Jaunas detaļas

Jaunas Case IH kombainu detaļas

Meklējat detaļu Case IH kombainam? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: siksnas un spriegotāji, kulšana un tīrīšana, graudu transportēšana un bunkurs, pļaujmašīna un ķēdes un zobrati. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Kombaina detaļas: hidrauliskais motors, atloka gultņa korpuss, ķīļsiksna, hidrauliskā šļūtene (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 465). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Siksnas un spriegotāji211 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Hidrauliskais sūknis1001599
Hidrauliskais sūknis1001600
Hidrauliskais sūknis1003475
Hidrauliskais sūknis124572A1
Hidrauliskais sūknis124573A1
Hidrauliskais sūknis87330894
Hidrauliskais sūknis87330903
Vārpsta1001531
Vārpsta80446780
Vārpsta84548651
Vārpsta84817622
Siksna01101811
Siksna01104002
Siksna01111725
Siksna01114568
Siksna01114576
Siksna060124334
Siksna060186515
Siksna060187276
Siksna060187284
Siksna060190778
Siksna060203060
Siksna060206988
Siksna061004680
Siksna061009402
Siksna061020978
Siksna061020986
Siksna061036454
Siksna061063633
Siksna061068927
Siksna061068935
Siksna061068943
Siksna061068968
Siksna061069036
Siksna072049753
Siksna072063911
Siksna1000423
Siksna1000648
Siksna1000654
Siksna1000693
Siksna1000723
Siksna1000725
Siksna1000728
Siksna1000998
Siksna1001142
Siksna1001144
Siksna1001202
Siksna1001216
Siksna1001370
Siksna1001418
Siksna1001463
Siksna1001534
Siksna1001610
Siksna1001625
Siksna1001647
Siksna1001944
Siksna1002043
Siksna1002161
Siksna1002185
Siksna1002238
Siksna1002515
Siksna1002828
Siksna1003005
Siksna1003140
Siksna1003471
Siksna1003563
Siksna1003650
Siksna123305A1
Siksna1250587C1
Siksna1308489C2
Siksna1313094C1
Siksna1313095C2
Siksna1315074C2
Siksna1315168C1
Siksna1315265C1
Siksna1315266C1
Siksna1316573C1
Siksna1316573C2
Siksna1319245C2
Siksna1330311C1
Siksna1347157C1
Siksna1347160C1
Siksna1347358C1
Siksna1347387C1
Siksna1407123R1
Siksna1407324R1
Siksna1408761R1
Siksna153359C1
Siksna1541569C1
Siksna1541699C1
Siksna1541702C1
Siksna1541702C2
Siksna164550R2
Siksna181012C1
Siksna181055C1
Siksna186509C2
Siksna188213C3
Siksna191241C2
Siksna191241C3
Siksna191244C1
Siksna191244C2
Siksna191288C1
Siksna191290C1
Siksna191291C1
Siksna191305C1
Siksna192360C1
Siksna192738C1
Siksna194528C2
Siksna195396C2
Siksna196371C1
Siksna1970116C2
Siksna197411C1
Siksna197412C1
Siksna197414C2
Siksna1979606C1
Siksna1989216C1
Siksna1989217C1
Siksna1989679C1
Siksna235414A1
Siksna244420A3
Siksna244420A4
Siksna244423A3
Siksna247426A1
Siksna247428A1
Siksna247430A1
Siksna301111A1
Siksna301146A1
Siksna31301147
Siksna31302076
Siksna31318645
Siksna31323185
Siksna31333804
Siksna31333812
Siksna31343437
Siksna3155127R1
Siksna3156215R1
Siksna3156216R1
Siksna3156220R92
Siksna3157009R1
Siksna3157094R1
Siksna3157738R2
Siksna3157739R1
Siksna3157741R1
Siksna3158242R1
Siksna3158811R1
Siksna3167917R1
Siksna3168030R3
Siksna3169964R91
Siksna3173164R1
Siksna3173717R1
Siksna317904A1
Siksna319905A1
Siksna393750A1
Siksna393751A1
Siksna396829R1
Siksna400427A1/
Siksna402368A1
Siksna402370A1
Siksna413159A1
Siksna4250121764
Siksna4250121860
Siksna4250121877
Siksna4250129730
Siksna4254138832
Siksna4254138840
Siksna4260703926
Siksna4270717737
Siksna440498A3
Siksna446780
Siksna537072R92
Siksna589622R1
Siksna599060R1
Siksna610521R1
Siksna769482R1
Siksna790522R1
Siksna84137716
Siksna84163222
Siksna84172256
Siksna84194650
Siksna84365262
Siksna84406044
Siksna84448591
Siksna84462590
Siksna84817670
Siksna86975809
Siksna86976208
Siksna86980546
Siksna86988710
Siksna87283139
Siksna87283315
Siksna87311867
Siksna87317063
Siksna87332159
Siksna874097C1
Siksna87476486
Siksna87549557
Siksna87564450
Siksna87566055
Siksna87566356
Siksna87615553
Siksna87629601
Siksna87629602
Siksna87642957
Siksna87714971
Siksna87755884
Siksna89839030
SiksnaB506234
SiksnaJ911565
SiksnaJ911567
SiksnaJ911572
SiksnaJ911574
Kulšana un tīrīšana97 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Gultnis396079
Gultnis421876
Gultnis80396079
Gultnis84434854
Gultnis87538599
Gultnis87716907
Bukse1330323C2
Bukse1330324C1
Bukse190068
Bukse336005
Bukse338222
Bukse379744
Bukse398810
Bukse442446
Bukse620803
Bukse80338222
Bukse80442446
Bukse84000052
Bukse84459072
Bukse87538600
Cita detaļa061003358
Cita detaļa061063465
Cita detaļa1313190C1
Cita detaļa196357A1
Cita detaļa196358A1
Cita detaļa31288533
Cita detaļa31360157N1
Cita detaļa431943
Cita detaļa80431943
Cita detaļa84179662
Ķēde vai tās savienojums060034172
Ķēde vai tās savienojums060034180
Ķēde vai tās savienojums107871A1
Ķēde vai tās savienojums107928A1
Ķēde vai tās savienojums107929A1
Ķēde vai tās savienojums1133574R1
Ķēde vai tās savienojums117866A1
Ķēde vai tās savienojums117867A1
Ķēde vai tās savienojums1178F2A1
Ķēde vai tās savienojums118661A1
Ķēde vai tās savienojums1313189C91
Ķēde vai tās savienojums1313191C1
Ķēde vai tās savienojums1319201C91
Ķēde vai tās savienojums1319202C91
Ķēde vai tās savienojums1319204C91
Ķēde vai tās savienojums1319206C91
Ķēde vai tās savienojums1324271C91
Ķēde vai tās savienojums1324274C1
Ķēde vai tās savienojums1324277C91
Ķēde vai tās savienojums1324294C1
Ķēde vai tās savienojums1324835C1
Ķēde vai tās savienojums136438A1
Ķēde vai tās savienojums136439A1
Ķēde vai tās savienojums1407212R91
Ķēde vai tās savienojums1407213R91
Ķēde vai tās savienojums1410382R91
Ķēde vai tās savienojums1410383R91
Ķēde vai tās savienojums178200C1
Ķēde vai tās savienojums179904C
Ķēde vai tās savienojums182094C1
Ķēde vai tās savienojums182127C1
Ķēde vai tās savienojums1867008R91
Ķēde vai tās savienojums195668A1
Ķēde vai tās savienojums1989519C1
Ķēde vai tās savienojums1989520C1
Ķēde vai tās savienojums1989529C1
Ķēde vai tās savienojums241-15113
Ķēde vai tās savienojums3013361R91
Ķēde vai tās savienojums3013362R91
Ķēde vai tās savienojums3013362R92
Ķēde vai tās savienojums31325291
Ķēde vai tās savienojums31360165N1
Ķēde vai tās savienojums3156301R1
Ķēde vai tās savienojums3156302R91
Ķēde vai tās savienojums3167806R91
Ķēde vai tās savienojums3167806R92
Ķēde vai tās savienojums3167808R91
Ķēde vai tās savienojums3167808R92
Ķēde vai tās savienojums3171170R91
Ķēde vai tās savienojums3171171R91/
Ķēde vai tās savienojums631254R91
Ķēde vai tās savienojums82783350
Ķēde vai tās savienojums84217941
Ķēde vai tās savienojums84217945
Ķēde vai tās savienojums84217947
Ķēde vai tās savienojums84217950
Ķēde vai tās savienojums86974313
Ķēde vai tās savienojums87217950
Ķēde vai tās savienojums87283349
Ķēde vai tās savienojums87283350
Ķēde vai tās savienojums87283354
Ķēde vai tās savienojums87283355
Ķēde vai tās savienojums87625522
Ķēde vai tās savienojums87625524
Ķēde vai tās savienojums87625526
Ķēde vai tās savienojums87646003
Ķēde vai tās savienojums87646014
Pļaujmašīna38 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Cita detaļa17059.20
Cita detaļa17059.30
Cita detaļa17060.20
Cita detaļa17060.30
Cita detaļa17061.20
Cita detaļa17061.30
Cita detaļa17062.20
Cita detaļa17062.30
Cita detaļa17063.20
Cita detaļa17063.30
Cita detaļa17064.20
Cita detaļa17064.30
Cita detaļa17086.20
Cita detaļa17087.20
Cita detaļa17088.20
Cita detaļa17089.20
Cita detaļa17090.20
Cita detaļa17092.30
Cita detaļa17093.20
Cita detaļa17093.30
Cita detaļa17094.20
Cita detaļa17094.30
Cita detaļa17095.20
Cita detaļa17095.30
Cita detaļa17431.20
Cita detaļa17431.30
Cita detaļa17432.20
Cita detaļa17432.30
Cita detaļa17433.20
Cita detaļa18588.20
Cita detaļa18589.20
Cita detaļa18590.20
Cita detaļa18591.20
Cita detaļa379720
Cita detaļa70-050188A
Cita detaļa70-050269A
Cita detaļa70-050270A
Cita detaļaA009N
Graudu transportēšana un bunkurs53 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Gultnis193414C1
Gultnis193414C2
Gultnis195293C91
Gultnis60060C91
Gultnis86900821
Cita detaļa1302203C1
Cita detaļa1303116C1
Cita detaļa1317614C91
Cita detaļa1317614C93
Cita detaļa241-1513
Cita detaļa47428661
Cita detaļa84015241
Cita detaļa84017656
Cita detaļa87282471
Cita detaļa87755617
Ķēde vai tās savienojums003782500
Ķēde vai tās savienojums003782517
Ķēde vai tās savienojums061002500
Ķēde vai tās savienojums061068654
Ķēde vai tās savienojums1032203C1
Ķēde vai tās savienojums1133576R1
Ķēde vai tās savienojums1133577R1
Ķēde vai tās savienojums1302195C91
Ķēde vai tās savienojums1303114C91
Ķēde vai tās savienojums1312199C91
Ķēde vai tās savienojums1312199C92
Ķēde vai tās savienojums1312203C92
Ķēde vai tās savienojums1317482C92
Ķēde vai tās savienojums1321334C91
Ķēde vai tās savienojums1321334C92
Ķēde vai tās savienojums1329825C91
Ķēde vai tās savienojums1329825C92
Ķēde vai tās savienojums1330406C2
Ķēde vai tās savienojums192736C93
Ķēde vai tās savienojums192840C91
Ķēde vai tās savienojums23880R1
Ķēde vai tās savienojums241-18113
Ķēde vai tās savienojums31317105
Ķēde vai tās savienojums31329262
Ķēde vai tās savienojums31360198N1
Ķēde vai tās savienojums3156524R91
Ķēde vai tās savienojums3156921R91
Ķēde vai tās savienojums4221624693
Ķēde vai tās savienojums4250131717
Ķēde vai tās savienojums4250137064
Ķēde vai tās savienojums4260688886
Ķēde vai tās savienojums4260703485
Ķēde vai tās savienojums794441R91
Ķēde vai tās savienojums794442R91
Ķēde vai tās savienojums87281911
Ķēde vai tās savienojums87342394
Ķēde vai tās savienojums87365387
Ķēde vai tās savienojums9917905757
Ķēdes un zobrati2 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Ķēde vai tās savienojums176279C91
Ķēde vai tās savienojumsAN102009
Citas detaļas64 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Vārpsta80422654
Gultnis28283853
Gultnis84166226
Gultnis84433769
Gultnis87627013
Gultnis89832294
Rumbas vai riteņa detaļaB507413810, 825
Cita detaļa1307280C3
Cita detaļa1307299C2810, 825
Cita detaļa1311462C1810, 825
Cita detaļa1311463C1810, 825
Cita detaļa1311464C1810, 825
Cita detaļa1311464C2810, 825
Cita detaļa1320699C1
Cita detaļa1326787C3810, 825
Cita detaļa167937
Cita detaļa167938
Cita detaļa185309A1
Cita detaļa29875810, 825
Cita detaļa3159668R1810, 825
Cita detaļa3159696R91810, 825
Cita detaļa3159699R1810, 825
Cita detaļa3160592R2810, 825
Cita detaļa3166038R1810, 825
Cita detaļa3174785R1810, 825
Cita detaļa317478AR1810, 825
Cita detaļa434295A2
Cita detaļa444211
Cita detaļa49010200
Cita detaļa598171R1
Cita detaļa80379720
Cita detaļa80916328
Cita detaļa84161891
Cita detaļa84194057
Cita detaļa84275917
Cita detaļa86619945810, 825
Cita detaļa86632613
Cita detaļa87620690
Cita detaļa89503888
Cita detaļa89819750
Cita detaļa916328
Cita detaļa918222
Cita detaļaM22831810, 825
Lukturis84432661
Ķēde vai tās savienojums1302671C92
Ķēde vai tās savienojums1790DX
Ķēde vai tās savienojums1791D
Ķēde vai tās savienojums86998066
Ķēde vai tās savienojums87470736
Ķēde vai tās savienojums87470737
Ķēde vai tās savienojums87680581
Nazis vai griešanas detaļa1307301C91
Nazis vai griešanas detaļa1313795C95
Nazis vai griešanas detaļa1316161C93
Nazis vai griešanas detaļa1316161C95
Nazis vai griešanas detaļa1867542R91810, 825
Nazis vai griešanas detaļa3155054R2810, 825
Nazis vai griešanas detaļa3166667R91810, 825
Nazis vai griešanas detaļa826720C3
Nazis vai griešanas detaļa84192423
Nazis vai griešanas detaļa84275287
Nazis vai griešanas detaļa84800496
Nazis vai griešanas detaļa87702968
Nazis vai griešanas detaļa87719766

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt