Jaunas detaļas

Jaunas Case IH traktoru kabīnes, hidraulikas, pacelšanas un elektrības detaļas

Meklējat detaļu Case IH traktoram? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: kabīne, stikli un apgaismojums, aizmugurējais pacelšanas mehānisms, hidraulika, elektroiekārtas un kondicionieris un apsilde. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Traktora stūres, hidraulikas un transmisijas detaļas: hidrauliskais sūknis, zobrati, frikcijas disks, stienis (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 1289). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Hidraulika174 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Hidrauliskais sūknis0510415007
Hidrauliskais sūknis0510415311
Hidrauliskais sūknis0510465321
Hidrauliskais sūknis0510465338
Hidrauliskais sūknis0510465349
Hidrauliskais sūknis0510515310
Hidrauliskais sūknis0510525064
Hidrauliskais sūknis0510765362
Hidrauliskais sūknis0517725308
Hidrauliskais sūknis1-31-775-163
Hidrauliskais sūknis1-32-275-001
Hidrauliskais sūknis1-32-575-005
Hidrauliskais sūknis1-32-575-300
Hidrauliskais sūknis1-32-575-301
Hidrauliskais sūknis1-32-575-310
Hidrauliskais sūknis1530459C1
Hidrauliskais sūknis192310280024
Hidrauliskais sūknis192310280734
Hidrauliskais sūknis1967851C1
Hidrauliskais sūknis1967852C1
Hidrauliskais sūknis1986964C1
Hidrauliskais sūknis199142A4
Hidrauliskais sūknis3054300R93
Hidrauliskais sūknis3072695R1
Hidrauliskais sūknis308873A1
Hidrauliskais sūknis3131177R1
Hidrauliskais sūknis3147535R94
Hidrauliskais sūknis32-575-30
Hidrauliskais sūknis3230864R1
Hidrauliskais sūknis340510A1
Hidrauliskais sūknis394268A2
Hidrauliskais sūknis394269A2
Hidrauliskais sūknis47133946
Hidrauliskais sūknis550105696
Hidrauliskais sūknis550132825
Hidrauliskais sūknis550136909
Hidrauliskais sūknis704330R95
Hidrauliskais sūknis84471387
Hidrauliskais sūknis84471388
Hidrauliskais sūknis87346256
Hidrauliskais sūknis87568039
Hidrauliskais sūknis9025378
Hidrauliskais sūknis93835C92
Hidrauliskais sūknisR902536849
Hidrauliskais sūknisR902537231
Hidrauliskais sūknisR902537823
Pacelšanas cilindra detaļa0521600005323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0521602002323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0521602003323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0521602004323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0521602005323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0521602012323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0521602017323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0521602026323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0521602027323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0521609001743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Pacelšanas cilindra detaļa0521609005743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Pacelšanas cilindra detaļa0521609009743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Pacelšanas cilindra detaļa0521609013743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Pacelšanas cilindra detaļa0521609019743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Pacelšanas cilindra detaļa0521609021743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Pacelšanas cilindra detaļa0521609022743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Pacelšanas cilindra detaļa0521609053743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Pacelšanas cilindra detaļa0521609054743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Pacelšanas cilindra detaļa0521609062743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Pacelšanas cilindra detaļa0521609063743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Pacelšanas cilindra detaļa0521609064743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Pacelšanas cilindra detaļa0521705035743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Pacelšanas cilindra detaļa0521705038743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Pacelšanas cilindra detaļa0521705040745, 745XL, 844, 856, 955, 956, 1055, 1056, 1255, 1256, 1455 model year 81-84
Pacelšanas cilindra detaļa0521705044745, 745XL, 844, 856, 955, 956, 1055, 1056, 1255, 1256, 1455 model year 81-84
Pacelšanas cilindra detaļa0521705509743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Pacelšanas cilindra detaļa0521705519743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Pacelšanas cilindra detaļa0521705521743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Pacelšanas cilindra detaļa0521705527745, 745XL, 844, 856, 955, 956, 1055, 1056, 1255, 1256, 1455 model year 81-84
Pacelšanas cilindra detaļa0521705535745, 745XL, 844, 856, 955, 956, 1055, 1056, 1255, 1256, 1455 model year 81-84
Pacelšanas cilindra detaļa0523600006323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0523600013323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0523600048323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0523600049323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0523602012323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Pacelšanas cilindra detaļa0523602026323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Vārsts0510565311
Vārsts0510565314
Vārsts0521704102743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Vārsts0521704103743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Vārsts0521704104743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Vārsts0521704106743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Vārsts0521704111743XL, 745, 844, 844 S, 846, 856 up to model year '89, 946, 955XL, 956, 1046, 1055XL up to model year '89, 1056, 1255*, 1455*
Vārsts1522310002323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Vārsts1525503445743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Vārsts1986962C1
Vārsts3142563R91
Vārsts3145619R92
Vārsts3146446R94
Vārsts3223932R93
Vārsts3401189R94
Vārsts84125295Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, 145, 150, MXU 100, 110, 115, 125, 135, Puma 115, 125, 140, 155, 160, Puma T6, T6000, T6000PC-RC, TSA
Vārsts87305400Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, 145, 150, CVX 140, 150, 160, 175, 195
Vārsts87313431Farmall 95U Pro, 105U Pro, 115U Pro, Puma 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 1654, 1804, 1854, 2104, 2304, Puma Tier 4B 185, 200, 220, 04, T7, T7 Auto & Po
Vārsts87328572Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, 145, 150, MXU 100, 110, 115, 125, 135, Puma 115, 125, 140, 155, 160, Puma 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 1654
Vārsts87546169Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, 145, 150, MXU 100, 110, 115, 125, 135, Puma 115, 125, 140, 155, 160, Puma 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 1654
Blīvslēgs vai blīvgredzens5179730
Blīvslēgs vai blīvgredzensN96025745, 745XL, 844, 856, 955, 956, 1055, 1056, 1255, 1256, 1455 model year 81-84
Stūres mehānisma detaļa0510415301
Stūres mehānisma detaļa0510415303
Stūres mehānisma detaļa0510415306
Stūres mehānisma detaļa1986963C1
Stūres mehānisma detaļa3145248R93
Trose1-34-644-651CS 78, 80, 86, 90, 94, 100, 110, 120, 130, 150
Trose1-34-644-652CS 78, 80, 86, 90, 94, 100, 110, 120, 130, 150
Cita detaļa1517222590
Cita detaļa3401013R1743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Blīve vai blīvju komplekts1-31-775-226
Blīve vai blīvju komplekts130100130702
Blīve vai blīvju komplekts130100130713
Blīve vai blīvju komplekts1349060C1
Blīve vai blīvju komplekts138883A2
Blīve vai blīvju komplekts139883A1
Blīve vai blīvju komplekts144169C1
Blīve vai blīvju komplekts144169C2
Blīve vai blīvju komplekts1530321C1
Blīve vai blīvju komplekts3057397R5
Blīve vai blīvju komplekts3057397R6
Blīve vai blīvju komplekts712800R1
Sūknis0510312002
Sūknis0510465339
Sūknis0510565330
Sūknis0510565361
Sūknis0510565394
Sūknis0510565395
Sūknis0510565396
Sūknis0510565406
Sūknis0510615328
Sūknis0510625318
Sūknis0510625362
Sūknis0510665381
Sūknis0510665382
Sūknis0510765351
Sūknis0517665019
Sūknis0517765301
Sūknis1-32-375-101
Sūknis1-32-575-003
Sūknis1-32-575-004
Sūknis114910A1
Sūknis132375102
Sūknis1328655C91
Sūknis155700750003
Sūknis155700750004
Sūknis155700750005
Sūknis155700750010
Sūknis155700750017
Sūknis155700750713
Sūknis1986961C1
Sūknis301022A1
Sūknis3220221R93
Sūknis3226942R93
Sūknis324628A1
Sūknis47129338
Sūknis5086286
Sūknis5094391
Sūknis5129483
Sūknis5169041
Sūknis5169772
Sūknis5179719
Sūknis5179722
Sūknis5179726
Sūknis5180275
Sūknis5180277
Sūknis87593047
Sūknis89880C91
Rokturis1527000008323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Rokturis1527000058323, 353, 383, 423, 433, 440, 453, 523, 533, 540, 553, 554, 633, 640, 644, 654, 733, 740, 743, 744, 833, 840, 844, 940, 955, 1055, 1255
Rokturis82890C1743XL, 745XL from model year 8/95, 844, 856XL, 956XL, 1055, 1056XL, 1255XL-1455XL, 1255XLA, 1455XLA, CS 48, 55, 58, 64, 68, 70, 75, 78, 86
Elektroiekārtas144 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Lukturis02-119502
Lukturis02-119503
Lukturis060507067
Lukturis07073833
Lukturis07073841
Lukturis07076571
Lukturis07076588
Lukturis07090385
Lukturis1-34-172-045
Lukturis1-34-173-010
Lukturis1-34-173-011
Lukturis1-34-176-047
Lukturis1-34-176-048
Lukturis1-34-176-050
Lukturis1-34-672-040
Lukturis1-34-672-050
Lukturis1-34-672-400
Lukturis1-34-673-210
Lukturis1-34-676-001
Lukturis1-34-676-002
Lukturis1-40-172-006
Lukturis1-40-172-011
Lukturis1-40-173-002
Lukturis1-40-173-003
Lukturis1-40-173-005
Lukturis1-40-179-002
Lukturis1-40-179-003
Lukturis1-40-772-008
Lukturis1205851H1
Lukturis1205852H1
Lukturis1328008C1
Lukturis1328009C1
Lukturis1333291C1
Lukturis1532398C1
Lukturis1532399C1
Lukturis177239A2
Lukturis1955175C1
Lukturis1955175C2
Lukturis1955176C1
Lukturis1964878C2
Lukturis1964883C2
Lukturis1964884C1
Lukturis1964884C2
Lukturis1964937C1
Lukturis1964938C1
Lukturis1964980C2
Lukturis1967795C1
Lukturis1984880C1
Lukturis224621A2
Lukturis224622A2
Lukturis248700A1
Lukturis259816A1
Lukturis279225A1
Lukturis279226A1
Lukturis3057564R91
Lukturis3057565R91
Lukturis3057566R91
Lukturis3057567R91
Lukturis3057634R91
Lukturis3057635R91
Lukturis3057636R91
Lukturis3057637R91
Lukturis3058706R91
Lukturis3072125R91
Lukturis3072947R91
Lukturis3121089R91
Lukturis3131223R91
Lukturis3131231R91
Lukturis3139251R91
Lukturis3140022R91
Lukturis3140022R92
Lukturis3140023R91
Lukturis3140024R92
Lukturis3142861R1
Lukturis3145942R91
Lukturis3145943R91
Lukturis3221211R91
Lukturis3221232R2
Lukturis3223263R91
Lukturis3223264R91
Lukturis3226119R1
Lukturis3226120R1
Lukturis3231505R91
Lukturis335191A1
Lukturis335192A1
Lukturis3404170R94
Lukturis3404745R91
Lukturis3404746R91
Lukturis396756A1
Lukturis44906471
Lukturis44995040
Lukturis44995041
Lukturis47106799
Lukturis47106815
Lukturis47106816
Lukturis5089581
Lukturis5089582
Lukturis5089593
Lukturis5095501
Lukturis5117942
Lukturis5170315
Lukturis5177841
Lukturis5180741
Lukturis5186339
Lukturis5186340
Lukturis743XL
Lukturis745XL
Lukturis76033566
Lukturis82006498
Lukturis82006499
Lukturis82009121
Lukturis82009122
Lukturis82022831
Lukturis82026300
Lukturis82026301
Lukturis82031073
Lukturis82031074
Lukturis82363C1
Lukturis82363C91
Lukturis82364C1
Lukturis82364C91
Lukturis844XL
Lukturis84814468
Lukturis84814469
Lukturis856XL
Lukturis87301994
Lukturis87301995
Lukturis87301998
Lukturis87313173
Lukturis87313174
Lukturis87516300
Lukturis87522021
Lukturis87522022
Lukturis87534760
Lukturis87536434
Lukturis87536435
Lukturis87733060
Lukturis91971C2
Lukturis91972C2
LukturisB508214
LukturisB508215
LukturisK300208
LukturisK303720
LukturisK962146
Kabīne, stikli un apgaismojums527 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Vārsts1331087C1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5220, 5230, 5240, 5250, 5450, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, MX 80C, 90C, 100, 100C, 110, 120, 135, 150, Boomer 3040, 3045, 3050
Vārsts3234102R91485XL, 495XL, 585, 585XL, 595, 595XL, 685, 685XL, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 785XL, 795XL, 844XL, 845XL, 856XL, 885, 885XL, 895
Vārsts3234102R92485XL, 495XL, 585, 585XL, 595, 595XL, 685, 685XL, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 785XL, 795XL, 844XL, 845XL, 856XL, 885, 885XL, 895
Gultnis1-34-635-011C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Gultnis3220102R1
Gultnis3220102R2
Blīvslēgs vai blīvgredzens81865253F 100, 110, 115, 120, 130, 140, L 60, 65, 75, 85, 95, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560, TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A, TM 115, 120, 130, 1
Blīvslēgs vai blīvgredzens82027998
Blīvslēgs vai blīvgredzens82028179
Blīvslēgs vai blīvgredzens83995341F 100, 110, 115, 120, 130, 140, L 60, 65, 75, 85, 95, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560, TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A, TM 115, 120, 130, 1
Blīvslēgs vai blīvgredzens84275610
Blīvslēgs vai blīvgredzens87620253JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD5010, TD5020, TD5030, TD5040, TD5050, TD55D, TD60D, TD65D, TD70D, TD75D, TD80D, TD85D, TD90D, TD95D, TS6020, TS6030
Blīvslēgs vai blīvgredzens87620476JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD5010, TD5020, TD5030, TD5040, TD5050, TD55D, TD60D, TD65D, TD70D, TD75D, TD80D, TD85D, TD90D, TD95D, TS6020, TS6030
Rumbas vai riteņa detaļa520736
Rumbas vai riteņa detaļa520737
Bukse1-99-960-005C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Tapa1-34-635-004T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Tapa14159970T4020, T4030, T4040, T4050
Tapa221429A2
Tapa81865250M100, 115, 135, 160, L 60, 65, 75, 85, 95, 4635, 4835, 5635, 5640, 6635, 6640, 7635, 7740, 7840, 8160, 8240, 8260, 8340, 8360, 8560, T6.120, T6.140, T6.150, T6.
Tapa87000585
Trose3233619R1
Cita detaļa010008010
Cita detaļa01008088
Cita detaļa1-34-121-173T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Cita detaļa1-34-141-099
Cita detaļa1-34-614-038
Cita detaļa1-34-621-001T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Cita detaļa1-34-621-052
Cita detaļa1-34-621-053
Cita detaļa1-34-621-056T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Cita detaļa1-34-621-068T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Cita detaļa1-34-621-080T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Cita detaļa1-34-621-081T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Cita detaļa1-34-621-090T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Cita detaļa1-34-621-091T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Cita detaļa1-34-621-099
Cita detaļa1-34-641-645
Cita detaļa1-34-641-646
Cita detaļa1-34-671-065T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Cita detaļa1-34-671-075T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Cita detaļa1-34-671-085T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Cita detaļa1-34-671-103
Cita detaļa1-34-674-004CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 80Pro, 85Pro, 86, 90, 90Pro, 94, 95Pro, 100, 100Pro, 105Pro, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Cita detaļa1-34-701-577
Cita detaļa1-34-702-970C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Cita detaļa1-34-702-971C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Cita detaļa1-34-703-118CS 68, 75
Cita detaļa1-34-703-139
Cita detaļa1-34-703-168CS 68, 75
Cita detaļa1-99-968-018T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Cita detaļa1-99-976-036
Cita detaļa1-99-976-061
Cita detaļa1-99-976-064
Cita detaļa1-99-976-071
Cita detaļa1284594C1
Cita detaļa1284611C1
Cita detaļa1284789C1
Cita detaļa1284790C1
Cita detaļa128685
Cita detaļa1286903C1
Cita detaļa1286905C2
Cita detaļa1328080C1433, 533, 633, 733, 833, 933, 248, 258, 385, 485, 585, 685, 785, 885
Cita detaļa1328080C91433, 533, 633, 733, 833, 933, 248, 258, 385, 485, 585, 685, 785, 885
Cita detaļa1328160C1
Cita detaļa1328160C2
Cita detaļa1330930C2
Cita detaļa1330931C2
Cita detaļa1332268C1
Cita detaļa1332427C1
Cita detaļa1332428C1
Cita detaļa1332485C1
Cita detaļa1332486C1
Cita detaļa1340194C1
Cita detaļa1343938C2743XL, 745XL, 844XL, 845XL, 856XL, 956XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL
Cita detaļa137203A1495XL, 595XL, 695XL, 795XL, 895XL, 685XL, 885XL, 743XL, 844XL, 745XL, 845XL, 955XL
Cita detaļa144947A2
Cita detaļa144950A1
Cita detaļa144969A1
Cita detaļa1502231C91
Cita detaļa15333773C2
Cita detaļa1533773C1
Cita detaļa1533773C2
Cita detaļa1535079C2
Cita detaļa1535088C2
Cita detaļa1535113C2
Cita detaļa1535114C2
Cita detaļa1537382C1
Cita detaļa1546817C2
Cita detaļa178646A2
Cita detaļa178647A3
Cita detaļa185789A2
Cita detaļa185790A2
Cita detaļa189447A2
Cita detaļa191206A3
Cita detaļa191207A3
Cita detaļa192003A6
Cita detaļa192004A6
Cita detaļa192337A1
Cita detaļa1968168C3
Cita detaļa198916A2
Cita detaļa1989739C1
Cita detaļa1989740C1
Cita detaļa1999625C2
Cita detaļa1L0-9L6-66-1
Cita detaļa242536A5
Cita detaļa242669A6
Cita detaļa248716A1
Cita detaļa248717A1
Cita detaļa248719A1
Cita detaļa248723A1
Cita detaļa248724A1
Cita detaļa248725A1
Cita detaļa248726A1
Cita detaļa257933A1
Cita detaļa257934A1
Cita detaļa297024A2CX 50, 60, 70, 80, 100
Cita detaļa297025A2CX 50, 60, 70, 80, 100
Cita detaļa3221531R1
Cita detaļa3221533R1Fritzmeier Cockpit, Comfort 2000, 644, 744, 844, 8445, 743, 745S, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455
Cita detaļa3221534R1Fritzmeier Cockpit, Comfort 2000, 644, 744, 844, 8445, 743, 745S, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455
Cita detaļa3223764R91Fritzmeier Cockpit, Comfort 2000, 644, 744, 844, 8445, 743, 745S, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455
Cita detaļa3223765R91Fritzmeier Cockpit, Comfort 2000, 644, 744, 844, 8445, 743, 745S, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455
Cita detaļa3223776R1
Cita detaļa3224704R1
Cita detaļa3232764R1Combi from 433, 533, 633, 733, 833, 933
Cita detaļa3233051R2
Cita detaļa3233053R2
Cita detaļa32333664R91
Cita detaļa3233664R92
Cita detaļa3234131R1
Cita detaļa3234132R1
Cita detaļa338193A1
Cita detaļa3399959R1
Cita detaļa3399961R1
Cita detaļa3401302R1495XL, 595XL, 695XL, 795XL, 895XL, 685XL, 885XL, 743XL, 844XL, 745XL, 845XL, 955XL
Cita detaļa3401302R93495XL, 595XL, 695XL, 795XL, 895XL, 685XL, 885XL, 743XL, 844XL, 745XL, 845XL, 955XL
Cita detaļa344730A2
Cita detaļa359671A1CX 50, 60, 70, 80, 90, 100
Cita detaļa365414A1CX 50, 60, 70, 80, 100, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T8010, T8020; T8030
Cita detaļa44910474
Cita detaļa44911878
Cita detaļa47106679
Cita detaļa47126775
Cita detaļa5089550
Cita detaļa5089551
Cita detaļa5092899
Cita detaļa5096593
Cita detaļa5108688IX60, JX70, JX70U, JX80, JX80U, JX90, JX90U, IX95, JX100U, JX1070, JX1080, JX1090, JX1100U, JXU 75, JXU 85, JXU 95, L60, L65, L75, L85, L95, cab types: CS3, CS4
Cita detaļa520411
Cita detaļa520415
Cita detaļa520417
Cita detaļa520513
Cita detaļa520589
Cita detaļa520591
Cita detaļa520619
Cita detaļa520621
Cita detaļa520661
Cita detaļa520735
Cita detaļa520738
Cita detaļa520739
Cita detaļa520754
Cita detaļa520972
Cita detaļa614129
Cita detaļa617559
Cita detaļa625466
Cita detaļa627011
Cita detaļa629922
Cita detaļa82000487M100, 115, 135, 160, L 60, 65, 75, 85, 95, 8160, 8260, 8360, 8560, T4020, T4030, T4040, T4050
Cita detaļa82001505
Cita detaļa82009812MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, M 100, 115, 135, 160, TS 90, 100, 110, 115
Cita detaļa82011092
Cita detaļa82016379TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A, TM 115, 120, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 90, 100, 110, 115
Cita detaļa82016412TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A, TM 115, 120, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 90, 100, 110, 115
Cita detaļa82018497
Cita detaļa82019225MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed
Cita detaļa82019393
Cita detaļa82021116
Cita detaļa82021655TM 115, 120, 130, 140, 150, 155, 165, 175, 180, 190
Cita detaļa82022475
Cita detaļa82022486
Cita detaļa82027922
Cita detaļa82028023T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170, T7.185, T7.200, T7.210, T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T6010, T6020
Cita detaļa82029320MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, M 100, 115, 135, 160
Cita detaļa82029623
Cita detaļa82030144
Cita detaļa82031521
Cita detaļa82032040
Cita detaļa82032406TSA 100, 110, 115, 125, 130, 135
Cita detaļa82032407TSA 100, 110, 115, 125, 130, 135
Cita detaļa82032841
Cita detaļa82033876
Cita detaļa82034266T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170, T7.185, T7.200, T7.210, T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T6010, T6020
Cita detaļa82036000MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed
Cita detaļa82036216
Cita detaļa87350494CX 50, 60, 70, 80, 100, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, Quadtrac 450, 550, 600, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.6
Cita detaļa87408640
Cita detaļa87417671
Cita detaļa87532368
Cita detaļa87620223
Cita detaļa87620234
Cita detaļa87620762JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD5010, TD5020, TD5030, TD5040, TD5050, TD55D, TD60D, TD65D, TD70D, TD75D, TD80D, TD85D, TD90D, TD95D, TS6020, TS6030
Cita detaļa9958999IX60, JX70, JX70U, JX80, JX80U, JX90, JX90U, IX95, JX100U, JX1070, JX1080, JX1090, JX1100U, JXU 75, JXU 85, JXU 95, L60, L65, L75, L85, L95, cab types: CS3, CS4
Cita detaļaA186256Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Cita detaļaAL58521
Cita detaļaAL60324
Cita detaļaAL63124
Cita detaļaK303716Agricultural 1190, 1290, 1390, 1490, 1690, 1194, 1294, 1394, 1494, 1594, 1694
Cita detaļaK303805440, 540, 640, 740, 840, 940
Cita detaļaK303806440, 540, 640, 740, 840, 940
Cita detaļaK309641Agricultural 1190, 1290, 1390, 1490, 1690, 1194, 1294, 1394, 1494, 1594, 1694
Kabīnes stikls1-34-135-064C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Kabīnes stikls1-34-135-09917510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabīnes stikls1-34-135-10117510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabīnes stikls1-34-135-10317510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabīnes stikls1-34-135-108C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Kabīnes stikls1-34-135-110C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Kabīnes stikls1-34-135-115T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabīnes stikls1-34-135-116T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabīnes stikls1-34-568-074CS 68, 75
Kabīnes stikls1-34-571-20417510, T7520, T7530, T7540, T7550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabīnes stikls1-34-571-301CS 68, 75
Kabīnes stikls1-34-571-603CS 68, 75
Kabīnes stikls1-34-571-604CS 68, 75
Kabīnes stikls1-34-571-605CS 68, 75
Kabīnes stikls1-34-635-001T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabīnes stikls1-34-635-003T7510, T7520, 17530, T7540, 17550, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Kabīnes stikls1-34-671-060T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-064T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-067T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-069T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-070T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-071T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-072T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-074T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-080T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-084T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-090T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-091T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-092T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-097T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-671-099T 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Kabīnes stikls1-34-771-737CS 68, 75
Kabīnes stikls1-34-777-002C 42, 48, 55, 64, 70
Kabīnes stikls1-34-777-042C 42, 48, 55, 64, 70
Kabīnes stikls116100770701CS 80, 85Pro, 90, 95Pro, 100, 105Pro, CVX 140, 150, 160, 175, 195, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 19
Kabīnes stikls123387A1
Kabīnes stikls126317A2
Kabīnes stikls127442A1
Kabīnes stikls1284623C1
Kabīnes stikls1284629C3
Kabīnes stikls1284659C1
Kabīnes stikls1284699C1
Kabīnes stikls1284750C1
Kabīnes stikls1328400C1
Kabīnes stikls1328449C1
Kabīnes stikls1330904C2
Kabīnes stikls1332383C1
Kabīnes stikls1332391C1
Kabīnes stikls1332409C1
Kabīnes stikls1332410C1
Kabīnes stikls1332422C1
Kabīnes stikls1332448C91
Kabīnes stikls1332456C1
Kabīnes stikls1332505C1
Kabīnes stikls1340196C1
Kabīnes stikls1340197C1
Kabīnes stikls1340198C1
Kabīnes stikls1340199C2
Kabīnes stikls1340200C1
Kabīnes stikls1340205C1248, 258, 268, 278, 385, 440, 484, 485, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 740, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kabīnes stikls1340208C11194, 1294, 1394, 1494, 1594, 1694, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 52
Kabīnes stikls144730A1
Kabīnes stikls144731A1
Kabīnes stikls144759A1
Kabīnes stikls144768A1
Kabīnes stikls144794A1
Kabīnes stikls144986A1
Kabīnes stikls1500941C1
Kabīnes stikls1535071C1
Kabīnes stikls1535093C2
Kabīnes stikls1535307C1
Kabīnes stikls1535546C1
Kabīnes stikls176245A2MX 80, 90, 100, 110, 120, 135, 150, 170, 180, 200, 220, 240, 270, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8010, T8020, T8030, T8040
Kabīnes stikls176246A2MX 80, 90, 100, 110, 120, 135, 150, 170, 180, 200, 220, 240, 270, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8010, T8020, T8030, T8040
Kabīnes stikls180361A2MX 80, 90, 100, 110, 120, 135, 150, 170, 180, 200, 220, 240, 270, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8010, T8020, T8030, T8040
Kabīnes stikls182027A2
Kabīnes stikls190029A5
Kabīnes stikls190030A5
Kabīnes stikls190034A4
Kabīnes stikls190034A5
Kabīnes stikls192001A3
Kabīnes stikls192002A3
Kabīnes stikls1970873C1238, 248, 258, 268, 278, 288, 384, 395, 440, 495, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 795
Kabīnes stikls1977592C12120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Kabīnes stikls1981934C1
Kabīnes stikls1984605C12120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Kabīnes stikls19891343
Kabīnes stikls1989731C1
Kabīnes stikls1989741C1
Kabīnes stikls1989748C1
Kabīnes stikls220935A3MX 80, 90, 100, 110, 120, 135, 150, 170, 180, 200, 220, 240, 270, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8010, T8020, T8030, T8040
Kabīnes stikls224730A1
Kabīnes stikls224731A1248, 258, 268, 278, 385, 440, 484, 485, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 740, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kabīnes stikls227275A3
Kabīnes stikls230009A1MX 80, 90, 100, 110, 120, 135, 150, 170, 180, 200, 220, 240, 270, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8010, T8020, T8030, T8040
Kabīnes stikls230009A4MX 80, 90, 100, 110, 120, 135, 150, 170, 180, 200, 220, 240, 270, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T8.275, T8.300, T8.330, T8.360, T8.390, T8010, T8020, T8030, T8040
Kabīnes stikls232329A1
Kabīnes stikls234969A1
Kabīnes stikls238520A3
Kabīnes stikls240875A1
Kabīnes stikls242537A5
Kabīnes stikls242539A4
Kabīnes stikls242667A4
Kabīnes stikls248715A1
Kabīnes stikls248718A1
Kabīnes stikls248720A1
Kabīnes stikls255024A1
Kabīnes stikls284947A2
Kabīnes stikls299652A1C 42, 48, 55, 64, 70
Kabīnes stikls3125298R1238, 248, 258, 268, 278, 288, 384, 395, 440, 495, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 795
Kabīnes stikls3125422R1248, 258, 268, 278, 385, 440, 484, 485, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 740, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kabīnes stikls3221542R1
Kabīnes stikls3221543R1440, 540, 644, 740, 743, 744, 745S, 840, 844, 8445, 940, 955, 1046, 1246
Kabīnes stikls3221544R1440, 540, 644, 740, 743, 744, 745S, 840, 844, 8445, 940, 955, 1046, 1246
Kabīnes stikls3221545R1440, 540, 644, 740, 743, 744, 745S, 840, 844, 8445, 940, 955, 1046, 1246
Kabīnes stikls3223749R1
Kabīnes stikls3223750R1
Kabīnes stikls3223761R1
Kabīnes stikls3223775R1
Kabīnes stikls3224315R1
Kabīnes stikls3224611R1
Kabīnes stikls3224813R1
Kabīnes stikls3232781R1
Kabīnes stikls3233032R1
Kabīnes stikls3233036R2
Kabīnes stikls3233037R2
Kabīnes stikls3233040R2
Kabīnes stikls3233041R2
Kabīnes stikls3233045R2
Kabīnes stikls3233664R1
Kabīnes stikls3233683R1485XL, 495XL, 585XL, 595XL, 685XL, 695XL, 743XL, 745XL, 785XL, 795XL, 844XL, 845XL, 856XL, 885XL, 895XL, 956XL
Kabīnes stikls3233683R91485XL, 495XL, 585XL, 595XL, 685XL, 695XL, 743XL, 745XL, 785XL, 795XL, 844XL, 845XL, 856XL, 885XL, 895XL, 956XL
Kabīnes stikls3233687R1
Kabīnes stikls324437A1CX 50, 60, 70, 80, 100, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T9010, T9020, T9030, T9040, T9050, T9060, TJ280, TJ330, TJ38
Kabīnes stikls44911501JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabīnes stikls44911502JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabīnes stikls44911513JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabīnes stikls44911514JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabīnes stikls44911515JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabīnes stikls47125737JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TLA 70A, 80A, 90A, 100A
Kabīnes stikls47125738JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070
Kabīnes stikls47130822JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabīnes stikls47130823JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Kabīnes stikls5089552
Kabīnes stikls5089554
Kabīnes stikls5089556
Kabīnes stikls5089562
Kabīnes stikls5089600
Kabīnes stikls5092898
Kabīnes stikls5092900
Kabīnes stikls5095078JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D, 95D, 5010, 5020, 5030, 5040, 5050
Kabīnes stikls5182188JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed, TLA 70A, 80A, 90A, 100A
Kabīnes stikls5182189JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed, TLA 70A, 80A, 90A, 100A
Kabīnes stikls520416
Kabīnes stikls520421
Kabīnes stikls520483
Kabīnes stikls520484
Kabīnes stikls520485
Kabīnes stikls520486
Kabīnes stikls520537
Kabīnes stikls520538
Kabīnes stikls520590
Kabīnes stikls520594
Kabīnes stikls520666
Kabīnes stikls520793
Kabīnes stikls520981
Kabīnes stikls521018
Kabīnes stikls615776
Kabīnes stikls81868309M100, 115, 135, 160, L 60, 65, 75, 85, 95, 4635, 4835, 5635, 5640, 6635, 6640, 7635, 7740, 7840, 8160, 8240, 8260, 8340, 8360, 8560, T6.120, T6.140, T6.150, T6.
Kabīnes stikls82000296MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190
Kabīnes stikls82000317F 100, 110, 115, 120, 130, 140, L 60, 65, 75, 85, 95, M 100, 115, 135, 160, 8160, 8260, 8360, 8560, TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A, TM 115, 120, 130, 1
Kabīnes stikls82000485MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, L 60, 65, 75, 85, 95, M 100, 115, 135, 160, TL 70, 80, 90, 100
Kabīnes stikls82001923MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, M 100, 115, 135, 160
Kabīnes stikls82001924MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, M 100, 115, 135, 160
Kabīnes stikls82002183JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed, TLA 70A, 80A, 90A, 100A
Kabīnes stikls82002185JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, L 60, 65, 75, 85, 95, TL 70, 80, 90, 100, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed
Kabīnes stikls82003391JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, L 60, 65, 75, 85, 95, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 70, 80, 90, 100, TLA 70A, 80A, 90A, 100A
Kabīnes stikls82009813MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, M 100, 115, 135, 160, TS 90, 100, 110, 115
Kabīnes stikls82014988MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, TS 90, 100, 110, 115
Kabīnes stikls82015243CX 50, 60, 70, 80, 100, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, G 170, 190, 210, 240, 8160, 8260, 8360, 8560, 8670, 8770, 8870, 8970, TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150
Kabīnes stikls82016997JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TLA 70A, 80A, 90A, 100A
Kabīnes stikls82019226MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed
Kabīnes stikls82027356T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabīnes stikls82028024T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170, T7.185, T7.200, T7.210, T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T6010, T6020
Kabīnes stikls82029321MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, M 100, 115, 135, 160
Kabīnes stikls82030487T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabīnes stikls82030488T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabīnes stikls82032042T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabīnes stikls82034267T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170, T7.185, T7.200, T7.210, T7.220, T7.235, T7.250, T7.260, T6010, T6020
Kabīnes stikls82036001MXM 120, 130, 140, 155, 175, 190, JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070, TL 80, 90, 100, with windscreen fixed
Kabīnes stikls83961986M100, 115, 135, 160, L 60, 65, 75, 85, 95, 4635, 4835, 5635, 5640, 6635, 6640, 7635, 7740, 7840, 8160, 8240, 8260, 8340, 8360, 8560, T6.120, T6.140, T6.150, T6.
Kabīnes stikls83995351M100, 115, 135, 160, L 60, 65, 75, 85, 95, 4635, 4835, 5635, 5640, 6635, 6640, 7635, 7740, 7840, 8160, 8240, 8260, 8340, 8360, 8560, T6.120, T6.140, T6.150, T6.
Kabīnes stikls84256457
Kabīnes stikls84263821
Kabīnes stikls84263822
Kabīnes stikls84283801JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070
Kabīnes stikls87304257T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Kabīnes stikls87304259T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Kabīnes stikls87304261T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Kabīnes stikls87309738
Kabīnes stikls87352415Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V
Kabīnes stikls87352417Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V
Kabīnes stikls87530231Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230
Kabīnes stikls87530232Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230
Kabīnes stikls87530233Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230
Kabīnes stikls87541759M100, 115, 135, 160, L 60, 65, 75, 85, 95, 4635, 4835, 5635, 5640, 6635, 6640, 7635, 7740, 7840, 8160, 8240, 8260, 8340, 8360, 8560, T6.120, T6.140, T6.150, T6.
Kabīnes stikls87560791T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Kabīnes stikls87566891T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabīnes stikls87566892T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Kabīnes stikls87580303JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070
Kabīnes stikls87620477JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95
Kabīnes stikls87700818JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD5010, TD5020, TD5030, TD5040, TD5050, TD55D, TD60D, TD65D, TD70D, TD75D, TD80D, TD85D, TD90D, TD95D, TS6020, TS6030
Kabīnes stikls87775499CX 50, 60, 70, 80, 100
Kabīnes stiklsK261635238, 248, 258, 268, 278, 288, 384, 395, 440, 495, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 795
Kabīnes stiklsK3035011194, 1294, 1394, 1494, 1594, 1694, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Kabīnes stiklsK303514248, 258, 268, 278, 385, 440, 484, 485, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 740, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kabīnes stiklsK303982248, 258, 268, 278, 385, 440, 484, 485, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 740, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Kabīnes stiklsK3039831194, 1294, 1394, 1494, 1594, 1694, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, 2120, 2130, 2140, 2150, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 52
Lukturis1-34-784-039Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Lukturis1-34-784-091Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Lukturis1958752C1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Lukturis1970095C3Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Lukturis378034A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Lukturis378035A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Lukturis378036A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Lukturis96000C2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Ventilators1-34-684-437CS 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94
Ventilators1-34-684-473CS 78, 80, 86, 90, 94, 100, 110, 120, 130, 150
Ventilators1-34-684-479CS 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94
Ventilators1-34-784-126CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 80 Pro, 85 Pro, 86, 90, 90 Pro, 94, 95 Pro, 100, 100 Pro, 105 Pro, 110, 120, 130, 150
Ventilators1-34-784-171CS 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94
Ventilators1-34-784-182CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 80 Pro, 85 Pro, 86, 90, 90 Pro, 94, 95 Pro, 100, 100 Pro, 105 Pro, 110, 120, 130, 150
Ventilators1-34-784-252CS 80, 85Pro, 90Pro, 95Pro, 100Pro, 105Pro, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Ventilators1535284C1495XL, 595XL, 695XL, 795XL, 895XL, 956XL, 995XL, 1056XL, 1255, 1255XL, 1455, 1455XL, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240
Ventilators178454A2CX 50, 60, 70, 80, 90, 100
Ventilators299626A1CS 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94
Ventilators299961A1CS 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94
Ventilators340608A1CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 80 Pro, 85 Pro, 86, 90, 90 Pro, 94, 95 Pro, 100, 100 Pro, 105 Pro, 110, 120, 130, 150
Ventilators82033102Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140
Ventilators87332277CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 80Pro, 85Pro, 86, 90, 94, 95Pro, 100, 100Pro, 105Pro, 110, 120, 130, 150
Ventilators87663955Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140
Spogulis1-34-177-178C 42, 48, 55, 64, 70
Spogulis1-34-577-027C 42, 48, 55, 64, 70
Spogulis1-34-677-017C 42, 48, 55, 64, 70
Spogulis1-34-677-082CS 78, 86, 94
Spogulis1-34-677-083CS 78, 86, 94
Spogulis1332439C1433, 533, 633, 733, 833, 933, 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 440, 540, 640, 740, 743, 644, 744, 745 S, 840, 844
Spogulis1344062C1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 up to model year 95, 5220, 5230, 5240, 5250
Spogulis1530998C2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 up to model year 95, 5220, 5230, 5240, 5250, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 from model year 95, CX 50, 60, 70, 80, 100
Spogulis1535643C1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 from model year 95
Spogulis1970871C1238, 248, 258, 268, 278, 288, 384, 395, 440, 495, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 795
Spogulis297017A1CX 50, 60, 70, 80, 100
Spogulis3221522R2433, 533, 633, 733, 833, 933, 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 440, 540, 640, 740, 743, 644, 744, 745 S, 840, 844
Spogulis3224705R2Magnum 225, 235, 250, 255, 260, 280, 290, 310, 315, 335, 340, 110 Maxxum 115, 120, 125, 130, Magnum MX 210, MX 230
Spogulis3231515R1433, 440, 485XL, 495XL, 533, 540, 585, 585XL, 595, 595XL, 633, 640, 685, 685XL, 695, 695XL, 733, 743XL, 745XL, 785XL, 795XL, 833
Spogulis3231515R2433, 440, 485XL, 495XL, 533, 540, 585, 585XL, 595, 595XL, 633, 640, 685, 685XL, 695, 695XL, 733, 743XL, 745XL, 785XL, 795XL, 833
Spogulis3399573R1433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 1056, 1255, 1455, 743XL, 745XL, 844XL, 856XL, 956, 956XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5220, 52
Spogulis3399576R91433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 1056, 1255, 1455, 743XL, 745XL, 844XL, 856XL, 956, 956XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL
Spogulis376952A1CX 50, 60, 70, 80, 100
Spogulis376953A1CX 50, 60, 70, 80, 100
Spogulis47129077JX70U, JX80U, JX90U, JX100U, JX1070U, JX1080U, JX1090U, JX1100U, JXU75, JXU85, JXU95, JXU105, JXU115, T5030, T5040, T5050, T5060, T5070, TL7OA, TL80A, TL90A, TL
Spogulis5091914IX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D
Spogulis5093025IX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D
Spogulis5094435IX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D
Spogulis5097987IX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, TD 5010, 5020, 5030, 5040, 5050, 55D, 60D, 65D, 70D, 75D, 80D, 85D, 90D
Spogulis5188376JX70U, JX80U, JX90U, JX100U, JX1070U, JX1080U, JX1090U, JX1100U, JXU75, JXU85, JXU95, JXU105, JXU115
Spogulis82014587CX 50, 60, 70, 80, 100, G 170, 190, 210, 240, 8160, 8260, 8360, 8560, TM 115, 120, 125, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190
Spogulis82014840Maxxum 100, 110, 115, 125, 130, 140, MXU 100, MXU 110, MXU 115, MXU 125, MXU 135
Spogulis82019923Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170 Autocommand, T7.185 Autocommand, T7.200 Autocommand
Spogulis82032643Maxxum 100, 110, 115, 125, 130, 140, MXU 100, MXU 110, MXU 115, MXU 125, MXU 135, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.220 Power Command
Spogulis82032644Maxxum 100, 110, 115, 125, 130, 140, MXU 100, MXU 110, MXU 115, MXU 125, MXU 135, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.220 Power Command
Spogulis82035905Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.155, T6.160, T6165, T6.175
Spogulis82035906Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.155, T6.160, T6165, T6.175
Spogulis82036480Magnum 225, 235, 250, 255, 260, 280, 290, 310, 315, 335, 340, 110 Maxxum 115, 120, 125, 130, Magnum MX 210, MX 230, Autocommand T7.170, T7.185, T7.200, T7.210
Spogulis84398575Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.155, T6.160, T6165, T6.175
Spogulis84398576Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175
Spogulis87314381Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.155, T6.160, T6165, T6.175
Spogulis87314382Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.155, T6.160, T6165, T6.175
Spogulis87316907Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175
Spogulis87316908Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175
Spogulis87346605Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175
Spogulis87363066Quadtrac 450, 550, 600, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T9010, T9020, T9030, T9040, T9050, T9060, TJ280, TJ330, TJ380, TJ430, TJ480, TJ530
Spogulis87363070Quadtrac 450, 550, 600, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T9010, T9020, T9030, T9040, T9050, T9060, TJ280, TJ330, TJ380, TJ430, TJ480, TJ530
Spogulis87363073Quadtrac 450, 550, 600, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T9010, T9020, T9030, T9040, T9050, T9060, TJ280, TJ330, TJ380, TJ430, TJ480, TJ530
Spogulis87363077Quadtrac 450, 550, 600, T9.390, T9.450, T9.505, T9.560, T9.615, T9.670, T9010, T9020, T9030, T9040, T9050, T9060, TJ280, TJ330, TJ380, TJ430, TJ480, TJ530
Spogulis87556793Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140
Spogulis87706600Maxxum 110, 115, 120, 125, 130, 140, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175
SpogulisK303758238, 248, 258, 268, 278, 288, 384, 395, 440, 495, 495XL, 540, 584, 585, 595, 595XL, 640, 684, 685, 695, 695XL, 743XL, 745XL, 795
Termostats1-34-784-258JX 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070U, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, 1080U, 1085C, 1090U, 1095C, 1095N, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 403
Termostats1-34-784-288JX 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070U, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, 1080U, 1085C, 1090U, 1095C, 1095N, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 403
Termostats47131282JX 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070U, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, 1080U, 1085C, 1090U, 1095C, 1095N, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 403
Termostats87377466JX 70U, 80U, 90U, 100U, 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070U, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, 1080U, 1085C, 1090U, 1095C, 1095N, T 4020, 4020V, 4030, 4030F, 4030N, 403
Rokturis1-34-621-042
Rokturis1-34-702-974C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Rokturis112330A1
Rokturis135700580706C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 86, 94
Rokturis1971204C1440, 540, 640, 740, 840, 940
Rokturis3230373R1Fritzmeier Cockpit, Comfort 2000, 644, 744, 844, 8445, 743, 745S, 946, 1046, 1246, 955, 1055, 1255, 1455
Rokturis3232990R1
Rokturis44910452JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Rokturis44910453JX 1060C, 1070C, 1075C, Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D
Rokturis82019604TL 70, 70A, 80, 80A, 90, 90A, 100, 100A, TM 115, 120, 130, 135, 140, 150, 155, 165, 175, 190, TS 90, 100, 110, 115
Rokturis82027357Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Rokturis82029168TSA 100, 110, 115, 125, 130, 135
Rokturis82030887Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Rokturis84281439Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230
Rokturis87301767Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D, 75DA, 75S, 75SA, 85DA, 8
Rokturis87301768Quantum 65C, 65V, 75C, 75N, 75V, 85C, 85N, 85V, 95C, 95V, T 4020, 4030, 4040, 4050, TN 55D, 55S, 6ODA, 60SA, 7OD, 7ODA, 70S, 7OSA, 75D, 75DA, 75S, 75SA, 85DA, 8
Rokturis87302768JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070
Rokturis87302769JX 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JX 70U, 80U, 90U, 100U, T 5030, 5040, 5050, 5060, 5070
Rokturis87560786Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Rokturis87560792Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230
Rokturis87663400Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Rokturis87744542Puma 160, 165, 170, 180, 185, 195, 200, 210, 215, 230, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, 6080, 6090, 7030, 7040, 7060, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155
Stikla tīrītāja detaļa82030991Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, Puma 115, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170 Autocommand
Stikla tīrītāja detaļa87701494Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, MXU 100, 110, 115, 125, 130, 135, Puma 115, T6.120, T6.140, T6.150, T6.155, T6.160, T6.165, T6.175, T7.170 Autocommand
Kondicionieris un apsilde72 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Cita detaļa05811007
Cita detaļa060506146
Cita detaļa1-34-684-076
Cita detaļa1-34-684-417
Cita detaļa1-34-684-430
Cita detaļa1-34-784-168
Cita detaļa1086
Cita detaļa109268C2
Cita detaļa118250C91
Cita detaļa118321C1
Cita detaļa1280333C1
Cita detaļa1283028C1
Cita detaļa1283028C2
Cita detaļa139870A1
Cita detaļa143469C2
Cita detaļa1486
Cita detaļa1586
Cita detaļa1977959C1
Cita detaļa1990756C2
Cita detaļa1990758C2
Cita detaļa1999755C2
Cita detaļa1999755C3
Cita detaļa222893A5
Cita detaļa222893A6
Cita detaļa251389A1
Cita detaļa295006A1
Cita detaļa317008A3
Cita detaļa326282A1
Cita detaļa3402595R1
Cita detaļa386535A1
Cita detaļa47132887
Cita detaļa47446235
Cita detaļa47597455
Cita detaļa47773024
Cita detaļa47809628
Cita detaļa47821526
Cita detaļa504290050
Cita detaļa504385145
Cita detaļa5165549
Cita detaļa5165615
Cita detaļa5176185
Cita detaļa82000932
Cita detaļa82002793
Cita detaļa82016158
Cita detaļa82019426
Cita detaļa82023593
Cita detaļa82036401
Cita detaļa83934C91
Cita detaļa84018077
Cita detaļa84056429
Cita detaļa84058791
Cita detaļa84058795
Cita detaļa84316006
Cita detaļa84448669
Cita detaļa86992688
Cita detaļa86993462
Cita detaļa86993463
Cita detaļa87000227
Cita detaļa87033212
Cita detaļa87300121
Cita detaļa87343822
Cita detaļa87374420
Cita detaļa87519620
Cita detaļa87709773
Cita detaļa87709785
Cita detaļa87709786
Cita detaļa87802912
Cita detaļa89832539
Cita detaļa92101C1
Cita detaļa97204C1
Cita detaļa98370C3
Cita detaļa9966613
Aizmugurējais pacelšanas mehānisms227 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Filtrs3145873R92433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 744, 844, 743, 745
Filtrs3147943R1433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 744, 844, 743, 745
Filtrs3221048R1433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 744, 844, 743, 745
Hidraulikas remonta komplekts155700730721CS 78, 80, 80 Pro, 85 Pro, 86, 90, 90 Pro, 94, 95 Pro, 100, 100 Pro, 105 Pro
Hidraulikas remonta komplekts3226670R11255, 1255XL, 1455, 1455XL
Hidraulikas remonta komplekts3226670R21255, 1255XL, 1455, 1455XL
Hidraulikas remonta komplekts8004375R91955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Vārpsta1190730025CS 48, 52, 58, 63, C 42, 48
Vārpsta1190730027CS 48, 52, 58, 63, C 42, 48
Vārpsta1288730005CS 68, 75, C 55, 64, 70
Vārpsta133000733040CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 160, 170, 175, 195, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190
Vārpsta1331848C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 150, 170
Vārpsta1331849C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 150, 170
Vārpsta1347918C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 150, 170
Vārpsta1347919C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 150, 170
Vārpsta13809340025CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 160, 170, 175, 195, 1135, 1145, 1155, 1170, 1190
Vārpsta190003070035CS 48, 52, 58, 63, C 42, 48
Vārpsta190003070036CS 68, 75, C 55, 64, 70
Vārpsta239-53425120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
Vārpsta28763R15120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
Vārpsta3057612R2553, 654, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 743XL, 744XL, 844, 844S, 844XL, 856XL
Vārpsta3131660R1553, 654, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 743XL, 744XL, 844, 844S, 844XL, 856XL
Vārpsta3131661R1553, 654, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 743XL, 744XL, 844, 844S, 844XL, 856XL
Vārpsta3134564R2323, 353, 383, 423, 433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740, 840, 940
Vārpsta3134565R1D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 323, 353, 383, 423, 433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740
Vārpsta3134715R4323, 353, 383, 423, 433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740, 840, 940
Vārpsta3220176R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Vārpsta3220177R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Vārpsta3220178R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Vārpsta3220178R3955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Vārpsta47129340MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 1100U, JXU 105, 115, Maxxum 100, 110, 115, 125, MXU 100, 110, 115
Vārpsta5111458MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, 980, 90-90, 100-90, 110-90, L 60, 65, 75, 85, 95
Vārpsta5116243JX 55, 60, 65, 70, 80, 85, 90, JX 70U, 80U, 90U, 100U, JXU 75, 85, 95, 566, 666, 766 55-66, 60-66, 65-66, 70-66, 80-66 55-88, 60-88, 65-88, 70-88, 80-88, 55-90
Vārpsta5116246JX 55, 60, 65, 70, 80, 85, 90, JX 70U, 80U, 90U, 100U, JXU 75, 85, 95, 566, 666, 766 55-66, 60-66, 65-66, 70-66, 80-66 55-88, 60-88, 65-88, 70-88, 80-88, 55-90
Vārpsta5127037MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 1100U, JXU 105, 115, Maxxum 100, 110, 115, 125, MXU 100, 110, 115
Vārpsta5131391JX 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C, 45-66 DT, 45-66SDT, 45-66, 45-76V, 45-66S, 50-66DT, 50-66, 50-66SDT, 50-6
Vārpsta5132127MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, 980, 90-90, 100-90, 110-90, L 60, 65, 75, 85, 95
Vārpsta5180482JX 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C
Vārpsta712479JX 55, 60, 65, 70, 80, 85, 90, JX 70U, 80U, 90U, 100U, JXU 75, 85, 95, JX 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C
Vārpsta712934JX 55, 60, 65, 70, 80, 85, 90, JX 70U, 80U, 90U, 100U, JXU 75, 85, 95, JX 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C
VārpstaA1783805120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
VārpstaA1783815120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
VārpstaA1885075120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
VārpstaA1885085120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
Gultnis3145270R1644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Gultnis3145270R2644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Gultnis5116244JX 55, 60, 65, 70, 80, 85, 90, JX 70U, 80U, 90U, 100U, JXU 75, 85, 95, JX 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C, 56
Gultnis5116245JX 55, 60, 65, 70, 80, 85, 90, JX 70U, 80U, 90U, 100U, JXU 75, 85, 95, JX 1060C, 1060V, 1070C, 1070N, 1070V, 1075C, 1075N, 1075V, Quantum 65C, 75C, 85C, 95C, 56
Blīvslēgs vai blīvgredzens14465981IX 60, 70, 70U, 80, 80U, 90, 90U, 95, 95U, 100U, 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, Maxxum 100, 110, 115, 55-66, 60-66, 65-66, 70-66, 80-66
Blīvslēgs vai blīvgredzens302910A15120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250, MX 100, 110, 120, 135, 80C, 90C, 100C
Blīvslēgs vai blīvgredzens3051786R1D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940
Blīvslēgs vai blīvgredzens3051787R1D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940
Blīvslēgs vai blīvgredzens3057614R1553, 654, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 743XL, 744XL, 844, 8445, 844XL, 856XL
Blīvslēgs vai blīvgredzens3057615R1553, 654, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 743XL, 744XL, 844, 8445, 844XL, 856XL
Blīvslēgs vai blīvgredzens3217570R1644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Blīvslēgs vai blīvgredzens3217571R1644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Blīvslēgs vai blīvgredzens3220158R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Blīvslēgs vai blīvgredzens3220159R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Blīvslēgs vai blīvgredzens3220166R2955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Blīvslēgs vai blīvgredzens3220167R2955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Skriemelis vai spriegotājs239058A2MX 180, 200, 220, 240, 270
Bukse1252114C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, MX 150, 170
Bukse1272674C1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Bukse1288730007CS 68, 75, C 55, 64, 70
Bukse135700733008CS 68, 75, C 55, 64, 70
Bukse237443A1Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, MX 180, 200, 210, 220, 230, 240, 255, 270, 285, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Bukse3134564R3D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 323, 353, 383, 423, 433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740
Bukse3134715R5D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 323, 353, 383, 423, 433, 533, 633, 733, 833, 933, 440, 540, 640, 740
Bukse3217258R1644, 743, 743XL, 744, 745S, 745XL, 844, 844S, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Bukse5109989MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, 980, 90-90, 100-90, 110-90, L 60, 65, 75, 85, 95
Tapa1-32-574-2171135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Tapa1-32-574-3231135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Tapa1-32-574-3241135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Tapa1-32-574-3251135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Tapa10447AMagnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Tapa110450A1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Tapa1532287C1955, 1055, 956, 1056, 956XL, 1056XL
Tapa1965397C1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Tapa1965420C2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Tapa1965438C3Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150
Tapa3140714R2440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 743, 744, 745S, 745XL, 844, 8445, 845, 845XL, 955, 955XL, 1055, 1055XL, 1255, 1455, 956
Tapa3220489R1955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Tapa3226000R1955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL, 440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 743, 744, 745S, 745XL, 844, 8445, 845, 845XL, 955, 955XL, 1055, 1055XL, 1255, 1455, 956
Tapa39-51260MX 150, 170
Tapa51978161135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Tapa87661279Puma 165, 180, 195, 210
Tapa87661284Farmall 85C, 105C, 105U, 115C, 115U, 95C, 95U, JXU 75, 115, 105, 85, 95
Tapa87661289Puma 115, 125, 140, 155
Tapa934995R1743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Trose1283161C1440, 540, 640, 740, 840, 940, 1255XL, 1455XL, 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240
Trose1532312C1440, 540, 640, 740, 840, 940
Trose3401997R91743XL, 745XL, 844XL, 955XL, 956XL, 1055XL, 1056XL
Trose3401998R1743XL, 745XL, 844XL, 955XL, 956XL, 1055XL, 1056XL
Trose3402103R1743XL, 745XL, 844XL, 955XL, 956XL, 1055XL, 1056XL
Cita detaļa1272852C2Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Cita detaļa1317007407071135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Cita detaļa178703A2
Cita detaļa237730A1MX 150, 170
Cita detaļa237735A1MX 150, 170
Cita detaļa237737A2MX 150, 170
Cita detaļa299607A1CS 78, 80, 80 Pro, 85 Pro, 86, 90, 90 Pro, 94, 95 Pro, 100, 100 Pro, 105 Pro
Cita detaļa3057336R11433, 440, 533, 540, 553, 633, 640, 654, 724, 733, 740, 824, 833, 840, 844, 940
Cita detaļa310499A1C 50, 60, 70, 80, 90, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100, 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, C 50, 60, 70, 80, 90, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100
Cita detaļa3116725R91238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Cita detaļa3140000R1743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Cita detaļa3140009R3743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Cita detaļa3140706R2743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Cita detaļa3140707R2743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Cita detaļa3140713R2440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 743, 744, 745S, 745XL, 844, 8445, 845, 845XL, 955, 955XL, 1055, 1055XL, 1255, 1455, 956
Cita detaļa3141992R92743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Cita detaļa3145151R91743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Cita detaļa3145153R1743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Cita detaļa3145271R1644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Cita detaļa3216984R1644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Cita detaļa3220160R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Cita detaļa3220485R91955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Cita detaļa3220490R91955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Cita detaļa3220495R1955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Cita detaļa3220496R91955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Cita detaļa3223885R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Cita detaļa3226900R11255, 1255XL, 1455, 1455XL
Cita detaļa3226901R21255, 1255XL, 1455, 1455XL
Cita detaļa395776A1Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Cita detaļa405364A1Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, MX 180, 200, 210, 220, 230, 240, 255, 270, 285, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa412533A1Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, MX 180, 200, 210, 220, 230, 240, 255, 270, 285, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa47125971M 100, 115, 135, 160, 5000, 7000, 5600, 6600, 6700, 7600, 7700, 5700, 5900, 5110, 5610, 6410, 6610, 6710, 6810, 7410, 7710, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 2
Cita detaļa47133994MXM 175, 190, Puma 165, 165CVX, 180, 180CVX, 195, 195CVX, 210, 210CVX, 225, 225CVX, T 7030, 7040, 7050, 7060, TM 175, 190
Cita detaļa5109977MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, JX 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95, 1100U, JXU 105, 115, Maxxum 100, 110, 115, 125, MXU 100, 110, 115
Cita detaļa5111451MXU 100, 110, 115, 125, 130, Maxxum 100, 110, 115, 125, 980, 90-90, 100-90, 110-90, L 60, 65, 75, 85, 95
Cita detaļa5197823MXM 175, 190, Puma 165, 165CVX, 180, 180CVX, 195, 195CVX, 210, 210CVX, 225, 225CVX, T 7030, 7040, 7050, 7060, TM 175, 190
Cita detaļa5198416MXM175, 190, Optum 270CVX, 300CVX, Puma 165, 170, 180, 185, 185.4, 195, 200, 210, 210.4, 215, 170CVX, 180CVX, 185CVX, TM 175, TM 190, T7030, T7040, T7040, T7050
Cita detaļa5198417MXM175, 190, Optum 270CVX, 300CVX, Puma 165, 170, 180, 185, 185.4, 195, 200, 210, 210.4, 215, 170CVX, 180CVX, 185CVX, TM 175, TM 190, T7030, T7040, T7040, T7050
Cita detaļa5198501MXM175, 190, Optum 270CVX, 300CVX, Puma 165, 170, 180, 185, 185.4, 195, 200, 210, 210.4, 215, 170CVX, 180CVX, 185CVX, TM 175, TM 190, T7030, T7040, T7040, T7050
Cita detaļa523861R2743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Cita detaļa69991C91238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Cita detaļa69993C91238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Cita detaļa82034576Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80C, 90C, 100C, 110, 120, 135, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa84253955MXM 175, 190, Puma 165, 165CVX, 180, 180CVX, 195, 195CVX, 210, 210CVX, 225, 225CVX, T 7030, 7040, 7050, 7060, TM 175, 190
Cita detaļa84253957MXM 175, 190, Puma 165, 165CVX, 180, 180CVX, 195, 195CVX, 210, 210CVX, 225, 225CVX, T 7030, 7040, 7050, 7060, TM 175, 190
Cita detaļa84261928T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa847019R11433, 440, 533, 540, 553, 633, 640, 654, 724, 733, 740, 824, 833, 840, 844, 940
Cita detaļa87372849Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80C, 90C, 100C, 110, 120, 135, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa87454060Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80C, 90C, 100C, 110, 120, 135, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa87595426T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa87632286Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, MX 210, 230, 240, 255, 285, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa87774344Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, MX 180, 200, 210, 220, 230, 240, 255, 270, 285, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Cita detaļa87774398Magnum 225, 250, 255, 280, 310, 335, MX 180, 200, 210, 220, 230, 240, 255, 270, 285, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Blīve vai blīvju komplekts1964081C1
Blīve vai blīvju komplekts1964081C2
Blīve vai blīvju komplekts1964132C1
Blīve vai blīvju komplekts1964132C2
Blīve vai blīvju komplekts1964132C3
Blīve vai blīvju komplekts3051861R1
Blīve vai blīvju komplekts3051861R2
Blīve vai blīvju komplekts3051861R3
Blīve vai blīvju komplekts3051861R4
Blīve vai blīvju komplekts3051863R1/
Blīve vai blīvju komplekts3051863R2
Blīve vai blīvju komplekts3051863R3
Blīve vai blīvju komplekts3051863R4
Blīve vai blīvju komplekts3053452R3
Blīve vai blīvju komplekts3053453R2
Blīve vai blīvju komplekts3053453R3
Blīve vai blīvju komplekts305452R1
Blīve vai blīvju komplekts305452R2
Blīve vai blīvju komplekts3057628R1
Blīve vai blīvju komplekts3057628R2
Blīve vai blīvju komplekts3057628R3
Blīve vai blīvju komplekts3057628R4
Blīve vai blīvju komplekts3131895R1
Blīve vai blīvju komplekts3145167R1
Blīve vai blīvju komplekts3145170R1
Blīve vai blīvju komplekts3145170R2
Blīve vai blīvju komplekts3145170R3
Blīve vai blīvju komplekts380264R2
Blīve vai blīvju komplekts380264R3
Blīve vai blīvju komplekts711232R2
Stiprinājuma detaļa28722K743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Āķa detaļa1266968C17288, 7488, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7230, 7240, 7250, 8910, 8920, 8930, 8940, 8950
Āķa detaļa149838C1MX 150, 170, Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250
Āķa detaļa193149A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80C, 90C, 100C, 110, 120, 135
Āķa detaļa237729A3MX 150, 170
Āķa detaļa3121964R4238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Āķa detaļa3121965R3238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Āķa detaļa3140003R3743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 844S, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Āķa detaļa3140005R1644, 744, 844, 8445, 743, 7455, 845, 743XL, 745XL, 844XL, 845XL, 856XL, 946, 1046, 1246, 956, 956XL, 1056, 1056XL, 955, 1055, 956, 1056, 956XL, 1056XL
Āķa detaļa3216060R2433, 440, 533, 540, 633, 640, 733, 833
Āķa detaļa3220670R2743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 844S, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL, 955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Āķa detaļa3224462R2955, 1055, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Āķa detaļa402635R2238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Āķa detaļa402643R2238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Āķa detaļa527937R1238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Āķa detaļa527948R91238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Āķa detaļa527967R91238, 248, 258, 268, 278, 385, 395, 474, 475, 485, 485XL, 495, 495XL, 574, 584, 585, 585XL, 595, 595XL, 674, 684, 685, 685XL
Pacelšanas stienis vai stabilizators1-32-574-3211135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Pacelšanas stienis vai stabilizators112923A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80, 90, 100, 110, 120, 135
Pacelšanas stienis vai stabilizators119307A33210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240
Pacelšanas stienis vai stabilizators193137A2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80C, 90C, 100C, 110, 120, 135
Pacelšanas stienis vai stabilizators1965995C91440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 743, 744, 745S, 745XL, 844, 8445, 845, 845XL, 955, 955XL, 1055, 1055XL, 1255, 1455, 956
Pacelšanas stienis vai stabilizators224250A2C 50, 60, 70, 80, 90, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100
Pacelšanas stienis vai stabilizators224251A23210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, C 50, 60, 70, 80, 90, CX 50, 60, 70, 80, 90, 100
Pacelšanas stienis vai stabilizators241417A3MX 150, 170
Pacelšanas stienis vai stabilizators248785A4Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, MX 80C, 90C, 100, 100C, 110, 120, 135
Pacelšanas stienis vai stabilizators253697A2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80C, 90C, 100C, 110, 120, 135
Pacelšanas stienis vai stabilizators3145154R2433, 440, 533, 540, 553, 633, 640, 654, 724, 733, 740, 824, 833, 840, 844, 940
Pacelšanas stienis vai stabilizators3146371R94440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 743, 744, 745S, 745XL, 844, 8445, 845, 845XL, 955, 955XL, 1055, 1055XL, 1255, 1455, 956
Pacelšanas stienis vai stabilizators3146372R92440, 540, 640, 740, 840, 940, 644, 743, 744, 745S, 745XL, 844, 8445, 845, 845XL, 955, 955XL, 1055, 1055XL, 1255, 1455, 956
Pacelšanas stienis vai stabilizators3148914R91955, 1055, 956, 1056, 956XL, 1056XL
Pacelšanas stienis vai stabilizators3216058R91433, 440, 533, 540, 633, 640, 733, 833
Pacelšanas stienis vai stabilizators3220155R1955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Pacelšanas stienis vai stabilizators3225611R1644, 744, 844, 844S, 743, 743XL, 745XL, 844XL, 845, 845XL, 856XL
Pacelšanas stienis vai stabilizators3226891R921255, 1255XL, 1455, 1455XL
Pacelšanas stienis vai stabilizators404415A12120, 2130, 2140, 2150, PJN 55, 65, 75, PJV 55, 65, 75
Pacelšanas stienis vai stabilizators47123374JX 70U, 80U, 90U, 100U, 1070U, 1080U, 1090U, 1100U, T 8010, 8020, 8030, 8040, 8050, TG 210, 230, 255, 285
Pacelšanas stienis vai stabilizators81844736633, 733, 833, 4100, 3600, 4600, 3900, 2300, 2310, 2610, 2810, 2910, 3610, 3910, 4110, 4610, 3230, 3430, 3930, 4130, 4630, 4830, 5030
Pacelšanas stienis vai stabilizators83935266633, 733, 833
Pacelšanas stienis vai stabilizators83954426633, 733, 833, 4100, 3600, 4600, 3900, 2300, 2310, 2610, 2810, 2910, 3610, 3910, 4110, 4610, 3230, 3430, 3930, 4130, 4630, 4830, 5030
Pacelšanas stienis vai stabilizators853697A2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 MX 80, 90, 100, 110, 120, 135
Pacelšanas stienis vai stabilizatorsE2NN569BA633, 733, 833
Pacelšanas stienis vai stabilizatorsE4NN569BA633, 733, 833, 4100, 3600, 4600, 3900, 2300, 2310, 2610, 2810, 2910, 3610, 3910, 4110, 4610, 3230, 3430, 3930, 4130, 4630, 4830, 5030
Pacelšanas stienis vai stabilizatorsEONN569DA633, 733, 833, 4100, 3600, 4600, 3900, 2300, 2310, 2610, 2810, 2910, 3610, 3910, 4110, 4610, 3230, 3430, 3930, 4130, 4630, 4830, 5030
Atspere3131375R2323, 353, 383, 423, 433E, 433V, 453, 533E, 533V, E353, E423
Atspere3223430R1743, 7435, 644, 744, 745, 7455, 845, 8445, 743XL, 745XL, 845XL, 856XL
Virzulis vai tā detaļa3051776R1D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940
Virzulis vai tā detaļa3051777R1D 320, 322, 324, 326, 430, 432, 436, 439, 440, 323, 353, 423, 440, 540, 640, 740, 840, 940
Virzulis vai tā detaļa3057611R2553, 654, 624, 724, 824, 644, 743, 744, 745, 743XL, 744XL, 844, 844S, 844XL, 856XL
Čaula vai aizsargmova1-32-574-3221135CVX, 1145CVX, 1155CVX, 1170CVX, 1190CVX, 1195CVX, 140CVX, 150CVX, 160CVX, 175CVX, 195CVX
Āķi un sakabe32 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Tapa3137228R2353, 383, 423, 453, 433, 533
Tapa3217721R1644, 744, 844, 844S, 743XL, 745XL, 844XL
Tapa3220148R1743, 743XL, 7455, 745XL, 8445, 844XL, 845, 845XL, 856XL, 955, 955XL, 956, 956XL, 1055, 1055XL, 1056, 1056XL
Tapa3407017R92353, 383, 423, 453, 433, 533
Tapa803634
Trose1-34-644-419CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 140, 150, 160, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Trose1-34-644-881CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 140, 150, 160
Trose1-34-644-898CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 140, 150, 160
Trose334056A1Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, MXU 100
Trose47106715CS 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 140, 150, 160, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550, TVT 135, 145, 155, 170, 190, 195
Trose87307663Maxxum 100, 110, 115, 120, 125, 130, 140, MXU 100, T 6010, 6020, 6030, 6040, 6050, 6060, 6070, TS 100A, 110A, 115A, 125A, 130A, 135A
Cita detaļa1-32-393-051C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94, 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 170, 175, 195
Cita detaļa1335063C911255, 1455, 1255 XL, 1455 XL
Cita detaļa133700930084C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94, 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 170, 175, 195
Cita detaļa1348167C1743, 644, 744, 745 S, 844, 844 S, 845, 955, 1055, 743 XL, 745 XL, 844 XL, 845 XL, 856 XL, 956 XL, 1056 XL, Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Cita detaļa141011A13210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240
Cita detaļa155700930025C 42, 48, 55, 64, 70, CS 48, 52, 58, 63, 68, 75, 78, 80, 86, 90, 94, 100, 110, 120, 130, 150, CVX 120, 130, 150, 170, 175, 195
Cita detaļa175253A2Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Cita detaļa221532A11255, 1455, 1255 XL, 1455 XL
Cita detaļa247476A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150 5220, 5230, 5240, 5250 MX 100, 110, 120, 135
Cita detaļa279639A1Maxxum 5120, 5130, 5140, 5150, 5220, 5230, 5240, 5250
Cita detaļa299081A1MX 180, 200, 220, 240, 270
Cita detaļa428397A1MX 180, 200, 220, 240, 270
Cita detaļa83350003
Āķa detaļa22598A1Magnum 7110, 7120, 7130
Āķa detaļa3142501R1353, 383, 423, 453, 433, 533
Āķa detaļa3142501R93353, 383, 423, 453, 433, 533
Āķa detaļa3216218R93353, 383, 423, 453, 433, 533
Āķa detaļa3217720R93644, 744, 844, 844S, 743XL, 745XL, 844XL
Āķa detaļa3221993R1353, 383, 423, 453, 433, 533
Āķa detaļa3405652R93743, 644, 744, 745 S, 844, 844 S, 845, 955, 1055, 743 XL, 745 XL, 844 XL, 845 XL, 856 XL, 956 XL, 1056 XL
Āķa detaļa90285C91743, 644, 744, 745 S, 844, 844 S, 845, 955, 1055, 743 XL, 745 XL, 844 XL, 845 XL, 856 XL, 956 XL, 1056 XL
Citas detaļas113 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Bremžu detaļa82032020MXU 100, 110, 115, 125, 135, TS 100, 110, 115, 125, 135
Bremžu detaļa82032021MXU 100, 110, 115, 125, 135, TS 100, 110, 115, 125, 135
Skriemelis vai spriegotājs3134257R92433, 440, 533, 540, 633, 733, 833
Skriemelis vai spriegotājs3134258R92433, 440, 533, 540, 633, 733, 833
Tapa47457218CVX 140, 150, 160, 175, 195, Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, Farmall 95C, 95U, 105C, 105U, 110U, 115C 115U, 120U, JXU 75, 85, 95, 1
Tapa87543515CVX 140, 150, 160, 175, 195, Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210
Cita detaļa120397C1323, 383, 423, 433, 453, 533, 633, 733, 833, 644, 744, 743XL, 745XL, 844, 8445, 844XL, 856XL, 946, 956, 956XL, 1046, 1056XL, 1246
Cita detaļa1958611C45120, 5130, 5140, 5150
Cita detaļa1958612C25120, 5130, 5140, 5150
Cita detaļa195949A4CX 60, 80, 90, 100, MX 100, 110, 120, 135, 150, 170, MX 80C, 90C, 100C
Cita detaļa195950A4CX 60, 80, 90, 100, MX 100, 110, 120, 135, 150, 170, MX 80C, 90C, 100C
Cita detaļa2077958743, 743XL, 7455, 745XL, 8445, 844XL, 856XL, 956, 956XL, 1056, 1056XL
Cita detaļa2751846R1323, 383, 423, 433, 453, 533, 633, 733, 833, 644, 744, 743XL, 745XL, 844, 8445, 844XL, 856XL, 946, 956, 956XL, 1046, 1056XL, 1246
Cita detaļa280340A1MX 80C, 90C, 100C
Cita detaļa3057445R1523, 624, 724, 824
Cita detaļa3145310R93644, 743, 744, 745S, 844, 844S
Cita detaļa3145311R93644, 743, 744, 745S, 844, 844S
Cita detaļa3234024R92485XL, 495XL, 585XL, 595XL, 685XL, 743XL, 745XL, 785XL, 844XL, 845XL, 856 XL, 885XL, 956XL, 995, 1056XL, 1255XL
Cita detaļa3234651R1955XL, 956XL, 1055XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL
Cita detaļa3234652R1955XL, 956XL, 1055XL, 1056XL, 1255XL, 1455XL
Cita detaļa3234659R1743XL, 745XL, 844XL, 856XL, 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240
Cita detaļa3405809R1743XL, 745XL, 844XL, 856XL, 3210, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240
Cita detaļa47444867Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Cita detaļa47444870Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175
Cita detaļa47444877Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa47444880Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa47450399Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa47457427Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Cita detaļa47457429Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175
Cita detaļa47802224Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175
Cita detaļa47802229Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Cita detaļa47874447Optum CVX 250, 270, 300, T 7.275, 7.290, 7.315
Cita detaļa47874448Optum CVX 250, 270, 300, T 7.275, 7.290, 7.315
Cita detaļa47874449Optum CVX 270, 300, T 7.275, 7.290, 7.315
Cita detaļa47874450Optum CVX 270, 300, T 7.275, 7.290, 7.315
Cita detaļa47964266Puma CVX 185, 200, 220, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa47964267Puma CVX 185, 200, 220, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa47964269Puma CVX 185, 200, 220, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa48020802Puma CVX 185, 200, 220, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa48020803Puma CVX 185, 200, 220, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa48066587Optum CVX 270, 300, T 7.275, 7.290, 7.315
Cita detaļa48066589Optum CVX 270, 300, T 7.275, 7.290, 7.315
Cita detaļa61662C1323, 383, 423, 433, 453, 533, 633, 733, 833, 644, 744, 743XL, 745XL, 844, 8445, 844XL, 856XL, 946, 956, 956XL, 1046, 1056XL, 1246
Cita detaļa82020461MXU 100, 110, 115, 125, 135, TS 100, 110, 115, 125, 135
Cita detaļa82027912MXU 100, 110, 115, 125, 135, TS 100, 110, 115, 125, 135
Cita detaļa84134747CS 85, 95, 105
Cita detaļa84134748CS 85, 95, 105
Cita detaļa84179112Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa84179113Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa84221824CVX 140, 150, 160, 175, 195, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Cita detaļa84221825CVX 140, 150, 160, 175, 195, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Cita detaļa84317593Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V, T 4.65V, 4.75N, 4.75V, 4.80N, 4.80V, 4.85N, 4.85V, 4.90N, 4.95N, 4.
Cita detaļa84318149Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V, T 4.65V, 4.75N, 4.75V, 4.80N, 4.80V, 4.85N, 4.85V, 4.90N, 4.95N, 4.
Cita detaļa84338846Puma CVX 185, 200, 220, Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa84358715Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V
Cita detaļa84358764Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V
Cita detaļa84366242Puma CVX 185, 200, 220, Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa8459355185C, 95C, 105C, 115C, T 4.75, 4.85, 4.95, 4.105, 4.115, 5.75, 5.85, 5.95, 5.105, 5.115
Cita detaļa8459355385C, 95C, 105C, 115C, T 4.75, 4.85, 4.95, 4.105, 4.115, 5.75, 5.85, 5.95, 5.105, 5.115
Cita detaļa85645C1433, 533, 633, 733, 833
Cita detaļa85645C2433, 533, 633, 733, 833
Cita detaļa87371925Puma 115, 125, 130, 130 CVX, 140, 145, 145 CVX, 155, 160, 160 CVX, T 6030, 6050, 6070, 6080, 6090, 7.165S, 7.170, 7.175, 7.185, 7.190, 7.200, 7.210, 7.225
Cita detaļa87543513Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175
Cita detaļa87543514Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Cita detaļa87543518Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa87543519Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa87599488Farmall 95C, 95U, 105C, 105U, 110U, 115C 115U, 120U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, Luxxum 100, 110, 120, T 5.95, 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.120, 5030, 5040, 5050
Cita detaļa87599910Farmall 95C, 95U, 105C, 105U, 110U, 115C 115U, 120U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, Luxxum 100, 110, 120, T 5.95, 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.120, 5030, 5040, 5050
Cita detaļa87651032Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175
Cita detaļa87651033Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Cita detaļa87651155Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa87651156Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa87733608CVX 140, 150, 160, 175, 195, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Cita detaļa87733609CVX 140, 150, 160, 175, 195, T 7510, 7520, 7530, 7540, 7550
Cita detaļa87748073Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa87748074Puma CVX 185, 200, 220, 240, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270
Cita detaļa87748075Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175
Cita detaļa87748076Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Cita detaļa97050C3Magnum 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, 8910, 8920, 8930, 8940, 8950
Radiators vai dzesētājs1333233C91433, 533, 633, 733, 833
Radiators vai dzesētājs133323C91433, 533, 633, 733, 833
Radiators vai dzesētājs1345732C1440, 540, 640, 740, 840, 940
Radiators vai dzesētājs1961207C1440, 540, 640, 740, 840, 940
Radiators vai dzesētājs3057444R2523, 624, 724, 824
Radiators vai dzesētājs3141785R92644, 744, 743XL, 745XL, 844, 8445, 844XL, 856XL, 946, 956, 956XL, 1046, 1056XL, 1246
Radiators vai dzesētājs3142544R91323, 383, 423, 433, 453, 533, 633, 733, 833
Radiators vai dzesētājs3142547R1323, 383, 423, 433, 453, 533, 633, 733, 833
Radiators vai dzesētājs31452548R1323, 383, 423, 433, 453, 533, 633, 733, 833
Radiators vai dzesētājs3402639R92644, 744, 743XL, 745XL, 844, 8445, 844XL, 856XL, 946, 956, 956XL, 1046, 1056XL, 1246
Radiators vai dzesētājs786862R2323, 353, 383, 423, 453
Radiators vai dzesētājs786862R3323, 353, 383, 423, 453
Radiators vai dzesētājs786863R1523, 624, 724, 824
Radiators vai dzesētājs85643C2433, 533, 633, 733, 833
Radiators vai dzesētājs85644C1433, 533, 633, 733, 833
Radiators vai dzesētājs85644C2433, 533, 633, 733, 833
Radiators vai dzesētājsB509214323, 353, 383, 423, 453
Atspere4745741385C, 95C, 105C, 115C, Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 4.75, 4.85, 4.95, 4.105, 4.115, 5.75, 5.85, 5.95, 5.105, 5.115, T 6.125, 6.
Atspere4745742685C, 95C, 105C, 115C, Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 4.75, 4.85, 4.95, 4.105, 4.115, 5.75, 5.85, 5.95, 5.105, 5.115, T 6.125, 6.
Atspere47732990Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V, T 4.65V, 4.75N, 4.75V, 4.80N, 4.80V, 4.85N, 4.85V, 4.90N, 4.95N, 4.
Atspere74757413CS 85, 95, 105
Atspere74757426CS 85, 95, 105
Atspere84134749Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Atspere84134750Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Atspere84317664Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V, T 4.65V, 4.75N, 4.75V, 4.80N, 4.80V, 4.85N, 4.85V, 4.90N, 4.95N, 4.
Atspere84318176Quantum 75F, 85F, 95F, 105F, 75N, 80N, 90N, 95N, 100N, 105N, 110N, 65V, 75V, 85V, 95V, 105V, T 4.65V, 4.75N, 4.75V, 4.80N, 4.80V, 4.85N, 4.85V, 4.90N, 4.95N, 4.
Atspere84338848Puma CVX 185, 200, 220, Puma CVX 185, 200, 220, 240, CVX 140, 150, 160, 175, 195, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270, T 7
Atspere84366651Puma CVX 185, 200, 220, Puma CVX 185, 200, 220, 240, CVX 140, 150, 160, 175, 195, T 7.115S, 7.195, 7.230, 7.245, 7.260, 7.270, T 7.230, 7.245, 7.260, 7.270, T 7
Atspere8459957585C, 95C, 105C, 115C, T 4.75, 4.85, 4.95, 4.105, 4.115, 5.75, 5.85, 5.95, 5.105, 5.115
Atspere87528115Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Atspere87528119Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.175, 7.190, 7.210, 7.225
Atspere87543520CS 85, 95, 105, CVX 140, 150, 160, 175, 195, Maxxum 115, 125, 135, 145, 150, Puma CVX 140, 150, 165, 175, T 6.125, 6.145, 6.155, 6.165, 6.175, 6.180, 7.165, 7.1
Atspere87697271Farmall 95C, 95U, 105C, 105U, 110U, 115C 115U, 120U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, Luxxum 100, 110, 120, T 5.95, 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.120, 5030, 5040, 5050
Atspere87697730Farmall 95C, 95U, 105C, 105U, 110U, 115C 115U, 120U, JXU 75, 85, 95, 105, 115, Luxxum 100, 110, 120, T 5.95, 5.100, 5.105, 5.110, 5.115, 5.120, 5030, 5040, 5050

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt