Jaunas detaļas

Jaunas Case IH traktoru dzesēšanas un filtru detaļas

Meklējat detaļu Case IH traktoram? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: dzesēšana un izplūde un filtri. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Dīzeļdzinēja detaļas: galvas blīve, virzulis, klanis, vārsti, sprausla (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 664). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Filtri15 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Degvielas filtrs84423586
Degvielas filtrs84989840
Degvielas filtrs87718479Puma 170, 175, 200, 215, PumaCVX 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 225, 230
Degvielas filtrs87722692Puma 170, 175, 200, 215, PumaCVX 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 225, 230
Filtrs3069609R91248, 258, 268, 276, 278, 354, 364, 384, 385, 433, 444, 454, 485, 533, 574, 584, 585, 633, 644, 674, 684, 685, 733, 744, 784, 785, 833
Filtrs3069610R1248, 258, 268, 276, 278, 354, 364, 384, 385, 433, 444, 454, 485, 533, 574, 584, 585, 633, 644, 674, 684, 685, 733, 744, 784, 785, 833
Filtrs3105001R1248, 258, 268, 276, 278, 354, 364, 384, 385, 433, 444, 454, 485, 533, 574, 584, 585, 633, 644, 674, 684, 685, 733, 744, 784, 785, 833
Filtrs3123889R1248, 258, 268, 276, 278, 354, 364, 384, 385, 433, 444, 454, 485, 533, 574, 584, 585, 633, 644, 674, 684, 685, 733, 744, 784, 785, 833
Filtrs83914036248, 258, 268, 276, 278, 354, 364, 384, 385, 433, 444, 454, 485, 533, 574, 584, 585, 633, 644, 674, 684, 685, 733, 744, 784, 785, 833
Filtrs845967R1248, 258, 268, 276, 278, 354, 364, 384, 385, 433, 444, 454, 485, 533, 574, 584, 585, 633, 644, 674, 684, 685, 733, 744, 784, 785, 833
Blīvslēgs vai blīvgredzens3144474R1248, 258, 268, 275, 278, 323, 375, 383, 385, 423, 433, 453, 454, 474, 484, 485, 533, 553, 574, 584, 585, 644, 654.6 74, 684, 685
Blīvslēgs vai blīvgredzens3144476R1248, 258, 268, 275, 278, 323, 375, 383, 385, 423, 433, 453, 454, 474, 484, 485, 533, 553, 574, 584, 585, 644, 654.6 74, 684, 685
Blīvslēgs vai blīvgredzens3144476R2248, 258, 268, 275, 278, 323, 375, 383, 385, 423, 433, 453, 454, 474, 484, 485, 533, 553, 574, 584, 585, 644, 654.6 74, 684, 685
Blīvslēgs vai blīvgredzens3144480R1248, 258, 268, 275, 278, 323, 375, 383, 385, 423, 433, 453, 454, 474, 484, 485, 533, 553, 574, 584, 585, 644, 654.6 74, 684, 685
Cita detaļa716847R91D 214, 215, 217S, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Dzesēšana un izplūde649 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Hidraulikas remonta komplekts162000060713CVX 120, 130, 150, 170, 1135, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Hidraulikas remonta komplekts3055285R93various types
Hidraulikas remonta komplekts3055285R94various types
Hidraulikas remonta komplekts3055285R95various types
Ģenerators87373569
Devējs vai slēdzis3051762R92D 215, 219, 322, 326, 432, 439, 323
Devējs vai slēdzis718853R91D 215, 219, 322, 326, 432, 439, 323
Sajūga detaļa131100060110CS 80, 90, 100
Sajūga detaļa161200060470CS 100, 110, 120, 130, 150
Sajūga detaļa162000060018CVX (Tier 2) 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195 (Tier 3), CVX (Tier 3) 140 (1/07 -), 150 (1/07 -), 160 (1/07 -), 175 (1/07 -), TVT 135, 155, 170, 190, 195, T 75
Sajūga detaļa188922A1MX 100, 110, 120, 135
Sajūga detaļa229596A1Magnum 7250
Sajūga detaļa229596A2Magnum 7250
Sajūga detaļa231413A2Magnum 7230, 7240
Sajūga detaļa231414A2Magnum 7210, 7220
Sajūga detaļa245838A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Sajūga detaļa245838A2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Sajūga detaļa255031A1MX 240, 250, 270
Sajūga detaļa255031A2MX 240, 250, 270, TG 255, 285
Sajūga detaļa442985A1Magnum 7120, 7130, 7140, 7220 (serial no. → JJA0064977)
Sajūga detaļa447916A1MX 240, 250, 270, TG 255, 285, Magnum MX 240, 255
Sajūga detaļa47124802JX 90U, 100U, L 60, 65, 75, 85, 95, 4635, 4835, 5635, 6635, 7635, TL 90, 100
Sajūga detaļa47130509JX 1060C, 1070C, 1075C, TN 60A, 70A, 75A, 60DA, 75DA, 60SA, 70SA, 75SA
Sajūga detaļa47135805Farmall 55C, 65C, 75C, 85A, 95A 105A, 115A, Farmall JX 70, 75, 80, 90, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C, 75F, 85F, 95F, 100F, 75N, 85N, T 4020, 4030, 4040, 4050, 4030
Sajūga detaļa47135806Farmall 85A, JX 60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95 (Tier 3), 95 (Tier 3), 1085C (model year 10/05 -), 1095C, T4020 (model year 4/08 →), T403
Sajūga detaļa47484159Optum (Tier 4B) 250, 270, 300, Optum (Stage V) 250, 270, 300, T7. Autocommand (Tier 4B) T7.275, T7.290, T7.315, T7. Autocommand (Stage V) T7.275, T7.290, T7.315
Sajūga detaļa47560853Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, Puma power shift (Tier 4B) 185, 200, 220, Puma CVX (Stage V) 185, 200, 220, 240, 17. Autocommand (Tier 4B) 17.230, 17.245
Sajūga detaļa47560854Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, Puma power shift (Tier 4B) 185, 200, 220, T7. Autocommand (Tier 4B) T7.230, T7.245, T7.260, T7.270, T7. power shift (Tier
Sajūga detaļa47560856Maxxum (Tier 4B) 115 (VAR - 758700), 125 (VAR - 758700), 135 (VAR - 758700), 145 (VAR - 758700), 150 (VAR - 758700), T6. Autocommand (Tier 4B) T6.145 (VAR - 758
Sajūga detaļa47560858Maxxum (Tier 4B) 115, 125, 135, 145, 150, Maxxum (Stage V) 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX (Tier 4B) 150, 165, 175, T6. Autocommand (Tier 4B) T6.145, T6.155
Sajūga detaļa47712724Vestrum (Stage V) 100, 110, 120, 130, Maxxum (Tier 4B) 115 (VAR - 392300), 125 (VAR - 392300), 135 (VAR - 392300), T5. Autocommand (Stage V) T 5.110, 5.120, 5.1
Sajūga detaļa47755638Vestrum (Stage V) 100, 110, 120, 130, Maxxum (Tier 4B) 115, 125, 135, 145, 150, Maxxum (Stage V) 115, 125, 135, 145, 150, T5. power shift (Stage V) T 5.110, 5.1
Sajūga detaļa48185793Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, Magnum (Stage V) 280, 310, 340, 380, Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 34
Sajūga detaļa48185802Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, T8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V)
Sajūga detaļa51462060Puma power shift (Stage V) 165, 175, Puma CVX (Stage V) 165, 175, T7. power shift (Stage V) T 7.210, 7.225, T7. Autocommand (Stage V) T 7.210, 7.225
Sajūga detaļa51674508Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, Magnum (Stage V) 280, 310, 340, 380, Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 34
Sajūga detaļa5190090IX 1070N, 1075N, 1095N, 1060V, 1070V, 1075V, 1095V, TN 70F, 75F, 80F, 95F, 75FA, 85FA, 95FA, 65N, 75N, 7ONA, 75NA, 55V, 65V, 75V, 6OVA, 7OVA, 75VA
Sajūga detaļa81862862Maxxum 100, 110, 115, 125, 140, MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, 5640, 6640, 7740, 7840, 8240, 8340, TS 80, 90, 100, 110, TS
Sajūga detaļa84397784Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, Magnum (Stage V) 280, 310, 340, 380, Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 34
Sajūga detaļa84416324Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, Magnum (Stage V) 280, 310, 340, 380, Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 34
Sajūga detaļa84494212Farmall (Tier 4) 85A, 95A, 105A, 115A, 55C, 65C, 75C, 85C, 95C, 105C, 115C, 95U, 105U, 110U, 120U, Luxxum 100, 110, 120, T 4.55, 4.65, 4.75, 4.85, 4.95, 4.105
Sajūga detaļa84559831Steiger 400, 420, 450, 470, Quadtrac 400, 450, 500, T 9450, 9480, 9505, 9530, 9560, 9565
Sajūga detaļa87318959Magnum 225, 250, 280, 310, 335, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050
Sajūga detaļa87334143CS 80, 90, 100
Sajūga detaļa87383689Puma power shift (Tier 3) 165, 180, 195, 210, Puma power shift (Tier 4A) 170, 185, 200, 215, 230, T7000 power shift 7030, 7040, 7050, 7060, T7000 Autocommand 70
Sajūga detaļa87383690MX 150, 170, Puma power shift (Tier 3) 165, 180, 195, 210, Puma power shift (Tier 4A) 170, 185, 200, 215, 230, T7000 power shift 7030, 7040, 7050, 7060, T7000 A
Sajūga detaļa87446414Magnum 225, 250, 280, 310, 335, Magnum (Tier 3) 225, 250, 280, 310, 335, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050
Sajūga detaļa87516756Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma 115, 125, 130, Puma CVX 130, T 6000 (Tier 3) T 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, T6. (Tier 4A) T6.140, T6.150, T6.155, T6.
Sajūga detaļa87516757Maxxum (Tier 3) 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6000 (Tier 3) T6030, T6040, T6050, T6060, T6070, T6. power shift (Tier
Sajūga detaļa87583618Magnum 225, 250, 280, 310, 335, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050
Sajūga detaļa87726035Puma power shift (Tier 3) 140, 155, Puma power shift (Tier 4A) 145, 160, Puma CVX (Tier 4A) 145, 160, T 6070, 6080, 6090, T7. power shift (Tier 4A) T7.185, T7.2
Sajūga detaļa87739304Puma (Tier 3) 140, 155, Puma (Tier 4A) 145, 160, T 6000 (Tier 3) T 6070, 6080, 6090, T7. (Tier 4A) T 7.185, 7.200, 7.210
Sajūga detaļaA173943Magnum 7120, 7130, 7140, 7220 (serial no. → JJA0064977)
Sajūga detaļaE9NN8A616AAMaxxum 100, 110, 115, 125, 140, MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, 5640, 6640, 7740, 7840, 8240, 8340, TS 80, 90, 100, 110, TS
Gultnis3144661R93956XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL
Gultnis3144661R94956XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL
Gultnis3218038R93833, 840, 940, 743, 744, 745, 7455, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455, 956, 1056, 955XL, 1055XL, 956XL, 1056XL, 1255XL
Blīvslēgs vai blīvgredzens132000060703CS 100, 110
Blīvslēgs vai blīvgredzens162000060722CVX 120, 130, 150, 170, 1135, CVX 1195, CVX (Tier 3) 140, 150, 160, 175, 195, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Blīvslēgs vai blīvgredzens162084060701CS 68, 75, 78, 80, 85, 86, 90, 94, 95, 100, 105, CS 120, 130, 150
Blīvslēgs vai blīvgredzens238-5244MX 210, 230, 240, 255, 270, 285, STX 275, 280, 325, 330, Steiger 280, 330, 335, combines AF 2365, 2366, 2377, 2388, 7088, Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, T
Blīvslēgs vai blīvgredzens2385341Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, MX 100, 110, 120, 135, 150, 170
Blīvslēgs vai blīvgredzens2852047JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 1
Blīvslēgs vai blīvgredzens299937A1CVX 120, 130, 150, 170, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Blīvslēgs vai blīvgredzens455025MX 210, 230, 240, 255, 270, 285, STX 275, 280, 325, 330, Steiger 280, 330, 335, combines AF 2365, 2366, 2377, 2388, 7088, Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, G
Blīvslēgs vai blīvgredzens4899052JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 1
Blīvslēgs vai blīvgredzens75287880JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 1
Blīvslēgs vai blīvgredzens87803066JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 1
Blīvslēgs vai blīvgredzens98451661Magnum (Tier 4A, 4B, Stage V) 235, 250, 260, 280, 290, 310, 315, 340, 370, 380, Steiger 350, 370, Quadtrac 370, T8. (Tier 4A, 4B, Stage V) T8.275, T8.300, T8.32
Blīvslēgs vai blīvgredzensJ902089Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 180, 200, 220, Steiger 9210, 9230, 9240
Blīvslēgs vai blīvgredzensJ906698JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 1
Blīvslēgs vai blīvgredzensK68951238, 250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444
Siksna1002333
Siksna1002335
Siksna1002343
Siksna1002347
Siksna1002351
Siksna1002408
Siksna1002424
Siksna1002648
Siksna1002650
Siksna1002653
Siksna1002663
Siksna1002664
Siksna1002665
Siksna1002671
Siksna1002972
Siksna1003133
Siksna1003140
Siksna1003170
Siksna1003206
Siksna1003474
Siksna1003812
Siksna1003818
Siksna1003972
Siksna1004155
Siksna1004254
Siksna1004255
Siksna1004319
Siksna1004823
Siksna103580Farmall 65A, 75A, JX 60, 70, Quantum 85C, 95C, 75F (L/Cab), 75N, 65V, 75V
Siksna1056XL
Siksna1255XL
Siksna131403C1
Siksna1455XL
Siksna162000010845CVX 140, 150, 160, 175, 195, 1195, TVT195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Siksna162000060001
Siksna162000060007
Siksna162000130007
Siksna162000130046
Siksna1806189C1
Siksna1911562Maxxum 5140, 5150, MX Maxxum 150, 170
Siksna1911563MXU 100, 115, 125, 130, 135, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, T6000 (serial no. Z*Bk 40001 - 500
Siksna1911567
Siksna1934819MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330, combines 2365, 2366, 2377, 2388
Siksna1966513C1
Siksna1966513C2
Siksna228332A1
Siksna228332A2
Siksna238990A1
Siksna243372A1
Siksna243373A1MX Magnum 180, 200, 240, 270, Puma (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma (Tier 4B) 150, 165, 175, Puma (Stage V) 140, 150, 165, 175, Puma (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma
Siksna2852161MXU 100, 110, 115, 125, 135, Puma 115, 125, 140, 155, TS from model year 07/2005 100A, 110A, 115A, 125A, 135A, T6010, T6020, T6030, T6040, T6050, 76060, T6070
Siksna2853138Farmall 65A, 75A, JX 60, 70, Quantum 85C, 95C, 75F (L/Cab), 75N, 65V, 75V
Siksna2854611MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma (Tier 3) 115, 125, 140, 155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T6
Siksna2856945Maxxum (Tier 4B) 150, Puma CVX (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma CVX (Tier 4B) 150, 175, Puma CVX (Stage V) 150, 165, 175
Siksna2856948Vestrum (Stage V) 100, 110, 120, 130, Maxxum (Garu, Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, 130
Siksna3144678R1
Siksna3228282R1
Siksna3228287R1
Siksna3228287R91
Siksna3228654R1
Siksna3911562
Siksna4616156JX 70U, 80U, 90U, 100U, 4635, 4835, 5635, 6635, 7635, TL 70, 80, 90, 100
Siksna47033277JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D, 95D
Siksna47107731
Siksna47129821
Siksna47131754Farmall 65A, 75A, JX 60, 70, Quantum 85C, 95C, 75F (L/Cab), 75N, 65V, 75V
Siksna47135840JX 1085C, 1095C, 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, Quantum 65V, 75F/NN, 85C/F/N/N, 95C/F/N/, 105F/N/N, TN 85DA, 95DA, TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4040, T4050, T4030F/NN
Siksna47335624CVX 140, 150, 160, 175, 195, 1195, TVT195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Siksna47430047
Siksna47598789Puma power shift (Tier 4B) 185, 200, 220, Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, Puma power shift (Stage 5) 185, 200, 220, T7. power shift (Tier 4B) T7.175, T7.
Siksna47683084Maxxum 5120, 5130, MX Maxxum 100, 110, 120, 135, Maxxum 5140, 5150, MX Maxxum 150, 170
Siksna4796327
Siksna4892355MX Magnum 180, 200, 240, 270, Puma (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma (Tier 4B) 150, 165, 175, Puma (Stage V) 140, 150, 165, 175, Puma (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma
Siksna4899178
Siksna504028028MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma (Tier 3) 115, 125, 140, 155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, T6
Siksna504078064Steiger 380, 385, 400, 420, 430, 435, 450, 470, 485, 500, 540, 550, 580, 600, 620, STX 380, 430, Quadtrac 400, 450, 470, 500, 540, TJ 380, 430, T9030, T9040, T9
Siksna504315781Vestrum (Stage V) 100, 110, 120, 130, Maxxum (Garu, Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, 130, Maxxum (Garu, Tier 3, Bj. 11
Siksna504315786Maxxum (Tier 4B) 150, 155, Puma CVX (Tier 4B) 150, Puma (Tier 4B) 140, 150, Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, T6. (Tier 4B) T6.180, T7. (Tier 4B) T
Siksna5094418
Siksna5140010
Siksna5186233
Siksna5801404997Puma power shift (Tier 4B) 185, 200, 220, Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, Puma power shift (Stage 5) 185, 200, 220, T7. power shift (Tier 4B) T7.175, T7.
Siksna5801728126Steiger 380, 385, 400, 420, 430, 435, 450, 470, 485, 500, 540, 550, 580, 600, 620, STX 380, 430, Quadtrac 400, 450, 470, 500, 540, TJ 380, 430, T9030, T9040, T9
Siksna5802350473Farmall 65A, 75A, JX 60, 70, Quantum 85C, 95C, 75F (L/Cab), 75N, 65V, 75V
Siksna5802350476MXU 100, 115, 125, 130, 135, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, Maxxum (Garu, Tier 3, Bj. 11/09 -
Siksna716404R1
Siksna716415R1
Siksna716417R1
Siksna84208963Maxxum (Tier 4B) 150, Puma CVX (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma CVX (Tier 4B) 150, 175, Puma CVX (Stage V) 150, 165, 175
Siksna84229205MX Magnum 180, 200, 240, 270, Puma (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma (Tier 4B) 150, 165, 175, Puma (Stage V) 140, 150, 165, 175, Puma (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma
Siksna84299873
Siksna84766C1
Siksna84811C1
Siksna84811C2
Siksna87300104Puma (Tier 3) 165, 180, 195, 210, 225, Puma (Tier 4A) 170, 185, 200, 215, 230, Puma (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, 7000 (Tier 3) T7030, T7040, T7050, T7060, T707
Siksna87301964
Siksna87326910Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Siksna87354138
Siksna87354141
Siksna87402830
Siksna87402831
Siksna87409564MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330, combines 2365, 2366, 2377, 2388
Siksna87436755MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330
Siksna87436755AMMX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330, combines 2365, 2366, 2377, 2388
Siksna87437226
Siksna87441267
Siksna87441268
Siksna87531428MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Siksna87545997
Siksna87681147Maxxum 5120, 5130, MX Maxxum 100, 110, 120, 135
Siksna87710660
Siksna87710661MXU 100, 115, 125, 130, 135, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 125, 13
Siksna87800858
Siksna87802644
Siksna87802822
Siksna87802911
Siksna87803067MXU 100, 110, 115, 125, 135, Puma 115, 125, 140, 155, TS from model year 07/2005 100A, 110A, 115A, 125A, 135A, T6010, T6020, T6030, T6040, T6050, 76060, T6070
Siksna87803152MXU 100, 115, 125, 130, 135, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, TS 100A, 115A, 125A, 130A, 135A, T
Siksna897505H1
Siksna956XL
Siksna98432119
Siksna98473705
Siksna98490935
SiksnaA184652
SiksnaJ911558
SiksnaJ911562
SiksnaJ911563Maxxum (Garu, Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 125, 140, 155, Puma power shift (Tier 4A) 130, 140, TS 100A, 115A, 125A, 130A, 135
SiksnaJ911564
SiksnaJ911567
SiksnaJ911572
SiksnaJ911587JX 1085C, 1095C, 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, Quantum 65V, 75F/NN, 85C/F/N/N, 95C/F/N/, 105F/N/N, TN 85DA, 95DA, TL 70A, 80A, 90A, 100A, T4040, T4050, T4030F/NN
SiksnaJ934819MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330
SiksnaJ936203Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
SiksnaJ945527MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330, combines 2365, 2366, 2377, 2388
SiksnaJ945849MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285, Steiger 280, 330, 335, STX 275, 280, 325, 330, combines 2365, 2366, 2377, 2388
SiksnaK903050
Skriemelis vai spriegotājs2852245Maxxum (Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, Puma power shift (Tier 4A) 130, 145, TS 110A, 115A, 130A, T6010, T60
Skriemelis vai spriegotājs3118125R91475
Skriemelis vai spriegotājs3118290R1475
Skriemelis vai spriegotājs3136594R91946, 1046, 1246, 955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL, 1255, 1255XL, 1455, 1455XL
Skriemelis vai spriegotājs3138956R11946, 1046, 1246, 955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL, 1255, 1255XL, 1455, 1455XL
Skriemelis vai spriegotājs504065879Maxxum (Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, Puma power shift (Tier 4A) 130, 145, TS 110A, 115A, 130A, T6010, T60
Skriemelis vai spriegotājs504088268Puma power shift (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 215, Puma CVX (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 225, 230, T7000 power shift T7030
Skriemelis vai spriegotājs504088269Puma power shift (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 215, Puma CVX (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 225, 230
Skriemelis vai spriegotājs504356836Magnum (Tier 4A) 235, 250, 260, 280, 290, 310, 315, 340, 370, 380, combines 5140, 6140, 7140, 6130, 7130, 7230, T8. (Tier 4A) T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8
Skriemelis vai spriegotājs703816R4250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444
Skriemelis vai spriegotājs82847714MXM 135, 140, 150, 165, 180, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560
Skriemelis vai spriegotājs87300114Puma power shift (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 215, Puma CVX (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 225, 230, T7000 power shift T7030
Skriemelis vai spriegotājs87300115Puma power shift (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 215, Puma CVX (Tier 3/4A) 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 225, 230, T7000 power shift T7030
Skriemelis vai spriegotājs87308650MX 210, 230, 240, 255, 270, 285, STX 275, 280, 325, 330, Steiger 280, 330, 335, combines AF 2365, 2366, 2377, 2388, 7088
Skriemelis vai spriegotājs87395363Magnum 225, 250, 280, 310, 335, T8010, T8020, T8030, T8040, T8050
Skriemelis vai spriegotājs87801641MXM 135, 140, 150, 165, 180, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560
Skriemelis vai spriegotājs87803068Maxxum (Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Puma power shift (Tier 3) 115, 125, 140, 155, Puma power shift (Tier 4A) 130, 145, TS 110A, 115A, 130A, T6010, T60
Skriemelis vai spriegotājs87840244MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TM 115, 125, 130, 135, 140, 150, 165, 175, 190, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560, TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Skriemelis vai spriegotājs87840689MXM 135, 140, 150, 165, 180, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560
Skriemelis vai spriegotājs87840712MXM 135, 140, 150, 165, 180, TM 115, 125, 135, 150, 165
Skriemelis vai spriegotājs87840823MXM 135, 140, 150, 165, 180, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560
Skriemelis vai spriegotājsJ800974Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 180, 200, 220, Steiger 9210, 9230, 9240
Skriemelis vai spriegotājsJ800976Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 180, 200, 220, Steiger 9210, 9230, 9240
Skriemelis vai spriegotājsJ802479Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 180, 200, 220, Steiger 9210, 9230, 9240
Skriemelis vai spriegotājsJ802975Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 180, 200, 220, Steiger 9210, 9230, 9240
Skriemelis vai spriegotājsJ804927MX 210, 230, 240, 255, 270, 285, STX 275, 280, 325, 330, Steiger 280, 330, 335, combines AF 2365, 2366, 2377, 2388, 7088
Skriemelis vai spriegotājsJ806180Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 180, 200, 220, Steiger 9210, 9230, 9240
Skriemelis vai spriegotājsJ940052MX 210, 230, 240, 255, 270, 285, STX 275, 280, 325, 330, Steiger 280, 330, 335, combines AF 2365, 2366, 2377, 2388, 7088
Tapa162000060714CS 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 170, 1135, TVT 135, 145, 155, 170, 190, TVT 195, 17510, T7520, T7530, T7540, T7550
Tapa162000060735CS 100, 110
Tapa162000060739CS 100, 110
Tapa162084060704CS 120, 130, 150
Tapa73321353CS 100, 110
Cita detaļa1-33-153-014CS 68, 75, 78, 86, 94
Cita detaļa1-33-753-001C 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94, 100
Cita detaļa1289072C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Cita detaļa130100190705C 55, 64, 70, CS 68, 75, 78, 86, 94
Cita detaļa130143530705C 64, 70, CS 68, 75, 78, 86, 94
Cita detaļa130182530702C 64, 70, CS 68, 75, 78, 86, 94
Cita detaļa130182530705C 64, 70, CS 68, 75, 78, 86, 94
Cita detaļa130300530013CS 52, 63
Cita detaļa131100190013CS 110 (model year 04/96 - 04/00), 120 (model year 04/96 - 04/00), 130 (model year 04/96 - 04/00), 150 (model year 04/96 - 04/00)
Cita detaļa132000530003CS 68, 75, 78, 86, 94, 110, 120, 130
Cita detaļa132000530004CS 68, 75, 78, 86, 94, 110, 120, 130
Cita detaļa1334477C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Cita detaļa133700530112CS 110 (model year 04/96 - 04/00), 120 (model year 04/96 - 04/00), 130 (model year 04/96 - 04/00), 150 (model year 04/96 - 04/00)
Cita detaļa141569A2MX Maxxum 100, 110, 120, 135, 150, 170
Cita detaļa141570A1MX Maxxum 100, 110, 120, 135, 150, 170
Cita detaļa161000060224C 42, 48, CS 52, 58, 63, CS 48, 58, CS 68, 75, 78, 86, 94
Cita detaļa162000530009CS 100, 110, 120, 130, 150
Cita detaļa162000530701CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 170
Cita detaļa180501A33210, 3220, 4240 (serial no. JJE0910720 →)
Cita detaļa184299A1Magnum 7210 Pro, 7220 Pro, 7230 Pro, 7240 Pro, 7250 Pro, 8950
Cita detaļa190003169634C 42, 48, CS 52, 58, 63, CS 48, 58, CS 52, 63, CS 68, 75, 78, 86, 94
Cita detaļa224814A4C 70, 80, 90
Cita detaļa224814A5C 70, 80, 90
Cita detaļa238903A1MX 80C, 90C, 100C, MX Maxxum 150, 170, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, TG 210, 230, 255, 285, T8010, T8020, T8030, T8040, T80
Cita detaļa252305A1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Cita detaļa255682A1MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285
Cita detaļa255682A2MX Magnum 210, 230, 240, 255, 270, 285
Cita detaļa257281A1MX Magnum 180, 200, 220, 240, 270
Cita detaļa257281A2MX Magnum 180, 200, 220, 240, 270
Cita detaļa3044009R1354, 374, 384, 444
Cita detaļa3053445R91D 212, 217, 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439
Cita detaļa305453A1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 89
Cita detaļa3055265R1433E/V, 533EN, 946, 1046, 1246
Cita detaļa3055265R2433E/V, 533EN, 946, 1046, 1246
Cita detaļa3057428R1523, 553, 554, 624, 654, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 844, 845, 743XL, 745XL, 844XL, 856XL
Cita detaļa3065127R1354, 364, 374, 384, B414, 424, 434, 444, 2276, 2300, 2350, 3434
Cita detaļa3065127R91354, 364, 374, 384, B414, 424, 434, 444, 2276, 2300, 2350, 3434
Cita detaļa3112067R1354, 374, 384, 444
Cita detaļa3112068R1354, 374, 384, 444
Cita detaļa3132144R1454, 574, 674, 2400, 2500
Cita detaļa3132719R1353, 383, 423, 453, 433, 533, 440, 540, 740, 523, 544, 624, 654, 644, 946, 1046, 955
Cita detaļa3132720R1633, 833, 640, 840, 940, 553, 724, 824, 743, 743XL, 744, 745, 745XL, 844, 8445, 844XL, 845, 845XL, 856, 856XL, 956, 956XL, 1056
Cita detaļa3134146R1423, 323, 383, 523, 353, 453, 553, 554, 654, 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 740, 840, 940, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 844
Cita detaļa3134506R1433, 533, 633, 733, 833, 740, 840, 940, 844, 844XL, 845, 845XL
Cita detaļa3134507R1523, 553, 554, 624, 654, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 844, 845, 743XL, 745XL, 844XL, 856XL
Cita detaļa3136370R1288, 685, 785, 856XL, 884, 895, 895XL, 995, 995XL, 1246, 1255, 1255XL, 1455, 1455XL, 4240
Cita detaļa3136764R1433E/V, 533EN, 946, 1046, 1246
Cita detaļa3136766R4433E/V, 533EN, 946, 1046, 1246
Cita detaļa3140981R1946, 1046
Cita detaļa3144028R13210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 238, 248, 258, 268, 278, 288, 385, 395, 474, 484, 485, 495, 584, 585, 595, 684, 685
Cita detaļa3148117R1433, 533, 633, 733V + E, 440, 540, 640
Cita detaļa3216754R1433, 533, 633, 733, 833, 740, 840, 940, 844, 844XL, 845, 845XL, 433, 533, 633, 733V + E, 440, 540, 640, 946, 1046
Cita detaļa3220434R1955, 1055, 956, 956XL, 1246, 1056, 1056XL, 1255, 1455, 1255XL, 1455XL
Cita detaļa3220435R1955, 1055, 956, 956XL, 1246, 1056, 1056XL
Cita detaļa3226798R11255, 1455, 1255XL, 1455XL, 1255XL, 1455XL with air conditioning system
Cita detaļa3226798R21255, 1455, 1255XL, 1455XL, 1255XL, 1455XL with air conditioning system
Cita detaļa3399199R1433, 533, 633, 733, 833, 740, 840, 940, 844, 844XL, 845, 845XL, 433, 533, 633, 733V + E, 440, 540, 640, 946, 1046
Cita detaļa3404225R11255XL, 1455XL with air conditioning system
Cita detaļa34497C288, 485XL, 585, 585XL, 595, 595XL, 685, 685XL, 695, 695XL, 785, 785XL, 795, 795XL, 885, 885XL, 895, 895XL
Cita detaļa402205R1258, 268, 278, 288, 474, 485XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL, 695, 695XL, 784, 785, 785XL, 795, 795XL
Cita detaļa402207R1258, 268, 278, 288, 474, 485XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL, 695, 695XL, 784, 785, 785XL, 795, 795XL
Cita detaļa433405A1Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa434177A1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 89
Cita detaļa440729A1MX 80C, 90C, 100C, MX Maxxum 150, 170, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, TG 210, 230, 255, 285, T8010, T8020, T8030, T8040, T80
Cita detaļa47107906CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 170
Cita detaļa47488734Maxxum (Tier 4B) 115, 125, 135, 145, Maxxum (Stage V) 115, 125, 135, 145, T6. (Tier 4B) T6.125, T6.145, T6.155, T6.165, T6.175, T6. (Stage V) T6.145, T6.155, T6
Cita detaļa5104825JX 60, 70, 80, 75, 85, VJ 60, 70, 80, AVJ 55, 60, 70, 446, 466, 566, 666, 766, 570, 670, 55-46, 60-46, 65-46, 55-56, 60-56, 65-56, 70-56, 55-66, 60-66, 65-66, 7
Cita detaļa5108225JX 55 (serial no. D6295 -), 60, 65 (serial no. D6295 -), 70, 75 (serial no. D6295 →), 80, 85 (serial no. D6295 -), JX (Tier 3) 60, 70, 80, 90, 95, JXU 75, 85, 9
Cita detaļa51473826Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, Magnum (Stage V) 280, 310, 340, 380, 400, T8. (Tier 4B) T8.320, T8.350, T8.380, T8.435, T8. (Stage V) T8.350, T8.380
Cita detaļa514825VJ 60, 70, 80
Cita detaļa5166566JX 70U, 80U, 90U, 100U, L 65, 75, 85, 95, 4835, 5635, 6635, 7635, TL 70, 80, 90, 100
Cita detaļa5176675JX 1060C, 1070C, 1075C, 1070N, 1075N, 1095N, 1060V, 1070V, 1075V, 1095V, TN 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90
Cita detaļa596152JX 1060C, 1070C, 1075C, 1070N, 1075N, 1095N, 1060V, 1070V, 1075V, 1095V, JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95 70U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, VJ 60, 70, 80, AVJ 5
Cita detaļa60-6650T1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 89
Cita detaļa787143R1323
Cita detaļa787144R1323
Cita detaļa787145R1323
Cita detaļa787146R1433, 533, 633, 733, 833, 740, 840, 940, 844, 844XL, 845, 845XL
Cita detaļa787147R1353, 423
Cita detaļa787151R1423, 323, 383, 523, 353, 453, 553, 554, 654, 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 740, 840, 940, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 844
Cita detaļa787151R91423, 323, 383, 523, 353, 453, 553, 554, 654, 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 740, 840, 940, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 844
Cita detaļa818577Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335
Cita detaļa82000889MXM 135, 150, 165, 180, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560, TM 115, 125, 135, 150, 165
Cita detaļa82002652MXU 100, 110, 115, 120, 125, 130, 135, 140, 155, MXM 120, 130, 135, 140, 155, 175, 190, M 100, M115, M135, M160, 8160, 8260, 8360, 8560, TS 100A, 110A, 115A, 12
Cita detaļa82004580CS 80, 85, 90, 95, 100, 105, CVX 120, 130, 140, 150, 160, 170, 175, 195, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, MXU 100, 115, 125, M 100, M115, M135, M160, TS 100A
Cita detaļa82009429Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 89
Cita detaļa82009831MXM 135, 150, 165, 180, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560, TM 115, 125, 135, 150, 165
Cita detaļa82019583MXU 115, 125, 135, MXU 100, 110, 8360, 8560, TS 100A, 110A, TS 115A, 125A, 135A, TM 140, 150, 165
Cita detaļa82022744CS 80, 85, 90, 95, 100, 105, CVX 120, 130, 140, 150, 160, 170, 175, 195, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, MXU 100, 115, 125, Puma (Tier 3) 115, 125, 140, 155
Cita detaļa82023389Maxxum (Tier 3) 125 (note version, with 5 rows please order 140, CVX (Tier 4A) 110 (model year 07/13 - 12/15), 120 (model year 07/13 - 12/15), 130 (model year 0
Cita detaļa82028242MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Cita detaļa82033782MXU 100, 110, 115, 120, 125, 130, 135, 140, 155, MXM 120, 130, 135, 140, 155, 175, 190, M 100, M115, M135, M160, 8160, 8260, 8360, 8560, TS 100A, 110A, 115A, 12
Cita detaļa82037559MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Cita detaļa82038276Puma 165, 170, 180, 195, 210, 215, Puma CVX 165, 170, 180, 185, 195, 210, 215, 225, 230
Cita detaļa82038277Puma 165, 170, 180, 195, 210, 215, Puma CVX 165, 170, 180, 185, 195, 210, 215, 225, 230
Cita detaļa83957211JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, MXM 175, 190, G170, G190, G210, G240, 2000, 3000, 4000, 5000, 7000, 2100, 3100, 4100, 5100, 7100, 2600, 3600, 4600, 5600
Cita detaļa84172565Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, T8. (Tier 4A) T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8.420, T8. (Tier
Cita detaļa84352747Maxxum (Tier 4B) 115, 125, 135, 145, Maxxum (Stage V) 115, 125, 135, 145, T6. (Tier 4B) T6.125, T6.145, T6.155, T6.165, T6.175, T6. (Stage V) T6.145, T6.155, T6
Cita detaļa84364371Puma power shift (Tier 4B) 150, 165, Puma CVX (Tier 4B) 140, 150, 165, 175, Puma power shift (Stage V) 150, 165, T7. (Tier 4B) T7.165, T7.1655, T7.175, T7.190
Cita detaļa84496C1288, 485XL, 585, 585XL, 595, 595XL, 685, 685XL, 695, 695XL, 785, 785XL, 795, 795XL, 885, 885XL, 895, 895XL, 3230, 4210, 4220, 4230 (serial no. → JJE0910719)
Cita detaļa84497C13210, 3220, 4240 (serial no. → JJE0910719), 995, 995XL, 3230, 4210, 4220, 4230 (serial no. → JJE0910719)
Cita detaļa84497C23210, 3220, 4240 (serial no. → JJE0910719), 995, 995XL, 3230, 4210, 4220, 4230 (serial no. → JJE0910719)
Cita detaļa84561344Puma power shift (Tier 4B) 185, 200, 220, Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, Puma power shift (Stage V) 185, 200, 220
Cita detaļa84565676Puma power shift (Tier 4B) 150, 165, Puma CVX (Tier 4B) 140, 150, 165, 175, Puma power shift (Stage V) 150, 165, T7. (Tier 4B) T7.165, T7.1655, T7.175, T7.190
Cita detaļa84577732Puma power shift (Tier 4B) 185, 200, 220, Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, Puma power shift (Stage V) 185, 200, 220, T7. (Tier 4B) T7.1955, T7.2155, T7.23
Cita detaļa86630020Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 89
Cita detaļa87306788MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, Maxxum (Tier 3) 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A, TM
Cita detaļa87308289MXU 100, 110, 115, 120, 125, 130, 135, 140, 155, MXM 120, 130, 135, 140, 155, 175, 190, M 100, M115, M135, M160, 8160, 8260, 8360, 8560, TS 100A, 110A, 115A, 12
Cita detaļa87558952JXU 75, 85, 95, 105, Quantum 65, 75, 85, 95, T 4020, 4030, 4040, 4050, 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, 4.55, 4.65, 4.75, TK 4020, 4030, 4040, 4050, 4060
Cita detaļa877143701255, 1455, 1255XL, 1455XL, 1255XL, 1455XL with air conditioning system
Cita detaļaA170241C50, C60, C70, C80, C90, CX50, CX60, CX70, CX80, CX90, CX100, TG 210, 230, 255, 285, T8010, T8020, T8030, T8040, T8050, TJ 280, 330, 380, 430, 450, 480, 530, T9
Cita detaļaA184079MX 80C, 90C, 100C, MX Maxxum 150, 170, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, TG 210, 230, 255, 285, T8010, T8020, T8030, T8040, T80
Cita detaļaA184538Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Cita detaļaA189107Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Cita detaļaB512655354, 374, 384, 444
Cita detaļaB513009354, 374, 384, 444
Cita detaļaE5TH8100AAJX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, MXM 175, 190, G170, G190, G210, G240, 2000, 3000, 4000, 5000, 7000, 2100, 3100, 4100, 5100, 7100, 2600, 3600, 4600, 5600
Cita detaļaE81942885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1210, 1212, 1290, 1390, 1410, 1412, 1490, 1494, 1594, 1690, 1690T, 1694
Cita detaļaK902092885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1210, 1212, 1290, 1390, 1410, 1412, 1490, 1494, 1594, 1690, 1690T, 1694
Cita detaļaK904880Implematic 850, 880, 950
Cita detaļaK906196885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1210, 1212, 1290, 1390, 1410, 1412, 1490, 1494, 1594, 1690, 1690T, 1694
Cita detaļaK909026990 (serial no. → 866384), 995 (serial no. → 943287), 996 (serial no. → 98779), 1210 (serial no. 729733 →)
Cita detaļaK912034770, 780 (→ 7603211)
Cita detaļaK915206770, 780, 880, 885
Cita detaļaK919024990 (serial no. → 866384), 995 (serial no. → 943287), 996 (serial no. → 98779), 1210 (serial no. 729733 →)
Cita detaļaK921972990 (serial no. → 866384), 995 (serial no. → 943287), 996 (serial no. → 98779), 1210 (serial no. 729733 →)
Cita detaļaK926603990 (serial no. → 866384), 995 (serial no. → 943287), 996 (serial no. → 98779), 1210 (serial no. 729733 →)
Cita detaļaK945362885, 990, 995, 996, 1190, 1194, 1210, 1212, 1290, 1390, 1410, 1412, 1490, 1494, 1594, 1690, 1690T, 1694
Cita detaļaT100568Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 80C, 90C, 100C, CX 90, 100
Cita detaļaT103197Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Cita detaļaT103198Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Blīve vai blīvju komplekts130100060701C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, CS 78, 86, 94 up to DBD0010603
Blīve vai blīvju komplekts130100060708C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, CS 78, 86, 94 up to DBD0010603
Blīve vai blīvju komplekts132000060712CS 68, 75 from DBD0040001, 78, 86, 94 from DBD0055001, 110, 120, 130
Blīve vai blīvju komplekts132000060714CS 100, 110
Blīve vai blīvju komplekts132000060715CS 68, 75, 78, 80, 85, 86, 90, 94, 95, 100, 105, CS 100, 110
Blīve vai blīvju komplekts132000060720CS 68, 75 from DBD0040001, 78, 86, 94 from DBD0055001, 110, 120, 130
Blīve vai blīvju komplekts14463280JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 55-46, 60-46, 65-46, 45-66, 50-66, 55-66, 60-66
Blīve vai blīvju komplekts14463281JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 55-46, 60-46, 65-46, 45-66, 50-66, 55-66, 60-66
Blīve vai blīvju komplekts162000060703CVX 120, 130, 150, 170, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Blīve vai blīvju komplekts162084060702CS 120, 130, 150
Blīve vai blīvju komplekts162084060708CS 120, 130, 150
Blīve vai blīvju komplekts17288681JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 55-46, 60-46, 65-46, 45-66, 50-66, 55-66, 60-66
Blīve vai blīvju komplekts1918779Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, 8910, 8920, 8930, 8940, 8950
Blīve vai blīvju komplekts218548A1CX 70, 80, 90, 100, MX 80C, 90C, 100C
Blīve vai blīvju komplekts2852473Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115, MXU 110, 125, 135, Vestrum (Stage V) 100, 110, 120
Blīve vai blīvju komplekts3055177R4353, 383, 423, 453, 553, 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 654, 523, 624, 724, 743, 744, 743XL, 745XL, 353, 383, 423, 633, 733, 744, 8
Blīve vai blīvju komplekts3132143R1353, 383, 423, 453, 523, 624, 724, 824, 654, 433, 533, 553, 633, 733, 833, 840, 940, 644, 743, 744, 745, 845, 844, 8445, 3210, 4210, 3220, 3230, 4230, 4240
Blīve vai blīvju komplekts3132143R2238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 485, 495, 585, 595, 685, 695, 785, 795, 885, 895, 995, 353, 383, 423, 453, 523, 624, 724, 824, 654, 433, 533, 553, 633, 733
Blīve vai blīvju komplekts354194A1CS 68, 75, 78, 80, 85, 86, 90, 94, 95, 100, 105
Blīve vai blīvju komplekts4599562JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 420, 300, 400, 474, 500, 600, 250, 350, 450, 550
Blīve vai blīvju komplekts87802661MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Blīve vai blīvju komplekts87803072Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115, MXU 110, 125, 135, Vestrum (Stage V) 100, 110, 120
Blīve vai blīvju komplekts98418621JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 420, 300, 400, 474, 500, 600, 250, 350, 450, 550
Blīve vai blīvju komplekts98482590JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 90, 95, 1060, 1070, 1075, 1095, JXU 70, 80, 90, 100, 400, 446, 450, 500, 540, 550, 600, 640, 850, 466, 566, 666, 766, 1300, 480, 580
Blīve vai blīvju komplekts99450535JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 90, 95, 1060, 1070, 1075, 1095, JXU 70, 80, 90, 100, TD 55D, 65D, 75D, 85D, 95D, TL 70, 80, 90, 100, TN 55, 65, 70, 75, 80, 90, 95, L
Blīve vai blīvju komplektsK200225238, 250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444
Radiators vai dzesētājs104753A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Radiators vai dzesētājs104753A2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Radiators vai dzesētājs1188540117CS 80, 90, 100, CVX (model year → 05/03) 120, 130, 150, 170
Radiators vai dzesētājs1328723C91433, 533, 633, 733, 833, 833V+E, 933, 740, 840, 940
Radiators vai dzesētājs1328723C92433, 533, 633, 733, 833, 833V+E, 933, 740, 840, 940
Radiators vai dzesētājs135690A3MX Maxxum 100, 110, 120
Radiators vai dzesētājs135691A3MX Maxxum 100 (with front hydraulics and front PTO), 110 (with front hydraulics and front PTO)
Radiators vai dzesētājs136856A13220 (serial no. JJE0910720 -), 3230 (serial no. JJJ0910720 →), 4210 (serial no. JE0910720 →)
Radiators vai dzesētājs140501A1Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 8910, 8920, 8930
Radiators vai dzesētājs140501A2Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 8910, 8920, 8930
Radiators vai dzesētājs142000530020CS 80, 90, 100
Radiators vai dzesētājs142000530220CS 80, 90, 100
Radiators vai dzesētājs162000530001CS 110 (model year 04/96 - 04/00), 120 (model year 04/96 - 04/00), 130 (model year 04/96 - 04/00), 150 (model year 04/96 - 04/00)
Radiators vai dzesētājs162000530002CS 100, 110, 120, 130, 150
Radiators vai dzesētājs162000530028CS 100, 110, 120, 130, 150
Radiators vai dzesētājs162000530101CVX (model year → 05/03) 120, 130, 150, 170
Radiators vai dzesētājs162000530205CVX 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195 (Tier 3), CVX (Tier 3) 140, 150, 160, 175, 195, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195, 17510, T7520, 17530, 17540, T7550
Radiators vai dzesētājs179601A1MX Maxxum 100, 110, 120, MX Maxxum 100 (with front hydraulics and front PTO), 110 (with front hydraulics and front PTO)
Radiators vai dzesētājs1970646C1238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 484, 485, 485XL, 495, 495XL, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 684, 685, 685XL, 695, 695XL
Radiators vai dzesētājs239979A2MX 80C, 90C, 100C, CX 90, 100
Radiators vai dzesētājs239979A3MX 80C, 90C, 100C, CX 90, 100
Radiators vai dzesētājs303496A2MX 80C, 90C, 100C, CX 90, 100
Radiators vai dzesētājs3041407R1353, 383, 423, 553, 654, 724, 824, 238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 484, 485, 485XL, 495, 495XL, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 684, 685, 685XL, 695, 695XL, 354
Radiators vai dzesētājs3112868R94354, 364, 374, 444
Radiators vai dzesētājs3121414R92238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 484, 485, 485XL, 495, 495XL, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 684, 685, 685XL, 695, 695XL
Radiators vai dzesētājs3131579R91353, 383, 423
Radiators vai dzesētājs3139009R91553, 654, 724, 824
Radiators vai dzesētājs3145498R93644, 743, 7455, 744, 844, 8445, 845
Radiators vai dzesētājs3148113R94433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640
Radiators vai dzesētājs3148115R93433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640
Radiators vai dzesētājs3148115R94433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640
Radiators vai dzesētājs3148115R95433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640
Radiators vai dzesētājs3216849R92844, 8445, 845, 844XL, 845XL, 856XL
Radiators vai dzesētājs3216849R93844, 8445, 845, 844XL, 845XL, 856XL
Radiators vai dzesētājs3220432R91955, 1055, 956, 1056
Radiators vai dzesētājs3220432R92955, 1055, 956, 1056
Radiators vai dzesētājs3220432R93955, 1055, 956, 1056
Radiators vai dzesētājs3220432R94955, 1055, 956, 1056
Radiators vai dzesētājs3223389R91433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640
Radiators vai dzesētājs3226796R921255, 1255XL, 1455, 1455XL
Radiators vai dzesētājs3226797R911255, 1255XL, 1455, 1455XL
Radiators vai dzesētājs3233229R91433, 533, 633, 733, 833, 833V+E, 933, 740, 840, 940
Radiators vai dzesētājs3233229R92433, 533, 633, 733, 833, 833V+E, 933, 740, 840, 940
Radiators vai dzesētājs3399812R1955XL, 1055XL, 956XL, 1056XL
Radiators vai dzesētājs3399812R2955XL, 1055XL, 956XL, 1056XL
Radiators vai dzesētājs3399930R1844, 8445, 845, 844XL, 845XL, 856XL
Radiators vai dzesētājs3399930R2844, 8445, 845, 844XL, 845XL, 856XL
Radiators vai dzesētājs3404962R2844, 8445, 845, 844XL, 845XL, 856XL
Radiators vai dzesētājs3404962R3844, 8445, 845, 844XL, 845XL, 856XL
Radiators vai dzesētājs47107872CVX (model year → 05/03) 120, 130, 150, 170
Radiators vai dzesētājs47240D353, 383, 423, 553, 654, 724, 824, 238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 484, 485, 485XL, 495, 495XL, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 684, 685, 685XL, 695, 695XL
Radiators vai dzesētājs47240F354, 364, 374, 444
Radiators vai dzesētājs47832493Farmall JX (Tier 3a) 100, 110, Farmall (Tier 4a) 55A, 65A, 75A, TD 5. (Tier 3a) 5.100, 5.110, T4. (Tier 4a) 4.555, 4.655, 4.75S
Radiators vai dzesētājs47832502Farmall (Tier 3) 105A, 115A, TD (Tier 3) 5.105, 5.115
Radiators vai dzesētājs5093940JX 55 (serial no. D6295 -), 60, 65 (serial no. D6295 -), 70, 75 (serial no. D6295 →), 80, 85 (serial no. D6295 -), TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90, 95D
Radiators vai dzesētājs5096063JX 55 (serial no. D6295 -), 60, 65 (serial no. D6295 -), 70, 75 (serial no. D6295 →), 80, 85 (serial no. D6295 -), TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90, 95D
Radiators vai dzesētājs5096073JX 55 (serial no. D6295 -), 60, 65 (serial no. D6295 -), 70, 75 (serial no. D6295 →), 80, 85 (serial no. D6295 -), TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90, 95D
Radiators vai dzesētājs5096595JX 55 (serial no. D6295 -), 60, 65 (serial no. D6295 -), 70, 75 (serial no. D6295 →), 80, 85 (serial no. D6295 -), TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90, 95D
Radiators vai dzesētājs5099122JX 55 (serial no. D6295 -), 60, 65 (serial no. D6295 -), 70, 75 (serial no. D6295 →), 80, 85 (serial no. D6295 -), TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90, 95D
Radiators vai dzesētājs6010623220 (serial no. JJE0910720 -), 3230 (serial no. JJJ0910720 →), 4210 (serial no. JE0910720 →), Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 80C, 90
Radiators vai dzesētājs787141R92353, 383, 423
Radiators vai dzesētājs787605R92553, 654, 724, 824
Radiators vai dzesētājs82028244MXM 120 (model year 06/02 - 12/07), 130 (model year 06/02 - 12/07), TM 120 (serial no. ACM256706 -), 130 (serial no. ACM256706 →)
Radiators vai dzesētājs82033521MXM 120 (model year 06/02 - 12/07), 130 (model year 06/02 - 12/07), TM 120 (serial no. ACM256706 -), 130 (serial no. ACM256706 →)
Radiators vai dzesētājs82033774MXU 115, 125, 135, TS 115A, 125A, 135A
Radiators vai dzesētājs82033790MXM 120 (model year 06/02 - 12/07), 130 (model year 06/02 - 12/07), TM 120 (serial no. ACM256706 -), 130 (serial no. ACM256706 →)
Radiators vai dzesētājs82033796MXU 115, 125, 135, TS 115A, 125A, 135A
Radiators vai dzesētājs82038686MXM 120 (model year 06/02 - 12/07), 130 (model year 06/02 - 12/07), TM 120 (serial no. ACM256706 -), 130 (serial no. ACM256706 →)
Radiators vai dzesētājs82038687MXM 140, 155, TM 140, 155
Radiators vai dzesētājs84154109Puma power shift (Tier 3) 125 (serial no. → Z9BL53046, note version. With 5 rows order, T6000 power shift T6070 (serial no. → C6707, note version)
Radiators vai dzesētājs84175586JX (Tier 3) 60, 70, 80, 90, 95, TD 5010 (Tier 3), 5020 (Tier 3), 5030 (Tier 3), 5040, 5050, JX 60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95
Radiators vai dzesētājs84249164Puma power shift (Tier 3) 155 (Garu, model year 11/09 - 12/11), Puma power shift (Tier 4A) 160, Puma CVX (Tier 4A) 130, 145, 160, T6000 power shift T6080 (seria
Radiators vai dzesētājs84249168Puma CVX (Tier 4A) 130, 145, 160, Puma CVX (Tier 4B) 150, 165, 175, CVX (Stage V) 150, 165, 170, T7. Autocommand (Tier 4A) T7.170, T7.185, T7.200, T7.210, T7. A
Radiators vai dzesētājs84249170Puma power shift (Tier 3) 165, 180, Puma CVX (Tier 3) 165, Puma power shift (Tier 4A) 170, 185, Puma CVX (Tier 3) 165, 17000 power shift 17030, T7040, T7000 Aut
Radiators vai dzesētājs84249173Puma power shift (Tier 3) 195, 210, Puma CVX (Tier 3) 180, 195, 210, 225, Puma power shift (Tier 4A) 200, 215, T7000 Power power shift T7050, T7060, T7000 Autoc
Radiators vai dzesētājs84249211Puma CVX (Tier 3) 165, 180, 195, 210, 225, Puma CVX (Tier 4A) 170, 185, 200, 215, 230, Puma CVX (Tier 4B) 185, 200, 220, 240, T7000 Autocommand T7030, T7040, T7
Radiators vai dzesētājs84250074JX (Tier 3) 60, 70, 80, 90, 95, TD 5010 (Tier 3), 5020 (Tier 3), 5030 (Tier 3), 5040, 5050, JX 60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95
Radiators vai dzesētājs84291260Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Radiators vai dzesētājs84291559JX 60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95 (Tier 3), TD 5010 (Tier 3), 5020 (Tier 3), 5030 (Tier 3), 5040 (model year 12/07 - 12/14), 5050
Radiators vai dzesētājs84408677Farmall JX (Tier 3) 65A, 75A, Farmall JX (Tier 3A) 70, 80, TD (Tier 3) 65F, 75F, 85F, TD4. (Tier 3) 4.70F, 4.80F, 4.90F, TD5. (Tier 3A) 5.65, 5.75
Radiators vai dzesētājs84408680Farmall JX (Tier 3A) 75, 90, 100, 110, TD5 (Tier 3A) TD 5.75, 5.90, 5.100, 5.110
Radiators vai dzesētājs84485110Maxxum (Tier 3) 110, 115, 120, 125 (note version, with 6 rows please order 130, T6000 (Tier 3) T6020, T6030 (note version, with 6 rows order T6040, T6050 (note
Radiators vai dzesētājs84485111Maxxum (Tier 3) 125 (note version, with 5 rows please order 140, T6000 (Tier 3) T6030 (note version, with 5 rows order T6050 (note version, with 5 rows order
Radiators vai dzesētājs84515498Farmall (Tier 3) 105A, 115A, TD (Tier 3) 5.105, 5.115
Radiators vai dzesētājs84516461Farmall JX (Tier 3a) 100, 110, Farmall (Tier 4a) 55A, 65A, 75A, TD 5. (Tier 3a) 5.100, 5.110, T4. (Tier 4a) 4.555, 4.655, 4.75S
Radiators vai dzesētājs84519000Farmall (Tier 3) 65A, 75A, TD 5.65 (Tier 3), 5.75 (Tier 3)
Radiators vai dzesētājs84519001Farmall (Tier 3) 85A, 95A, TD (Tier 3) T5.85, T5.95
Radiators vai dzesētājs84524C93238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 484, 485, 485XL, 495, 495XL, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 684, 685, 685XL, 695, 695XL
Radiators vai dzesētājs84590033Farmall JX (Tier 3) 75, 90, 100, 110, Farmall JX (Tier 3) 85A, 95A, 105A, 115A, TD 65F (Tier 3), 75F (Tier 3), 85F (Tier 3), TD5. (Tier 3) 5.75, 5.85, 5.90, 5.9
Radiators vai dzesētājs84605460CVX (Tier 4A) 110 (model year 07/13 - 12/15), 120 (model year 07/13 - 12/15), 130 (model year 07/13 - 12/15), T6. (Tier 4A) Autocommand T6.140 (model year 07/13
Radiators vai dzesētājs87306753MXM 140, 155, TM 140, 155
Radiators vai dzesētājs87306754MXM 175, 190, TM 175, 190
Radiators vai dzesētājs87306755MXM 120 (model year 06/02 - 12/07), 130 (model year 06/02 - 12/07), TM 120 (serial no. ACM256706 -), 130 (serial no. ACM256706 →)
Radiators vai dzesētājs87306756MXU 115, 125, 135, TS 115A, 125A, 135A
Radiators vai dzesētājs87306757MXU 100, 110, TS 100A, 110A
Radiators vai dzesētājs87335352JXU 75, 85, 95, 105, 115, Quantum 65C (model year 4/08 →), 75C (model year 4/08 →), 85C (model year 1/07 →), T4020 (model year 4/08 -), T4030 (model year 4/08 -
Radiators vai dzesētājs87352188MXM 120 (model year 06/02 - 12/07), 130 (model year 06/02 - 12/07), TM 120 (serial no. ACM256706 -), 130 (serial no. ACM256706 →)
Radiators vai dzesētājs87352191MXM 140, 155, TM 140, 155
Radiators vai dzesētājs87352193MXM 175, 190, TM 175, 190
Radiators vai dzesētājs87541604JX 60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95 (Tier 3), TD 5010 (Tier 3), 5020 (Tier 3), 5030 (Tier 3), 5040 (model year 12/07 - 12/14), 5050
Radiators vai dzesētājs87565396Puma power shift (Tier 3) 165, 180, Puma CVX (Tier 3) 165, Puma power shift (Tier 4A) 170, 185, Puma CVX (Tier 3) 165, 17000 power shift 17030, T7040, T7000 Aut
Radiators vai dzesētājs87565398Puma power shift (Tier 3) 195, 210, Puma CVX (Tier 3) 180, 195, 210, 225, Puma power shift (Tier 4A) 200, 215, T7000 Power power shift T7050, T7060, T7000 Autoc
Radiators vai dzesētājs87574206Maxxum (Tier 3) 110, 115, 120, 125 (note version, with 6 rows please order 130, T6000 (Tier 3) T6020, T6030 (note version, with 6 rows order T6040, T6050 (note
Radiators vai dzesētājs87574213Maxxum (Tier 3) 125 (note version, with 5 rows please order 140, T6000 (Tier 3) T6030 (note version, with 5 rows order T6050 (note version, with 5 rows order
Radiators vai dzesētājs87575996Puma 125 (serial no. Z9BL53047 →, note version. With 5 rows order 140 (serial no. Z9BL53047 →), T6000 power shift T6050 (note version), T6070 (serial no. D6707
Radiators vai dzesētājs87575998Puma power shift (Tier 3) 115, 125 (note version, with 6 rows order or, T6000 power shift T6030, T6050 (note version, with 6 rows order
Radiators vai dzesētājs87579817Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Radiators vai dzesētājs87610780JX (Tier 3) 60, 70, 80, 90, 95, TD 5010 (Tier 3), 5020 (Tier 3), 5030 (Tier 3), 5040, 5050, JX 60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95
Radiators vai dzesētājs87737092Maxxum (Tier 3) 110, 115, 120, 125 (note version, with 6 rows please order 130, T6000 (Tier 3) T6020, T6030 (note version, with 6 rows order T6040, T6050 (note
Radiators vai dzesētājs87737094Maxxum (Tier 3) 125 (note version, with 5 rows please order 140, T6000 (Tier 3) T6030 (note version, with 5 rows order T6050 (note version, with 5 rows order
Radiators vai dzesētājs87737096Puma power shift (Tier 3) 115, 125 (note version, with 6 rows order or, T6000 power shift T6030, T6050 (note version, with 6 rows order
Radiators vai dzesētājs87737098Puma 125 (serial no. Z9BL53047 →, note version. With 5 rows order 140 (serial no. Z9BL53047 →), T6000 power shift T6050 (note version), T6070 (serial no. D6707
Radiators vai dzesētājs87739453Puma CVX (Tier 3) 165, 180, 195, 210, 225, 240, Puma CVX (Tier 4A) 170, 185, 200, 215, 230
Radiators vai dzesētājs87754143Puma power shift (Tier 3) 195, 210, Puma CVX (Tier 3) 180, 195, 210, 225, Puma power shift (Tier 4A) 200, 215, T7000 Power power shift T7050, T7060, T7000 Autoc
Radiators vai dzesētājsA190663Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240
Radiators vai dzesētājsD522763220 (serial no. JJE0910720 -), 3230 (serial no. JJJ0910720 →), 4210 (serial no. JE0910720 →), Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 80C, 90
Radiators vai dzesētājsL46821Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, Magnum 7210 (Serial no. JJA0064978 -), 7220 (Serial no. JJA0064978 -), 7230 (serial no. JJA0064978 -), 89
Nazis vai griešanas detaļa162000060003CS 100, 110, 120, 130, 150
Ūdens sūknis130100060703C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, CS 78, 86, 94 up to DBD0010603
Ūdens sūknis162000060750CVX 120, 130, 150, 170, 1135, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Ūdens sūknis162000060751CVX 120, 130, 150, 170, 1135, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Ūdens sūknis162000060758CVX 1195, CVX (Tier 3) 140, 150, 160, 175, 195, TVT 195, 17510, T7520, T7530, T7540, T7550
Ūdens sūknis1906698Maxxum (model: Garu / Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, Maxxum (Tier 4B) 115, 125
Ūdens sūknis2852114JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, TN 85A, 85DA, 85SA, 95A, 95DA, TD 5040, 5050, TL
Ūdens sūknis2854835Maxxum (model: Garu / Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, Maxxum (Tier 4B) 115, 125, T6030, T6050, T6070, T6080, T6090, T
Ūdens sūknis299671A1C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, CS 78, 86, 94 up to DBD0010603
Ūdens sūknis3065132R93250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444
Ūdens sūknis311781A1C 70, 80, 90 from JJE1008569, CX 70, 80, 90, 100 from JJE1008569, MX 80C, 90C, 100C
Ūdens sūknis311782A1/C 70, 80, 90 from JJE1008569, CX 70, 80, 90, 100 from JJE1008569, MX 80C, 90C, 100C
Ūdens sūknis3132738R94353, 383, 423, 453, 553, 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 654, 523, 624, 724, 743, 744, 743XL, 745XL
Ūdens sūknis3132739R933210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 238, 248, 258, 288, 454, 474, 574, 674, 484, 584, 684, 784, 884, 485, 485XL, 585, 585XL
Ūdens sūknis3132739R943210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 238, 248, 258, 288, 454, 474, 574, 674, 484, 584, 684, 784, 884, 485, 485XL, 585, 585XL
Ūdens sūknis3132741R93353, 383, 423, 633, 733, 744, 833, 840, 940, 824, 744, 7455, 745, 844, 8445, 845, 743XL, 745XL, 844XL, 856XL, 845XL
Ūdens sūknis3132741R94353, 383, 423, 633, 733, 744, 833, 840, 940, 824, 744, 7455, 745, 844, 8445, 845, 743XL, 745XL, 844XL, 856XL, 845XL
Ūdens sūknis3136053R13210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 238, 248, 258, 288, 454, 474, 574, 674, 484, 584, 684, 784, 884, 485, 485XL, 585, 585XL
Ūdens sūknis3136053R923210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 238, 248, 258, 288, 454, 474, 574, 674, 484, 584, 684, 784, 884, 485, 485XL, 585, 585XL
Ūdens sūknis3136053R933210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 238, 248, 258, 288, 454, 474, 574, 674, 484, 584, 684, 784, 884, 485, 485XL, 585, 585XL
Ūdens sūknis3136217R93353, 383, 423, 453, 553, 433, 533, 633, 733, 833, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 654, 523, 624, 724, 743, 744, 743XL, 745XL
Ūdens sūknis3138936R91833, 840, 940, 743, 744, 745, 7455, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455, 956, 1056, 955XL, 1055XL, 956XL, 1056XL, 1255XL
Ūdens sūknis3138936R92833, 840, 940, 743, 744, 745, 7455, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455, 956, 1056, 955XL, 1055XL, 956XL, 1056XL, 1255XL
Ūdens sūknis3138936R93833, 840, 940, 743, 744, 745, 7455, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455, 956, 1056, 955XL, 1055XL, 956XL, 1056XL, 1255XL
Ūdens sūknis354190A1CS 68, 75, 78, 80, 85, 86, 90, 94, 95, 100, 105
Ūdens sūknis354273A1CS 68, 75, 78, 80, 85, 86, 90, 94, 95, 100, 105
Ūdens sūknis4599561JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 420, 300, 400, 474, 500, 600, 250, 350, 450, 550
Ūdens sūknis47107748CVX 120, 130, 150, 170, 1135, TVT 135, 145, 155, 170, 190
Ūdens sūknis47335661CVX 1195, CVX (Tier 3) 140, 150, 160, 175, 195, TVT 195, 17510, T7520, T7530, T7540, T7550
Ūdens sūknis4891252JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, TN 85A, 85DA, 85SA, 95A, 95DA, TD 5040, 5050, TL
Ūdens sūknis4897111STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Ūdens sūknis504079715STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Ūdens sūknis504088242Maxxum (model: Garu / Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, Maxxum (Tier 4B) 115, 125, T6030, T6050, T6070, T6080, T6090, T
Ūdens sūknis504102491STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Ūdens sūknis504216828JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 4030V, 4040F, 4040N, 4040V, TD 4020, 40
Ūdens sūknis504264335JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 4030V, 4040F, 4040N, 4040V, TD 4020, 40
Ūdens sūknis504361543T 8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T 8. (Tier 4B) T 8.320, 8.350, 8.380, 8.410, 8.435, T 8. (Stage V) T 8.350, 8.380
Ūdens sūknis504387194Quadtrac (Tier 4A) 550, 600, Quadtrac (Tier 4B) 540, 580, 620, Quadtrac (Stage V) 580, 620, Steiger (Tier 4A) 550, 600, T9. (Tier 4A) T9.615, T9.670, T9. (Tier
Ūdens sūknis5801395338Farmall (Tier 4) 95U, 105U, 115U, Farmall (Tier4A) 55C, 65C, 85A/C, 95A/C/U, 105A/C/U, 115A/C/U, Farmall (Tier 4B) 110U, 120U, T4. (Tier 4A) T 4.55, 4.65, 4.75
Ūdens sūknis5801525028Quadtrac (Tier 4A) 550, 600, Quadtrac (Tier 4B) 540, 580, 620, Quadtrac (Stage V) 580, 620, Steiger (Tier 4A) 550, 600, T9. (Tier 4A) T9.615, T9.670, T9. (Tier
Ūdens sūknis5801557754Quadtrac (Tier 4A) 550, 600, Quadtrac (Tier 4B) 540, 580, 620, Quadtrac (Stage V) 580, 620, Steiger (Tier 4A) 550, 600, T9. (Tier 4A) T9.615, T9.670, T9. (Tier
Ūdens sūknis5801594646Quadtrac (Tier 4A) 550, 600, Quadtrac (Tier 4B) 540, 580, 620, Quadtrac (Stage V) 580, 620, Steiger (Tier 4A) 550, 600, T9. (Tier 4A) T9.615, T9.670, T9. (Tier
Ūdens sūknis5801795021Quadtrac (Tier 4A) 550, 600, Quadtrac (Tier 4B) 540, 580, 620, Quadtrac (Stage V) 580, 620, Steiger (Tier 4A) 550, 600, T9. (Tier 4A) T9.615, T9.670, T9. (Tier
Ūdens sūknis5801807834STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Ūdens sūknis5801848193Farmall (Tier 4) 95U, 105U, 115U, Farmall (Tier4A) 55C, 65C, 85A/C, 95A/C/U, 105A/C/U, 115A/C/U, Farmall (Tier 4B) 110U, 120U, T4. (Tier 4A) T 4.55, 4.65, 4.75
Ūdens sūknis5801848196JX 60, 70, 80, Quantum 65C, 65V, 75C, 75F, 75N, 75V, 85N, 85F, 85V, 95F, Farmall 65C, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 4030V, 4040F, 4040N, 4040V, TD 4020, 40
Ūdens sūknis5801919226T 8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T 8. (Tier 4B) T 8.320, 8.350, 8.380, 8.410, 8.435, T 8. (Stage V) T 8.350, 8.380
Ūdens sūknis5801930357Quadtrac (Tier 4A) 550, 600, Quadtrac (Tier 4B) 540, 580, 620, Quadtrac (Stage V) 580, 620, Steiger (Tier 4A) 550, 600, T9. (Tier 4A) T9.615, T9.670, T9. (Tier
Ūdens sūknis5801967278T 8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T 8. (Tier 4B) T 8.320, 8.350, 8.380, 8.410, 8.435, T 8. (Stage V) T 8.350, 8.380
Ūdens sūknis5802497075Maxxum (model: Garu / Tier 3) 110, 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, Maxxum (Tier 4B) 115, 125, T6030, T6050, T6070, T6080, T6090, T
Ūdens sūknis5802784829T 8. (Tier 4A) T 8.275, 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T 8. (Tier 4B) T 8.320, 8.350, 8.380, 8.410, 8.435, T 8. (Stage V) T 8.350, 8.380
Ūdens sūknis703820R97250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444
Ūdens sūknis70935905STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Ūdens sūknis710359R3D 212, 214, 215, 217, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 436, 439, 440, 323, DLD 2, DED 3, DGD 4
Ūdens sūknis716410R99D 212, 214, 215, 217, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 436, 439, 440, 323, DLD 2, DED 3, DGD 4
Ūdens sūknis718891R97D 212, 214, 215, 217, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 436, 439, 440, 323, DLD 2, DED 3, DGD 4
Ūdens sūknis8013363JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70
Ūdens sūknis83991498STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Ūdens sūknis87091596STX 380, 430, Quadtrac (Tier 4A) 450, 500, 600, Steiger (Tier 3) 385, 435, 485, Steiger (Tier 4A) 400, 450, 500, 550, 600, TJ 380, 430, 450, T9030, T9040, T9050
Ūdens sūknis87384588MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Ūdens sūknis87453208Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, TG 210, 230, 255, 285
Ūdens sūknis87720071CS 68, 75, 78, 80, 85, 86, 90, 94, 95, 100, 105
Ūdens sūknis87802496MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Ūdens sūknis87803065JX 1095C, JX 90, 95, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, TN 85A, 85DA, 85SA, 95A, 95DA, TD 5040, 5050, TL
Ūdens sūknis98400776JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 420, 300, 400, 474, 500, 600, 250, 350, 450, 550
Ūdens sūknis99454833JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1075C, 1095NN, AVJ 55, 60, 70, 55-46, 60-46, 65-46, 45-66, 50-66, 55-66, 60-66
Ūdens sūknisA146584430, 430CK, 470, 480, 480B, 480C, 480 CK, 480D, 480DLL, 530, 530CK, 570, 580, 580CK, 630, combines 600, 660
Ūdens sūknisB509413D 212, 214, 215, 217, 219, 320, 322, 324, 326, 430, 436, 439, 440, 323, DLD 2, DED 3, DGD 4
Ūdens sūknisB512669250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444
Ventilators1347819C15120, 5130, 5140, 5150
Ventilators1347819C25120, 5130, 5140, 5150
Ventilators153634274JX 55, 65, 75, 85, 450, 480, 540, 640, 55-46, 60-46, 65-46, 55-56, 60-56, 65-56, 70-56, 60-65, 70-65, 80-65, 55-66, 55-665, 60-66, 70-66, 80-66, 3010S, 4010S, 5
Ventilators161100060044CS 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94
Ventilators162000060014CVX 140 (1/07 →), 150 (1/07 →), 160 (1/07 →), 175 (1/07 -), 195 (1/07 →), 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, TVT 135, 155, 170, 190, 195, T 6010, 6020, 6030, 6
Ventilators3055301R91644, 743, 743XL, 744, 7455, 745XL, 833, 844, 8445, 844XL, 845, 845XL, 553, 654, 724, 824
Ventilators3055302R911046, 1246, 856XL, 946, 955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Ventilators3055302R921046, 1246, 856XL, 946, 955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Ventilators3055596R91383, 383E, 423, 423E, 433, 440, 453, 453E, 533, 540, 633, 640, 733, 740, 840, 940
Ventilators3136994R1644, 743, 743XL, 744, 7455, 745XL, 833, 844, 8445, 844XL, 845, 845XL, 553, 654, 724, 824
Ventilators3218961R11046, 1246, 856XL, 946, 955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Ventilators3218983R1383, 383E, 423, 423E, 433, 440, 453, 453E, 533, 540, 633, 640, 733, 740, 840, 940
Ventilators3218984R1644, 743, 743XL, 744, 7455, 745XL, 833, 844, 8445, 844XL, 845, 845XL, 553, 654, 724, 824
Ventilators451503A1MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Ventilators4593320JX 55, 65, 75, 85, 450, 480, 540, 640, 55-46, 60-46, 65-46, 55-56, 60-56, 65-56, 70-56, 60-65, 70-65, 80-65, 55-66, 55-665, 60-66, 70-66, 80-66, 3010S, 4010S, 5
Ventilators47623949Optum (Tier 4B) 250, 270, 300, Optum (Stage V) 250, 270, 300, T7. Autocommand (Tier 4B) T7.275, T7.290, 17.315, T7. Autocommand (Stage V) T7.275, T7.290, 17.315
Ventilators51462058Puma power shift (Stage V) 165, 175, Puma CVX (Stage V) 165, 175, T7. power shift (Stage V) T7.210, T7.225, T7. Autocommand (Stage V) T7.210, T7.225
Ventilators5182401Quantum 65C, 75C, 85C, 95C, Farmall (Tier 3) 85A, 95A, 105A, 115A, T4020, T4030, T4040, T4050, TD5. (Tier 3) TD5.85, TD5.95, TD5.105, TD5.115
Ventilators5198172Farmall 85A, JX60 (Tier 3), 70 (Tier 3), 80 (Tier 3), 90 (Tier 3), 95 (Tier 3), 1085C, 1095C, 1070U (serial no. D517 →), TL7OA, TL80A, TL90A, TL100A, TN85A, TN9
Ventilators81868399MXU 100, 110, 115, 125, 135, MXM 120, 130, 140, Maxxum 100, 110, 115, 125, 140, M 100, 115, 135, 160, 7840, 8240, 8340, 8160, 8260, 8360, 8560, TS 100A, 115A, 1
Ventilators82025804MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Ventilators84278713Magnum (Tier 4A) 235, 260, 290, 315, 340, 370, Magnum (Tier 4B) 250, 280, 310, 340, 380, T8. (Tier 4A) T8.275, T 8.300, 8.330, 8.360, 8.390, 8.420, T8. (Tier 4B
Ventilators87383688Puma power shift (Tier 3) 165, 180, 195, 210, Puma power shift (Tier 4A) 170, 185, 200, 215, 230, T7000 power shift 7030, 7040, 7050, 7060, T7000 Autocommand 70
Ventilators87516755Vestrum (Stage V) 100, 110, 120, 130, Maxxum Garu (Tier 3) 115, 120, 125, 130, 140, Maxxum (Tier 4A) 110, 115, 120, 125, 130, 135, T 6000 (Tier 3) T 6030, 6050
Ventilators87569401JX 55, 65, 75, 85, 450, 480, 540, 640, 55-46, 60-46, 65-46, 55-56, 60-56, 65-56, 70-56, 60-65, 70-65, 80-65, 55-66, 55-665, 60-66, 70-66, 80-66, 3010S, 4010S, 5
Termostats1192530034C 42, 48
Termostats130100060706C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, 78, 86, 94 up to DBD0010601
Termostats130100061001C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, 78, 86, 94 up to DBD0010601
Termostats130100061003C 55, 64, 70, CS 68, 75 up to DBD0023065, 78, 86, 94 up to DBD0010601
Termostats132000060708CS 68, 75 from DBD0040001, 78, 86, 94 from DBD0055001, 110, 120, 130
Termostats132000060709CS 68, 75 from DBD0040001, 78, 86, 94 from DBD0055001, 110, 120, 130
Termostats132000060726CS 68, 75 from DBD0040001, 78, 86, 94 from DBD0055001, 110, 120, 130
Termostats162000060701CVX 120, 130, 150, 170, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Termostats162000060702CVX 120, 130, 150, 170, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, 1195, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195, T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Termostats1912587Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5120 Pro, 5130 Pro, 5140 Pro, 5150 Pro, MX 110, 120, 135, 150, 170
Termostats1923331Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5120 Pro, 5130 Pro, 5140 Pro, 5150 Pro, MX 110, 120, 135, 150, 170
Termostats218039A1CX 70, 80, 90, 100, MX 80C, 90C, 100C
Termostats2852154Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5120 Pro, 5130 Pro, 5140 Pro, 5150 Pro, MX 110, 120, 135, 150, 170, JX 1070U, 1080U, 1085C, 1090U, 1095C, 1100U, Maxxum 115, 125
Termostats2852159JX 1070U, 1080U, 1085C, 1090U, 1095C, 1100U, Maxxum 115, 125, 140, MXU 100, 115, TN 85A, 95A, TL 80A, 90A, 100A, 115A, TS 100A, 115A
Termostats2853135Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115, TD 5.95, 5.105, 5040, 5050, TS 100, 110, 115, 130
Termostats2856541Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115, TD 5.95, 5.105, 5040, 5050, TS 100, 110, 115, 130
Termostats2858050Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115
Termostats299992A1CS 48, 58
Termostats3059676R92353, 383, 423, 453, 523, 624, 724, 824, 654, 433, 533, 553, 633, 733, 833, 840, 940, 644, 743, 744, 745, 845, 844, 8445
Termostats3118127R1475
Termostats3228046R2238, 248, 258, 268, 288, 385, 395, 485, 495, 585, 595, 685, 695, 785, 795, 885, 895, 995
Termostats3228046R33210, 4210, 3220, 3230, 4230, 4240
Termostats47616858Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5120 Pro, 5130 Pro, 5140 Pro, 5150 Pro, MX 110, 120, 135, 150, 170
Termostats504078966Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115
Termostats504096443Magnum (Tier 4A, 4B, Stage V) 235, 250, 260, 280, 290, 310, 315, 340, 370, 380, Steiger 350, 370, Quadtrac 370, T8. (Tier 4A, 4B, Stage V) T8.275, T8.300, T8.32
Termostats5088484JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 90, 95, 1060, 1070, 1075, 1095, JXU 70, 80, 90, 100
Termostats5801582843Magnum (Tier 4A, 4B, Stage V) 235, 250, 260, 280, 290, 310, 315, 340, 370, 380, Steiger 350, 370, Quadtrac 370, T8. (Tier 4A, 4B, Stage V) T8.275, T8.300, T8.32
Termostats84383461Quantum 95N, 95V, Quantum 85, 95, 105, Farmall 65, 75, 85, 95, 105, 115, JX 90, 95, JXU 75, 85, 95, 105, 115, TD 5.95, 5.105, 5040, 5050, TS 100, 110, 115, 130
Termostats87608577JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 90, 95, 1060, 1070, 1075, 1095, JXU 70, 80, 90, 100
Termostats87800824MXM 120, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 180, 190
Termostats87800842MXM 120, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 180, 190, G 170, 190, 210, 240, M 100, 115, 135, 160, TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 8
Termostats87803664MXM 120, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 180, 190, G 170, 190, 210, 240, M 100, 115, 135, 160, TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 8
Termostats895311H1475
Termostats98463637JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 90, 95, 1060, 1070, 1075, 1095, JXU 70, 80, 90, 100, 400, 446, 450, 500, 540, 550, 600, 640, 850, 466, 566, 666, 766, 1300, 480, 580
Termostats99431512Magnum (Tier 4A, 4B, Stage V) 235, 250, 260, 280, 290, 310, 315, 340, 370, 380, Steiger 350, 370, Quadtrac 370, T8. (Tier 4A, 4B, Stage V) T8.275, T8.300, T8.32
TermostatsB508413C 42, 48
TermostatsJ91050Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, 8910, 8920, 8930, 8940, 8950
TermostatsJ914310Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, 8910, 8920, 8930, 8940, 8950
TermostatsJ928639Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, 8910, 8920, 8930, 8940, 8950
TermostatsK208039238, 250, 275, 276, 354, 374, 384, 414, 434, 444

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt