Jaunas detaļas

Jaunas John Deere kombainu detaļas

Meklējat detaļu John Deere kombainam? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: siksnas un spriegotāji, kulšana un tīrīšana, graudu transportēšana un bunkurs, ķēdes un zobrati un salmu smalcinātājs. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Kombaina detaļas: hidrauliskais motors, atloka gultņa korpuss, ķīļsiksna, hidrauliskā šļūtene (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 864). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Siksnas un spriegotāji357 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Hidrauliskais sūknis1001396
Hidrauliskais sūknis1003143
Hidrauliskais sūknisCQ42066
Hidrauliskais sūknisT20334
Hidrauliskais sūknisZ34828
Hidrauliskais sūknisZ41728
Hidrauliskais sūknisZ41932
Hidrauliskais sūknisZ42382
Ģenerators1001734
ĢeneratorsAZ46283
ĢeneratorsAZ51309
ĢeneratorsH214375
ĢeneratorsR503505
ĢeneratorsR504618
ĢeneratorsZ41889
ĢeneratorsZ42756
ĢeneratorsZ42757
VārpstaH174367
VārpstaH223212
VārpstaH228260
VārpstaHXE10501
VārpstaHXE12425
VārpstaZ32190
Siksna1000036
Siksna1000221
Siksna1000225
Siksna1000261
Siksna1000299
Siksna1000324
Siksna1000395
Siksna1000604
Siksna1000607
Siksna1000631
Siksna1000635
Siksna1000640
Siksna1000650
Siksna1000675
Siksna1000678
Siksna1000709
Siksna1000766
Siksna1000788
Siksna1001027
Siksna1001089
Siksna1001109
Siksna1001122
Siksna1001125
Siksna1001190
Siksna1001261
Siksna1001388
Siksna1001404
Siksna1001407
Siksna1001423
Siksna1001432
Siksna1001438
Siksna1001452
Siksna1001497
Siksna1001523
Siksna1001634
Siksna1001754
Siksna1001755
Siksna1001756
Siksna1001761
Siksna1001769
Siksna1001789
Siksna1001861
Siksna1001905
Siksna1001911
Siksna1001924
Siksna1001973
Siksna1001995
Siksna1002348
Siksna1002426
Siksna1002707
Siksna1003217
Siksna1003220
Siksna1003397
Siksna1003492
Siksna1003586
Siksna1003621
Siksna1003622
Siksna1003623
Siksna1003663
Siksna1003830
Siksna1003832
Siksna1003856
Siksna220828
Siksna223693
Siksna225473
Siksna228458
Siksna229962
Siksna231191
Siksna234405
Siksna259255
Siksna273879
Siksna83101681
Siksna83101688
SiksnaAH120918
SiksnaAH127866
SiksnaAH139436
SiksnaAH150678
SiksnaAH158880
SiksnaAH160080
SiksnaAR72036
SiksnaAT24833
SiksnaAT28030
SiksnaAZ22914
SiksnaAZ34099
SiksnaAZ37807
SiksnaAZ39677
SiksnaAZ40077
SiksnaAZ51312
SiksnaAZ51313
SiksnaAZ51638
SiksnaAZ51639
SiksnaAZ51640
SiksnaCA20514
SiksnaCQ17755
SiksnaCQ31965
SiksnaCQ34345
SiksnaCQ35426
SiksnaCQ39824
SiksnaCQ40222
SiksnaH101813
SiksnaH115881
SiksnaH118618
SiksnaH125380
SiksnaH125381
SiksnaH125565
SiksnaH126345
SiksnaH128010
SiksnaH128234
SiksnaH131169
SiksnaH132808
SiksnaH136881
SiksnaH136963
SiksnaH137830
SiksnaH138762
SiksnaH139963
SiksnaH140160
SiksnaH140404
SiksnaH141166
SiksnaH141167F
SiksnaH145158
SiksnaH146636
SiksnaH151952
SiksnaH152146
SiksnaH152180
SiksnaH153297
SiksnaH154723
SiksnaH154731
SiksnaH155998
SiksnaH156541
SiksnaH156796
SiksnaH157514
SiksnaH157727
SiksnaH160171
SiksnaH160654
SiksnaH161945
SiksnaH162310
SiksnaH163515
SiksnaH163576
SiksnaH164368
SiksnaH165708
SiksnaH166077
SiksnaH166870
SiksnaH168301
SiksnaH174455
SiksnaH174885
SiksnaH175434
SiksnaH175467
SiksnaH175587
SiksnaH175628
SiksnaH175632
SiksnaH176765
SiksnaH176766
SiksnaH176882
SiksnaH177177
SiksnaH177178
SiksnaH177186
SiksnaH177263
SiksnaH177383
SiksnaH177442
SiksnaH177589
SiksnaH177887
SiksnaH178757
SiksnaH201851
SiksnaH202646
SiksnaH202821
SiksnaH203473
SiksnaH208431
SiksnaH210001
SiksnaH210003
SiksnaH218197
SiksnaH219182
SiksnaH220052
SiksnaH220911
SiksnaH221273
SiksnaH221324
SiksnaH221498
SiksnaH221733
SiksnaH229882
SiksnaH238822
SiksnaH240974
SiksnaH241230
SiksnaH25645
SiksnaH25646
SiksnaH76030
SiksnaH79235
SiksnaH79236
SiksnaH80103
SiksnaHXE12426
SiksnaHXE12427
SiksnaHXE15556
SiksnaHXE15594
SiksnaHXE15671
SiksnaHXE22087
SiksnaHXE45928
SiksnaHXE46027
SiksnaHXE51101
SiksnaHXE51300
SiksnaHXE82335
SiksnaHXE95935
SiksnaN110085
SiksnaP40058
SiksnaR164820
SiksnaR503312
SiksnaZ103845
SiksnaZ20460
SiksnaZ20562
SiksnaZ20703
SiksnaZ20743
SiksnaZ20823
SiksnaZ21171
SiksnaZ21254
SiksnaZ21398
SiksnaZ21400
SiksnaZ21401
SiksnaZ21403
SiksnaZ21500
SiksnaZ21501
SiksnaZ22208
SiksnaZ22648
SiksnaZ23693
SiksnaZ30130
SiksnaZ30692
SiksnaZ30881
SiksnaZ30920
SiksnaZ31283
SiksnaZ31367
SiksnaZ31816
SiksnaZ32041
SiksnaZ32173
SiksnaZ32568
SiksnaZ32883
SiksnaZ33774
SiksnaZ33790
SiksnaZ33967
SiksnaZ34121
SiksnaZ34405
SiksnaZ34786
SiksnaZ35357
SiksnaZ35965
SiksnaZ36120
SiksnaZ36376
SiksnaZ36499
SiksnaZ36771
SiksnaZ36813
SiksnaZ37473
SiksnaZ38148
SiksnaZ38149
SiksnaZ38186
SiksnaZ38692
SiksnaZ38697
SiksnaZ38702
SiksnaZ38703
SiksnaZ38704
SiksnaZ39312
SiksnaZ39313
SiksnaZ39314
SiksnaZ41178
SiksnaZ41563
SiksnaZ42758
SiksnaZ43253
SiksnaZ43863
SiksnaZ43888
SiksnaZ43889
SiksnaZ43890
SiksnaZ44740
SiksnaZ44762
SiksnaZ44936
SiksnaZ45026
SiksnaZ45192
SiksnaZ45367
SiksnaZ45482
SiksnaZ46222
SiksnaZ46365
SiksnaZ46366
SiksnaZ46463
SiksnaZ46709
SiksnaZ46759
SiksnaZ46874
SiksnaZ47911
SiksnaZ47912
SiksnaZ48212
SiksnaZ51202
SiksnaZ51212
SiksnaZ51707
SiksnaZ52009
SiksnaZ52909
SiksnaZ53288
SiksnaZ53290
SiksnaZ53478
SiksnaZ54406
SiksnaZ54807
SiksnaZ55459
SiksnaZ55801
SiksnaZ56351
SiksnaZ56959
SiksnaZ57084
SiksnaZ57780
SiksnaZ58751
SiksnaZ58752
SiksnaZ59114
SiksnaZ59286
SiksnaZ59322
SiksnaZ59342
SiksnaZ59344
SiksnaZ59419
SiksnaZ59556
SiksnaZ59557
SiksnaZ60135
SiksnaZ60931
SiksnaZ61150
SiksnaZ61151
SiksnaZ61152
SiksnaZ61153
SiksnaZ61154
SiksnaZ61164
SiksnaZ61827
SiksnaZ61857
SiksnaZ61858
SiksnaZ62110
SiksnaZ62111
SiksnaZ62211
SiksnaZ62213
SiksnaZ62214
SiksnaZ62551
SiksnaZ62552
SiksnaZ63005
SiksnaZ63322
SiksnaZ65924
SiksnaZ66787
SiksnaZ66873
SiksnaZ67285
SiksnaZ73879
SiksnaZ77010
SiksnaZ78834
Kulšana un tīrīšana152 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Sajūga detaļaZ10847
Vārpsta210815
Vārpsta230028
VārpstaAZ10036
VārpstaAZ31215
VārpstaH159613
VārpstaH159614
VārpstaZ10027
VārpstaZ10816
VārpstaZ11543
VārpstaZ11544
VārpstaZ22701
Gultnis261849
GultnisAH216570
GultnisAZ10037
GultnisAZ19432
GultnisAZ21612
GultnisAZ31216
GultnisAZ37467
GultnisAZ45586
GultnisJD39104
GultnisZ37922
GultnisZ40787
GultnisZ52070
GultnisZ61535
Kardāna krustiņšZ30931
SiksnaAZ10328
SiksnaZ10812
SiksnaZ10950
SiksnaZ11084
Skriemelis vai spriegotājsAN30569
Skriemelis vai spriegotājsAZ12620
Skriemelis vai spriegotājsAZ40215
Skriemelis vai spriegotājsAZ46426
Rumbas vai riteņa detaļa210577
Rumbas vai riteņa detaļaZ10747
BukseAZ31217
TapaAH216571
TapaAH219766
TapaAH219768
TapaAH219770
Cita detaļa230245
Cita detaļa233621
Cita detaļa237428
Cita detaļaAXE53049
Cita detaļaAXE53052
Cita detaļaAXE53053
Cita detaļaAXE53100
Cita detaļaAZ100290
Cita detaļaAZ100292
Cita detaļaAZ100315
Cita detaļaAZ100317
Cita detaļaAZ10690
Cita detaļaAZ10691
Cita detaļaAZ13335
Cita detaļaAZ13336
Cita detaļaAZ22798
Cita detaļaAZ22799
Cita detaļaAZ26343
Cita detaļaAZ26344
Cita detaļaAZ34047
Cita detaļaAZ37648
Cita detaļaAZ38259
Cita detaļaAZ42329
Cita detaļaAZ43469
Cita detaļaAZ43470
Cita detaļaAZ44101
Cita detaļaAZ46423
Cita detaļaAZ46434
Cita detaļaAZ47216
Cita detaļaAZ47217
Cita detaļaAZ49147
Cita detaļaAZ50490
Cita detaļaAZ50720
Cita detaļaAZ58904
Cita detaļaAZ58905
Cita detaļaDQ12663
Cita detaļaDQ27617
Cita detaļaDQ43064
Cita detaļaDQ43065
Cita detaļaDQ43066
Cita detaļaDQ43067
Cita detaļaH23581
Cita detaļaZ100723
Cita detaļaZ10889
Cita detaļaZ20064
Cita detaļaZ27776
Cita detaļaZ30769
Cita detaļaZ31034
Cita detaļaZ33620
Cita detaļaZ33621
Cita detaļaZ44872
Cita detaļaZ62287
Ķēde vai tās savienojums233620
Ķēde vai tās savienojumsAFH205780
Ķēde vai tās savienojumsAL15481
Ķēde vai tās savienojumsAL15482
Ķēde vai tās savienojumsAZ102573
Ķēde vai tās savienojumsAZ102574
Ķēde vai tās savienojumsAZ10331
Ķēde vai tās savienojumsAZ103373
Ķēde vai tās savienojumsAZ103374
Ķēde vai tās savienojumsAZ18658
Ķēde vai tās savienojumsAZ18684
Ķēde vai tās savienojumsAZ24232
Ķēde vai tās savienojumsAZ24233
Ķēde vai tās savienojumsAZ24239
Ķēde vai tās savienojumsAZ24240
Ķēde vai tās savienojumsAZ24243
Ķēde vai tās savienojumsAZ24244
Ķēde vai tās savienojumsAZ24716
Ķēde vai tās savienojumsAZ24717
Ķēde vai tās savienojumsAZ24718
Ķēde vai tās savienojumsAZ28842
Ķēde vai tās savienojumsAZ28843
Ķēde vai tās savienojumsAZ34228
Ķēde vai tās savienojumsAZ34231
Ķēde vai tās savienojumsAZ34236
Ķēde vai tās savienojumsAZ34238
Ķēde vai tās savienojumsAZ34239
Ķēde vai tās savienojumsAZ34242
Ķēde vai tās savienojumsAZ34243
Ķēde vai tās savienojumsAZ44912
Ķēde vai tās savienojumsAZ44913
Ķēde vai tās savienojumsAZ45049
Ķēde vai tās savienojumsAZ46327
Ķēde vai tās savienojumsAZ46328
Ķēde vai tās savienojumsAZ46340
Ķēde vai tās savienojumsAZ48839
Ķēde vai tās savienojumsAZ48870
Ķēde vai tās savienojumsAZ63336
Ķēde vai tās savienojumsAZ63337
Ķēde vai tās savienojumsDQ08117
Ķēde vai tās savienojumsDQ08119
Ķēde vai tās savienojumsDQ09840
Ķēde vai tās savienojumsDQ09841
Ķēde vai tās savienojumsZ100722
Nazis vai griešanas detaļaZ10011
Nazis vai griešanas detaļaZ10025
Nazis vai griešanas detaļaZ11379
Nazis vai griešanas detaļaZ11542
VentilatorsZ10075
VentilatorsZ10079
VentilatorsZ10081
VentilatorsZ10676
VentilatorsZ10857
VentilatorsZ11068
VentilatorsZ11214
VentilatorsZ30687
VentilatorsZ58337
VentilatorsZ63313
AtspereZ20073
Pļaujmašīna15 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Cita detaļa70-050245B
Cita detaļa70-050246B
Cita detaļaZ11228
Stiprinājuma detaļa53441
Nazis vai griešanas detaļa10929
Nazis vai griešanas detaļa87728900
Nazis vai griešanas detaļaA0060
Nazis vai griešanas detaļaAH121079
Nazis vai griešanas detaļaAH121081
Nazis vai griešanas detaļaAH121083
Nazis vai griešanas detaļaAH121085
Nazis vai griešanas detaļaAH121087
Nazis vai griešanas detaļaAH121221
Nazis vai griešanas detaļaDQ32226
Nazis vai griešanas detaļaDQ32227
Kukurūzas adapteris2 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Nazis vai griešanas detaļa501064
Nazis vai griešanas detaļa501217
Salmu smalcinātājs27 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Gultnis275870
GultnisAZ49176
GultnisJD10436
GultnisZ100977
Cita detaļa275869
Nazis vai griešanas detaļa255610
Nazis vai griešanas detaļa277601
Nazis vai griešanas detaļa553800-3
Nazis vai griešanas detaļa5SR0481051
Nazis vai griešanas detaļaCF01601
Nazis vai griešanas detaļaH142141
Nazis vai griešanas detaļaH215004
Nazis vai griešanas detaļaHEX13023
Nazis vai griešanas detaļaHEX13024
Nazis vai griešanas detaļaHXE13023
Nazis vai griešanas detaļaHXE13024
Nazis vai griešanas detaļaHXE15871
Nazis vai griešanas detaļaZ105550
Nazis vai griešanas detaļaZ35221
Nazis vai griešanas detaļaZ35241
Nazis vai griešanas detaļaZ42176
Nazis vai griešanas detaļaZ48237
Nazis vai griešanas detaļaZ53454
Nazis vai griešanas detaļaZ55610
Nazis vai griešanas detaļaZ59020
Nazis vai griešanas detaļaZ59033
Nazis vai griešanas detaļaZ77601
Graudu transportēšana un bunkurs95 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
ZobratsZ12192
ZobratsZ61337
VārpstaH164796
GultnisAH131860
GultnisAZ41664
GultnisE10018
GultnisH103264
GultnisJD10384
GultnisJD39102
GultnisJD39106
GultnisZ30026
GultnisZ67209
Skriemelis vai spriegotājsAP24917
Skriemelis vai spriegotājsZ21312
Skriemelis vai spriegotājsZ44031
Bukse221088
Bukse237972
BukseP42100
BukseP49545
BukseZ37972
Cita detaļa220780
Cita detaļaAZ46962
Cita detaļaAZ54780
Cita detaļaH135235
Cita detaļaH144667
Cita detaļaZ20728
Cita detaļaZ38509
Cita detaļaZ55621
Cita detaļaZ59053
LukturisH10613
LukturisPK1043H
LukturisPK1103H
LukturisPK1931H
LukturisZ10418
LukturisZ10634
LukturisZ10639
Ķēde vai tās savienojums220781
Ķēde vai tās savienojumsAH131074
Ķēde vai tās savienojumsAH137630
Ķēde vai tās savienojumsAH137631
Ķēde vai tās savienojumsAH148021
Ķēde vai tās savienojumsAH162058
Ķēde vai tās savienojumsAH162059
Ķēde vai tās savienojumsAH162441
Ķēde vai tās savienojumsAH162442
Ķēde vai tās savienojumsAH166638
Ķēde vai tās savienojumsAH166639
Ķēde vai tās savienojumsAXE28559
Ķēde vai tās savienojumsAZ100578
Ķēde vai tās savienojumsAZ100579
Ķēde vai tās savienojumsAZ101791
Ķēde vai tās savienojumsAZ101808
Ķēde vai tās savienojumsAZ10358
Ķēde vai tās savienojumsAZ10359
Ķēde vai tās savienojumsAZ10367
Ķēde vai tās savienojumsAZ17182
Ķēde vai tās savienojumsAZ27728
Ķēde vai tās savienojumsAZ28032
Ķēde vai tās savienojumsAZ29952
Ķēde vai tās savienojumsAZ32129
Ķēde vai tās savienojumsAZ32130
Ķēde vai tās savienojumsAZ44109
Ķēde vai tās savienojumsAZ44111
Ķēde vai tās savienojumsAZ44112
Ķēde vai tās savienojumsAZ44113
Ķēde vai tās savienojumsAZ44118
Ķēde vai tās savienojumsAZ44685
Ķēde vai tās savienojumsAZ44686
Ķēde vai tās savienojumsAZ46035
Ķēde vai tās savienojumsAZ46269
Ķēde vai tās savienojumsAZ46273
Ķēde vai tās savienojumsAZ523338
Ķēde vai tās savienojumsAZ52777
Ķēde vai tās savienojumsAZ54604
Ķēde vai tās savienojumsAZ54607
Ķēde vai tās savienojumsAZ63331
Ķēde vai tās savienojumsH133143
Ķēde vai tās savienojumsZ20781
Ķēde vai tās savienojumsZ59062
Ķēde vai tās savienojumsZ66167
Nazis vai griešanas detaļaAH15303
Nazis vai griešanas detaļaAZ10272
Nazis vai griešanas detaļaAZ10494
Nazis vai griešanas detaļaAZ36931
Nazis vai griešanas detaļaH128576
Nazis vai griešanas detaļaH134603
Nazis vai griešanas detaļaH177988
Nazis vai griešanas detaļaZ10032
Nazis vai griešanas detaļaZ10117
Nazis vai griešanas detaļaZ10886
Nazis vai griešanas detaļaZ10997
Nazis vai griešanas detaļaZ11151
Nazis vai griešanas detaļaZ11211
Nazis vai griešanas detaļaZ11212
Nazis vai griešanas detaļaZ37903
Ķēdes un zobrati41 numurs
DetaļaOEM numursKombaina modelis
VārpstaAZ45028
Ķēde vai tās savienojumsAH126007
Ķēde vai tās savienojumsAH126239
Ķēde vai tās savienojumsAH157083
Ķēde vai tās savienojumsAH157084
Ķēde vai tās savienojumsAH208978
Ķēde vai tās savienojumsAH221003
Ķēde vai tās savienojumsAH229064
Ķēde vai tās savienojumsAH231047
Ķēde vai tās savienojumsAH234578
Ķēde vai tās savienojumsAL14202
Ķēde vai tās savienojumsAL14207
Ķēde vai tās savienojumsAL14209
Ķēde vai tās savienojumsAL15953
Ķēde vai tās savienojumsAL15954
Ķēde vai tās savienojumsAN102383
Ķēde vai tās savienojumsAZ100298
Ķēde vai tās savienojumsAZ100299
Ķēde vai tās savienojumsAZ102617
Ķēde vai tās savienojumsAZ10279
Ķēde vai tās savienojumsAZ103059
Ķēde vai tās savienojumsAZ103100
Ķēde vai tās savienojumsAZ103322
Ķēde vai tās savienojumsAZ12882
Ķēde vai tās savienojumsAZ19396
Ķēde vai tās savienojumsAZ22521
Ķēde vai tās savienojumsAZ32087
Ķēde vai tās savienojumsAZ32089
Ķēde vai tās savienojumsAZ35925
Ķēde vai tās savienojumsAZ35926
Ķēde vai tās savienojumsAZ38119
Ķēde vai tās savienojumsAZ38199
Ķēde vai tās savienojumsAZ49851
Ķēde vai tās savienojumsAZ51764
Ķēde vai tās savienojumsAZ51765
Ķēde vai tās savienojumsSW20400LUS
Ķēde vai tās savienojumsSW2040COUS
Ķēde vai tās savienojumsSW2040OLUS
Nazis vai griešanas detaļaAZ44969
Nazis vai griešanas detaļaAZ48847
Nazis vai griešanas detaļaP20351
Citas detaļas175 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Sajūga detaļaAZ20696
Sajūga detaļaZ12103810, 812, 814, 816, 818, 820
Sajūga detaļaZ699H
VārpstaAZ26904
GultnisAH107066810, 812, 814, 816, 818, 820
GultnisAH171884810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
GultnisAZ50341810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
GultnisCQ21087822, 825
GultnisH136954614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 822, 825
GultnisH168206614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
GultnisH170175822, 825
GultnisH174947822, 825
GultnisH175436614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 822, 825
GultnisH175727614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 822, 825
GultnisH33464
GultnisJD7257
GultnisJD8128
GultnisZ10017
GultnisZ27380810, 812, 814, 816, 818, 820
GultnisZ55823810, 812, 814, 816, 818, 820
Stūres stienis vai tā uzgalisAH172821
Stūres stienis vai tā uzgalisAH21345
Stūres stienis vai tā uzgalisAH21346
Stūres stienis vai tā uzgalisAH60493
Stūres stienis vai tā uzgalisAZ10851
Siksna227681
Siksna98901Z822, 825
SiksnaAZ10163810, 812, 814, 816, 818, 820
SiksnaE48349822, 825
SiksnaE78705822, 825
SiksnaZ10086
SiksnaZ10732
Skriemelis vai spriegotājsAH233878614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Rumbas vai riteņa detaļaH136955822, 825
Rumbas vai riteņa detaļaZ10949822, 825
Rumbas vai riteņa detaļaZ11085822, 825
BukseAH168890614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
BukseE57837
BukseH157812614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
BukseZ31550810, 812, 814, 816, 818, 820
BukseZ569571810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Tapa03M7085
Tapa14M7168614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
TapaH175609614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
TapaZ44896614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Uzpildes vāciņšH87192822, 825
Cita detaļa16500.1614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 822, 825
Cita detaļa220478810, 812, 814, 816, 818, 820
Cita detaļa232146810, 812, 814, 816, 818, 820
Cita detaļa28316614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļa2Z569581810, 812, 814, 816, 818, 820
Cita detaļaAH143574614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 822, 825
Cita detaļaAH164128822, 825
Cita detaļaAH168910614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaAH171602614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaAH97221822, 825
Cita detaļaAR41942810, 812, 814, 816, 818, 820
Cita detaļaAXE23480614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaAXE37174614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaAXE37175614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 822, 825
Cita detaļaAZ15493
Cita detaļaAZ18018822, 825
Cita detaļaAZ20246
Cita detaļaAZ34208614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaAZ42706810, 812, 814, 816, 818, 820
Cita detaļaAZ49213810, 812, 814, 816, 818, 820
Cita detaļaAZ49886810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaAZ59818614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaCQ30958
Cita detaļaDQ11501
Cita detaļaDQ12711
Cita detaļaH102724810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaH145791
Cita detaļaH153719614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaH153855614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaH162662810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaH169912614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaH169913614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaH169914614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaH171031614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaH171032614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaH172459614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaH174187822, 825
Cita detaļaH176179614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaH176180614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaH176550614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaH201723614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 822, 825
Cita detaļaH201724614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 822, 825
Cita detaļaH204289614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaH204371614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaH213405614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaH25603614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaH61954
Cita detaļaH87044822, 825
Cita detaļaH95175
Cita detaļaJD39103810, 812, 814, 816, 818, 820
Cita detaļaJD39117810, 812, 814, 816, 818, 820
Cita detaļaM110024
Cita detaļaZ10150
Cita detaļaZ102299614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Cita detaļaZ10428
Cita detaļaZ11358
Cita detaļaZ11366
Cita detaļaZ11785614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaZ20474
Cita detaļaZ20478822, 825
Cita detaļaZ20480
Cita detaļaZ25258810, 812, 814, 816, 818, 820
Cita detaļaZ26570
Cita detaļaZ30752810, 812, 814, 816, 818, 820
Cita detaļaZ32049810, 812, 814, 816, 818, 820
Cita detaļaZ32191
Cita detaļaZ41246614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cita detaļaZ59227810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Stiprinājuma detaļaH177610614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Nazis vai griešanas detaļa227685
Nazis vai griešanas detaļa230701
Nazis vai griešanas detaļa247493822, 825
Nazis vai griešanas detaļa4201000046614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Nazis vai griešanas detaļa420100045614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 822, 825
Nazis vai griešanas detaļaAE41481822, 825
Nazis vai griešanas detaļaAH121075822, 825
Nazis vai griešanas detaļaAH201730614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Nazis vai griešanas detaļaAH202040614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Nazis vai griešanas detaļaAH205882614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Nazis vai griešanas detaļaAH211795822, 825
Nazis vai griešanas detaļaAH97031614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Nazis vai griešanas detaļaAZ31797
Nazis vai griešanas detaļaAZ34218822, 825
Nazis vai griešanas detaļaAZ47383810, 812, 814, 816, 818, 820
Nazis vai griešanas detaļaCQ31270
Nazis vai griešanas detaļaCQ32379
Nazis vai griešanas detaļaDE19294614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Nazis vai griešanas detaļaDQ11499
Nazis vai griešanas detaļaE52444
Nazis vai griešanas detaļaH127801614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 822, 825
Nazis vai griešanas detaļaH136807822, 825
Nazis vai griešanas detaļaH150057614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Nazis vai griešanas detaļaH201602614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Nazis vai griešanas detaļaH202522614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Nazis vai griešanas detaļaH207929614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Nazis vai griešanas detaļaH33433
Nazis vai griešanas detaļaH33461
Nazis vai griešanas detaļaH86911810, 812, 814, 816, 818, 820
Nazis vai griešanas detaļaH98780810, 812, 814, 816, 818, 820
Nazis vai griešanas detaļaHA168891614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
Nazis vai griešanas detaļaKXE10217822, 825
Nazis vai griešanas detaļaP49650810, 812, 814, 816, 818, 820
Nazis vai griešanas detaļaZ10398
Nazis vai griešanas detaļaZ10399
Nazis vai griešanas detaļaZ10661810, 812, 814, 816, 818, 820
Nazis vai griešanas detaļaZ10849
Nazis vai griešanas detaļaZ11231
Nazis vai griešanas detaļaZ11232
Nazis vai griešanas detaļaZ32690810, 812, 814, 816, 818, 820
Nazis vai griešanas detaļaZ36073
Nazis vai griešanas detaļaZ44030
Nazis vai griešanas detaļaZ47493614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820
Nazis vai griešanas detaļaZ52672614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Nazis vai griešanas detaļaZ93077614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Nazis vai griešanas detaļaZ93078614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R, 810, 812, 814, 816, 818, 820, 822, 825
Cilindrs vai tā detaļaAR90989
Cilindrs vai tā detaļaAZ18451
Cilindrs vai tā detaļaAZ18452
Cilindrs vai tā detaļaAZ19980
Cilindrs vai tā detaļaAZ19984
Cilindrs vai tā detaļaAZ23716
Cilindrs vai tā detaļaAZ37512
Cilindrs vai tā detaļaAZ37522
Cilindrs vai tā detaļaAZ37523
Cilindrs vai tā detaļaAZ44445
Cilindrs vai tā detaļaAZ45760
Cilindrs vai tā detaļaAZ45761
AtspereH171395614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R
AtspereH174182614R, 615R, 616R, 618R, 620R, 622R, 625R, 630R

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt