Jaunas detaļas

Jaunas Deutz-Fahr kombainu detaļas

Meklējat detaļu Deutz-Fahr kombainam? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: siksnas un spriegotāji, kulšana un tīrīšana, pļaujmašīna, salmu smalcinātājs un graudu transportēšana un bunkurs. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Kombaina detaļas: hidrauliskais motors, atloka gultņa korpuss, ķīļsiksna, hidrauliskā šļūtene (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 382). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Siksnas un spriegotāji218 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Ģenerators02235177
Ģenerators02235254
Ģenerators02237477
Vārpsta06256619
Siksna01116080
Siksna01136747
Siksna01139229
Siksna01139241
Siksna01139242
Siksna01139247
Siksna01139258
Siksna01141510
Siksna01141591
Siksna01141595
Siksna01141608
Siksna01141613
Siksna01141637
Siksna01141643
Siksna01141645
Siksna01141666
Siksna01141749
Siksna01141788
Siksna01141789
Siksna01141816
Siksna01141823
Siksna01141882
Siksna01141909
Siksna01141912
Siksna01141917
Siksna01141941
Siksna01141944
Siksna01141971
Siksna01143410
Siksna01143412
Siksna01143413
Siksna01145025
Siksna01145026
Siksna01145047
Siksna01145049
Siksna01145050
Siksna01145051
Siksna01145052
Siksna01145053
Siksna01145054
Siksna01145055
Siksna01145056
Siksna01145057
Siksna01145143
Siksna01145187
Siksna01145188
Siksna01145202
Siksna01145203
Siksna01145224
Siksna01145226
Siksna01145260
Siksna01145262
Siksna01145318
Siksna01145329
Siksna01145330
Siksna01145331
Siksna01145332
Siksna01145335
Siksna01145369
Siksna01145374
Siksna01145465
Siksna01145475
Siksna01145479
Siksna01145504
Siksna01145505
Siksna01145699
Siksna01145744
Siksna01145884
Siksna01145959
Siksna01145961
Siksna01145970
Siksna01145991
Siksna01146013
Siksna01146033
Siksna01179566
Siksna01180173
Siksna01180447
Siksna01180448
Siksna01182363
Siksna02234343
Siksna02235180
Siksna02235713
Siksna05212866
Siksna06204313
Siksna06210851
Siksna06210853
Siksna06210869
Siksna06210890
Siksna06210917
Siksna06210922
Siksna06210923
Siksna06210977
Siksna06210989
Siksna06210990
Siksna06210991
Siksna06211001
Siksna06211003
Siksna06211004
Siksna06211006
Siksna06211014
Siksna06211026
Siksna06211031
Siksna06211034
Siksna06211053
Siksna06212866
Siksna06212919
Siksna06212924
Siksna06212925
Siksna06212932
Siksna06212933
Siksna06215196
Siksna06215197
Siksna06215203
Siksna06215204
Siksna06215205
Siksna06215206
Siksna06215209
Siksna06215214
Siksna06215215
Siksna06215217
Siksna06215220
Siksna06215221
Siksna06215222
Siksna06215223
Siksna06215233
Siksna06215234
Siksna06215235
Siksna06215236
Siksna06215237
Siksna06215238
Siksna06215239
Siksna06215240
Siksna06215241
Siksna06215243
Siksna06215244
Siksna06215245
Siksna06215248
Siksna06215249
Siksna06215250
Siksna06215253
Siksna06215255
Siksna06215257
Siksna06215258
Siksna06215259
Siksna06215261
Siksna06215262
Siksna06234476
Siksna06236157
Siksna06240268
Siksna06241147
Siksna06241305
Siksna06255583
Siksna06256381
Siksna06256546
Siksna06256714
Siksna06257897
Siksna06257898
Siksna06528420
Siksna1000043
Siksna1000333
Siksna1000343
Siksna1000350
Siksna1000445
Siksna1000463
Siksna1000665
Siksna1000683
Siksna1000685
Siksna1000689
Siksna1000794
Siksna1000825
Siksna1000893
Siksna1001073
Siksna1001074
Siksna1001075
Siksna1001097
Siksna1001157
Siksna1001222
Siksna1001223
Siksna1001541
Siksna1001630
Siksna1001636
Siksna1001637
Siksna1001657
Siksna1001740
Siksna1001749
Siksna1001767
Siksna1001787
Siksna1001863
Siksna1001902
Siksna1002028
Siksna1002046
Siksna1002049
Siksna1002193
Siksna1002200
Siksna1002240
Siksna1002245
Siksna1002468
Siksna1002485
Siksna1002487
Siksna1002759
Siksna1002762
Siksna1002763
Siksna1002835
Siksna1002841
Siksna1002852
Siksna1002907
Siksna1003410
Siksna1003411
Siksna1003526
Siksna1003620
Siksna1003631
Siksna1004837
Siksna16031403
Siksna16062735
Kulšana un tīrīšana60 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Sajūga detaļa06519305
Sajūga detaļa06539005
Gultnis06215780
Gultnis06240287
Gultnis06255785
Gultnis16001743
Cita detaļa008759000890091
Cita detaļa06329620
Cita detaļa06500878
Cita detaļa06500881
Cita detaļa06502950
Cita detaļa06502952
Cita detaļa06502960
Cita detaļa06521112
Cita detaļa06521114
Cita detaļa06528006
Cita detaļa06528008
Cita detaļa06528010
Cita detaļa06542877
Cita detaļa06549757
Cita detaļa16006800
Cita detaļa16006802
Cita detaļa16006806
Cita detaļa16007860
Cita detaļa16013337
Cita detaļa16015513
Cita detaļa16046528
Cita detaļa269096090
Cita detaļa4221618285
Cita detaļa4221618293
Cita detaļa51979091
Cita detaļa86ZE590
Cita detaļa96Z8590
Ķēde vai tās savienojums0.017.0862.0
Ķēde vai tās savienojums0.018.5567.4
Ķēde vai tās savienojums01141513
Ķēde vai tās savienojums01141514
Ķēde vai tās savienojums06506432
Ķēde vai tās savienojums06511782
Ķēde vai tās savienojums1116090199.00
Ķēde vai tās savienojums1116090200.00
Ķēde vai tās savienojums16007861
Ķēde vai tās savienojums16011658
Ķēde vai tās savienojums16015522
Ķēde vai tās savienojums16039947
Ķēde vai tās savienojums16039949
Ķēde vai tās savienojums16046490
Ķēde vai tās savienojums16046492
Ķēde vai tās savienojums16046494
Ķēde vai tās savienojums16046529
Ķēde vai tās savienojums16052140
Ķēde vai tās savienojums16052169
Ķēde vai tās savienojums16052170
Ķēde vai tās savienojums16052171
Ķēde vai tās savienojums16052175
Ķēde vai tās savienojums16052176
Ķēde vai tās savienojums16053078
Ķēde vai tās savienojums16053079
Ķēde vai tās savienojums81979091
Ķēde vai tās savienojumsZ51909
Pļaujmašīna16 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Cita detaļa17047.20
Cita detaļa17047.30
Cita detaļa17048.20
Cita detaļa17048.30
Cita detaļa17049.20
Cita detaļa17049.30
Cita detaļa17050.20
Cita detaļa17050.30
Cita detaļa17051.30
Cita detaļa17052.20
Cita detaļa17052.30
Cita detaļa17053.20
Cita detaļa17053.30
Cita detaļa17054.20
Cita detaļa17054.30
Cita detaļa17057.20
Salmu smalcinātājs16 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Bukse06238559
Bukse06546848
Nazis vai griešanas detaļa0481051
Nazis vai griešanas detaļa06204848
Nazis vai griešanas detaļa06546847
Nazis vai griešanas detaļa06546849
Nazis vai griešanas detaļa1000617
Nazis vai griešanas detaļa16000616
Nazis vai griešanas detaļa16000617
Nazis vai griešanas detaļa16018722
Nazis vai griešanas detaļa16018724
Nazis vai griešanas detaļa16018726
Nazis vai griešanas detaļa16018727
Nazis vai griešanas detaļa16020244
Nazis vai griešanas detaļa16020245
Nazis vai griešanas detaļa28-14/4
Graudu transportēšana un bunkurs14 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Cita detaļa16035340
Ķēde vai tās savienojums06240454
Ķēde vai tās savienojums06255394
Ķēde vai tās savienojums06303031
Ķēde vai tās savienojums06506909
Ķēde vai tās savienojums06509690
Ķēde vai tās savienojums06514572
Ķēde vai tās savienojums06514573
Ķēde vai tās savienojums06519551
Ķēde vai tās savienojums06521089
Ķēde vai tās savienojums06521091
Ķēde vai tās savienojums16004927
Ķēde vai tās savienojums16006602
Ķēde vai tās savienojums16062693
Ķēdes un zobrati8 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Skriemelis vai spriegotājs01145320
Skriemelis vai spriegotājs06213273
Ķēde vai tās savienojums01145072
Ķēde vai tās savienojums01145093
Ķēde vai tās savienojums01145217
Ķēde vai tās savienojums06213138
Ķēde vai tās savienojums06213305
Ķēde vai tās savienojums06213306
Citas detaļas50 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Sajūga detaļa06215397
Sajūga detaļa06519153
Sajūga detaļa06546669
Sajūga detaļa16014411
Gultnis06215711
Gultnis06237391
Gultnis16000837
Gultnis16000913
Gultnis16000931
Gultnis16013564
Gultnis16021000
Gultnis16021001
Gultnis16021024
Gultnis16049111
Cita detaļa06235932
Cita detaļa06236756
Cita detaļa06239685
Cita detaļa06242175
Cita detaļa06242176
Cita detaļa06287883
Cita detaļa06503514
Cita detaļa06503518
Cita detaļa06506395
Cita detaļa06508406
Cita detaļa06511190
Cita detaļa06523364
Cita detaļa06542637
Cita detaļa1111306023600
Cita detaļa16000929
Cita detaļa16000930
Cita detaļa16000932
Cita detaļa16024716
Cita detaļa16044988
Cita detaļa16048570
Cita detaļa16049110
Cita detaļa16054345
Cita detaļa41010001
Ķēde vai tās savienojums01141507
Ķēde vai tās savienojums01141508
Ķēde vai tās savienojums01145087
Ķēde vai tās savienojums06213262
Nazis vai griešanas detaļa06227769
Nazis vai griešanas detaļa06227771
Nazis vai griešanas detaļa06503530
Nazis vai griešanas detaļa06503531
Nazis vai griešanas detaļa16006818
Nazis vai griešanas detaļa16007763
Nazis vai griešanas detaļa16015329
Nazis vai griešanas detaļa420201303
Nazis vai griešanas detaļa420258301

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt