Jaunas detaļas

Jaunas Valtra un Claas traktoru rezerves daļas

Meklējat detaļu Valtra un Claas traktoram? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: dzinējs, dzesēšana un izplūde, sajūgs un frikcijas diski, kabīne, stikli un apgaismojums un stūres mehānisms un stieņi. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Traktora detaļas: sajūga komplekts, hidrauliskais cilindrs, kabīnes gaisa filtrs, hidraulisko ātrsavienotāju pāris (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 582). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Transmisija un ātrumkārba20 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Sinhronizators32481300Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, Mega 8000, 8100
SinhronizatorsV32481010Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, Mega 8000, 8100
ZobratsV31725800Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
ZobratsV31726010Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
ZobratsV31782600Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
ZobratsV70044800Mezzo 6600, Mega 8100
ZobratsV70044900Mezzo 6600, Mega 8100
VārpstaACV0106720Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
VārpstaF824100320230S 230, 240, 260, 280
VārpstaV30324300205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 665
VārpstaV31725920Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
VārpstaV31725930Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
VārpstaV32002400Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, Mega 8000
VārpstaV32241610Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, N 91, 101, 111
VārpstaV35035700S 230, 240, 260, 280
VārpstaV70031500Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, Mega 8000
Cita detaļa835328783Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8150, 8200, 8450, 8550, 8750, 6250Hi, 6350Hi
Cita detaļa836117378Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8150, 8200, 8450, 8550, 8750, 6250Hi, 6350Hi
Cita detaļa836117970205, 305, 405, 315, 415, 255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, A A65, A72, A75, A82, A83, A85, A92, A93, A95
Cita detaļaV836659026S232, S233, S262, S263, S274, S292, S293, S294, S322, S323, 5324, 5352, S353, 5354, 5374
Sajūgs un frikcijas diski56 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Bremžu detaļaV661911700, 702, 703, 802, 803, 900, 903, 1100, 1102, 1103, 1203
Sajūga detaļa32043110255, 305, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 655, 656, 865
Sajūga detaļa6318840Mercator 50, 60, 70, 75, Jaguar 60 SF, 70 SF, Senator, Protector, Consul 620 from chassis no. 55008435
Sajūga detaļa643605.1Dominator 68, 78, 86, 88
Sajūga detaļa6499330Dominator 108 from machine no. 09400751
Sajūga detaļa957435996, 1200, 1210, 1212, 1190, 1390
Sajūga detaļaV33031400Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, N91, 101
Sajūga detaļaV33031410Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, N91, 101
Sajūga detaļaV33326900Mezzo 6200, 6300, 6400, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hi
Sajūga detaļaV90009100Mezzo 6200, 6300, 6400, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hi
Sajūga grozs000007510071Columbus, Comet, Cosmos, Corsar, Europa, Mercur, Compact 25, 30
Sajūga grozs300493505, 605, 705
Sajūga grozs303429855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400
Sajūga grozs30342900855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400
Sajūga grozs307543255, 355, 365, 405, 415, 455, 305 (up to model year 12.95), 365, 465, 565, 665, 765 (from model year 1.96), 600, 800
Sajūga grozs30754320255, 355, 365, 405, 415, 455, 305 (up to model year 12.95), 365, 465, 565, 665, 765 (from model year 1.96), 600, 800
Sajūga grozs309607255, 355, 365, 405, 415, 455, 305 (up to model year 12.95), 365, 465, 565, 665, 765 (from model year 1.96), 600, 800
Sajūga grozs325927855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400
Sajūga grozs328314Mega 8050, 8150, 8450, 8550, 8750, Mezzo 8200, 8400
Sajūga grozs32831400Mega 8050, 8150, 8450, 8550, 8750, Mezzo 8200, 8400
Sajūga grozs3482012211855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400
Sajūga grozs37056050001Consul 620 ZF transmission up to chassis no. 55008434, Dominator 38 up to machine no. 15201489, Dominator 48 up to machine no. 15302590
Sajūga grozs6094252Dominator 88, 96, 98, 106, 108, 118, Jaguar 675, 680
Sajūga grozs609426.0Dominator 88, 96, 98, 106, 108, 118, Jaguar 675, 680
Sajūga grozs6094261Dominator 88, 96, 98, 106, 108, 118, Jaguar 675, 680
Sajūga grozs6799951Dominator 56, 66, 68, 76, 78 S
Sajūga grozs707465Consul 620 ZF transmission up to chassis no. 55008434, Dominator 38 up to machine no. 15201489, Dominator 48 up to machine no. 15302590
Sajūga grozs707487Consul 620 ZF transmission up to chassis no. 55008434, Dominator 38 up to machine no. 15201489, Dominator 48 up to machine no. 15302590
Sajūga grozs7126110Consul 620 ZF transmission up to chassis no. 55008434, Dominator 38 up to machine no. 15201489, Dominator 48 up to machine no. 15302590
Sajūga grozs718021505, 605, 705
Sajūga grozs7890671Compact 25, 30
Izspiedgultnis000006498600Dominator 38 up to machine no. 15201489, Dominator 48 up to machine no. 15302590
Izspiedgultnis000007510110Columbus, Comet, Cosmos, Corsar, Europa, Mercur, Compact 25, 30
Izspiedgultnis0007126130Consul 620 ZF transmission up to chassis no. 55008434
Izspiedgultnis01266383Consul 620 ZF transmission up to chassis no. 55008434, Mercator 50, 60, 70, 75, Jaguar 60 SF, 70 SF, Senator, Protector, Consul 620 from chassis no. 55008435, D
Izspiedgultnis2394630Dominator 38 up to machine no. 15201489, Dominator 48 up to machine no. 15302590
Izspiedgultnis31597300855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 8200, 8400, 8050, 8150, 8450, 8550, 8750, Mega 8050, 8150, 8450, 8550, 8750, Mezzo
Izspiedgultnis582970255, 305, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 655, 656, 865
Izspiedgultnis582990255, 305, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 655, 656, 865
Izspiedgultnis6094211Dominator 88, 96, 98, 106, 108, 118, Jaguar 675, 680, Dominator 108 from machine no. 09400751
Izspiedgultnis6316630Mercator 50, 60, 70, 75, Jaguar 60 SF, 70 SF, Senator, Protector, Consul 620 from chassis no. 55008435, Dominator 56, 66, 68, 76, 78 S, Dominator 68, 78, 86, 88
Izspiedgultnis6550432Mercator 50, 60, 70, 75, Jaguar 60 SF, 70 SF, Senator, Protector, Consul 620 from chassis no. 55008435
IzspiedgultnisAL66088855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 8200, 8400, 8050, 8150, 8450, 8550, 8750
IzspiedgultnisAL71222855, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 8200, 8400, 8050, 8150, 8450, 8550, 8750
IzspiedgultnisK19177996, 1200, 1210, 1212, 1190, 1390
IzspiedgultnisK620153996, 1200, 1210, 1212, 1190, 1390
Gultnis2389991Dominator 56, 66, 68, 76, 78 S, Dominator 68, 78, 86, 88, Dominator 88, 96, 98, 106, 108, 118, Jaguar 675, 680, Dominator 108 from machine no. 09400751
GultnisK19167996, 1200, 1210, 1212, 1190, 1390
Cita detaļaV32618700Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Cita detaļaV353035008050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hі, 8550Hі, 8950Hі, T T120, T121, T130, T131, T132, T133, T140, T150, T151, T152, T153
Cita detaļaV356524008050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hі, 8550Hі, 8950Hі, T T120, T121, T130, T131, T132, T133, T140, T150, T151, T152, T153
Cita detaļaV666230700, 702, 703, 802, 803, 900, 903, 1100, 1102, 1103, 1203
Cita detaļaV691210700, 702, 703, 802, 803, 900, 903, 1100, 1102, 1103, 1203
Cita detaļaV70022810Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Cita detaļaV70029600Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Cilindrs vai tā detaļaV30181510505, 605, 655, 705, 755, 805, 855, 905, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150
Bremzes27 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Hidraulikas remonta komplekts31418100Mezzo 6000, 6100, 62200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Hidraulikas remonta komplektsV30418100Mezzo 6000, 6100, 62200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Hidraulikas remonta komplektsV319753006000, 6100, 6300, 6400, 6600, 8000, 8100, 8200, 8400
Bremžu detaļa583331500, 502, 504, 602, 604
Bremžu detaļa820230900, 1100, 1102, 1103, 1203
Bremžu detaļaMV34421600600, 700, 800, 900, A 65, 72, 75, 82, 85, 92, 95
Bremžu detaļaV30181500Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Bremžu detaļaV30294600Mezzo 6000, 6100, 62200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Bremžu detaļaV30294610Mezzo 6000, 6100, 62200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Bremžu detaļaV30418200Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 6250Hi
Bremžu detaļaV31747220Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
Bremžu detaļaV33224200600, 700, 800, 865, 900, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A95
Bremžu detaļaV34362000600, 700, 800, 900, A A72, A75, A83, A85, A92, A93, A95
Bremžu detaļaV35133910600, 700, 800, 900, A 65, 72, 75, 82, 85, 91, 95, N 82, 91, 92, 101, 111, 121, 131, 141, T 121, 131, 132, 152
Bremžu detaļaV35133920600, 700, 800, 900, A 65, 72, 75, 82, 85, 91, 95, N 82, 91, 92, 101, 111, 121, 131, 141, T 121, 131, 132, 152
Bremžu detaļaV35669500600, 700, 800, 900, A 65, 72, 75, 82, 85, 91, 95, N 82, 91, 92, 101, 111, 121, 131, 141, T 121, 131, 132, 152
Bremžu detaļaV36790600T T151, T153, T161, T162, T163, T171, T172, T173, T182, T183, T191, 7193, T202, T203, T213
Bremžu detaļaV36790610T T151, T153, T161, T162, T163, T171, T172, T173, T182, T183, T191, 7193, T202, T203, T213
Bremžu detaļaV36798900N N93, N103.4, N103, N113, N122, N123, N142, N143, N163, T T132, T133, T151, T152, T153, T161, T162, T163, T171
Bremžu detaļaV36798910N N93, N103.4, N103, N113, N122, N123, N142, N143, N163, T T132, T133, T151, T152, T153, T161, T162, T163, T171
Bremžu detaļaV37835400N N93, N103.4, N103, N113, N122, N123, N142, N143, TT132, T133, T152
Bremžu detaļaV37893900A A83, A93, N N82, N92, N101, N103, N111, N121, N122, N141, N142, T T121, T131, T132, T152
Bremžu detaļaV663241700, 900
Skriemelis vai spriegotājsV412810: 6650Hі, 6750Hi, 6850Hi, 8050Hi, 8150Hi, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hi, Mezzo: 6600, 6800, Mega 8050
Skriemelis vai spriegotājsV412960: 6650Hі, 6750Hi, 6850Hi, 8050Hi, 8150Hi, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hi, Mezzo: 6600, 6800, Mega 8050
Cita detaļa813140700, 702, 703, 802, 803, 900, 903, 1100, 1102, 1103, 1203
Cita detaļaV36753300Mezzo: 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega: 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750,: 6250Hi
Hidraulika20 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Pacelšanas cilindra detaļa0521609001600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Pacelšanas cilindra detaļa0521609005600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Pacelšanas cilindra detaļa0521609009600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Pacelšanas cilindra detaļa0521609013600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Pacelšanas cilindra detaļa0521609019600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Pacelšanas cilindra detaļa0521609021600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Pacelšanas cilindra detaļa0521609022600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Pacelšanas cilindra detaļa0521609053600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Pacelšanas cilindra detaļa0521609054600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Pacelšanas cilindra detaļa0521609062600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Pacelšanas cilindra detaļa0521609063600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Pacelšanas cilindra detaļa0521609064600, 700, 800, 900, 6200, 6300, 6400, 6800, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 8950
Cita detaļa30225110
Sūknis30225120
Sūknis31852330
Sūknis32863100
Sūknis33561800
Sūknis33564400
SūknisK17306
SūknisK17307
Stūres mehānisms un stieņi37 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Stūres stienis vai tā uzgalis30002200505, 605, 705, 805
Stūres stienis vai tā uzgalis30405210505-4, 605-4, 705-4, 805-4, 905-4
Stūres stienis vai tā uzgalis30405610505-4, 605-4, 705-4, 805-4, 905-4
Stūres stienis vai tā uzgalis31059900205, 255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 665, 865, 415
Stūres stienis vai tā uzgalis31372400205, 255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 665, 865, 415
Stūres stienis vai tā uzgalis31798510205, 255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 665, 865, 415, 600, 700, 800, 900, 505, 605, 655, 705, 755, 805, 905, 615, 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800
Stūres stienis vai tā uzgalis31798600505, 605, 655, 705, 755, 805, 905, 615, 6250, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, T 120, 130, 140, 160, 170, 190
Stūres stienis vai tā uzgalis31798610505, 605, 655, 705, 755, 805, 905, 615, 6250, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 6250HI, 6350HІ, 6550HІ, 6650HІ, 6850HI, 8050HІ, 8150HІ, 8350
Stūres stienis vai tā uzgalis318822006250, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550
Stūres stienis vai tā uzgalis318822106250, 6350, 6550, 6650, 6850, 8050, 8150, 8350, 8450, 8550, 6250HI, 6350HІ, 6550HІ, 6650HІ, 6850HI, 8050HІ, 8150HI, 8350HІ, 8450HІ, 8550HІ, 8950HІ
Stūres stienis vai tā uzgalis31952500205, 255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 665, 865, 415, 600, 700, 800, 900
Stūres stienis vai tā uzgalis3240540various
Stūres stienis vai tā uzgalis5705915various
Stūres stienis vai tā uzgalis58527033, 359, 361, 500, 565
Stūres stienis vai tā uzgalis58529033, 359, 361, 500, 565
Stūres stienis vai tā uzgalis609404502, 503, 602, 604, 305, 405
Stūres stienis vai tā uzgalis609408502, 503, 602, 604, 305, 405
Stūres stienis vai tā uzgalis609409502, 503, 602, 604, 305, 405
Stūres stienis vai tā uzgalis688911505-4, 605-4, 705-4, 805-4, 905-4 Carraro HD, 655-4, 702-4, 703-4, 755-4, 802-4, 803-4, 855-4, 903-4, 700, 702, 900, 910, 1100
Stūres stienis vai tā uzgalis698930700, 702, 900, 910, 1100, 1110, 1102
Stūres stienis vai tā uzgalis720885505-4, 605-4, 705-4, 805-4, 905-4 Carraro HD, 655-4, 702-4, 703-4, 755-4, 802-4, 803-4, 855-4, 903-4, 700, 702, 900, 910, 1100
Stūres stienis vai tā uzgalis720886505-4, 605-4, 705-4, 805-4, 905-4 Carraro HD, 655-4, 702-4, 703-4, 755-4, 802-4, 803-4, 855-4, 903-4, 700, 702, 900, 910, 1100
Stūres stienis vai tā uzgalis821030700, 702, 900, 910, 1100, 1110, 1102
Stūres stienis vai tā uzgalis827480700, 702, 900, 910, 1100, 1110, 1102, 505, 605, 705, 805
Stūres stienis vai tā uzgalis827482505-4, 605-4, 705-4, 805-4, 905-4 Carraro HD, 655-4, 702-4, 703-4, 755-4, 802-4, 803-4, 855-4, 903-4, 700, 702, 900, 910, 1100
Stūres stienis vai tā uzgalis84335433885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1200, 1210, 1212 , 1290, 1294, 1390, 1394, 1410, 1412, 1490
Stūres stienis vai tā uzgalisK207721885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1200, 1210, 1212 , 1290, 1294, 1390, 1394, 1410, 1412, 1490
Stūres stienis vai tā uzgalisK2628521210, 1410, 1212, 1412, 1190, 1290, 1390, 1490, 1690, 1194, 1394, 1494, 1594
Stūres stienis vai tā uzgalisK2628531210, 1410, 1212, 1412, 1190, 1290, 1390, 1490, 1690, 1194, 1394, 1494, 1594
Stūres stienis vai tā uzgalisK923766885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1200, 1210, 1212 , 1290, 1294, 1390, 1394, 1410, 1412, 1490
Stūres stienis vai tā uzgalisK965269990, 995, 996, 1290, 1390, 1490
Stūres stienis vai tā uzgalisK965270990, 995, 996, 1290, 1390, 1490
Stūres stienis vai tā uzgalisV34051500100X, 110X,120X, 6200, 6200HLS, 6250HI, 6300, 6300LS, 6350HI, 6400, 6400LS, 6550HI, 6600, 6600E, 6650HI, 6750HI, 6800, 680OLS
TapaV34051700100X, 110X,120X, 6200, 6200HLS, 6250HI, 6300, 6300LS, 6350HI, 6400, 6400LS, 6550HI, 6600, 6600E, 6650HI, 6750HI, 6800, 680OLS
Cita detaļa31059800205, 255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 665, 865, 415
Cita detaļa317985206000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8200, 8400, 6250HI, 6350HІ, 6550HІ, 6650HІ, 6850HI, 8050HІ, 8150HІ, 8350HІ, 8450HI, 8550HI, 8950HІ, T 120, 130
Cita detaļa3240530
Elektroiekārtas10 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Lukturis30100200
Lukturis30260801
Lukturis31636900
Lukturis31636910
Lukturis601360
Lukturis674230
Lukturis784482
LukturisF33899641
LukturisV31540600
LukturisV31540700
Dzinējs217 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
FiltrsACP0405920Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, G105, G115, G125, G135, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, N4 (Sta
FiltrsACP0594170Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, G105, G115, G125, G135, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, N4 (Sta
FiltrsACW1954320S4 (Stage V) S274, S294, S324, S354, S374, S394
FiltrsV837062993S2 (with E3 technology) S232, S262, S292, S322, S352
VārstsACP0152450A83, A93, A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A75, A85, A95, A105, 115, 125, 135, G105, G115, G125, G135, N142, N93
VārstsACW1796900A74, A84, A94, A75, A85, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125, 135, G 105, 115, 125, 135, N 103.4, 113, 123, 104, 114, 124, 134, 135, 154, 155, 174, 175
VārstsV836012841255, 305 (engine no. 656316), 355, 365, 405 (engine no. 656316), 455, 555, 565, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A75, Mezzo 6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hi
VārstsV836646356255, 355, 455, 555, 365, 665, 865, 6100, 6000, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8400, 8200
VārstsV836646357255, 355, 455, 555, 365, 665, 865, 6100, 6000, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8400, 8200
VārstsV836646360255, 305 (engine no. 656316), 355, 365, 405 (engine no. 656316), 455, 555, 565, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A75, Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8200, 8400, 8
VārstsV836647601255, 355, 455, 555, 365, 665, 865, 6100, 6000, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8400, 8200
VārstsV836667243A72, A75, A82, A83, A85, A92, A93, A95, T120, T130, T140, T150, T160, T170, T180, T190
VārstsV836746362Mezzo 6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hi, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750Hі, 6850Hі, X100, 110, 120, Mezzo 6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hi, 6350
VārstsV836767244A 82, 92, N 82, 91, 92, 101, 111, 121, 122, 141
VārstsV836847496Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hі, 8550Hі, 8950Hi
VārstsV836867048S233, S263, S274, S293, S294
VārstsV836867391A74, A84, A94, A75, A85, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125, 135, G 105, 115, 125, 135, N 103.4, 113, 123, 104, 114, 124, 134, 135, 154, 155, 174, 175
VārstsV836867753A74, A84, A94, A75, A85, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125, 135, G 105, 115, 125, 135, N 103.4, 113, 123, 104, 114, 124, 134, 135, 154, 155, 174, 175
VārstsV837067881A74, A84, A94, A75, A85, A95
VārstsV837069002A83, A93, A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A75, A85, A95, A105, 115, 125, 135, G105, G115, G125, G135, N142, N93
VārstsV837069003A83, A93, A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A75, A85, A95, A105, 115, 125, 135, G105, G115, G125, G135, N142, N93
VārstsV837070128A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125, 135, G 105, 115, 125, 135, N 103.4, 113, 123, 104, 114, 124, 134, 135, 154, 155, 174, 175
VārstsV837073749A74, A84, A94, A75, A85, A95
VārstsV837079433N104, N114, N123, N124, N143, N163, T163, T173, T183, T193, 1203, 1213, T154, T194, 1234, S233, S263, S293, S323, 5353, S294, S374
VārstsV837079459S233, S263, S274, S293, S294
VārstsV837079623A83, A93, A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A75, A85, A95, A105, A115, A125, A135, G105, G115, G125, G135, N93, N103.4
VārstsV837079834N93, N103.4, N103, N113, T133, T153
VārstsV837086083S233, S263, S274, S293, S294
Devējs vai slēdzisACV0079360Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163
Devējs vai slēdzisACV022168AN3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213
Devējs vai slēdzisACW1305320Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163
Devējs vai slēdzisACW1805880G105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (ty
Devējs vai slēdzisACW1813980G105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (ty
Devējs vai slēdzisACW1814020Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, G105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (t
Devējs vai slēdzisACW2167060G105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (ty
Devējs vai slēdzisACX2480970G105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (ty
Devējs vai slēdzisACX248097AG105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (ty
Devējs vai slēdzisACX2983180N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, S3 (Tier 4i) S233, S263, S293, S323, S353
Devējs vai slēdzisLA837069410A83, A93, N101, N111, N121, N122, N141, N142, S232, S262, S292, S322, S352
Devējs vai slēdzisV837069410A83, A93, N101, N111, N121, N122, N141, N142, S232, S262, S292, S322, S352
Devējs vai slēdzisV837073309N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, S2 (with E3 technology) S232, S262, S292, S322, S352
Devējs vai slēdzisV837073768Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163
Devējs vai slēdzisV837073770N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, S3 (Tier 4i) S233, S263, S293, S323, S353
Devējs vai slēdzisV837079434N93, N103.4, N103, N104, N113, N114, N123, N124, N143, N163, T133, T153, T163, T173, T183, T193, 1203, 1213, T154, T194, 1234, S233, S263, S293, S323, 5353, S29
Devējs vai slēdzisV837079599N93, N103.4, N103, N104, N113, N114, N123, N124, N143, N163, T133, T153, T163, T173, T183, T193, 1203, 1213, T154, T194, 1234, S233, S263, S293, S323, 5353, S29
Devējs vai slēdzisV837079833N104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175, T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, T145, T155, T175, T195, T215
Devējs vai slēdzisV837084094Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163
VārpstaV614105880205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400
VārpstaV614500002205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400
VārpstaV836647314A75N
VārpstaV836673387205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400
VārpstaV836752303665, 865, 800, 900, A85, A92, A95, N82, N92
VārpstaV836752509665, 865, 800, 900, A85, A92, A95, N82, N92
VārpstaV836773381665, 865, 800, 900, A85, A92, A95, N82, N92
VārpstaV8368522818850Hi, 8950Hi, T170
VārpstaV837074344665, 865, 800, 900, A85, A92, A95, N82, N92
VārpstaV837079705205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400
VārpstaV837081276A104, A114, A124, A134, A105, A115
VārpstaV837091172205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400
GultnisV836110552255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega 8000, 8050, T170 (only installed with CR en
GultnisV836119457A75N
GultnisV836179781T133, 1153, 1173, T193, 1213 T144, 1154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, 1235, 1255
GultnisV836655514255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega 8000, 8050, A74, A84, A94, A104, A114, A124
GultnisV836840944T170 (only installed with CR engine), T180 (only installed with CR engine), T190 (only installed with CR engine), T133, 1153, 1173, T193, 1213 T144, 1154, T174
GultnisV837091164A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A75SH, A85SH, A95SH, A105, A115, A125, A135, G105, G115, G125, G135, A74, A84, A94, A75, A95, A104, A114, A124, A134, A10
Blīvslēgs vai blīvgredzensV614603540205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600
Blīvslēgs vai blīvgredzensV6147036266200, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8050, 8150, 8450, 8550, 8750
Blīvslēgs vai blīvgredzensV836017927205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600
Blīvslēgs vai blīvgredzensV836640073600 (serial no. L10348 →), A75 (engine type: 320DSRE), A85 (engine type: 420DSRE), A95 (engine type: 420DSRE)
Blīvslēgs vai blīvgredzensV836640126600 (serial no. L10348 →), A75 (engine type: 320DSRE), A85 (engine type: 420DSRE), A95 (engine type: 420DSRE)
Blīvslēgs vai blīvgredzensV836647502255 (serial no. 656316 →), 355 (serial no. 656316 →), 455 (serial no. 656316 →), 555 (serial no. 656316 →), 600 (serial no. L10348 →), A75 (engine type: 320DSRE
Blīvslēgs vai blīvgredzensV836647503255 (serial no. 656316 →), 355 (serial no. 656316 →), 455 (serial no. 656316 →), 555 (serial no. 656316 →), 600 (serial no. L10348 →), A75 (engine type: 320DSRE
Blīvslēgs vai blīvgredzensV836673191600 (serial no. L10348 →), A75 (engine type: 320DSRE), A85 (engine type: 420DSRE), A95 (engine type: 420DSRE)
Blīvslēgs vai blīvgredzensV836855446S233, S263, S274, S293, S294
Blīvslēgs vai blīvgredzensV836855447S233, S263, S274, S293, S294
Blīvslēgs vai blīvgredzensV837073785N3 123, 143, 163, N4 104, 114, 124, S3 233, 263, 293, 323, 353, S4 (Tier 4F / Stage V) 274, 294, 324, 354, 374
Blīvslēgs vai blīvgredzensV837091050N3 123, 143, 163, N4 104, 114, 124, S3 233, 263, 293, 323, 353, S4 (Tier 4F / Stage V) 274, 294, 324, 354, 374, N134, N154, N174, N135, N155, N175, T144, T154
TapaV836646204255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega 8000, 8050, A75N, 8850Hi, 8950Hi, T170
TapaV836859104255, 355, 365, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 655, 700, 800, 865, 900, 6250Hі, 6350Hі, 6650Hі, 6750Hі, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі
TapaV836864141255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega 8000, 8050, A75N
TapaV837069025A 72, 82, 93, 92, 93, N 82, 91, 93, 101, 103, 103.4, 111, 113, 121, 122, 123, 141, 142, 143, 163, S 232, 233, 262, 263, 274, 292
TapaV837073571A 72, 82, 93, 92, 93, N 82, 91, 93, 101, 103, 103.4, 111, 113, 121, 122, 123, 141, 142, 143, 163, S 232, 233, 262, 263, 274, 292
TroseV32095900205, 305, 365, 405, 465, 505, 600, 605, 665, 700, 705, 805, 865, 900, 905, Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800
TroseV32433810Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800
TroseV70017100205, 305, 365, 405, 465, 505, 600, 605, 665, 700, 705, 805, 865, 900, 905, Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800
ŠļūteneACV0119420T144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255
ŠļūteneACV011942AT144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255
ŠļūteneACV011942BT144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255
ŠļūteneACV011942CT144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255
ŠļūteneACV0119430T144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255
ŠļūteneACV011943AT144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255
ŠļūteneACV0241470N104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
ŠļūteneACV0278820N104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
ŠļūteneACV027882AN104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
ŠļūteneV34040600T140, T150, T160, T170, T180, T190, S230, S240, S260, S280
ŠļūteneV34581500T140 (serial no. → N28115), T160 (serial no. → N28115), T170 (serial no. N28115)
ŠļūteneV34581700T140, T150, T160, T170, T180, T190, T121, T131, T151, T161, T171, T191, T132, T152, T162, T172, T182, 1202, T153, T163, T173
ŠļūteneV34581710T140, T150, T160, T170, T180, T190, T121, T131, T151, T161, T171, T191, T132, T152, T162, T172, T182, 1202, T153, T163, T173
ŠļūteneV34581900T140, T150, T160, T170, T180, T190, T121, T131, T151, T161, T171, T191
ŠļūteneV34581910T140, T150, T160, T170, T180, T190, T121, T131, T151, T161, T171, T191
ŠļūteneV36465400T160, T170, T180, T190, T121, T131, T132, T151, T161, T171, T191, T152, T162, T172, T182, T202
ŠļūteneV8361199923655, 455 (serial no. 656316 →), 555 (serial no. 656316 →), 465, 565, 865, 700, 900, Mezzo 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800
Uzpildes vāciņš71443160Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, S3 (Tier 4i) S233, S263, S293, S323, S353, S4 (Stage V) S274, S294, S324, S354, S374, S394
Uzpildes vāciņš71463160Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, S3 (Tier 4i) S233, S263, S293, S323, S353, S4 (Stage V) S274, S294, S324, S354, S374, S394
Uzpildes vāciņšAC017759ASeries A4 74, 84, 94, 104, 114, 124, 134, Series A5 75, 85, 95, 105, 115, 125, 135, Series G5 105, 115, 125, 135
Uzpildes vāciņšACV0268540G105, G115, G125, G135, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Tier 4F) T144, T154
Uzpildes vāciņšACW0248740Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300
Uzpildes vāciņšACW024874ATerrus (Stage V) 6250, 6270, 6300
Uzpildes vāciņšACW1762410S4 (Stage V) S274, S294, S324, S354, S374, S394
Uzpildes vāciņšACX2369770T4 (Tier 4F) T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (type 1B8), T214 (type 1B8), T234 (t
Uzpildes vāciņšACX2446200N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8)
Uzpildes vāciņšD28264531Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, S3 (Tier 4i) S233, S263, S293, S323, S353, S4 (Stage V) S274, S294, S324, S354, S374, S394
Uzpildes vāciņšV34650500Series A2 72, 82, 92, Series A5 75, 85, 95, Series C 90, 100, 110, 120, 130, 150, Series M 120, 130, 150
Uzpildes vāciņšV34650510Series A2 72, 82, 92, Series A5 75, 85, 95, Series C 90, 100, 110, 120, 130, 150, Series M 120, 130, 150
Uzpildes vāciņšV39745200T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213
Uzpildes vāciņšV627730Series 05 205, 305, 405, Series 15 315, 415, Series 55 255, 355, 455, 555, Series 65 365, 465, 565, 665, 865, Series 100 600, 700, 800
Uzpildes vāciņšV63256100N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163
Uzpildes vāciņšV63975900Series 05 205, 305, 405, Series 15 315, 415, Series 55 255, 355, 455, 555, Series 65 365, 465, 565, 665, 865, Series 100 600, 700, 800
Uzpildes vāciņšV836659697S230, S240, S260, S280
Cita detaļa700739237Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T4 (Tier 4F) T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, S3 (Tier 4i) S233, S2
Cita detaļa700739238Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300
Cita detaļaACW2215760TO 160, 170, 180, 190, T1 121, 131, 151, 161, 171, 191, T2 132, 152, 162, 172, 182, 202, T3 133, 153, 163, 173, 183, 193, 203, 213
Cita detaļaACX2371970Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T4 (Tier 4F) T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, S3 (Tier 4i) S233, S2
Cita detaļaACX2840190Mezzo 6200, 6300, 6400, 6250Hi, 6350Hi, 6550Hi, A2 72, 82, 92, A3 83, 93, A4 74, 84, 94, 104, 114, 124, 134, A5 75, 85, 95
Cita detaļaV836129939Mezzo 6000 (serial no. → R13715), 6200 (serial no. → R13715), 6300 (serial no. → R13715), 6400 (serial no. → R13715)
Cita detaļaV836666073Mezzo 6200, 6300, 6400, 6250Hi, 6350Hi, 6550Hi, A2 72, 82, 92, A3 83, 93, A4 74, 84, 94, 104, 114, 124, 134, A5 75, 85, 95
Cita detaļaV836674519Mezzo 6200, 6300, 6400, 6250Hi, 6350Hi, 6550Hi, A2 72, 82, 92, A3 83, 93, A4 74, 84, 94, 104, 114, 124, 134, A5 75, 85, 95
Cita detaļaV837062629N 142D, 142V, S 232, 262, 322, 352, T 121C, 121H, 131C, 131H, 132D, 132V, 151EH, 152D, 152V, 160, 161C, 161H, 161LS, 162D
Cita detaļaV837067295TO 160, 170, 180, 190, T1 121, 131, 151, 161, 171, 191, T2 132, 152, 162, 172, 182, 202, T3 133, 153, 163, 173, 183, 193, 203, 213
Cita detaļaV837071191S232, S262, S292, S322, 5352
Cita detaļaV837073240A 83H, 93H
Cita detaļaV837073772N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, S3 (Tier 4i) S233, S263, S293, S323, S353
Cita detaļaV837073791N 93H, 103H, 103.4H, 113H, 123H, T 133H, 153D, 153H, 153V
Cita detaļaV837074294N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, S2 (with E3 technology) S232, S262, S292, S322, S352
Cita detaļaV837074845Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T4 (Tier 4F) T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, S3 (Tier 4i) S233, S2
Cita detaļaV837074846Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T4 (Tier 4F) T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, S3 (Tier 4i) S233, S2
Cita detaļaV837074861N134, N154, N174, N135, N155, N175, T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, T145, T155, T175, T195, T215, T235, T255, Q225
Cita detaļaV837079223A83, A93, N101, N111, N121, N141, N122, N142
Cita detaļaV837079224A83, A93, N101, N111, N121, N141, N122, N142
Cita detaļaV837079423Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, G105, G115, G125, G135, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, N4 (Sta
Cita detaļaV837079432N3 123, 143, 163, N4 104, 114, 124, S3 233, 263, 293, 323, 353, S4 (Tier 4F / Stage V) 274, 294, 324, 354, 374, T3 163, 173, 183
Cita detaļaV837079633A83, A93, N103.4, N103, N113, N123, N143, N163, N104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
Cita detaļaV837079832A83, A93, N103.4, N103, N113, N123, N143, N163, N104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
Cita detaļaV837079858N 142D, 142V, S 232, 262, 322, 352, T 121C, 121H, 131C, 131H, 132D, 132V, 151EH, 152D, 152V, 160, 161C, 161H, 161LS, 162D
Cita detaļaV837081194Mezzo 6200, 6300, 6400, 6250Hi, 6350Hi, 6550Hi, A2 72, 82, 92, A3 83, 93, A4 74, 84, 94, 104, 114, 124, 134, A5 75, 85, 95
Cita detaļaV837084096Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, T4 (Tier 4F) T144, T154, T174, T194, T214, T234, T254, S3 (Tier 4i) S233, S2
Cita detaļaV837086231N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, T3 (Tier 4i) T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, S2 (with E3 technology) S232, S262, S292, S322, S352
Cita detaļaV837091530Terrus (Stage V) 6250, 6270, 6300, G105, G115, G125, G135, N3 (Tier 4i) N103.4, N113, N123, N143, N163, N4 (Tier 4F) N104, N114, N124, N134, N154, N174, N4 (Sta
Blīve vai blīvju komplekts36122886205, 305, 405, 505, 605, 705, 805, 905
Blīve vai blīvju komplektsACP0396250G105, G115, G125, G135, N4 (Stage V) N134 (type 1C8), N154 (type 1C8), N174 (type 1C8), T4 (Stage V) T144 (type 1B8), T154 (type 1B8), T174 (type 1B8), T194 (ty
Blīve vai blīvju komplektsV836006704255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 600, 700
Blīve vai blīvju komplektsV836107726665, 800, 865, 900, A 85, 95, N 82, 92
Blīve vai blīvju komplektsV8361299426250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6750Hі, 6850Hі, 8050Hі, 8150Hi, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hі, 8950Hі, Mezzo 6100, 6200, 6300, 6400, 6600
Blīve vai blīvju komplektsV836322183Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hі, 8550Hі, 8950Hi
Blīve vai blīvju komplektsV836640289255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A75
Blīve vai blīvju komplektsV836646351255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Blīve vai blīvju komplektsV836647419255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6750Hі, 6850Hі, 8050Hі
Blīve vai blīvju komplektsV836655395255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Blīve vai blīvju komplektsV836655740255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Blīve vai blīvju komplektsV836664155255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Blīve vai blīvju komplektsV836664515255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 565, 600, 700
Blīve vai blīvju komplektsV836666074Mezzo 6200, 6300, 6400, 6250Hi, 6350Hi, 6550Hi, A2 72, 82, 92, A3 83, 93, A4 74, 84, 94, 104, 114, 124, 134, A5 75, 85, 95
Blīve vai blīvju komplektsV836666302255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Blīve vai blīvju komplektsV836740280Mezzo 6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hi, 6350Hі, 6550Hі, 6750Hі, 6850Hi, X100, 110, 120
Blīve vai blīvju komplektsV836746354665, 800, 865, 900, Mezzo6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750HI, 6850Hі, A85, A92, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125
Blīve vai blīvju komplektsV836752805665, 800, 865, 900, Mezzo6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750HI, 6850Hі, A85, A92, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125
Blīve vai blīvju komplektsV836766301665, 800, 865, 900, Mezzo6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750HI, 6850Hі, A85, A92, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125
Blīve vai blīvju komplektsV836840237Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hi, Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200
Blīve vai blīvju komplektsV836847532Mega 8050, 8150, 8050Hi, 8150Hi, T120, T130, T140, T150, T160, T170, T180, T190, S230, S240, S260, S280
Blīve vai blīvju komplektsV836855740255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Blīve vai blīvju komplektsV836864398Mega 8050, 8150, 8050Hi, 8150Hi, T120, T130, T140, T150, T160, T170, T180, T190, S230, S240, S260, S280
Blīve vai blīvju komplektsV837067345TO 160, 170, 180, 190, T1 121, 131, 151, 161, 171, 191, T2 132, 152, 162, 172, 182, 202, T3 133, 153, 163, 173, 183, 193, 203, 213
Blīve vai blīvju komplektsV837069009A74, A84, A94, A75, A85, A95
Blīve vai blīvju komplektsV837070290255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Blīve vai blīvju komplektsV837070291665, 800, 865, 900, Mezzo6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750HI, 6850Hі, A85, A92, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125
Blīve vai blīvju komplektsV837070364A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125, 135, G 105, 115, 125, 135, N 103.4, 113, 123, 104, 114, 124, 134, 135, 154, 155, 174, 175
Blīve vai blīvju komplektsV837074624Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hі, 8550Hі, 8950Hi
Blīve vai blīvju komplektsV837084523255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 656, 600, 700, Mezzo 6100, A65, A72, A75, A82, A85, A92, A93, A95, N93, N103, A74, A84, A94, A75, A85, A95, Mezzo 6900
Blīve vai blīvju komplektsV837084524665, 800, 865, 900, Mezzo6000, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750HI, 6850Hі, A85, A92, A95, A 104, 114, 124, 134, 105, 115, 125
Klusinātājs vai izplūdes cauruleV32437700Mezzo 6400 (engine type: 420DW), 6800, 6550Hi (serial no. →N10361), 6750Hi, 6850Hі
Klusinātājs vai izplūdes cauruleV32949200Mezzo 6400 (engine type: 420DW), 6800, 6550Hi (serial no. →N10361), 6750Hi, 6850Hі
Stiprinājuma detaļaV836119459255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega 8000, 8050, A74, A84, A94, A104, A114, A124
Stiprinājuma detaļaV836646205255, 355, 455, 555, 365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, Mega 8000, 8050, A75N, 8850Hi, 8950Hi, T170
Stiprinājuma detaļaV836840945T170 (only installed with CR engine), T180 (only installed with CR engine), T190 (only installed with CR engine), S232, S262, S292, S322, S352, S233, S263, S293
Stiprinājuma detaļaV836879152T170 (only installed with CR engine), T180 (only installed with CR engine), T190 (only installed with CR engine), S232, S262, S292, S322, S352, S233, S263, S293
SprauslaADB145M34447Mezzo 6400 (serial no. L10019 - N10361), Mega 8050 (serial no. L10241 - N10152), 8400 (serial no. > N10225, with 150PS version)
SprauslaV836639956255 (serial no. 656316 →), 355 (serial no. 656316 →), 365 (serial no. 656316 →), 455 (serial no. 656316 →), 465 (serial no. 656316 →)
SprauslaV836764614A 72, 82, 85, 92, 95, C 110, 130, 150, M 130, 150, N 101, XM 130, 150
SprauslaV836854832Mezzo 6400 (serial no. L10019 - N10361), Mega 8050 (serial no. L10241 - N10152), 8400 (serial no. > N10225, with 150PS version)
TurbokompresorsV836640466
TurbokompresorsV836747517
TurbokompresorsV836752986
TurbokompresorsV836759238
TurbokompresorsV836759863
TurbokompresorsV836767768
TurbokompresorsV836773011
TurbokompresorsV836866583
TurbokompresorsV836866584
TurbokompresorsV836867731
TurbokompresorsV836873412
TurbokompresorsV836873825
TurbokompresorsV836873827
TurbokompresorsV836886094
TurbokompresorsV837074318
Cilindrs vai tā detaļaV837073235A83, A93
Cilindrs vai tā detaļaV837073236A83, A93
Cilindrs vai tā detaļaV837073237A83, A93
Cilindrs vai tā detaļaV837073763T132, T152, T162, T172, T182, T202, T163, T173, T183, T193, T203, 1213, T144, T154, T174, T194, T214, 1234, 1254, T145, T155, T175
Cilindrs vai tā detaļaV837073764N123, N143, N163, N104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
Virzulis vai tā detaļa162000030700255 (serial no. 656316 →), 355 (serial no. 656316 →), 455 (serial no. 656316 →), 555 (serial no. 656316 →)
Virzulis vai tā detaļaV836640078255 (serial no. 656316 →), 355 (serial no. 656316 →), 455 (serial no. 656316 →), 555 (serial no. 656316 →)
Degvielas padeves sūknis241380505-4, 605-4
Degvielas padeves sūknis835340017665, 705, 715M, 755, 805, 855, 905, 6000, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8200, 8300, 8400, 8600, 8750
Degvielas padeves sūknis836131348665, 705, 715M, 755, 805, 855, 905, 6000, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8200, 8300, 8400, 8600, 8750
Degvielas padeves sūknis836139012665, 705, 715M, 755, 805, 855, 905, 6000, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8200, 8300, 8400, 8600, 8750
Degvielas padeves sūknis87240705-4, 805-4
Degvielas padeves sūknisV837073630S 232, 262, 292, 322, 352
Dzesēšana un izplūde132 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Hidraulikas remonta komplektsV835331372365, 465, 565, 665, 865, 600, 700, 800, 900, Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600
Hidraulikas remonta komplektsV836840101Mezzo 6900, Mega 8000, 8100, 8200, 8400, 8050, 8150, 8050Hi, 8150Hi
Sajūga detaļa836864264T 120, 121, 130, 131, 140, 150, 151, 160, 161, 170, 171, 180, 190, 191
Sajūga detaļaACW4271300G105, G115, G125, G135
Sajūga detaļaACX3553000G105, G115, G125, G135
Sajūga detaļaV37762000N103.4, N113, N123, N143, N163, T132, T152, T162, T172, T182, T202
Sajūga detaļaV37928500N 122 (D/), 142 (DA)
Sajūga detaļaV39158300N 122 (D/), 142 (DA)
Sajūga detaļaV836762433C 90, 100, 110, 130, 150, M 120, 130, 150, N 91(C/H), 101(C/H), 111V, 121(H), 141(H), XM 130, 150
Sajūga detaļaV836764116C 90, 100, 110, 120, 130, 150, M 120, 130, 150, N 91, 101, 111, 121, 141, XM 130, 150
Sajūga detaļaV836840905Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8350HI, 8450HI, 8550HI, 8950HI, T 120, 121, 130, 131, 140, 150, 151, 160, 161, 170, 171
Sajūga detaļaV836864230T 120, 121, 130, 131, 140, 150, 151, 160, 161, 170, 171, 180, 190, 191
Blīvslēgs vai blīvgredzensV614602930N4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175, T 144, 154, 174, 194, 214, 234, 254, 145, 155, 175, 195, 215, 235, 255
Blīvslēgs vai blīvgredzensV6146029508950Hi, T120 (serial no.: N12650 →), T130 (serial no.: N12650 →), T140E (serial no.: N12650 →), T150 (serial no.: N12650 →), T160 (CR engine, serial no.
Blīvslēgs vai blīvgredzensV836866732T120 (serial no.: N12650 →), T130 (serial no.: N12650 →), T140E (serial no.: N12650 →), T150 (serial no.: N12650 →)
SiksnaV836667827A72, A82, A92, A83, A93, N91, N101, N111, N121, N141, N82, N92, N122, N142, N93, N103, N103.4, N113, N123, N143, N163
SiksnaV837086282A72, A82, A92, A83, A93, N91, N101, N111, N121, N141, N82, N92, N122, N142, N93, N103, N103.4, N113, N123, N143, N163
Skriemelis vai spriegotājsV836855511Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI
Skriemelis vai spriegotājsV836855942Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI
Skriemelis vai spriegotājsV836864484Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI
Skriemelis vai spriegotājsV836866321T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, T144, T154, T174, T194, T214, T234, S230, 5240, S260, S280, S232, S262, S292
Skriemelis vai spriegotājsV837074402T133, T153, T163, T173, T183, T193, T203, T213, T144, T154, T174, T194, T214, T234, S230, 5240, S260, S280, S232, S262, S292
Cita detaļa30107800Mezzo 6000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800
Cita detaļa30343500Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8200 8400, 8050Hi
Cita detaļa616800205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 665, 865
Cita detaļaACV0171920T144, T154, T174, T194, 1214, 1234, T254, T145, T155, T175, T195, 1215, 1235, T255
Cita detaļaACV017192AT144, T154, T174, T194, 1214, 1234, T254, T145, T155, T175, T195, 1215, 1235, T255
Cita detaļaACV02222280T144, T154, T174, T194, 1214, 1234, T254, T145, T155, T175, T195, 1215, 1235, T255
Cita detaļaACV024284AN104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
Cita detaļaACV024856AN104, N114, N124, N134, N154, N174, N135, N155, N175
Cita detaļaACW0088950S (Tier 4F) S274, S294, S324, S354, S374, S394, S (Stage 5) S274, S294, 5324, 5354, 5374, 5394
Cita detaļaACW0089000S (Tier 4F) S274, S294, S324, S354, S374, S394, S (Stage 5) S274, S294, 5324, 5354, 5374, 5394
Cita detaļaACW0157130A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, S274, S294, S324, S354, S374, S394
Cita detaļaACW3378740A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, S274, S294, S324, S354, S374, S394
Cita detaļaV30107700205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, A65, A75, A85, A95
Cita detaļaV30107710205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, A65, A75, A85, A95
Cita detaļaV31679800205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 665, 865, Mezzo 6000, 6100, 6200
Cita detaļaV31679810205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 455, 465, 555, 565, 665, 865, Mezzo 6000, 6100, 6200
Cita detaļaV328185008350Hi, 8450Hi, 8550Hi, Mega 8450, 8550
Cita detaļaV328931006250Hi (serial no. K14101 →, 6350Hi (serial no. K14101 →), 6550Hi (serial no. K14101 →)
Cita detaļaV33043500Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8350Hi, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hi
Cita detaļaV33098100Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8350Hi, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hi
Cita detaļaV33581900Mega 6300, 6400, 6250Hi, 6350Hi, 6550Hi, 6650Hi, 6750Hi, 6850Hi
Cita detaļaV335820006650Hi (serial no. K14101 →), 6750Hi (serial no. K14101 →), 6850Hi (serial no. K14101 →)
Cita detaļaV33690710A72, A82, A92, A83, A93, A74, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A85, A95, A105, A115, A125, A135, G105, G115
Cita detaļaV34040100S230, S240, S260, S280
Cita detaļaV34040210S230, S240, S260, S280
Cita detaļaV34541800T120, T130, T140, T150, T160, T170, T180, T190, T121 (serial no. → DS128012), T131 (serial no. → DS128012)
Cita detaļaV34595500T120, T130, T140, T150, T160, T170, T180, T190, T121 (serial no. → DS128012), T131 (serial no. → DS128012)
Cita detaļaV36419300N91, N101, N111, N121, N141, N122, N142
Cita detaļaV39251300N91, N101, N111, N121, N141, N122, N142
Cita detaļaV63580600T121 (serial no. DS128013 →), T131 (serial no. DS128013 →), T151 (serial no. DS128013 →), T161 (serial no. DS128013 →)
Cita detaļaV836855150A83, A93, N93, N103
Cita detaļaV836859899Mega 8400, 8550, 8750, 8150Hi, 8550Hi, 8950Hi, A72, A75, A82, A83, A85, A92, A93, A95, C90, C100, C110, C120, C130
Cita detaļaV836873423A83, A93, N93, N103
Blīve vai blīvju komplektsACW0403690A83, A93, N93, N103
Blīve vai blīvju komplektsACW35268008950Hi, Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI, T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR engine, serial
Blīve vai blīvju komplektsLA836329632Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hі, A72, A82, A92, A83, A93, A84, A94, A104
Blīve vai blīvju komplektsV836112291205 (serial no. → 656315), 305 (serial no. →656315), 315 (serial no. →656315), 355 (serial no. →656315), 405 (serial no. →656315)
Blīve vai blīvju komplektsV836115646255, 355, 365, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900
Blīve vai blīvju komplektsV836115718255, 355, 365, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900
Blīve vai blīvju komplektsV836119849255, 355, 365, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, A72, A82, A92, A83, A93, A84, A94, A104
Blīve vai blīvju komplektsV836120129A72, A82, A83, A92, A93, C90, C100, C110, C120, C130, C150, M120, M130, M150, N82, N91, N92, N101, N111, N121, N122, N141, A75L, A85L, A95L, N4 N104, N114, N124
Blīve vai blīvju komplektsV836329632Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hі, A72, A82, A92, A83, A93, A84, A94, A104
Blīve vai blīvju komplektsV836646393255, 355, 365, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 255, 305, 355, 365, 405, 455, 465, 555, 5
Blīve vai blīvju komplektsV836666334255, 355, 365, 455, 465, 555, 565, 600, 665, 700, 800, 865, 900, Mezzo 6000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900
Blīve vai blīvju komplektsV836764046600 (engine no. J17505 →), 700 (engine no. J17505 →), 800 (engine no. J17505 →), 900 (engine no. J17505 →), A75L, A85L, A95L
Blīve vai blīvju komplektsV8368463058950Hi, Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI, T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR engine, serial
Blīve vai blīvju komplektsV8368479108950Hi, Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI, T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR engine, serial
Blīve vai blīvju komplektsV836855603S230, S240, S260, S280
Blīve vai blīvju komplektsV8368667428950Hi, Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8450HI, 8550HI, T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR engine, serial
Radiators vai dzesētājsACV0006380T121 (serial no. DS128013 →), T131 (serial no. DS128013 -), T151 (serial no. DS128013 -), T161 (serial no. DS128013 →)
Radiators vai dzesētājsACV0090100T121 (serial no. DS128013 →), T131 (serial no. DS128013 -), T151 (serial no. DS128013 -), T161 (serial no. DS128013 →)
Radiators vai dzesētājsACV0122730T 144, 154, 174, 194, 214, 234, 254, 145, 155, 175, 195, 215, 255
Radiators vai dzesētājsACV0286430T 120, 130, 140, 160, 170, 180, 190, 121, 131, 151, 161, 171, 191
Radiators vai dzesētājsV30068900505, 605, 615, 655 (engine type 311DS)
Radiators vai dzesētājsV330705008350Hi, 8450Hi, 8550Hi, Mega 8450, 8550
Radiators vai dzesētājsV330985008350Hi, 8450Hi, 8550Hi, Mega 8450, 8550
Radiators vai dzesētājsV330985108350Hi, 8450Hi, 8550Hi, Mega 8450, 8550
Radiators vai dzesētājsV34071700Mezzo 6200, 6300, 6400, 6800, Mega 8050, 8150, 8450, 8550, 8750, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750Hі, 6850Hі
Radiators vai dzesētājsV34224200Mezzo 6200, 6300, 6400, 6800, Mega 8050, 8150, 8450, 8550, 8750, 6250Hі, 6350Hі, 6550Hі, 6650Hі, 6750Hі, 6850Hі
Radiators vai dzesētājsV34669300T 120, 130, 140, 160, 170, 180, 190, 121, 131, 151, 161, 171, 191
Radiators vai dzesētājsV34669310T 120, 130, 140, 160, 170, 180, 190, 121, 131, 151, 161, 171, 191
Radiators vai dzesētājsV35829310A75, A85, A95
Radiators vai dzesētājsV37502900T 132, 152, 162, 172, 182, 202, 133, 153, 163, 173, 183, 193, 213
Radiators vai dzesētājsV836684121Mega 8400, 8550, 8750, 6850Hi, 8150Hi, 8550Hi, 8950Hi, A82, A92, A83, A93, A85, A95, C90, C100, C110, C120, C130, C150
Radiators vai dzesētājsV836859699Mega 8400, 8550, 8750, 6850Hi, 8150Hi, 8550Hi, 8950Hi, A82, A92, A83, A93, A85, A95, C90, C100, C110, C120, C130, C150
Ūdens sūknisACP0410410N4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175
Ūdens sūknisACP041041AN4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175
Ūdens sūknisACP041041BN4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175
Ūdens sūknisACP055583AT 144, 154, 174, 194, 214, 234, 254, 145, 155, 175, 195, 215, 235, 255
Ūdens sūknisACP055583BT 144, 154, 174, 194, 214, 234, 254, 145, 155, 175, 195, 215, 235, 255
Ūdens sūknisACP0743090T 133, 153, 163, 173, 183, 193, 203, 213
Ūdens sūknisV836014271502, 504
Ūdens sūknisV836120128255 (serial no. 656316 →, water pump E7035 -(M), 355 (serial no. 656316 →, water pump E7035 -(M), 455 (serial no. 656316 →
Ūdens sūknisV836136220505, 605, 705, 805, 615, 715, 815, 665
Ūdens sūknisV836538441205 (serial no. → 656315), 305 (serial no. →656315), 315 (serial no. →656315), 355 (serial no. →656315), 405 (serial no. →656315)
Ūdens sūknisV836647817255 (serial no. 656316 →, water pump E7035 -(M), 355 (serial no. 656316 →, water pump E7035 -(M), 455 (serial no. 656316 →
Ūdens sūknisV8367478476250Hi (up to serial no. K6490), 6350Hі (up to serial no. K6490), 6650Hі (up to serial no. K6490), 6850Hі (up to serial no. K6490)
Ūdens sūknisV836755471255 (serial no. 656316 →, water pump E7035 -(M), 355 (serial no. 656316 →, water pump E7035 -(M), 455 (serial no. 656316 →
Ūdens sūknisV8367593866250Hi (up to serial no. K6490), 6350Hі (up to serial no. K6490), 6650Hі (up to serial no. K6490), 6850Hі (up to serial no. K6490)
Ūdens sūknisV836764205A75L, A85L, A95L
Ūdens sūknisV836764206600 (engine no. J17505 →), 700 (engine no. J17505 →), 800 (engine no. J17505 →), 900 (engine no. J17505 →)
Ūdens sūknisV836764215600 (engine no. J17505 →), 700 (engine no. J17505 →), 800 (engine no. J17505 →), 900 (engine no. J17505 →)
Ūdens sūknisV8368463046900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8050HI, 8150HI, 8950Hi, T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR e
Ūdens sūknisV8368474656900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8050HI, 8150HI
Ūdens sūknisV8368598128950Hi
Ūdens sūknisV8368644716900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8050HI, 8150HI, 8950Hi, T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR e
Ūdens sūknisV8368644788950Hi
Ūdens sūknisV8368644816900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8050HI, 8150HI
Ūdens sūknisV836867092T160 (CR engine, serial no. R14850 →), T170 (CR engine, serial no. 12650 →), T180 (CR engine, serial no. 12650 →)
Ūdens sūknisV836874055T 133, 153, 163, 173, 183, 193, 203, 213
Ūdens sūknisV837074392N4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175
Ūdens sūknisV837079841T 133, 153, 163, 173, 183, 193, 203, 213
Ūdens sūknisV837079898N4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175
Ūdens sūknisV837081046A4 A74SH, A84SH, A94SH, A104, A114, A124, A134, A5 A75SH, A85SH, A95SH, A105, A115, A125, A135
Ūdens sūknisV837081126A4 A74SH, A84SH, A94SH, A104, A114, A124, A134, A5 A75SH, A85SH, A95SH, A105, A115, A125, A135
Ūdens sūknisV837091112T 144, 154, 174, 194, 214, 234, 254, 145, 155, 175, 195, 215, 235, 255
Ūdens sūknisV837091165N4 N104, N114, N124, N134, N154, N174, N5 N135, N155, N175
Ūdens sūknisV837091197T 144, 154, 174, 194, 214, 234, 254, 145, 155, 175, 195, 215, 235, 255
Ūdens sūknisV837091844A4 A74SH, A84SH, A94SH, A104, A114, A124, A134, A5 A75SH, A85SH, A95SH, A105, A115, A125, A135
VentilatorsF931202040010S 232, 262, 274, 292, 294, 322, 324, 352, 354, 374, S232, S262, 5292, 5322, S352, 5233, 5263, 5293, 5323, S353, 5274, S294, 5324, 5354, 5374, 5394
VentilatorsF931202040020S232, S262, 5292, 5322, S352, 5233, 5263, 5293, 5323, S353, 5274, S294, 5324, 5354, 5374, 5394
VentilatorsV836762434C 90, 100, 110, 120, 130, 150, M 120, 130, 150, N 91(C/H), 101(H), 111(C/H), 121(H), 141(H), XM 130, 150
VentilatorsV836840906Mega 8400, 8450, 8550, 8750, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hi, T120, T121, T130, T131, T140, T150, T151, T160, T161, T170
TermostatsACW2170430A72, A82, A92, A83, A93, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A85, A95, A105, A115, A125, A135, G105, G115, G125, G135
TermostatsACW2170510T133, T153, T173, T183, T193, T213, 1144, T154, T174, T194, 1214, 1234, 1254, T145, T155, 1175, T195, 1215, 1235, T255
TermostatsACX3407620Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hі, A72, A82, A92, A83, A93, A84, A94, A104
TermostatsV836007762205, 305, 315, 355, 405, 415, 455, 555, Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
TermostatsV836015156205, 305, 315, 355, 405, 415, 455, 555, Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750
TermostatsV836331590Mezzo 6900, Mega 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8050Hі, 8150Hі, 8350Hі, 8450Hi, 8550Hi, 8950Hі
TermostatsV837081319A72, A82, A92, A83, A93, A84, A94, A104, A114, A124, A134, A85, A95, A105, A115, A125, A135, G105, G115, G125, G135
Kabīne, stikli un apgaismojums44 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Cita detaļa315060006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Cita detaļa315061006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Cita detaļa315062006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Cita detaļa315063006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Cita detaļa315350006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Cita detaļa32993700600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Cita detaļa32993800600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Cita detaļa33191000600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Cita detaļa33191100600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Cita detaļaACW2788510
Cita detaļaV30316900205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 415M, 455, 465, 555, 565, 665, 700, 800, 900
Cita detaļaV30317000205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 415M, 455, 465, 555, 565, 665, 700, 800, 900
Cita detaļaV33139100
Cita detaļaV36672800
Cita detaļaV45217400205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 415M, 455, 465, 555, 565, 665, 700, 800, 900
Cita detaļaV45217500205, 255, 305, 315, 355, 365, 405, 415, 415M, 455, 465, 555, 565, 665, 700, 800, 900
Kabīnes stikls315154006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Kabīnes stikls315155006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950
Kabīnes stikls315156006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950
Kabīnes stikls315349006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Kabīnes stikls315533006000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950, T 120, 130, 140, 150, 160, 1
Kabīnes stikls320540206000, 6100, 6200, 6250, 6300, 6350, 6400, 6600, 6650, 6800, 6850, 6900, 8000, 8050, 8100, 8150, 8200, 8400, 8450, 8550, 8750, 8950
Kabīnes stikls32993900600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabīnes stikls33118000600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabīnes stikls33118100600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabīnes stikls33118200600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabīnes stikls33118300600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabīnes stikls33118310600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabīnes stikls33118900600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabīnes stikls33191200600, 700, 800, 865, 900, A 65, 75, 85, 95
Kabīnes stiklsK2616351490, 1690
Ventilators316918006000, 6100, 6300, 6400, 6600, 6800, 8000, 8100, 8300, 8400
Ventilators325190006000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 6250 HI, 6350 HI, 6550 HI, 6850 HI, 8050 HI, 8150 HI
Ventilators327298106000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 6250 HI, 6350 HI, 6550 HI, 6850 HI, 8050 HI, 8150 HI
Ventilators327298206000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 6250 HI, 6350 HI, 6550 HI, 6850 HI, 8050 HI, 8150 HI
Ventilators335087006000, 6100, 6200, 6300, 6400, 6600, 6800, 6900, 8000, 8100, 8200, 8400, 6250 HI, 6350 HI, 6550 HI, 6850 HI, 8050 HI
Spogulis0011080441Ares 540, 550, 546-566, 547-577, 610, 620, 630, 640, 616-696, 617-697, 710, 720, 815-826, 836
Spogulis0011080451Ares 540, 550, 546-566, 547-577, 610, 620, 630, 640, 616-696, 617-697, 710, 720, 815-826, 836
Spogulis04438482Nectis 217-267
Spogulis6005028116Ares 540, 550, 546-566, 547-577, 610, 620, 630, 640, 616-696, 617-697, 710, 720, 815-826, 836
Spogulis6005028686Celtis 426-456 up to chassis no. A2499999
Spogulis6005028687Celtis 426-456 up to chassis no. A2499999
Spogulis6821461Quadtrac 450, 550, 600
SpogulisK3037581490, 1690
Kondicionieris un apsilde8 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Cita detaļaACV0059750
Cita detaļaBH135
Cita detaļaV30304700
Cita detaļaV31669310
Cita detaļaV32515500
Cita detaļaV32745700
Cita detaļaV32814800
Cita detaļaV36963900
Aizmugurējais pacelšanas mehānisms3 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Cita detaļa11104300Ares 547ATX, 547ATZ, 557ATX, 557ATZ, 567ATX, 567ATZ, 577ATX, 577ATZ, 627ATZ, 637ATZ, 647ATZ, 657ATZ, 667ATZ, 677ATZ
Cita detaļaK940508885, 1190, 1194, 1210, 122, 1290, 1390
Cita detaļaV32775700Mezzo 6000, 6100, 6200, 620OLS, 6300, 6300LS, 6100, 6400LS, 6600, 6600E, 6800, 6800E, 6900
Āķi un sakabe3 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Tapa803634
Cita detaļa04422037Celtis 426, 436, 446, 456, Ares 816, 826, 836, 546, 547, 5556, 557, 566, 567, 577, 616, 617, 656, 657, 696, 697
Cita detaļaAL116738S 232, S 262, S 292, S 322, 5 352, 5 230, S 240, S 260, S 280
Citas detaļas5 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Rumbas vai riteņa detaļa378494712S 233, 263, 274, 293, 294, 323, 324, 353, 374, 394
Cita detaļaLW8EE606ES 232, 233, 263, 274, 292, 293, 294, 322, 324, 352
AtspereF718701030040S 233, 263, 274, 293, 294, 324
AtspereF718701030050S 233, 263, 274, 293, 294, 324
AtspereINBEE606ES 233, 263, 274, 293, 294, 323, 324, 353, 374, 394

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt