7.165S, 7.170, 7.175, 7.185, 7.190, 7.200, 7.210, 7.225, T 7.1655, 7.170, 7.175, 7.185, 7.190, 7.200, 7.210, 7.220, 7.225, 7.230
Cita detaļa87733612T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Cita detaļa87733613T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Cita detaļaELSESL8ZE015928T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Radiators vai dzesētājs5182802TL 70, 80, 90, 100
Radiators vai dzesētājs82012531TS 115, 110, 80, 90
Radiators vai dzesētājs82016094TM 115, 120, 125, 135, 140, 150, 155, 165, 130
Radiators vai dzesētājs82021154TS 115, 110, 80, 90

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt