Jaunas detaļas

Jaunas Deutz-Fahr traktoru kabīnes, hidraulikas, pacelšanas un elektrības detaļas

Meklējat detaļu Deutz-Fahr traktoram? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: kabīne, stikli un apgaismojums, hidraulika, elektroiekārtas, aizmugurējais pacelšanas mehānisms un kondicionieris un apsilde. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Traktora stūres, hidraulikas un transmisijas detaļas: hidrauliskais sūknis, zobrati, frikcijas disks, stienis (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 756). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Hidraulika143 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Hidrauliskais sūknis0.016.5260.0
Hidrauliskais sūknis01173717
Hidrauliskais sūknis01174406
Hidrauliskais sūknis01174517
Hidrauliskais sūknis01175996
Hidrauliskais sūknis01176453
Hidrauliskais sūknis01262595
Hidrauliskais sūknis01262639
Hidrauliskais sūknis01262640
Hidrauliskais sūknis02239044
Hidrauliskais sūknis02308341
Hidrauliskais sūknis02312925
Hidrauliskais sūknis04309354
Hidrauliskais sūknis04345674
Hidrauliskais sūknis04426174
Hidrauliskais sūknis04432500/10
Hidrauliskais sūknis04452222/10
Hidrauliskais sūknis04452760
Hidrauliskais sūknis04453863/10
Hidrauliskais sūknis0510410303
Hidrauliskais sūknis0510512302
Hidrauliskais sūknis0510515306
Hidrauliskais sūknis0510515316
Hidrauliskais sūknis0510515328
Hidrauliskais sūknis0510515333
Hidrauliskais sūknis0510615331
Hidrauliskais sūknis0510625049
Hidrauliskais sūknis0510715310
Hidrauliskais sūknis2.4539.008.0/10
Hidrauliskais sūknis2.4539.008.0/20
Hidrauliskais sūknis2.4539.011.0
Hidrauliskais sūknis2.4539.090.0
Hidrauliskais sūknis2.4539.120.0
Hidrauliskais sūknis2.4539.310.0
Hidrauliskais sūknis2.4539.350.0
Hidrauliskais sūknis2.4539.620.0/1
Hidrauliskais sūknis2.4539.840.0/30
Hidrauliskais sūknisR902537835
Pacelšanas cilindra detaļa0521609001AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Pacelšanas cilindra detaļa0521609005AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Pacelšanas cilindra detaļa0521609009AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Pacelšanas cilindra detaļa0521609013AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Pacelšanas cilindra detaļa0521609019AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Pacelšanas cilindra detaļa0521609021AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Pacelšanas cilindra detaļa0521609022AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Pacelšanas cilindra detaļa0521609053AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Pacelšanas cilindra detaļa0521609054AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Pacelšanas cilindra detaļa0521609062AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Pacelšanas cilindra detaļa0521609063AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Pacelšanas cilindra detaļa0521609064AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Vārsts011660808006, 9006, 10006, 13006, AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17
Vārsts011697638006, 9006, 10006, 13006
Vārsts023337262506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vārsts023337282506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vārsts023337302506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vārsts023796628006, 9006, 10006, 13006
Vārsts02940278AgroCompact 3.30 V, 3.30 F, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 3.70 V, 3.70 F, 3.90 F, 3.90 S, DX 3.10 V, 3.10 VC, 3.30 V, 3.30 F, 3.30 VC, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 8006, 9
Vārsts043003572506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vārsts043041552506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vārsts043041562506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vārsts043088662506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 7506, 8006, 9006, 10006, 13006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807
Vārsts04317762AgroCompact 3.30 V, 3.30 F, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 3.70 V, 3.70 F, 3.90 F, 3.90 S, DX 3.10 V, 3.10 VC, 3.30 V, 3.30 F, 3.30 VC, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 8006, 9
Vārsts04331325AgroCompact 3.30 V, 3.30 F, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 3.70 V, 3.70 F, 3.90 F, 3.90 S, DX 3.10 V, 3.10 VC, 3.30 V, 3.30 F, 3.30 VC, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 8006, 9
Vārsts043493942807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807, 4507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C
Vārsts043574358006, 9006, 10006, 13006
Vārsts04360637AgroCompact 3.30 V, 3.30 F, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 3.70 V, 3.70 F, 3.90 F, 3.90 S, DX 3.10 V, 3.10 VC, 3.30 V, 3.30 F, 3.30 VC, 3.50 V, 3.50 F, 3.50 S, 8006, 9
Vārsts04455074AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17
Vārsts0521610000Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vārsts0521610003Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vārsts0521610005Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vārsts0521610008Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vārsts0521610017Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vārsts1525503445AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 6.71, 6.81, Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 4.70, 4.80, 4.85
Vārsts1525503537Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vārsts1525503538Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Vārsts1527010373Agrotron 6.00, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 120, 135, 150, 160, 175, 200
Slēdzis043585462807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807, 4507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C
Blīvslēgs vai blīvgredzens01179084
Blīvslēgs vai blīvgredzens01180518
Blīvslēgs vai blīvgredzens0510515023
Blīvslēgs vai blīvgredzens2.4539.480.0
Trose04411678Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 165, 175
Trose04425445Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 165, 175
Trose04425445/10Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 165, 175
Trose04425676Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 165, 175
Cita detaļa0.018.3694.0
Cita detaļa02940275AgroPrimaa 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.71, AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, Agroxtra 3.57, 4.07, 4.17, 4.47, 4.57, 6.07, DX 3.10SC
Cita detaļa02940366DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, DX 85, 90, 110, 120, 145, 160
Cita detaļa04378905DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, DX 85, 90, 110, 120, 145, 160
Cita detaļa04383202AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17
Cita detaļa04383203AgroPrimaa 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.71, AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, Agroxtra 3.57, 4.07, 4.17, 4.47, 4.57, 6.07, DX 3.10SC
Blīve vai blīvju komplekts0.163.6350.0
Blīve vai blīvju komplekts0.9104.250.0/10
Blīve vai blīvju komplekts01289804
Blīve vai blīvju komplekts02239230
Blīve vai blīvju komplekts03364291
Blīve vai blīvju komplektsF100M-N
Sūknis01172765
Sūknis01174210
Sūknis01174402
Sūknis01174516
Sūknis01175992
Sūknis01175999
Sūknis01176000
Sūknis01176451
Sūknis01178247
Sūknis01179086
Sūknis01262592
Sūknis01262593
Sūknis01262637
Sūknis01262638
Sūknis01263342
Sūknis02239042
Sūknis02308661
Sūknis02308662
Sūknis04309356
Sūknis04311475
Sūknis04345364
Sūknis04345365
Sūknis04394802
Sūknis04411040
Sūknis04411043
Sūknis04427374.4
Sūknis04427376.4
Sūknis0510510307
Sūknis0510510322
Sūknis0510515309
Sūknis0510515323
Sūknis0510560302
Sūknis0510615351
Sūknis0510645004
Sūknis0510665366
Sūknis0510665368
Sūknis0510665381
Sūknis0510665382
Sūknis0510765332
Sūknis0510765336
Sūknis1172790
Sūknis2.4539.050.0
Sūknis4505
Sūknis5005
Sūknis6.31SE
SūknisD4005
Elektroiekārtas100 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Slēdzis2.8029.300.0
Cita detaļa04308511
Cita detaļa04354773
Cita detaļa04413298
Cita detaļa2.8349.012.0
Lukturis002776241
Lukturis003389061
Lukturis02377137
Lukturis02377139
Lukturis02377448
Lukturis02377450
Lukturis02383036
Lukturis04301196
Lukturis04308340
Lukturis04316450
Lukturis04326362
Lukturis04326366
Lukturis04335601
Lukturis04340702
Lukturis04340703
Lukturis04349205
Lukturis04349207
Lukturis04350879
Lukturis04350880
Lukturis04360874
Lukturis04360875
Lukturis04363319
Lukturis04368075
Lukturis04369379
Lukturis04370260
Lukturis04376960
Lukturis04384127
Lukturis04385089
Lukturis04385254
Lukturis04389584
Lukturis04389586
Lukturis04389588
Lukturis04389594
Lukturis04398370
Lukturis04403158
Lukturis04403159
Lukturis04404452
Lukturis04406701
Lukturis04406702
Lukturis04406820
Lukturis04406821
Lukturis04411363
Lukturis04422052
Lukturis04425599.4
Lukturis04435915
Lukturis04439566
Lukturis04439567
Lukturis06515208
Lukturis12V10WK/R1OW
Lukturis2.8019.180.0
Lukturis2.8019.190.0
Lukturis2.8019.200.0
Lukturis2.8019.800.0
Lukturis2.8019.960.0
Lukturis2.8019.970.0
Lukturis2.8029.240.0/10
Lukturis2.8029.690.0
Lukturis2.8029.730.0
Lukturis2.8029.770.0/30
Lukturis2.8029.820.0/20
Lukturis2.8029.880.0/10
Lukturis2.8039.040.0/10
Lukturis2.8039.120.0
Lukturis2.8039.160.0
Lukturis2.8039.230.0
Lukturis2.8039.240.0
Lukturis2.8059.080.0
Lukturis2.8059.090.0
Lukturis2.8059.523.0
Lukturis2.8059.524.0
Lukturis2.8059.531.0
Lukturis2.8059.532.0
Lukturis2.8059.534.0
Lukturis2381650
Lukturis2506
Lukturis2SE997111011
Lukturis2SE997111021
Lukturis3.10SC/
Lukturis3.30SC
Lukturis3.50SC/S/V/F
Lukturis3.60SC
Lukturis3.65SC
Lukturis3006
Lukturis4006
Lukturis4506
Lukturis5006
Lukturis5206
Lukturis5506
Lukturis6006
Lukturis6206
Lukturis6806
LukturisCC6262011
LukturisDX160
LukturisDX3SC.10
LukturisX830160055000
Kabīne, stikli un apgaismojums352 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Slēdzis04411423Agrotron 105, 106, 106MK3, 108, 110, 110MK3, 115, 115MK3, 118, 120, 120MK3, 128, 130, 130MK3, 135, 140, 150, 150MK3, 150.7
Slēdzis04429278Agrotron 105, 106, 106MK3, 108, 110, 110MK3, 115, 115MK3, 118, 120, 120MK3, 128, 130, 130MK3, 135, 140, 150, 150MK3, 150.7
Blīvslēgs vai blīvgredzens04358530
Cita detaļa0.007.5246.0AgroPlus 60, 70, 80
Cita detaļa0.007.7336.0/10Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Cita detaļa0.008.2737.3
Cita detaļa0.009.0455.4Agrocompact F60, 70F3, 70F4, F75, F80, F90
Cita detaļa0.009.7700.0/40AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Cita detaļa0.009.7700.0/50AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Cita detaļa0.009.7701.0/40AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Cita detaļa0.009.7701.0/50AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Cita detaļa0.010.2535.1Agrotron L710, L720, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615, M615 Profiline, M620
Cita detaļa0.010.2555.085, 100, 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV420, TTV430
Cita detaļa0.010.6267.0
Cita detaļa0.010.6269.0
Cita detaļa0.011.2068.4
Cita detaļa0.011.2068.4/10
Cita detaļa0.012.1432.0/20Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Cita detaļa0.012.1433.0/20Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Cita detaļa0.012.1434.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Cita detaļa0.012.1435.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Cita detaļa0.012.1436.0Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Cita detaļa0.013.1311.4
Cita detaļa0.013.1659.4
Cita detaļa0.014.2295.0/10
Cita detaļa0.014.2296.0/10
Cita detaļa0.014.2297.0/10
Cita detaļa0.015.4272.0/10410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline
Cita detaļa0.015.5691.0/40410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline
Cita detaļa0.016.4778.4
Cita detaļa0.016.8682.0
Cita detaļa0.016.8743.0
Cita detaļa0.018.0409.085, 100, 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV420, TTV430
Cita detaļa0.900.0782.4Agrotron L710, L720, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615, M615 Profiline, M620
Cita detaļa0.9234.211.0/30
Cita detaļa0.9234.212.0/20
Cita detaļa010008062
Cita detaļa010008100
Cita detaļa01175799DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC
Cita detaļa012631504507, 4807, 5207
Cita detaļa02941435Deutz: 85, 100, 410, 420, 420 Profiline, 430, 430 Profiline, TTV420, TTV430
Cita detaļa04300035
Cita detaļa04309514
Cita detaļa04309526
Cita detaļa04312039
Cita detaļa04314324
Cita detaļa04316654
Cita detaļa04316655
Cita detaļa04316669
Cita detaļa04316723
Cita detaļa04316724
Cita detaļa04316725
Cita detaļa04335085
Cita detaļa04336970
Cita detaļa04337767
Cita detaļa04337768
Cita detaļa043393524507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Cita detaļa04339352/104507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Cita detaļa043393534507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Cita detaļa04339353/104507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Cita detaļa043395864507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50
Cita detaļa04339842
Cita detaļa04339848
Cita detaļa04339849
Cita detaļa04340330
Cita detaļa04340331
Cita detaļa04344257
Cita detaļa04345348
Cita detaļa043454384507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C
Cita detaļa04345708
Cita detaļa04347340DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Cita detaļa04347341DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Cita detaļa04347342
Cita detaļa04347343
Cita detaļa04350834DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Cita detaļa04352849DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Cita detaļa04352850DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Cita detaļa04352851DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Cita detaļa04354078
Cita detaļa04354137
Cita detaļa04356301
Cita detaļa04356418
Cita detaļa04356433
Cita detaļa04357776
Cita detaļa04357777
Cita detaļa04357779
Cita detaļa04357781
Cita detaļa04357781/10
Cita detaļa04357782
Cita detaļa04357782/10
Cita detaļa04358486
Cita detaļa04358527
Cita detaļa04358528
Cita detaļa04358529
Cita detaļa04363241DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC
Cita detaļa04364138
Cita detaļa04364140
Cita detaļa04366138AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Cita detaļa04366139AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Cita detaļa04373761
Cita detaļa04373763
Cita detaļa04382930DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC
Cita detaļa04386519AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Cita detaļa04386521
Cita detaļa04386532AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Cita detaļa04386534
Cita detaļa04386535AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Cita detaļa04386536AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Cita detaļa04388075
Cita detaļa04390385DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC
Cita detaļa04399081
Cita detaļa04400340DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Cita detaļa04400341DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Cita detaļa04400342DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Cita detaļa04400343DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Cita detaļa04401521AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Cita detaļa04402639
Cita detaļa04403124
Cita detaļa04411234
Cita detaļa04413578
Cita detaļa04413582
Cita detaļa04414159
Cita detaļa04415239
Cita detaļa04416544
Cita detaļa04416545
Cita detaļa04418951Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Cita detaļa04418952Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Cita detaļa04419673
Cita detaļa04423151
Cita detaļa04426628
Cita detaļa04426629
Cita detaļa04428681
Cita detaļa04429617
Cita detaļa04429880
Cita detaļa04434780
Cita detaļa0Z598570
Cita detaļa40-890
Cita detaļa40-891
Cita detaļa40-960
Cita detaļa40-961
Cita detaļa40-973
Cita detaļa40-974
Cita detaļa403045DX 3.10SC, 3.30SC, 3.50SC, 3.60SC, 3.65SC, 3.70SC, 3.80SC, 3.90SC
Cita detaļa520411
Cita detaļa520417
Cita detaļa520418
Cita detaļa520485
Cita detaļa520500
Cita detaļa520628
Cita detaļa520735
Cita detaļa520750
Cita detaļa520751
Cita detaļa520754
Cita detaļa520755
Cita detaļa520770
Cita detaļa520771
Cita detaļa520772
Cita detaļa520773
Cita detaļa625466
Cita detaļa627011
Cita detaļa629065
Kabīnes stikls0.007.5179.0/10Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabīnes stikls0.007.5180.0/10Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabīnes stikls0.007.5312.0/20Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabīnes stikls0.007.7335.0/10Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabīnes stikls0.007.7337.0/10Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabīnes stikls0.009.0300.0Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabīnes stikls0.009.0711.4/20
Kabīnes stikls0.009.0711.4/30
Kabīnes stikls0.009.7697.0/20AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabīnes stikls0.009.7697.0/30AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabīnes stikls0.009.7702.0/40AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabīnes stikls0.009.7703.0/10AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabīnes stikls0.010.5210.0Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls0.010.5210.0/20Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls0.010.6265.0AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabīnes stikls0.010.6476.0/10Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls0.011.0802.0AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabīnes stikls0.011.0802.0/10410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline, AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabīnes stikls0.011.0806.0/10AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabīnes stikls0.011.0806.0/30AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabīnes stikls0.011.1010.0/20AgroPlus 60, 70, 75, 80, 85, 95, 100
Kabīnes stikls0.012.1429.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabīnes stikls0.012.1437.0Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabīnes stikls0.012.1438.0/30Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabīnes stikls0.012.1439.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabīnes stikls0.013.9605.0Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Kabīnes stikls0.014.2291.0
Kabīnes stikls0.014.2292.0
Kabīnes stikls0.014.2294.0
Kabīnes stikls0.014.3967.0Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabīnes stikls0.014.4070.0Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabīnes stikls0.014.4070.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabīnes stikls0.014.8850.0Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabīnes stikls0.014.8850.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabīnes stikls0.014.8851.0Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabīnes stikls0.014.8851.0/10Agrotron K 90, 100, 110, 120, K 410 Com3, 420 Com3, 420 Profiline Com3, 430 Com3, 430 Profiline Com3, 610 Com3, 610 Profiline Com3
Kabīnes stikls0.015.0338.0/10410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline
Kabīnes stikls0.015.0339.0/10410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline
Kabīnes stikls0.015.0354.0/10410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline
Kabīnes stikls0.015.5532.0/40410, 420, 430, Agroplus 310, 315, 320, 410, 420 Profiline, 310 Ecoline, 315 Ecoline, 320 Ecoline, 410 Ecoline
Kabīnes stikls0.016.8502.0/10
Kabīnes stikls0.9234.210.0/30
Kabīnes stikls0.9234.214.010
Kabīnes stikls0.9234.215.020
Kabīnes stikls0.9234.216.0/20
Kabīnes stikls0.9234.273.0
Kabīnes stikls02381810
Kabīnes stikls04307803
Kabīnes stikls04312038
Kabīnes stikls04312683
Kabīnes stikls04313943
Kabīnes stikls04314298
Kabīnes stikls04314299
Kabīnes stikls04314332
Kabīnes stikls04314333
Kabīnes stikls04316662
Kabīnes stikls04316676
Kabīnes stikls04316677
Kabīnes stikls04316688
Kabīnes stikls04326218
Kabīnes stikls04337958
Kabīnes stikls04337959
Kabīnes stikls04339832
Kabīnes stikls04339833
Kabīnes stikls04339846
Kabīnes stikls04340307
Kabīnes stikls04340308
Kabīnes stikls04340309
Kabīnes stikls04340310
Kabīnes stikls04346800
Kabīnes stikls04350515DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04350516DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04351731DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04351732DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04351733DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04351734DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04352383DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04352384DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04352848DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04354066
Kabīnes stikls04354067
Kabīnes stikls04354075
Kabīnes stikls04354125
Kabīnes stikls04354126
Kabīnes stikls04354136
Kabīnes stikls04358914DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04363114DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04363115DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04363390
Kabīnes stikls04363391
Kabīnes stikls04363398
Kabīnes stikls04363399
Kabīnes stikls04363898
Kabīnes stikls04363899
Kabīnes stikls04366118AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kabīnes stikls04366119AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kabīnes stikls04368216AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kabīnes stikls04383605AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04383606AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04383608AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04383609AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04383611AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04383614AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04383615AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04383617AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04383618AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04386426AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04386427AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04390722AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04390723AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04398763DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04398764DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90
Kabīnes stikls04401515AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kabīnes stikls04401518AgroCompact 3.30VF, 3.50VF, 3.50S, 3.70VF, 3.90F, 3.90S
Kabīnes stikls04402778AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04402779AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04402868AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31 AgroStar Freisicht 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38 AgroStar TG 6.71, 6.81
Kabīnes stikls04418627Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls04418628Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls04418828Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls04418829Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls04418946Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls04418956Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls04419379Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls04419494
Kabīnes stikls04424511Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls04424512Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls04429137Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls04429882Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls04429884Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175, 200, 230, 260, Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20
Kabīnes stikls2.4049.170.2
Kabīnes stikls40-345
Kabīnes stikls40-601
Kabīnes stikls520416
Kabīnes stikls520421
Kabīnes stikls520436
Kabīnes stikls520448
Kabīnes stikls520498
Kabīnes stikls520499
Kabīnes stikls520514
Kabīnes stikls520590
Kabīnes stikls520593
Kabīnes stikls520627
Kabīnes stikls520752
Kabīnes stikls520756
Kabīnes stikls520793
Kabīnes stikls520981
Kabīnes stikls613917
Kabīnes stikls615408
Kabīnes stikls615626
Kabīnes stikls930-626
Kabīnes stikls930-724
Kabīnes stikls930-725
Kabīnes stikls930-736
Kabīnes stikls930-737
Ventilators0.010.2535.0Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 108, 110, 115, 118, 120, 130, 135, 140, 150, 150.7, 155, 160, 165, 165.7, 175, 195
Ventilators0.900.0035.4Agrotrac 100, 110, 130, 150, 610, 620
Ventilators04348005DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Ventilators04378971DX 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Ventilators04397992AgroCompact 3.30V, 3.30F, 3.50S, 3.50V, 3.50F, 3.70V, 3.70V, 3.90F, 3.90S, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, 6.16, Agrostar 4.61, 4.71
Ventilators04397994AgroCompact 3.30V, 3.30F, 3.50S, 3.50V, 3.50F, 3.70V, 3.70V, 3.90F, 3.90S, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, 6.16, Agrostar 4.61, 4.71
Spogulis0.010.1604.4/10Agroplus 60, Agroplus 70, Agroplus 80
Spogulis0.010.1604.4/20Agroplus 60, Agroplus 70, Agroplus 80
Spogulis0.010.1604.4/30Agroplus 60, Agroplus 70, Agroplus 80
Spogulis0.010.1604.4/40Agroplus 60, Agroplus 70, Agroplus 80
Spogulis0.010.1605.4/10Agroplus 60, Agroplus 70, Agroplus 80
Spogulis0.010.1605.4/40Agroplus 60, Agroplus 70, Agroplus 80
Spogulis0.010.1689.4AgroCompact F 60, 70, 80, 90, Agroplus 60, 70, 80
Spogulis0.010.1690.4AgroCompact F 60, 70, 80, 90, Agroplus 60, 70, 80
Spogulis0.010.3563.2Agrotron 195, 200, 7210 TTV, L710, L720, L730, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615
Spogulis0.010.3564.0Agrotron 195, 200, 7210 TTV, L710, L720, L730, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615
Spogulis0.010.3564.1Agrotron 195, 200, 7210 TTV, L710, L720, L730, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615
Spogulis0.010.9559.4Agrokid 25, 35, 45
Spogulis0.011.4199.4/20AgroCompact F 60, 70, 80, 90, Agroplus 60, 70, 80
Spogulis0.011.4205.4/20AgroCompact F 60, 70, 80, 90, Agroplus 60, 70, 80
Spogulis0.011.5392.4Agrokid 25, 35, 45
Spogulis0.012.4392.4Agrotron 195, 200, 7210 TTV, L710, L720, L730, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615
Spogulis0.012.4393.4Agrotron 195, 200, 7210 TTV, L710, L720, L730, M410, M410 Profiline, M420, M420 Profiline, M600, M610, M610 Profiline, M615
Spogulis04327533DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 145, 160, 230, 250, 3.10, 3.30, 3.50, 3.60, 3.65, 3.70, 3.80, 3.90, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05
Spogulis04335119DX 3 Vario cab, DX 3.10, 3.10V, 3.30, 3.30V/F, 3.50, 3.50V/F, 3.60, 3.65, 3.70, 3.75
Spogulis04386390AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, 4.68, 4.78, 6.08, 6.28, 6.38
Spogulis04438482Agrokid 25, 35, 45
Rokturis0.013.0217.4
Rokturis04339176DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Rokturis04339177DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Rokturis043455044507C, 4807C, 5207C, 6007C, 6207C, 6507C, 6807C, 6907C, 7007C, 7207C
Rokturis04356497
Rokturis04362172
Rokturis04378982
Rokturis04413546
Rokturis04413591
Kondicionieris un apsilde38 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Cita detaļa0.007.7197.4
Cita detaļa0.007.7198.4
Cita detaļa0.008.9604.4/10
Cita detaļa0.010.1318.4
Cita detaļa0.010.1714.3
Cita detaļa0.010.2045.0
Cita detaļa0.010.2045.6
Cita detaļa0.010.2091.0
Cita detaļa0.010.2128.0
Cita detaļa0.010.2261.0
Cita detaļa0.010.6024.4
Cita detaļa0.011.0323.4
Cita detaļa0.011.0323.4/10
Cita detaļa0.011.9092.3/20
Cita detaļa0.014.2995.4/30
Cita detaļa0.015.4222.4/20
Cita detaļa0.015.4222.4/30
Cita detaļa0.900.0060.9
Cita detaļa04322165
Cita detaļa04322169
Cita detaļa04337405
Cita detaļa04346256
Cita detaļa04353731
Cita detaļa04363723
Cita detaļa04372360
Cita detaļa04399798
Cita detaļa04401658
Cita detaļa04411400
Cita detaļa04411403
Cita detaļa04419569
Cita detaļa04419569/10
Cita detaļa04423008
Cita detaļa04425160
Cita detaļa04432835
Cita detaļa04437338
Cita detaļa04437339
Cita detaļa04437339/10
Cita detaļa06262424
Aizmugurējais pacelšanas mehānisms80 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Devējs vai slēdzis034001332506, 3006, 4006, 4506, 5206, 6006, 6206, 6806, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6907
Devējs vai slēdzis04316607DX 4.10, 4.30, 4.50, 80, 85, 86, 90, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, AgroXtra 4.47, 4.57
Devējs vai slēdzis04316608DX 4.10, 4.30, 4.50, 80, 85, 86, 90, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, AgroXtra 4.47, 4.57
Vārpsta01173041D 2506, 3006, 4006, 4506, 5206, 6006, 6206, 6806, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207
Vārpsta01173042D 2506, 3006, 4006, 4506, 5206, 6006, 6206, 6806, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207
Vārpsta034013002807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 145, 160, 3.10, 3.30
Vārpsta034013022807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 145, 160, 3.10, 3.30
Vārpsta04353150D 2506, 3006, 4006, 4506, 5206, 6006, 6206, 6806, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207
Vārpsta043777522807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 145, 160, 3.10, 3.30
Vārpsta043777532807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 145, 160, 3.10, 3.30
Vārpsta043838072807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 145, 160, 3.10, 3.30
Vārpsta043838082807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 145, 160, 3.10, 3.30
Blīvslēgs vai blīvgredzens011616432807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6907, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 160
Blīvslēgs vai blīvgredzens01170587D 3006, 4006, 4506, 5006, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6507, 6907
Blīvslēgs vai blīvgredzens034013222807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6907, 7007, 7207, 7807, DX 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 140, 160
Blīvslēgs vai blīvgredzens04353152D 2506, 3006, 4006, 4506, 5206, 6006, 6206, 6806, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 7007, 7207
Stūres stienis vai tā uzgalis04337630DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Stūres stienis vai tā uzgalis04341754DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Tapa03401450Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45
Tapa03471270Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45
Tapa043142366807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C
Tapa04355643Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45
Tapa04402650Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K430, K430
Tapa04419521Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K430, K430
Tapa04419521/10Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K430, K430
Tapa04419521/20Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K430, K430
Tapa2.7099.981.0Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K430, K430
Tapa2.7099.982.0Agrotron 195, 200, 230 Agrotron MK3160, L710,L720, L730 Agrotron New 210, 215, 235, 265, Agrotron X710, X720
Tapa2.7099.984.0Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K430, K430
Trose04347244DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Cita detaļa0.009.2194.420430, 420 Agroplus 67, 77, 87 Agroplus COM3, 310, 320, 410 Agroplus F70, F75, F90, F100 Agroplus F COM 3
Cita detaļa0.010.9779.4/20
Cita detaļa0.012.9825.4/10
Cita detaļa0.012.9826.4
Cita detaļa0.015.4021.4/10
Cita detaļa0.015.4025.4
Cita detaļa0.015.4029.4
Cita detaļa0.015.4191.4
Cita detaļa0.015.7687.4
Cita detaļa02306604D 3006, 4006, 4506, 5006, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6507, 6907
Cita detaļa043142406807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C, DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61
Cita detaļa043145126807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C
Cita detaļa04336740AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17, DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 85, 90, 110
Cita detaļa04338011D 3006, 4006, 4506, 5006, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6507, 6907
Cita detaļa04340646D 3006, 4006, 4506, 5006, 5506, 6006, 6206, 6806, 7006, 7206, 8006, 2807, 3607, 4007, 4507, 4807, 5207, 6007, 6507, 6907
Cita detaļa04397040
Cita detaļa04416559.4
Blīve vai blīvju komplekts03401287
Āķa detaļa02331826AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17, DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 85, 90, 110
Āķa detaļa043142306807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C
Āķa detaļa043145096807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C
Āķa detaļa04336371DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Āķa detaļa04339635AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17, DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 85, 90, 110
Āķa detaļa04388788DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Pacelšanas stienis vai stabilizators023053012506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206
Pacelšanas stienis vai stabilizators023121112506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206
Pacelšanas stienis vai stabilizators023843695206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Pacelšanas stienis vai stabilizators023843705206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Pacelšanas stienis vai stabilizators034014435206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Pacelšanas stienis vai stabilizators043014775206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Pacelšanas stienis vai stabilizators043014962506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206
Pacelšanas stienis vai stabilizators043034832506, 3006, 4006, 4506, 5006, 5206
Pacelšanas stienis vai stabilizators043034845206, 5506, 6006, 6206, 6806
Pacelšanas stienis vai stabilizators04308241AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17, DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 85, 90, 110
Pacelšanas stienis vai stabilizators04308246AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17, DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 85, 90, 110
Pacelšanas stienis vai stabilizators04311073AgroPrima 6.16, AgroStar 6.11, 6.21, 6.31, AgroStar Freisicht 6.08, 6.28, 6.38, Agroxtra 6.17, DX 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 85, 90, 110
Pacelšanas stienis vai stabilizators043142376807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C
Pacelšanas stienis vai stabilizators043145136807, 7007, 7207, 7807, 6807C, 7007C, 7207C, 7807C
Pacelšanas stienis vai stabilizators043154525206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Pacelšanas stienis vai stabilizators04339648DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Pacelšanas stienis vai stabilizators04339650DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Pacelšanas stienis vai stabilizators04341296DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Pacelšanas stienis vai stabilizators04375830DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Pacelšanas stienis vai stabilizators04379614DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Pacelšanas stienis vai stabilizators04379615DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Pacelšanas stienis vai stabilizators04379638DX 80, 86, 92, 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, Hopfen DX 4.57, AgroPrima 4.31, 4.51, 4.56, 6.06, AgroStar 4.61, 4.68, 4.71, 4.78
Pacelšanas stienis vai stabilizators04419332Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 6.01, 6.05, 6.15, 6.20, 6.30, 6.45
Pacelšanas stienis vai stabilizators04419334Agrotron 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00
Pacelšanas stienis vai stabilizators131545206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Pacelšanas stienis vai stabilizators47135206, 5506, 6006, 6206, 6806, 7206
Āķi un sakabe33 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Tapa803634
Cita detaļa0.010.2990.0AgroStar 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61 AgroStar Freisicht 4.61, 4.71, 6.11, 6.21, 6.31, 6.61, Agrolux 60, 60F, 70, 70F, 80, 80F, 90 Agrosun 100, 120, 140
Cita detaļa0.017.8605.3TTV 7210, 7230, 7250
Cita detaļa04383741
Cita detaļa04422037Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175
Cita detaļa04428417.4Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175
Cita detaļa04428417.4/10Agrotron 4.70, 4.80, 4.85, 4.90, 4.95, 6.00, 6.01, 6.05, 6.20, 6.30, 6.45, 80, 85, 90, 100, 105, 106, 110, 115, 120, 135, 150, 160, 175
Cita detaļa04431257.4Agrotron 230, 260
Cita detaļa04432801.4Agrotron 230, 260
Cita detaļaKU381/64008AgroPlus 60, 70, 80 Agrolux 60, 70
Āķa detaļa0.017.8589.36120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa0.017.8591.36120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa0.017.8603.36120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa0.019.0011.36120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa0.019.0011.3/106120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa0.019.0011.3/206120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa0.019.0011.3/306120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa0.019.0012.3/206120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa0.019.0012.3/306120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa0.019.0013.36120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa0.019.0013.3/106120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa0.019.0013.3/206120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa005002306120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa04301427
Āķa detaļa04344508
Āķa detaļa04344849
Āķa detaļa04383721
Āķa detaļa04389511
Āķa detaļa04439636Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K610, M600, M610
Āķa detaļa04451949Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K610, M600, M610
Āķa detaļa04451950Agrotron K90, K90 Profiline, K100, K100 Profiline, K110, K110 Profiline, K120 Profiline, K410, K420, K420 Profiline, K610, M600, M610
Āķa detaļa044546616120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Āķa detaļa044546636120.4, 6120.4P, 6130.4, 6130.4P 6140, 6140.4, 6140.4P, 6140P, Agrotron K 90, 100, 110, 120, 410, 420, 430, 610, TTV 410, 420
Citas detaļas10 numuri
DetaļaOEM numursTraktora modelis
Cita detaļa0.015.4232.3100, 115, 85, 410, 415, 420, 425, 430, TTV 420, 430, Agroplus 410, 80, 85, 90, 95, 100, 310, 315, 320, 410
Cita detaļa0.015.4233.3100, 115, 85, 410, 415, 420, 425, 430, TTV 420, 430, Agroplus 410, 80, 85, 90, 95, 100, 310, 315, 320, 410
Cita detaļa04334080D 2807, 3607, 4007, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807
Cita detaļa04340473AgroStar 6.61, 6.71, 6.81, DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 230, 250
Cita detaļa04340474AgroStar 6.61, 6.71, 6.81, DX 4.10, 4.30, 4.50, 4.70, 6.05, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10, 80, 85, 86, 90, 92, 110, 120, 145, 160, 230, 250
Cita detaļa04354718AgroCompact 3.30V/F, 3.50V/F, 3.50S, 3.70V/F, 3.90F, 3.905
Cita detaļa04372829D 2807, 3607, 4007, 4807, 5207, 6007, 6207, 6507, 6807, 6907, 7007, 7207, 7807
Radiators vai dzesētājs04307846DX 85, 90, 110, 120, 145, 160, 6.10, 6.30, 6.50, 7.10
Atspere0.900.1404.2100, 115, 85, 410, 415, 420, 425, 430, TTV 420, 430, Agroplus 410, 80, 85, 90, 95, 100, 310, 315, 320, 410
Atspere0.900.1404.9100, 115, 85, 410, 415, 420, 425, 430, TTV 420, 430, Agroplus 410, 80, 85, 90, 95, 100, 310, 315, 320, 410

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt