Jaunas detaļas

Jaunas Fendt traktoru kabīnes, hidraulikas, pacelšanas un elektrības detaļas

Meklējat detaļu Fendt traktoram? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: kabīne, stikli un apgaismojums, aizmugurējais pacelšanas mehānisms, hidraulika, elektroiekārtas un kondicionieris un apsilde. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Traktora stūres, hidraulikas un transmisijas detaļas: hidrauliskais sūknis, zobrati, frikcijas disks, stienis (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 1211). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Hidraulika213 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Filtrs816940010010
FiltrsF395860060020
FiltrsH178950010040
FiltrsX820001190000
FiltrsX820500051000Farmer 102, 103, 104, 108, 240S, 250S, 250V, 260P, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310
Hidrauliskais sūknis0510310303
Hidrauliskais sūknis0510315304
Hidrauliskais sūknis0510345304
Hidrauliskais sūknis0510410003
Hidrauliskais sūknis0510410322
Hidrauliskais sūknis0510415311
Hidrauliskais sūknis0510415313
Hidrauliskais sūknis0510512304
Hidrauliskais sūknis0510515333
Hidrauliskais sūknis0510610313
Hidrauliskais sūknis0510615318
Hidrauliskais sūknis0510620307
Hidrauliskais sūknis0510625316
Hidrauliskais sūknis0517615305
Hidrauliskais sūknisF178940010020
Hidrauliskais sūknisF279940050010
Hidrauliskais sūknisF395940010010
Hidrauliskais sūknisF7161004901207499, 7614, 7615, 7616, 7618, 7619, 7620, 7622, 7624, Farmer 2505, 2605, 270V, 280F, 2805, 280V, 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
Hidrauliskais sūknisG144040013011
Hidrauliskais sūknisG144940012010
Hidrauliskais sūknisG144940013010
Hidrauliskais sūknisG144940013011
Hidrauliskais sūknisG149940010010
Hidrauliskais sūknisG183860010011
Hidrauliskais sūknisG260941010011
Hidrauliskais sūknisG278940100019
Hidrauliskais sūknisG278941100010
Hidrauliskais sūknisG281940010010
Hidrauliskais sūknisG281940100010
Hidrauliskais sūknisG285940010010
Hidrauliskais sūknisG285940010080
Hidrauliskais sūknisG287940010010
Hidrauliskais sūknisG297940010010
Hidrauliskais sūknisG385940010010
Hidrauliskais sūknisG385940100010
Hidrauliskais sūknisG411940010010
Hidrauliskais sūknisG411940010011
Hidrauliskais sūknisG412940010010
Hidrauliskais sūknisG514940010012
Hidrauliskais sūknisG716940010010
Hidrauliskais sūknisG716940010011
Hidrauliskais sūknisG716940010012
Hidrauliskais sūknisG716940010013
Hidrauliskais sūknisG725940011010
Hidrauliskais sūknisG835940010010
Hidrauliskais sūknisG835940011010
Hidrauliskais sūknisG835940012010
Hidrauliskais sūknisG930940010010
Hidrauliskais sūknisG930940010011
Hidrauliskais sūknisG930940010021
Hidrauliskais sūknisG931941010010
Hidrauliskais sūknisG931941011010
Hidrauliskais sūknisR902536867
Pacelšanas cilindra detaļa0521600005Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0521602002Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0521602003Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0521602004Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0521602005Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0521602012Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0521602017Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0521602026Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0521602027Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0521705035Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Pacelšanas cilindra detaļa0521705038Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Pacelšanas cilindra detaļa0521705509Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Pacelšanas cilindra detaļa0521705519Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Pacelšanas cilindra detaļa0521705521Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Pacelšanas cilindra detaļa0523600006Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0523600013Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0523600048Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0523600049Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0523602012Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļa0523602026Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Pacelšanas cilindra detaļaG816960021010Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Pacelšanas cilindra detaļaG816960021012Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Pacelšanas cilindra detaļaG816960021013Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Pacelšanas cilindra detaļaG816960021014Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Pacelšanas cilindra detaļaG816960021015Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Pacelšanas cilindra detaļaG816960021016Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vārsts0521610000Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vārsts0521610003Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vārsts0521610005Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vārsts0521610007Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vārsts0521610008Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vārsts0521610017Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vārsts0521704102Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Vārsts0521704103Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Vārsts0521704104Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Vārsts0521704106Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Vārsts0521704111Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Vārsts138860030510Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
Vārsts1522310002Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vārsts1525503007Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vārsts1525503008Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vārsts1525503039Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vārsts1525503072Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vārsts1525503076Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vārsts1525503133Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vārsts1525503158Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vārsts1525503311Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Vārsts1525503537Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vārsts1525503538Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Vārsts198960020020Farmer 304, 305, 306, 307 308, 309, 310, 311, 312, 611, Favorit 612, 614, 615, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380, GT 390, GT 395
Vārsts205960020020Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Vārsts385960900060Farmer 303, 304, 306, 307, 308, 309, 309, 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615, GT 390, GT 395
VārstsF117961022010Farmer 307, 308, 308, 309, 409, 410, 411, 41, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 920, 924, 926, Fendt 207
VārstsF716961020310Favorit 711, 712, 714, 716
VārstsF716961020370Favorit 711, 712, 714, 716
VārstsF916961020170Favorit 711, 712, 714, 716, 916, 920, 920, 924, 926, 926, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 712, 714, 714, 716, 717, 718, 815, 817, 818
VārstsF916961020180Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 714, 716, 717, 718, 815, 817, 818, 818, 820, 916, 920, 924, 926, 930
VārstsF931962020340Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VārstsG001990011520Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
VārstsG186960900010Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 309, 310, 311, 55, 106, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370
VārstsG309860100010Farmer 307 (307/3134, 308 (from 308/3502), 309 (from 309/3497), 310 (from 310/3294), 311 (from 311/3425), 312 (from 312/3558)
VārstsG411961020030Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VārstsG411961020031Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VārstsG411961020032Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VārstsG411961020033Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VārstsG816860100060Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VārstsG816860100080Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VārstsG816960020010Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VārstsG816960020011Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VārstsG816960020012Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VārstsG816960020013Farmer 409, 410, 411 ,412, Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VārstsG916961022010Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VārstsG916961022011Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VārstsG916961022012Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VārstsG916961022013Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VārstsG916961022017Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VārstsG916961022018Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VārstsG916961022019Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VārstsG916961022020Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VārstsG916961022021Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
VārstsG931962020301Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VārstsG931962020302Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VārstsG931962020303Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VārstsG931962020304Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VārstsG931962020305Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VārstsG931962020306Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VārstsG931962020307Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 924 SCR, 927, 927 SCR, 930, 930 SCR, 933, 933 SCR, 936, 936 SCR, 939 SCR
VārstsH411961020011Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
VārstsJ816860100060Favorit 509, 510, 511 ,512 ,514 ,515, 816, 818, 822, 824, 916, 820, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
ZobratsG718100490010
ZobratsG737940101020
Gultnis205962700110Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Blīvslēgs vai blīvgredzens205962700050Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Stūres mehānisma detaļa0510415301
Stūres mehānisma detaļa0510415303
Stūres mehānisma detaļa0510415306
Stūres mehānisma detaļaF139200210390
Stūres mehānisma detaļaG916940100010
Tapa205962700160Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
TroseH816960700201Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 822, 824
TroseX805460040000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Cita detaļa205962700102Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Cita detaļa205962700121Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Cita detaļa205962700181Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Cita detaļa205962710010Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Cita detaļaF716961020190
Cita detaļaF716961020200
Cita detaļaF725960020070
Cita detaļaG178940010020
Cita detaļaG205960700050Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Cita detaļaG205960760030Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Cita detaļaG916961020025Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļaH268860121011Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 309, 310, 311, 55, 106, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370
Cita detaļaH268860121021Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 309, 310, 311, 55, 106, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370
Cita detaļaR917006500Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļaX566662601000Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 231
Blīve vai blīvju komplekts016861011020
Blīve vai blīvju komplekts1527010283Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Blīve vai blīvju komplekts281940100040
Blīve vai blīvju komplekts284940100020
Blīve vai blīvju komplekts514100490160
Blīve vai blīvju komplektsF139861050021Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395, Favorit 600, 610, 611
Blīve vai blīvju komplektsF178960021020Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Blīve vai blīvju komplektsF178960021030Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 350, 360, 370, 380, 390, 395
Blīve vai blīvju komplektsF180200210200
Sūknis0510403003
Sūknis0510510304
Sūknis0510510312
Sūknis0510515309
Sūknis0510515316
Sūknis0510610323
Sūknis0510615314
Sūknis0510615317
Sūknis0510615329
Sūknis0510665335
Sūknis0510665381
Sūknis0510665382
Sūknis0510725349
Sūknis29794001001
Sūknis51061531
SūknisF178940010070
SūknisG117941010010
SūknisG117941010011
SūknisG139860011011
SūknisG150403101012
SūknisG155940010010
SūknisG178940010010
SūknisG214940010010
SūknisG231941010010
SūknisG238401100012
SūknisG380940010110
SūknisG385941010010
SūknisG395940010011
Rokturis1527000008Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Rokturis1527000058Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V, GT 231
Elektroiekārtas100 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Bremžu detaļaG737900020130
Cita detaļaX830190060000
Cita detaļaX830190061000
Cita detaļaX830190062000
Lukturis0080167100000
LukturisF015900080110
LukturisF040900020061
LukturisF140900020080
LukturisF210902113010
LukturisF225901020030
LukturisF225901020040
LukturisF225901100030
LukturisF228900020010
LukturisF228900020020
LukturisF380902110010
LukturisG246900020010
LukturisG246900020020
LukturisG246900020030
LukturisG246900020040
LukturisG260900020060
LukturisG260900020070
LukturisG294900110010
LukturisG312900111030
LukturisG312900111031
LukturisG312900113010
LukturisG312900113020
LukturisG312900220020
LukturisG312901110010
LukturisG312901110020
LukturisG312901110021
LukturisG312901110022
LukturisG312901110023
LukturisG334900111020
LukturisG334900160020
LukturisG334900160021
LukturisG334900160022
LukturisG339900140010
LukturisG339900140020
LukturisG380902110010
LukturisG380902110020
LukturisG380902140020
LukturisG716900020090
LukturisG716900020100
LukturisG716900020101
LukturisG716900020102
LukturisG716900020120
LukturisG737900020050
LukturisG737900020070
LukturisG916901020010
LukturisG916901210010
LukturisG930900020020
LukturisG930900020030
LukturisG930900020070
LukturisG930900020080
LukturisG930900111022
LukturisG931901020080
LukturisG931901020090
LukturisG931901020120
LukturisG931901020130
LukturisG931901020140
LukturisG931901020141
LukturisG931901020150
LukturisG931901020151
LukturisG931901020210
LukturisG931901020211
LukturisG931901020220
LukturisG931901020221
LukturisG931901113011
LukturisG931901113012
LukturisG931901115010
LukturisG931901220030
LukturisH192900161010
LukturisH192900161011
LukturisH816810200010
LukturisX825282179000
LukturisX830130086000
LukturisX830160010000
LukturisX830160037000
LukturisX830160040000
LukturisX830160055000
LukturisX830160065000
LukturisX830160065020
LukturisX830160066000
LukturisX830160100000
LukturisX830160101000
LukturisX830160101130
LukturisX830160120010
LukturisX830180036000
LukturisX830180037000
LukturisX830180038000
LukturisX830180039000
LukturisX830180046000
LukturisX830180047000
LukturisX830180048000
LukturisX830180090000
LukturisX830180095000
LukturisX830180132000
LukturisX830180146000
LukturisX830180147000
LukturisX830180151000
Kabīne, stikli un apgaismojums426 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Gaisa filtrs, ārējaisF931812140530Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Gaisa filtrs, ārējaisG716810010031Farmer 409, 410, 411, 412 Favorit: 711, 712, 714, 716 Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818
Gaisa filtrs, ārējaisG716810010632Farmer 409, 410, 411, 412 Favorit: 711, 712, 714, 716 Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818
VārstsH281500260070Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
VārstsX800030020000Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
VārstsX800030025000Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Slēdzis205900030010Farmer 2405, 250SN, 260P/SN, 270PN, 275SN, 280P/SN
SlēdzisX830270007000Farmer (chassis no.: 4601-99999), 103 (chassis no.: 11401-99999)
Gultnis198810150061Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615
Gultnis816500200280
Gultnis816810040801
GultnisF178810040010
GultnisH281507230101Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 2755, 280P, 280S, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Blīvslēgs vai blīvgredzens178810010010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Blīvslēgs vai blīvgredzens178810010030Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Blīvslēgs vai blīvgredzens178810010040Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Blīvslēgs vai blīvgredzens178810050400Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Blīvslēgs vai blīvgredzens205810040310Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Blīvslēgs vai blīvgredzens205810040490Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V
Blīvslēgs vai blīvgredzens205812050140Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Blīvslēgs vai blīvgredzens205812170041Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 406, 410, 411, 412
Blīvslēgs vai blīvgredzens247810040410Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V
Blīvslēgs vai blīvgredzens247811041110Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V
Blīvslēgs vai blīvgredzensF178810040030Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 , 310, 311, 312, Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Blīvslēgs vai blīvgredzensF281505210040
Blīvslēgs vai blīvgredzensF281505210050
Blīvslēgs vai blīvgredzensH210812030400
Blīvslēgs vai blīvgredzensH210812030410
Blīvslēgs vai blīvgredzensH210812050200Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F, 210V, 210F, 211V, 211F
Blīvslēgs vai blīvgredzensH737812030081
Blīvslēgs vai blīvgredzensH737812030091
Kardāna krustiņšH718500200110
Bukse06100018918
Bukse931502200260
BukseH718500200100
Tapa205812040010
Tapa205812040501
Tapa816810050021
Tapa816810050101
Uzpildes vāciņš205812170050Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 406, 410, 411, 412
Cita detaļa117810030010
Cita detaļa117810030020
Cita detaļa117810030135
Cita detaļa166810030100Farmer 2005, 2015, 2065-209S
Cita detaļa166810040200Farmer 2005, 2015, 2065-209S
Cita detaļa178810060050Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļa178810110030Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Cita detaļa178810110040Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Cita detaļa178810111130Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Cita detaļa178810130080Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Cita detaļa198810262010Farmer 250V, 260P/V, 270P/, 275V, 280P/
Cita detaļa205810030040Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Cita detaļa205810030101Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Cita detaļa205810030111Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Cita detaļa205810030600Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Cita detaļa205810170010Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V
Cita detaļa205810270010Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 55/106, Favorit 600, 610, 611, GT 231
Cita detaļa205812170060Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 406, 410, 411, 412
Cita detaļa205812170070Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 406, 410, 411, 412
Cita detaļa205812180020Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310
Cita detaļa205812240012
Cita detaļa205812240022
Cita detaļa208810030010Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Cita detaļa208810030020Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Cita detaļa210812030040Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Cita detaļa210812030050Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Cita detaļa247811030102Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Cita detaļa247811030111Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Cita detaļa247811030950Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Cita detaļa247811030960Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Cita detaļa258514210250Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Cita detaļa258514210270Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Cita detaļa258514212100Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Cita detaļa258514212300Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Cita detaļa260810030050Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Cita detaļa275500200140
Cita detaļa275500210340Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļa281500351050Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļa281507230540Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 2755, 280P, 280S, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Cita detaļa281507350010Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļa281507350020Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļa297810030032Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Cita detaļa297810030041Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Cita detaļa297810030220Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Cita detaļa297810030500Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Cita detaļa297810030510Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Cita detaļa312810130500Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822
Cita detaļa334810030040Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Cita detaļa334810030050Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Cita detaļa385500350010Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļa385500350020Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļa515810150020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415
Cita detaļa524810030300Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa524810030310Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa524810030320Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa524810030330Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa55-66Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922
Cita detaļa60-66Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922
Cita detaļa70-66Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922
Cita detaļa716501200430
Cita detaļa716501200450
Cita detaļa737812030030Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Cita detaļa80-66Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922
Cita detaļa816810030650
Cita detaļa816810030660
Cita detaļa816810050010
Cita detaļa816810190011Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822
Cita detaļa816810190060Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822
Cita detaļa931812041050Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Cita detaļaE198810030039
Cita detaļaE281505210028
Cita detaļaF117810030030
Cita detaļaF166810040010
Cita detaļaF182800200210
Cita detaļaF182800201050
Cita detaļaF182800202060
Cita detaļaF198810030010
Cita detaļaF231800205010
Cita detaļaF231800208061
Cita detaļaF231800208090
Cita detaļaF238800200121with Peko canopy top
Cita detaļaF238800200220
Cita detaļaF238805202360
Cita detaļaF258514210020
Cita detaļaF281505210020
Cita detaļaF291500210020
Cita detaļaF329810020040
Cita detaļaF339810020280
Cita detaļaF515810150010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415
Cita detaļaF816810150180Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
Cita detaļaF816810150200Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
Cita detaļaF931812150010Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Cita detaļaF931812150020Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Cita detaļaG117810030270
Cita detaļaG117810030290
Cita detaļaG186502900020
Cita detaļaG198810140020Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, 260P, 270P, 280P, 2405, 2505, 2605, 2755, 2805, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Cita detaļaG205812901010Farmer 2405, 250S, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, Fendt 2065, 206V, 206F, 207S, 207V
Cita detaļaG716501200160
Cita detaļaG718501200100
Cita detaļaG816810140080Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816
Cita detaļaG930500022160
Cita detaļaG930500022170
Cita detaļaG930500022180
Cita detaļaG930500022190
Cita detaļaG930500200100
Cita detaļaG930500200101
Cita detaļaG931812170020Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922
Cita detaļaH117500020210
Cita detaļaH117500020211
Cita detaļaH117500200030
Cita detaļaH117500200040
Cita detaļaH117501020201
Cita detaļaH117501021200
Cita detaļaH117810030050
Cita detaļaH117810030061
Cita detaļaH175502020050
Cita detaļaH178810030040Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380, 390, 395
Cita detaļaH178810030140Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380, 390, 395
Cita detaļaH178810040021Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380, 390, 395
Cita detaļaH186505020250
Cita detaļaH199503020110
Cita detaļaH205810040030
Cita detaļaH205810050100
Cita detaļaH205812240010
Cita detaļaH210812040050
Cita detaļaH222812050050
Cita detaļaH260500200030
Cita detaļaH312810130030Farmer 308 (308), 309 (309), 310 (310), 311 (311), 312 (312), 409 (409), 410 (410), 411 (411), 412 (412), Favorit 509, 510, 511, 512
Cita detaļaH334810030201
Cita detaļaH345500200090
Cita detaļaH380810020050Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, GT 365, GT 380, GT 390, GT395
Cita detaļaH380810030010
Cita detaļaH380810040130
Cita detaļaH524810040030
Cita detaļaH524810050070
Cita detaļaH716501020200
Cita detaļaH716501021201
Cita detaļaH716810021020
Cita detaļaH716810021021
Cita detaļaH718500020210
Cita detaļaH718501020051
Cita detaļaH737812020040
Cita detaļaH816810020100
Cita detaļaH816810030030
Cita detaļaH816810030330
Cita detaļaH816810030500
Cita detaļaH916201021100
Cita detaļaH931812032200
Cita detaļaX657000100000Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 610, 611, 612, 614, 615, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Cita detaļaX800030020010
Cita detaļaX800420414000
Cita detaļaX800420422000
Cita detaļaX800420446000
Cita detaļaX800420487000
Cita detaļaX800420488000
Cita detaļaX800420489000
Cita detaļaX800420490000
Cita detaļaX800420491000
Cita detaļaX830270005000Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Cita detaļaX830270006000Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls149810040300GT370 (type 148), GT380 (type 149)
Kabīnes stikls149810040310GT370 (type 148), GT380 (type 149)
Kabīnes stikls166810040100Farmer 200S - 209S
Kabīnes stikls166810050010Farmer 200S - 209S
Kabīnes stikls178810010020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabīnes stikls178810040170Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 610, 611, 612, 614, 615, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kabīnes stikls178810040220Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 610, 611, 612, 614, 615, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kabīnes stikls178810040230Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 610, 611, 612, 614, 615, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Kabīnes stikls178810050410Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabīnes stikls178810051110Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabīnes stikls178810110010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabīnes stikls178810110020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabīnes stikls178810110050Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabīnes stikls178810111110Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabīnes stikls178810111120Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabīnes stikls178810111140Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabīnes stikls178810111150Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabīnes stikls186813050200Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabīnes stikls186813051200Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabīnes stikls205810030050Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabīnes stikls205810030650Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabīnes stikls205810040300Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabīnes stikls205810040350Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabīnes stikls205810040401Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabīnes stikls205812040021Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Kabīnes stikls205812040030
Kabīnes stikls205812040040
Kabīnes stikls205812040050
Kabīnes stikls205812040521
Kabīnes stikls205812040600Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabīnes stikls205812040650Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabīnes stikls205812050120Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabīnes stikls205812051010Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Kabīnes stikls210812010650Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabīnes stikls210812010660Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabīnes stikls210812020300Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabīnes stikls210812040550Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabīnes stikls210812050010Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabīnes stikls222812010650Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabīnes stikls222812010660Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabīnes stikls222812050010Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Kabīnes stikls247810040401Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabīnes stikls247811040021
Kabīnes stikls247811040111
Kabīnes stikls247811041100Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabīnes stikls258514210010Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kabīnes stikls258514210100Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kabīnes stikls258514210150Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kabīnes stikls258514210430Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kabīnes stikls258514220100Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kabīnes stikls258514220111Farmer 55, 102, 103, 104, 105, 106, 108
Kabīnes stikls258514401100Farmer 103, 104, 105, 106, 108
Kabīnes stikls275500210100Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls275500210110
Kabīnes stikls275500210200Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls275500210230Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls275500210260Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls275500210270Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls281500190040Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls281500220050Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls281500351020Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls281500351031Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls281500351041Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls281507350030Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls291500210670Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380, 390, 395
Kabīnes stikls291500210720
Kabīnes stikls294810040300Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabīnes stikls294812040010Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabīnes stikls294812040050Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabīnes stikls294812040100Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabīnes stikls294812050120Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabīnes stikls294812051010Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabīnes stikls297810030210Farmer 240S, 250S, 2605, 275S, 280S
Kabīnes stikls312810050100
Kabīnes stikls329700021010Farmer 2005, 200V, 203V, 203P, 204V, 204P, 240S, 250S, 250V, 260S, 260V, 270V, 270P, 2755, 280P, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kabīnes stikls334810010600Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kabīnes stikls334810010610Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kabīnes stikls334810040550Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kabīnes stikls334810050010Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kabīnes stikls380810050130GT 365, 380, 390, 395
Kabīnes stikls380810110021GT 365, 380, 390, 395
Kabīnes stikls380810110050GT 365, 380, 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Kabīnes stikls380810110060GT 365, 380, 390, 395
Kabīnes stikls385500350040Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls385500350050Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stikls515810050010
Kabīnes stikls524810011200Xylon 520, 522, 524
Kabīnes stikls524810011210Xylon 520, 522, 524
Kabīnes stikls524810011220Xylon 520, 522, 524
Kabīnes stikls524810011230Xylon 520, 522, 524
Kabīnes stikls524810011240Xylon 520, 522, 524
Kabīnes stikls524810011250Xylon 520, 522, 524
Kabīnes stikls524810011780Xylon 520, 522, 524
Kabīnes stikls524810011790Xylon 520, 522, 524
Kabīnes stikls716810040060
Kabīnes stikls716810040070
Kabīnes stikls716810040421
Kabīnes stikls737812045050Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kabīnes stikls737812050080Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kabīnes stikls816810040060
Kabīnes stikls816810040070
Kabīnes stikls816810040421
Kabīnes stikls816810040431
Kabīnes stikls816810040810
Kabīnes stikls816810050030
Kabīnes stikls816810050042
Kabīnes stikls816810050130
Kabīnes stikls916811040061
Kabīnes stikls916811040071
Kabīnes stikls931812011660Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kabīnes stikls931812033040Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kabīnes stikls931812051010Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kabīnes stiklsA816810050140
Kabīnes stiklsF138804202050Farmer 5, 103, 104, 105, 106, 108
Kabīnes stiklsF178810150020Farmer 2005, 200V, 203V, 203P, 204V, 204P, 240S, 250S, 250V, 260S, 260V, 270V, 270P, 2755, 280P, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kabīnes stiklsF182800201250Farmer 5, 103, 104, 105, 106, 108
Kabīnes stiklsF182800201260Farmer 5, 103, 104, 105, 106, 108
Kabīnes stiklsF182800201460Farmer 5, 103, 104, 105, 106, 108
Kabīnes stiklsF281505350011Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stiklsF281507220011Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Kabīnes stiklsF291500270020Farmer 240S, 250S, 250V, 2605, 260V, 260P, 270V, 270P, 275S, 280P, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Kabīnes stiklsF380810110020GT 365, 380, 390, 395
Kabīnes stiklsF380810110030GT 365, 380, 390, 395
Kabīnes stiklsF380810110040GT 365, 380, 390, 395
Kabīnes stiklsF380810110210GT 365, 380, 390, 395
Kabīnes stiklsF380810110220GT 365, 380, 390, 395
Kabīnes stiklsF380810110240GT 365, 380, 390, 395
Kabīnes stiklsF816810050370Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Kabīnes stiklsG210812040080
Kabīnes stiklsG222812050200
Kabīnes stiklsG515810150010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415
Kabīnes stiklsG716810040050
Kabīnes stiklsG716810040051
Kabīnes stiklsG737812040050Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kabīnes stiklsG816810040050
Kabīnes stiklsG816810050200
Kabīnes stiklsG931812041010Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kabīnes stiklsH149810050020
Kabīnes stiklsH178810040030Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabīnes stiklsH178810050020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabīnes stiklsH178810050340Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 360, 365, 380
Kabīnes stiklsH186813051010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabīnes stiklsH198810030040Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabīnes stiklsH198810030050Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabīnes stiklsH198810030060Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabīnes stiklsH198810030070Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Farmer 312, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365, GT 370, GT 380
Kabīnes stiklsH334810010040Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kabīnes stiklsH334810010050Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Kabīnes stiklsH515810050020
Kabīnes stiklsH524810040011Xylon 520, 522, 524
Kabīnes stiklsH737812010041Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kabīnes stiklsH737812010050Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kabīnes stiklsH737812015050Fendt 512 Vario, 513 Vario, 514 Vario, 516 Vario, 714, 716, 718, 720, 722, 724
Kabīnes stiklsH816810030170
Kabīnes stiklsH816810030340
Kabīnes stiklsH816810050201
Kabīnes stiklsH816810050210
Kabīnes stiklsH931812011040Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Kabīnes stiklsX450536000000
Lukturis345810130200Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Lukturis716810261030
LukturisG716810261010
Stiprinājuma detaļa205812040060
Stiprinājuma detaļa205812901011Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 406, 410, 411, 412
Stiprinājuma detaļa297810030702
SūknisG816810190020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822
SūknisX800030026000Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365
SūknisX800030026010Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, GT 345, GT 350, GT 360, GT 365
Ventilators210202020850Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 26OV, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Ventilators281507430020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Favorit 610, 611, 612, 614, 615
VentilatorsF205551060020Farmer 250S, 250V, 2605, 260V, 280P, 280S, 280V, Fendt 2065, 206V, 206F, 207S, 207V, 207F, 208P, 208S, 208V, 208F
VentilatorsF275505900010Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 26OV, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
VentilatorsG178810130010Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
VentilatorsG178810130020Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
VentilatorsG198810140010Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
VentilatorsG210812140300Fendt 206S, 206V, 260F, 207V, 207F, 208P, 2085, 208V, 208F, 209P, 209S, 209V, 209F, 210P, 210V, 210F, 211P, 211V, 211F, 309
VentilatorsG275505900020Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 26OV, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
VentilatorsG524810130101Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
VentilatorsG716810130310Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 309, 310
VentilatorsG716810130311Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 309, 310
VentilatorsU716810310000Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924
SpogulisE178810150019Farmer 2005, 200V, 203V, 203P, 204V, 204P, 240S, 250S, 250V, 260S, 260V, 270V, 270P, 2755, 280P, 307, 308, 309, 310, 311, 312
SpogulisF117810150010Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
SpogulisF297810150010Farmer 2505, 260S, 2805, 280P, Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415
SpogulisF297810150050Farmer 2505, 260S, 2805, 280P
SpogulisF931812153010Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 720, 722, 724, 818, 819, 820, 824, 826
SpogulisF931812153020Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 720, 722, 724, 818, 819, 820, 824, 826
SpogulisG117810150010Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
SpogulisG117810150011Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
SpogulisG198810151010Farmer 240S, 250S, 250V, 2605, 260V, 260P, 270V, 270P, 275S, 280P, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
SpogulisG210812150030206S, 206V, 206V+F, 207S, 207V, 207V+F, 208P, 2085, 208V, 208V+F, 209P, 2095, 209V, 209V+F, 210P, 210V+F, 211P, 211V+F
SpogulisG210812150080206S, 206V, 206V+F, 207S, 207V, 207V+F, 208P, 2085, 208V, 208V+F, 209P, 2095, 209V, 209V+F, 210P, 210V+F, 211P, 211V+F
SpogulisG210812150090206S, 206V, 206V+F, 207S, 207V, 207V+F, 208P, 2085, 208V, 208V+F, 209P, 2095, 209V, 209V+F, 210P, 210V+F, 211P, 211V+F
SpogulisG291500270030Farmer 240S, 250S, 250V, 2605, 260V, 260P, 270V, 270P, 275S, 280P, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
SpogulisG297810150030Farmer 2505, 260S, 2805, 280P
SpogulisG725810151030Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 512, 513, 514
SpogulisG725810151040Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 512, 513, 514
SpogulisG816810150031Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
SpogulisG816810150033Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412
SpogulisG931812150021Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
SpogulisG931812153010Fendt 512, 513, 514, 516, 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939, Katana 65, 85
SpogulisG931812153021Fendt 512, 513, 514, 516, 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939, Katana 65, 85
AtspereG816500200030
AtspereG931502200120
AtspereG931502200130
AtspereH816500200160
AtspereH916500200161
Rokturis210812010010
Rokturis258514210290
Rokturis816810050120
RokturisE198810030019
RokturisE291500210019
RokturisF275500210370
RokturisF281500211010
RokturisG297810030040Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 260P, 270P, 280P, 240S, 2505, 260S, 275S
RokturisG524810030040
RokturisG816810030080
RokturisG816810030090
RokturisX800420406000
RokturisX800420411000
Stikla tīrītāja detaļaG205812170020Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310
Stikla tīrītāja detaļaG205812170021Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310
Stikla tīrītāja detaļaG716810170021Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 406, 410, 411, 412
SēdeklisG7165015000011
SēdeklisH716501500020
Kondicionieris un apsilde26 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Cita detaļaF205550060100
Cita detaļaF210552010200
Cita detaļaF210552010370
Cita detaļaF281500380520
Cita detaļaF281550020011
Cita detaļaF385551020200
Cita detaļaF385551020210
Cita detaļaF395551031040
Cita detaļaG198550070010
Cita detaļaG199552020100
Cita detaļaG281550030020
Cita detaļaG311550020100
Cita detaļaG312550030010
Cita detaļaG385551020010
Cita detaļaG395550020020
Cita detaļaG515550070050
Cita detaļaG716550030010
Cita detaļaG716550030013
Cita detaļaG816550050010
Cita detaļaH385551060100
Cita detaļaH716550061100
Cita detaļaH718551060100
Cita detaļaH816550060100
Cita detaļaH916551061101
Cita detaļaH930550060100
Cita detaļaH931552061100
Aizmugurējais pacelšanas mehānisms250 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Filtrs916860061100Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 5S
FiltrsF268860030020Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 5S
FiltrsG2108610610102065, 206V, 206F, 207S, 207V, 207F, 208P, 2085, 208V, 209P, 209S, 209V, 209F
FiltrsG916861060010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
FiltrsH385100050030Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Hidraulikas remonta komplekts175920900050Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Favorit 509, 510
Hidraulikas remonta komplektsG001990010610Favorit 611, 612, 614, 615
Hidraulikas remonta komplektsG001990010710Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Hidraulikas remonta komplektsG001990010740Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, Favorit 509, 510
Hidraulikas remonta komplektsG001990010890Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 280S, 280V, 306, 307, 308, 309
Hidraulikas remonta komplektsG001990010970Farmer 307, 308, 309
Hidraulikas remonta komplektsG001990011010Farmer 310, 311, Favorit 509, 510, Xylon 520, 522, 524
Hidraulikas remonta komplektsG001990011030Farmer 250S, 2605, 2755, 280S, Fendt 2065, 207S, 2085, 209S
Hidraulikas remonta komplektsG001990011070Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Hidraulikas remonta komplektsG001990011310Favorit 714, 716, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 916, 918, 920, 924, 926, 930
Pacelšanas cilindra detaļa117921020010Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Pacelšanas cilindra detaļa186860175030Farmer 105, 108, 305, 306, 308, 5S
Pacelšanas cilindra detaļa716860030080Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Pacelšanas cilindra detaļaG001990010260Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 309, 5S/106
Pacelšanas cilindra detaļaG001990010580Favorit 600, 610, 611, 611 (type 382), 612, 612 (type 383), 614, 614 (type 384), 615, 615 (type 385), GT 345GT, 360GT, 365GT, 380GT
Pacelšanas cilindra detaļaG001990010880Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Pacelšanas cilindra detaļaG001990011340Farmer 307, 308, 308 (type 308), 309, 309 (type 309), 310, 311, 312, 409, 410, 411, 512, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
Pacelšanas cilindra detaļaG001990011350Farmer 307, 308, 309, 310, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 370GT, 380GT
Pacelšanas cilindra detaļaG001990011420Fendt 712, 714 714/00201-03000808001-99999, 714 (type 725), 716 716/00201-00300&08001-99999
Pacelšanas cilindra detaļaG514860900010Favorit 512, 514, 515, Xylon 522, 524
Pacelšanas cilindra detaļaG718860030021Fendt 718, 815, 817, 818, 820
Pacelšanas cilindra detaļaH210861030030Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Pacelšanas cilindra detaļaX540412500000Farmer 105, 108, 305, 306, 308, 5S
Pacelšanas cilindra detaļaX540413601000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309
Pacelšanas cilindra detaļaX540435000000Farmer 2405, 2505, 260P, 2605, 270P, 2755, 280P, 303, 304, 305, 306, 307 (type 170), 307 (type 175), 308, 309
Pacelšanas cilindra detaļaX548383336000Farmer 105, 108, 305, 306, 308, 5S
Pacelšanas cilindra detaļaX548388500000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309
Pacelšanas cilindra detaļaX548920279000Farmer 105, 108, 305, 306, 308, 5S
VārstsF916860060010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Zobrats138870030651Farmer 2405, 250S, 260S/P, 270P, 275S, 280S/P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 345, 350, 360, 365, 370
Vārpsta198860030270Farmer 105 258/10601-99999, 108, 304, 305, 306 168 00001-13000, 307 117/00101-00200&01001-05000, 307 (type 170)
Vārpsta199860030070Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Fendt 411, 412, 413, 414, 415
Vārpsta199860030110Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Fendt 411, 412, 413, 414, 415
Vārpsta205860030051Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Vārpsta205870060010Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Vārpsta205870060011Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Vārpsta205870060300Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Vārpsta238860030081Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Vārpsta238860030520Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 2065, 207S, 2085, 2095, 208P, 209P, 240S, 250S, 260S, 275S, 280S
Vārpsta2468600300502065, 207S, 2085, 2095, 208P, 209P, 240S, 250S, 260S, 275S, 280S, 260P, 270P, 280P
Vārpsta329860030020Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 280S, Fendt 2065, 207S, 208P, 2085, 209P, 209S
Vārpsta404860030030Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Vārpsta716860030030Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Vārpsta716860030042Favorit 711 711/00101-00200&01001-08000, 712 712/00101-00200801001-08000, 714 714 00101-00200&01001-08000, Fendt 815, 817, 818
Vārpsta716860030060Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Vārpsta716860030061Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Vārpsta716861030020Favorit 711 711/00101-00200&01001-08000, 712 712/00101-00200801001-08000, 714 714 00101-00200&01001-08000
VārpstaH246860030023Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 280S, Fendt 2065, 207S, 208P, 2085, 209P, 209S
VārpstaH278861030010Farmer 105 258/10601-99999, 108, 304, 305, 306 168 00001-13000, 307 117/00101-00200&01001-05000, 307 (type 170)
VārpstaX548933866000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 2065, 207S, 2085, 2095, 208P, 209P, 240S, 250S, 260S, 275S, 280S
VārpstaX550132802000Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Fendt 411, 412, 413, 414, 415
VārpstaX550141500000Favorit 711 711/00101-00200&01001-08000, 712 712/00101-00200801001-08000, 714 714 00101-00200&01001-08000
GultnisF180860030270Favorit 600, 610, 612, 614, 615
GultnisF180860030271Favorit 600, 610, 612, 614, 615
GultnisX609521201000Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Fendt 207, 208, 209, 210, 211, 309, 310, 311, 312, Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512
GultnisX609535400000Farmer 409, 410, 411, 412, Fendt 924, 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 720, 722, 724, 815, 817, 818
Blīvslēgs vai blīvgredzens199860030330Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Blīvslēgs vai blīvgredzens816860030070Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Blīvslēgs vai blīvgredzensF931860030010922, 924, 927 (type 925), 927 (type 942), 930 (type 928), 930 (type 943), 933 (type 931)
Blīvslēgs vai blīvgredzensF931860030020922, 924, 927 (type 925), 927 (type 942), 930 (type 928), 930 (type 943), 933 (type 931)
Blīvslēgs vai blīvgredzensG001990011150Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Blīvslēgs vai blīvgredzensG001990011400
Blīvslēgs vai blīvgredzensG238860030021Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Blīvslēgs vai blīvgredzensH816860030020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Blīvslēgs vai blīvgredzensX547530002000Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Blīvslēgs vai blīvgredzensX548958479000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Blīvslēgs vai blīvgredzensX548973566000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Blīvslēgs vai blīvgredzensX548977501000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Bukse165870041013Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, GT 231
Bukse186861900110Farmer 2405, 250S, 260P, 2605, 270P, 2755, 280P, 2805, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Bukse199870031170Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Bukse199920010072Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
Bukse238200061040Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 5S
Bukse238860030530Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 2065, 207S, 2085, 2095, 208P, 209P, 240S, 250S, 260S, 275S, 280S
Bukse816860070020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Bukse816870030060Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Bukse926870030040Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
BukseX550222502000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Tapa165870041020Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 240S, 2505, 260P, 2605, 270P, 2755, 280P, 280S, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Tapa180870030081Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Tapa186871030010Farmer 306, 307, 308, 309
Tapa186871030220Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Tapa186921070010Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412 Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Tapa198870030130Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Tapa198870050010Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 2405, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 2805, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Tapa199870040020Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Fendt 207, 208, 209, 210, 211, 309, 310, 311, 312
Tapa199870041020Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Fendt 207, 208, 209, 210, 211, 309, 310, 311, 312
Tapa199920010040Farmer 307 (type 117), 307 (type 307), 308 (type 118), 308 (type 308), 309 (119), 309 (type 309), 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Tapa205860030011Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 280S, 280V, 306, 307, 308, 309
Tapa246870030200Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306
Tapa275870040030GT 231, 345, 350, 360, 365, 370, 380
Tapa716870030020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 209P, 210P, 211P, 818
Tapa716870030120Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 55/106 Favorit 509, 510
Tapa716870030160Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 711, 712, 714, 716, Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Tapa718870030080Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 411 Vario, 412 Vario, 413 Vario, 414 Vario, 415 Vario, 711, 712, 714
Tapa816870040010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 711, 712, 714, 716, 815, 817
Tapa816870040060Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 711, 712, 714, 716, 815, 817
Tapa931860070010Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
TapaF339870030020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 711, 712, 714, 716, Fendt 207, 208, 209, 210, 211
TapaF718870030020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 711, 712, 714, 716, Fendt 207, 208, 209, 210, 211
TapaF930870030040Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924, 926, 930
TapaG186862070013Farmer 240S, 250S, 260P, 2605, 270P, 2755, 280P, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 611, 612, 614, 615
TapaG205860070012250V, 260V, 270V, 275V, 280V, 208V
TapaG385862070010Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, 615, 816, 818, 822, 824
TapaG411860070012Farmer 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, 615, 816, 818, 822, 824
TapaG716860070010Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
TapaG716860070011Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
TapaG716860070012Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
TapaG716860070013Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
TapaG728870030021Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 818, 819, 820, 822, 824, 826, 828, 916, 920, 922, 924, 926, 927, 930, 933, 936, 939
TapaG930860070012Fendt 916 916/06001-99999, 920 920/06001-99999, 922 919/00101-99999, 924 922/00101-99999, 924 924/06001-99999
TapaG931860070011819, 819NA, 822NA, 824NA, 826, 826NA, 828, 828NA
TapaH155920070030Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
TapaH199870030010Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 55/106, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515
TapaH380922070030Farmer 307 (type 117), 307 (type 307), 308 (type 118), 308 (type 308), 309 (119), 309 (type 309), 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
TapaH718922070040Farmer 307, 308, 309
TapaH816860030042Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 916, 920, 922, 924, 926, 927, 930, 933, 936, 939
TapaH816870040120Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926 Fendt 411 Vario, 412 Vario
TapaH930870040070Fendt 718, 818, 819, 820, 822, 824, 826, 828, 916, 920, 922, 924, 926, 927, 930, 933, 936, 939
TapaH931920071010Fendt 819, 824, 826, 828, 922, 824, 927, 930, 933, 936, 939
TapaX406053944000Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 275S, 275V, 280P, 280S, 280V
Uzpildes vāciņšH186870041010Farmer 102, 103, 104, 303, 304, GT 231, 345, 350
Cita detaļa138876030060Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 2405, 2505, 260P, 2605, 270P, 275S, 280P, 280S, 303, 304, 305, 306 168/00001-13000
Cita detaļa140600030240
Cita detaļa165860030020Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 204P, 205P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Cita detaļa178810150040
Cita detaļa180870030300Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļa186871030100Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa186871030200Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa198860030721
Cita detaļa198870061411Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa199860030090Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa199861030030Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa199870030130Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa199870030160Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa199870031040Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Cita detaļa199870031150Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa205860030020Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 280S, 280V, 306, 307, 308, 309
Cita detaļa205870060020Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206F, 206V, 207F, 207V, 208F, 208V, 209F, 209V, 210F, 210V, 211F, 211V
Cita detaļa205870060511Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Cita detaļa205870060530Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206F, 206V, 207F, 207V, 208F, 208V, 209F, 209V, 210F, 210V, 211F, 211V
Cita detaļa238860030042Farmer 5S, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Cita detaļa238860030551
Cita detaļa238860030560
Cita detaļa246860101430Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa246921010061Farmer 240S, 2505, 260P, 2605, 270P, 2755, 280P, 280S, Fendt 2065, 2075, 208P, 2085, 209P, 2095
Cita detaļa258861030030Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Cita detaļa258861030270Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Cita detaļa281870030050Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļa514860030020Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa514870030150Favorit 512, 514, 515, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa58700605Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Cita detaļa716861030010Favorit 711 711/00101-00200&01001-08000, 712 712/00101-00200801001-08000, 714 714 00101-00200&01001-08000
Cita detaļa716870040130Farmer 102, 104, 240S, 2505, 260P, 260S, 270P, 275S280P, 2805, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Cita detaļa716870051250
Cita detaļa716870051251
Cita detaļa716870051260
Cita detaļa716870051270
Cita detaļa716921050020
Cita detaļa718860030012Fendt 815, 817, 818
Cita detaļa718860030022Fendt 815, 817, 818
Cita detaļa737921020010Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Cita detaļa816870030150Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Cita detaļa816920020010Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Cita detaļa926870030020Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Cita detaļaF411870030020Farmer 307 117/00201-01000805001-99999, 308 118/00201-01000805001-99999, 309 119/00201-01000805001-99999
Cita detaļaF718870030031Farmer 310 192/02001-99999, 310, 311 198/05001-99999, 311, 312 (type 199), 312, Favorit 509, 510, 511
Cita detaļaF718870030050Farmer 310 192/02001-99999, 310, 311 198/05001-99999, 311, 312 (type 199), 312, Favorit 509, 510, 511
Cita detaļaF718870030081Farmer 307 117/00101-00200801001-05000, 308 118/00101-00200&01001-05000, 309 119/00101-00200801001-05000
Cita detaļaF728870030040Fendt 718, 818, 820, 820 Greentec
Cita detaļaF931870030040Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924 (type 922), 924 (type 941), 927 (type 925), 927 (type 942), 930 (type 928), 930 (type 943)
Cita detaļaG118870030021Farmer 307, 308, 309, 370GT, 380GT
Cita detaļaG138876030030Farmer 240S, 2505, 260S/P, 270S, 2755, 280S/P, 303, 304, GT 231, 345, 350
Cita detaļaG199870031020Farmer 310 192/02001-99999, 310, 311 198/05001-99999, 311, 312 (type 199), 312, Favorit 509, 510, 511
Cita detaļaG205870120020Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206F, 206V, 207F, 207V, 208F, 208V, 209F, 209V, 210F, 210V, 211F, 211V
Cita detaļaG205870120021Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206F, 206V, 207F, 207V, 208F, 208V, 209F, 209V, 210F, 210V, 211F, 211V
Cita detaļaG205870121010Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206F, 206V, 207F, 207V, 208F, 208V, 209F, 209V, 210F, 210V, 211F, 211V
Cita detaļaG205870121011Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206F, 206V, 207F, 207V, 208F, 208V, 209F, 209V, 210F, 210V, 211F, 211V
Cita detaļaG210861100070Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Cita detaļaG339870041010Farmer 306, 307, 308, 309, Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Cita detaļaG385860100040Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926
Cita detaļaG728870030030Fendt 718, 818, 820, 820 Greentec
Cita detaļaG728870040030718, 818, 820
Cita detaļaG816870030022Favorit 816, 818, 822, 824
Cita detaļaG931870040010Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924 (type 922), 924 (type 941), 927 (type 925), 927 (type 942), 930 (type 928), 930 (type 943)
Cita detaļaG931870040011Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924 (type 922), 924 (type 941), 927 (type 925), 927 (type 942), 930 (type 928), 930 (type 943)
Cita detaļaH117861030211
Cita detaļaH135872040011Farmer 102, 103, 104, 303, 304, 305, 307, Fendt GT 370GT, 380GT (type 149), 380GT
Cita detaļaH138870030071Farmer 102, 103, 104, 303, 304, GT 231, 345, 350
Cita detaļaH186870030010Farmer 306 168/00001-13000, 307 117/00101-00200&01001-05000, 308 118/00101-00200&01001-05000, 308 (type 178)
Cita detaļaH199870041041Farmer 310 (type 192), 310, 311 (type 198), 311, 312 (type 199), 312, Favorit 509, 510, 511, Fendt GT 390GT, 395GT, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļaH246860030033Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 280S, Fendt 2065, 207S, 208P, 2085, 209P, 209S
Cita detaļaH246870030010Farmer 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 280S
Cita detaļaH268870040010Farmer 5S, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 308, 309
Cita detaļaH278861030020Farmer 105 258/10601-99999, 108, 304, 305, 306 168 00001-13000, 307 117/00101-00200&01001-05000, 307 (type 170)
Cita detaļaH278870030020Farmer 2405, 250S, 260S/P, 270P, 275S, 280S/P, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 345, 350, 360, 365, 370
Cita detaļaH278871030050Farmer 102, 103, 104, 105, 55/106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 345GT, 350GT
Cita detaļaH278871030060Farmer 102, 103, 104, 105, 108, 303, 304, 305, 306, 307 117/00101-00200&01001-05000, 307 170/00001-99999
Cita detaļaH281870030020Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļaH339870041030Farmer 306 168/11501-99999, 307 117/00201-01000&05001-99999, 307 170/02001-99999, 307 (type 175), 307
Cita detaļaH716870040080Farmer 310 192/02001-99999, 310, 311 198/05001-99999, 311, 312 (type 199), 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511
Cita detaļaH716921050021
Cita detaļaH816870030020Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Cita detaļaH816870030030Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Cita detaļaH816870040113Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Cita detaļaX560237501000Farmer 102 135/04601-99999, 103 138/11401-99999, 303, 304 158/00001-20000, 305 162/00001-20000, 306, 307, 307 (type 175)
Cita detaļaX566664700000Farmer 240S, 2505, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 280S, 280V, 306, 307, 308, 309
Cita detaļaX800045151000Farmer 2405, 2505, 250V, 260P, 2605, 260V, 270P, 270V, 275S, 275V, 280P, 2805, 280V, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Blīve vai blīvju komplekts238860030261
Blīve vai blīvju komplekts345860030110
Lukturis198870030170Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Lukturis199870031160Farmer 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Stiprinājuma detaļa186861900040Farmer 307 (type 117), 307 (type 307), 308 (type 118), 308 (type 308), 309 (119), 309 (type 309), 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Stiprinājuma detaļa238802202010Farmer 307 (type 117), 307 (type 307), 308 (type 118), 308 (type 308), 309 (119), 309 (type 309), 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Stiprinājuma detaļa238802202011Farmer 307 (type 117), 307 (type 307), 308 (type 118), 308 (type 308), 309 (119), 309 (type 309), 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412
Āķa detaļaF716870030010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 712, 714, 716, 818
Āķa detaļaF718870030010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 712 712/00101-00200&01001-08000, 714 714/00101-00200&01001-08000
Āķa detaļaF718870030070Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 815, 817, 818
Āķa detaļaF926870030010Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00401-01000&03001-06000, 920 920/00401-01000&03001-06000
Āķa detaļaF931870030080Fendt 819, 822, 824, 826, 828, 922, 924 (type 922), 924 (type 941), 927 (type 925), 927 (type 942), 930 (type 928), 930 (type 943)
Āķa detaļaH716870030100Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 712, 714, 716, 818
Cilindrs vai tā detaļa199860030080Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Cilindrs vai tā detaļaG186860175060Farmer 105, 108, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 5S/106, Fendt GT 360, 365, 370, 380
Cilindrs vai tā detaļaG199860030010Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Cilindrs vai tā detaļaG205920010010Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V Fendt 206V, 206F, 207V, 207F, 208V, 208F, 209V, 209F
Pacelšanas stienis vai stabilizators135872040030Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Pacelšanas stienis vai stabilizators135872040040Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Pacelšanas stienis vai stabilizators186871040110Farmer 306, 307, 308, 309
Pacelšanas stienis vai stabilizators199870040031Farmer 310, 311, 312 Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 515C, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Pacelšanas stienis vai stabilizators291870040010Favorit 611, 612, 614, 615
Pacelšanas stienis vai stabilizators291870040100Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 611, 612, 614, 615, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Pacelšanas stienis vai stabilizators716870040110Favorit 509C, 510C, 511C, 512C, 514C, 611, 612, 614, 615, 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Pacelšanas stienis vai stabilizatorsG278870030031Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Pacelšanas stienis vai stabilizatorsH816870060017Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Pacelšanas stienis vai stabilizatorsH816870060027Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Pacelšanas stienis vai stabilizatorsH930870040040Fendt 819, 824, 826, 828, 922, 824, 927, 930, 933, 936, 939
Pacelšanas stienis vai stabilizatorsH931870040070Fendt 819, 824, 826, 828, 922, 824, 927, 930, 933, 936, 939
Pacelšanas stienis vai stabilizatorsX500920600000Favorit 816, 818, 822, 824, 916 916/00101-06000, 920 920/00101-06000, 924 924/00101-06000
Atspere117961700240Farmer 102, 104, 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 280S, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 409NA, 410
Atspere816870040050Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 711, 712, 714, 716, 815, 817
AtspereX699320501000Farmer 102, 104, 240S, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 280S, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 409NA, 410, Farmer 102, 104, 240S, 2505, 260P
Virzulis vai tā detaļa198860030970Farmer 5S, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Virzulis vai tā detaļa238860030050Farmer 5S, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Virzulis vai tā detaļaH199860030010Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, GT 390, 395, Xylon 520, 522, 524
Čaula vai aizsargmova186870040101Farmer 240S, 260P, 270P, 280P, 308 (type 118), 308 (type 178), 308, 309 (type 119), 309 (type 186), 309, 310 (type 192), 310
Āķi un sakabe19 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Devējs vai slēdzis0073022300000Vario 819, 822, 824, 826, 828, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Stūres mehānisma detaļa0098188100000Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820, 822, 824
Tapa803634
TapaHS1700-1KUD-F-E/13
Cita detaļa0073321100000Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, GT 345, 350, 365, 370, 380, 390, 395, Favorit 509, 510, Farmer 303, 304, 305, 306
Cita detaļa0098117100000Fendt 207, 208, 209, 210, 309, 310, 311, 312, 313
Cita detaļa0098154200000Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820, 822, 824
Cita detaļaG178500060011Farmer 102, 103, 104, 105, Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, GT 345, 350, 365, 370, 380, 390, 395, Favorit 509, 510
Stiprinājuma detaļaF916501120050Favorit 816, 818, 820, 822, 824, 916, 920, 924, 926 up to model year 2001
Āķa detaļa0098153400000Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820, 822, 824
Āķa detaļa0098183300000Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820, 822, 824
Āķa detaļa0098366101000Farmer 240S, 250S, 260S, 275S, 280S, 260P, 270P, 280P, 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, GT 231
Āķa detaļaG178500060070Farmer 102, 103, 104, 105, Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 GT 345, 350, 365, 370, 380, 390, 395, Xylon 520, 522, 524, Farmer 409, 410, 4
Āķa detaļaG312500070021Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 GT 345, 350, 365, 370, 380, 390, 395, Xylon 520, 522, 524, Favorit 816, 818, 820, 822, 824, 916, 918, 92
Āķa detaļaG312500070022Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 GT 345, 350, 365, 370, 380, 390, 395, Xylon 520, 522, 524, Favorit 816, 818, 820, 822, 824, 916, 918, 92
Āķa detaļaG312500070023Farmer 102, 103, 104, 105, Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312 GT 345, 350, 365, 370, 380, 390, 395, Xylon 520, 522, 524, Farmer 409, 410, 4
Āķa detaļaH138506060021Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108
Āķa detaļaHS1700-KU/3-11
Āķa detaļaHS1700-KU/3-16
Citas detaļas177 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Skriemelis vai spriegotājs117501021070Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Skriemelis vai spriegotājs117501021080Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, Favorit 711, 712, 714, 716
Skriemelis vai spriegotājs178700050010Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 350, 360, 365, 370, 380
Skriemelis vai spriegotājs178700050020Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 350, 360, 365, 370, 380
Skriemelis vai spriegotājs178700051010Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 350, 360, 365, 370, 380
Skriemelis vai spriegotājs178700051020Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 350, 360, 365, 370, 380
Skriemelis vai spriegotājs178700900011Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, GT 350, 360, 365, 370, 380
Skriemelis vai spriegotājs247700051011Farmer 270P, 280P, 2405, 250S, 260S, 275S, 280S, Fendt 208P, 209P, 2065, 207S, 2085, 209S
Skriemelis vai spriegotājs295700050020Farmer 270P, 280P, 2405, 250S, 260S, 275S, 280S, Fendt 208P, 209P, 2065, 207S, 2085, 209S
Skriemelis vai spriegotājs295700050030Farmer 270P, 280P, 2405, 250S, 260S, 275S, 280S, Fendt 208P, 209P, 2065, 207S, 2085, 209S
Skriemelis vai spriegotājs309701051010Farmer 307, 308, 309, 370GT, 380GT
Skriemelis vai spriegotājs309701051020Farmer 307, 308, 309, 370GT, 380GT
Skriemelis vai spriegotājs312700050010Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, Xylon 520, 522, 524
Skriemelis vai spriegotājs312700050020Farmer 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, Xylon 520, 522, 524
Skriemelis vai spriegotājs312700060010Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712, GT 370, 380
Skriemelis vai spriegotājs312700060020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712, GT 370, 380
Skriemelis vai spriegotājs718701051100Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 918, 920, 924, 926, 930
Skriemelis vai spriegotājs718701051110Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 918, 920, 924, 926, 930
Skriemelis vai spriegotājs816700060010Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415
Skriemelis vai spriegotājs816700060020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415
Skriemelis vai spriegotājsH205700050011Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V+F, 207V+F, 208V+F, 209V+F, 210V+F, 211V+F
Skriemelis vai spriegotājsH247700050011Farmer 270P, 280P, 2405, 250S, 260S, 275S, 280S, Fendt 208P, 209P, 2065, 207S, 2085, 209S
Tapa198810260041Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
TapaF178810130030
TapaH916500020230Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
TapaX444660102000
TroseF225600020020Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
TroseH718501020732Fendt 711, 712, 714, 716, 815, 817, 818
TroseH718501020780Fendt 711, 712, 714, 716, 815, 817, 818
Uzpildes vāciņš198500905070
Uzpildes vāciņšX509043201010
Cita detaļa00099X
Cita detaļa000Z0509X
Cita detaļa00105095X
Cita detaļa00800018918
Cita detaļa01Z0701918
Cita detaļa060080718167
Cita detaļa0970920056171
Cita detaļa178500020611Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 511, 512, 514, 515
Cita detaļa178500170150Farmer 2405, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 2805, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 509
Cita detaļa178810021010Farmer 303, 304, 305, 306, 308, 309
Cita detaļa186200090060Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Cita detaļa186505020021Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
Cita detaļa192500022010
Cita detaļa198810020011Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Cita detaļa199700030010Fendt 2065 (326), 2075 (327), 208S (328), 209S (329), 207 (330), 208 (331), 209 (332), 210 (333), 211 (334), 309 (336), 309 (322)
Cita detaļa205812260010Farmer 250V, 260P/V, 270PN, 275V, 280PN
Cita detaļa205900163040
Cita detaļa281507230010Favorit 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļa281507230502Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Cita detaļa281507230530Farmer 240S, 250S, 250V, 260P, 260S, 260V, 270P, 270V, 2755, 275V, 280P, 2805, 280V, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311
Cita detaļa294812020010Farmer 2405, 2505, 2605, 2755, 2805
Cita detaļa310700051020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716, Fendt 711, 712, GT 370, 380
Cita detaļa312700051010Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, GT 370, 380
Cita detaļa312700051020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, GT 370, 380
Cita detaļa385700030061Farmer 250S, 260S, 270P, 275S, 280P, 2805, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510
Cita detaļa385700030161Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, 615, 365GT, 370GT
Cita detaļa716501021020Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Cita detaļa716501021031Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Cita detaļa716501021290Favorit 711, 712, 714, 716
Cita detaļa716501021300Favorit 711, 712, 714, 716
Cita detaļa716501021441Favorit 711, 712, 714, 716
Cita detaļa716810021040Fendt 309, 310, 311, 312, 313, 411, 412, 413, 414, 415, 712, 714, 716, 718, 818, 820
Cita detaļa718701026010Fendt 712, 716, 718, 720, 722, 724, 815, 817, 818, 819, 820, 822, 824, 826, 828, 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Cita detaļa718701051050Fendt 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 918, 920, 924, 926, 930
Cita detaļa718701051060Fendt 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 918, 920, 924, 926, 930
Cita detaļa816500020200
Cita detaļa816500020210
Cita detaļa816500020240
Cita detaļa816700030210Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924, 926, 930, 380GT, 395GT
Cita detaļa816700034900Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 924, 926, 930
Cita detaļa816700053010Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 918, 920, 924, 926, 930
Cita detaļa816700053020Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 918, 920, 924, 926, Fendt 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820, 916, 918, 920, 924, 926, 930
Cita detaļa816800010011
Cita detaļa816810020200Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 926, GT 370, 380
Cita detaļa816810020250Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 926, GT 370, 380
Cita detaļa816810020260Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 816, 818, 822, 824, 916, 920, 926, GT 370, 380
Cita detaļa916500020360Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Cita detaļa916501171120Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 922, 924, 926, 927, 930, 933, 936, 939
Cita detaļa916501171170Favorit 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 920, 924, 926, 930, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļa931502170210Fendt 714, 716, 718, 720, 722, 724, 819, 822, 824, 826, 828, 922, 927, 930, 933, 936, 939
Cita detaļa931502171101Fendt 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Cita detaļa931502171102Fendt 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Cita detaļa931700030051Fendt 922, 924, 927, 930, 933, 936, 939
Cita detaļaF178810130020Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Cita detaļaF180500020050Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 511, 512, 514, 515
Cita detaļaF339700032010Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Cita detaļaF339700032020Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Cita detaļaF404700030010Fendt 411, 412, 413, 414, 415
Cita detaļaF416700031040Fendt 512, 513, 514, 516
Cita detaļaF718701030050Fendt 411, 412, 413, 414, 415, Fendt 819, 822, 824, 826, 828
Cita detaļaG178500020060Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 511, 512, 514, 515
Cita detaļaG281500020010Favorit 600, 610, 611, 612, 614, 615
Cita detaļaG297800010011
Cita detaļaG334700031100Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Cita detaļaG334700031200Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Cita detaļaG334700033050Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Cita detaļaG334700033060Fendt 207, 208, 209, 210, 211
Cita detaļaG339700032050Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Cita detaļaG339700032060Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Cita detaļaG339700032100Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Cita detaļaG339700032200Fendt 309, 310, 311, 312, 313
Cita detaļaG404700030100Fendt 411, 412, 413, 414, 415
Cita detaļaG404700030200Fendt 411, 412, 413, 414, 415
Cita detaļaG416700031030Fendt 512, 513, 514, 516
Cita detaļaG416700031040Fendt 512, 513, 514, 516
Cita detaļaG816810260020Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, GT 370, 380
Cita detaļaG835700030030Fendt 819, 822, 824, 826, 828
Cita detaļaG835700030040Fendt 819, 822, 824, 826, 828
Cita detaļaH167501170010Farmer 2405, 250S, 260P, 260S, 270P, 275S, 280P, 2805, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, 509
Cita detaļaH186505020230Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 511, 512, 514, 515
Cita detaļaH198701030031Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, 615, 365GT, 370GT
Cita detaļaH198701030041Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 611, 612, 614, 615, 365GT, 370GT
Cita detaļaH198810030011Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Cita detaļaH198810030111Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Cita detaļaH205700053011Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V+F, 207V+F, 208V+F, 209V+F, 210V+F, 211V+F
Cita detaļaH205700053021Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V, Fendt 206V+F, 207V+F, 208V+F, 209V+F, 210V+F, 211V+F
Cita detaļaH329700030010Farmer 270P, 280P, 2505, 260S, 275S, 280S, Fendt 209P, 209P, 210P, 211P, 2065, 207S, 208S, 209
Cita detaļaH329700030020Farmer 270P, 280P, 2505, 260S, 275S, 280S, Fendt 209P, 209P, 210P, 211P, 2065, 207S, 208S, 209
Cita detaļaH509700030030Farmer 304, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 370GT, 380GT, 395GT, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļaH509700030031Farmer 304, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 370GT, 380GT, 395GT, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļaH509700030040Farmer 304, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 370GT, 380GT, 395GT, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļaH509700030041Farmer 304, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 370GT, 380GT, 395GT, Xylon 520, 522, 524
Cita detaļaH916700031030Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 924, 926, 930
Cita detaļaH916700031040Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926, Fendt 916, 924, 926, 930
Cita detaļaH926700030011Fendt 916, 920, 924, 926, 930
Cita detaļaH926700030021Fendt 916, 920, 924, 926, 930
Cita detaļaX499502401000
Cita detaļaX499508295000
Cita detaļaX499519595000
Cita detaļaX499948002000
Cita detaļaX507862000000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Cita detaļaX507862000010Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Cita detaļaX507862000020Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Cita detaļaX507862200000Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
Cita detaļaX507862500000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Cita detaļaX507863000000Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
Cita detaļaX508075000000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Cita detaļaX509046200000
Cita detaļaX536604822000
Cita detaļaX536606022000
Cita detaļaX653006000000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 511, 512, 514, 515
Cita detaļaX699980000000Farmer 250V, 260V, 270V, 275V, 280V
Cita detaļaX800510020000Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Cita detaļaX830050006000
Kabīnes stiklsA205812051040
Kabīnes stiklsF178810130010
Kabīnes stiklsH178810040010Farmer 304, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 370GT, 380GT, 395GT, Xylon 520, 522, 524
Kabīnes stiklsH178810050100Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, GT 345, 350, 360, 365, 370, 380
Lukturis186505020320Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
Lukturis199503020010Farmer 310 (type 192 chassis no. 3401 - 99999, type 310 chassis no. 101 - 99999), 311 (type 198 chassis no. 7701 - 99999
Lukturis199503020160Farmer 310 (type 192 chassis no. 3401 - 99999, type 310 chassis no. 101 - 99999), 311 (type 198 chassis no. 7701 - 99999
Lukturis205900163010Farmer 250V, 260P/, 270PN, 275V, 280PN
Lukturis716501021060Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820
Lukturis816810260091Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, GT 370, 380
LukturisX800510035000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, Favorit 509, 511, 512, 514, 515
Radiators vai dzesētājs178500020301Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Radiators vai dzesētājs178500020311Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Radiators vai dzesētājs198500020010Farmer 310, 311, 312
Radiators vai dzesētājsG178500020011Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Radiators vai dzesētājsG180502020041Farmer 102, 103, 104, 105, 106, 108, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312
Stiprinājuma detaļa002082018918
Stiprinājuma detaļa816810080053
Stiprinājuma detaļa931812080051
Stiprinājuma detaļaX536715600000Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
Stiprinājuma detaļaX536716000000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Atspere012100090080Farmer 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Atspere716810261101Farmer 307, 308, 309, 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, 916, 920, 924, 926, Fendt 309, 310, 311, 312, 312, 411, 412
AtspereF334700031020Fendt 207, 208, 209, 210, 211, Fendt 309, 310, 311, 312, 313, Fendt 512, 513, 514, 516
AtspereF334700031030Fendt 207, 208, 209, 210, 211, Fendt 309, 310, 311, 312, 313, Fendt 512, 513, 514, 516
AtspereF718701030040Fendt 411, 412, 413, 414, 415, Fendt 819, 822, 824, 826, 828
AtspereF835700030100Fendt 819, 822, 824, 826, 828
AtspereX508054700000Favorit 816, 818, 822, 824, 916, 920, 924, 926
AtspereX699490000000Farmer 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309
AtspereX699490200000Farmer 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 409, 410, 411, 412, Favorit 509, 510, 511, 512, 514, 515, 711, 712, 714, 716
Rokturis178800620010Farmer 310, 311, 312, Fendt 714 (type 732), 716 (type 733), 718 (type 734), 720 (type 735), 722 (type 736), 724 (type 737)
Rokturis716501021050Farmer 409, 410, 411, 412, Favorit 711, 712, 714, 716, Fendt 411, 412, 413, 414, 415, 711, 712, 714, 716, 718, 815, 817, 818, 820

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt