Jaunas detaļas

Jaunas Massey Ferguson kombainu detaļas

Meklējat detaļu Massey Ferguson kombainam? Zemāk atradīsiet oriģinālo detaļu numurus pa mezgliem: siksnas un spriegotāji, kulšana un tīrīšana, ķēdes un zobrati, graudu transportēšana un bunkurs un salmu smalcinātājs. Atsūtiet numuru vai tehnikas datus: piedāvāsim jaunu oriģinālo vai alternatīvo detaļu.

Kombaina detaļas: hidrauliskais motors, atloka gultņa korpuss, ķīļsiksna, hidrauliskā šļūtene (ilustrācija)
Ilustrācija. Detaļu piemēri, nevis konkrēta prece.

OEM numuri pa mezgliem

Numuri sagrupēti pa mezgliem (kopā 282). Blakus numuram norādīti modeļi, kuriem detaļa paredzēta, ja tie ir zināmi.

Siksnas un spriegotāji190 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Hidrauliskais sūknis1000231
Hidrauliskais sūknis340433253
Hidrauliskais sūknis344311123
Hidrauliskais sūknisD41903700
Hidrauliskais sūknisD41903800
Hidrauliskais sūknisLA340433253
Hidrauliskais sūknisLA344311311
Hidrauliskais sūknisLA344311318S
Ģenerators1446201M1
Ģenerators1604055M2
Ģenerators340433410
Ģenerators344311227
ĢeneratorsLA340433405
ĢeneratorsLA344311227
Vārpsta1000337
Vārpsta1001632
Vārpsta321034M3
VārpstaD28274029
VārpstaD28274041
VārpstaD28284841
VārpstaD41935500
Siksna1000193
Siksna1000214
Siksna1000251
Siksna1000252
Siksna1000264
Siksna1000278
Siksna1000287
Siksna1000346
Siksna1000366
Siksna1000543
Siksna1000547
Siksna1000563
Siksna1000647
Siksna1000651
Siksna1000676
Siksna1000759
Siksna1001063
Siksna1001065
Siksna1001120
Siksna1001160
Siksna1001422
Siksna1001450
Siksna1001460
Siksna1001471
Siksna1001481
Siksna1001483
Siksna1001485
Siksna1001515
Siksna1001539
Siksna1001622
Siksna1001624
Siksna1001683
Siksna1001717
Siksna1001730
Siksna1001820
Siksna1001900
Siksna1001947
Siksna1001990
Siksna1002000
Siksna1002212
Siksna1002643
Siksna1002758
Siksna1002770
Siksna1002773
Siksna1002774
Siksna1002862
Siksna1003347
Siksna1003374
Siksna1003381
Siksna1003493
Siksna1003576
Siksna1003633
Siksna1004096
Siksna1615254M1
Siksna1615333M1
Siksna1615962M1
Siksna1616477M1
Siksna1616714M1
Siksna1616715M1
Siksna1720255M1
Siksna1724154M1
Siksna1855008M1
Siksna226981M1
Siksna228722M1
Siksna228813M3
Siksna320551M1
Siksna320593M1
Siksna340433539
Siksna344311124
Siksna344311233
Siksna344311318
Siksna401109M1
Siksna401110M1
Siksna402177M1
Siksna402603M1
Siksna402607M1
Siksna402608M2
Siksna410215M1
Siksna410957M1
Siksna410958M1
Siksna410959M1
Siksna411020M1
Siksna411218M1
Siksna417972M1
Siksna417974M1
Siksna418192M1
Siksna418232M1
Siksna619317M2
Siksna621258M1
Siksna621259M1
Siksna621261M1
Siksna621262M1
Siksna621320M2
Siksna621321M2
Siksna621588M1
Siksna621646M1
Siksna6217977M1
Siksna71385837
Siksna71386352
Siksna782835M1
Siksna783539M1
Siksna784796M2
Siksna784797M1
Siksna785585M1
Siksna785585M2
Siksna785585M3
Siksna789853M1
Siksna789967M1
Siksna795514M4
Siksna795582M2
Siksna832906M1
Siksna833859M2
Siksna833859M3
Siksna833859M4
Siksna833868M2
Siksna833868V2
Siksna834110M1
Siksna834174M1
Siksna834332M1
Siksna843310M1
Siksna905920M1
Siksna905980M1
Siksna905982M1
Siksna916801M2
Siksna98-029103
SiksnaD26732797
SiksnaD26732833
SiksnaD26733247
SiksnaD28786813
SiksnaD41904200
SiksnaD41905300
SiksnaD41911000
SiksnaD41912400
SiksnaD41926000
SiksnaD41926300
SiksnaD41931100
SiksnaD41933900
SiksnaD41936200
SiksnaD41937500
SiksnaD41941900
SiksnaD41942100
SiksnaD41955900
SiksnaD41977900
SiksnaD41980400
SiksnaD41988900
SiksnaD41989100
SiksnaD41990014
SiksnaD41990019
SiksnaD41990021
SiksnaD41990051
SiksnaD41990060
SiksnaD41990062
SiksnaD41990099
SiksnaD41990100
SiksnaD41990700
SiksnaD41991000
SiksnaLA323019750
SiksnaLA340433154
SiksnaLA340433237
SiksnaLA340433539
SiksnaLA340435150
SiksnaLA340435152
SiksnaLA340435155
SiksnaLA344311123
SiksnaLA344311124
SiksnaLA344311127
SiksnaLA344311151
SiksnaLA344311233
SiksnaLA344311322
Kulšana un tīrīšana35 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Rumbas vai riteņa detaļaD28580202
Rumbas vai riteņa detaļaD28580448
Cita detaļaD28250709
Cita detaļaD28250845
Cita detaļaD28282155
Cita detaļaLA322767650
Ķēde vai tās savienojums1615018M91
Ķēde vai tās savienojums1615019M91
Ķēde vai tās savienojums2610260W1
Ķēde vai tās savienojums2610270W1
Ķēde vai tās savienojums2623933W91
Ķēde vai tās savienojums2623943W91
Ķēde vai tās savienojums3030180M91
Ķēde vai tās savienojums329761M91
Ķēde vai tās savienojums329797M91
Ķēde vai tās savienojums329859M91
Ķēde vai tās savienojums413930M91
Ķēde vai tās savienojums413932M91
Ķēde vai tās savienojumsD28250065
Ķēde vai tās savienojumsD28270039
Ķēde vai tās savienojumsD28280302
Ķēde vai tās savienojumsD28285326
Ķēde vai tās savienojumsD42350900
Ķēde vai tās savienojumsD42351200
Ķēde vai tās savienojumsD42351300
Ķēde vai tās savienojumsD42351500
Ķēde vai tās savienojumsD42351600
Ķēde vai tās savienojumsD42354800
Ķēde vai tās savienojumsS0657184
Ķēde vai tās savienojumsS0657186
Ķēde vai tās savienojumsS0657242
Ķēde vai tās savienojumsS0657278
Ķēde vai tās savienojumsS0657302
Ķēde vai tās savienojumsS0657310
Ķēde vai tās savienojumsS0657314
Kukurūzas adapteris1 numurs
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Nazis vai griešanas detaļa100.364
Salmu smalcinātājs8 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Sajūga detaļaD28880199
Sajūga detaļaD28880214
Sajūga detaļaD28880262
Nazis vai griešanas detaļa1730728M2
Nazis vai griešanas detaļaD49080066
Nazis vai griešanas detaļaLA3222291650
Nazis vai griešanas detaļaLA322291650
Nazis vai griešanas detaļaLA322326450
Graudu transportēšana un bunkurs20 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Cita detaļaD28550275
Cita detaļaD28550373
Cita detaļaD28560082
Cita detaļaD28570075
Cita detaļaD28580137
Ķēde vai tās savienojums2858022
Ķēde vai tās savienojums6247661M91
Ķēde vai tās savienojumsD28550090
Ķēde vai tās savienojumsD28550407
Ķēde vai tās savienojumsD28580135
Ķēde vai tās savienojumsD28580348
Ķēde vai tās savienojumsD28584008
Ķēde vai tās savienojumsD28584022
Ķēde vai tās savienojumsD28585021
Ķēde vai tās savienojumsD28585023
Ķēde vai tās savienojumsD28585175
Ķēde vai tās savienojumsD42350800
Ķēde vai tās savienojumsD42351400
Nazis vai griešanas detaļaD28585106
Nazis vai griešanas detaļaD41717900
Ķēdes un zobrati22 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Sajūga detaļa1836105M91
Sajūga detaļa329452M91
Sajūga detaļaD42329600
Vārpsta1836102M91
Vārpsta1836103M91
Vārpsta1836104M91
Ķēde vai tās savienojums329488M91
Ķēde vai tās savienojums84058835
Ķēde vai tās savienojumsD28273804
Ķēde vai tās savienojumsD28273942
Ķēde vai tās savienojumsD28273943
Ķēde vai tās savienojumsD28280787
Ķēde vai tās savienojumsD28281830
Ķēde vai tās savienojumsD42328100
Ķēde vai tās savienojumsD42328200
Ķēde vai tās savienojumsD42329000
Ķēde vai tās savienojumsD42329200
Ķēde vai tās savienojumsD42329300
Ķēde vai tās savienojumsD42332800
Ķēde vai tās savienojumsD42333300
Ķēde vai tās savienojumsD42334600
Ķēde vai tās savienojumsD42363100
Citas detaļas6 numuri
DetaļaOEM numursKombaina modelis
Cita detaļa84134059
Cita detaļa84814371
Cita detaļa84814382
Cita detaļa84814554
Cita detaļaD28680131MF 30, 38
Stiprinājuma detaļa89514326

Kā lietot sarakstu

OEM numurs ir oriģinālās detaļas numurs: to atradīsiet uz vecās detaļas, tehnikas katalogā vai rēķinā. Pēc tā izvēlamies jaunu detaļu: oriģinālo vai alternatīvo, cita ražojuma.

Viena detaļa bieži der vairākiem modeļiem, bet viena modeļa tehnikai var būt dažādi dzinēji un ātrumkārbas. Tāpēc kopā ar numuru atsūtiet modeli, sērijas numuru un plāksnītes fotogrāfiju.

Cena pēc pieprasījuma. Piedāvājumā norādām cenu un piegādes termiņu. Vajadzīgā numura sarakstā nav? Tik un tā jautājiet: saraksts nav pilns tehnikas katalogs.

Kā pasūtīt

  1. Atsūtiet fotogrāfijasDzinēja plāksnītes (modelis, sērijas numurs) un tehnikas plāksnītes (VIN).
  2. Vai OEM numurusJa jums ir detaļu saraksts ar oriģināla numuriem, atsūtiet to.
  3. PārbaudāmKuras detaļas der jūsu dzinējam un vai ir viss komplekts.
  4. Atsūtām piedāvājumuAr cenu un termiņu. Ja piekrītat, pasūtām.
  5. PiegādeAr kurjeru. Precīzu termiņu norādām piedāvājumā.

Saistītās lapas

Nosūtiet pieprasījumu

Atsūtiet OEM numurus vai tehnikas un dzinēja plāksnīšu fotogrāfijas: modelis un sērijas numurs.

Detaline ir jauns uzņēmums no Lietuvas; vadītājs šajā nozarē strādā kopš 2007. gada.
Tālr. / WhatsApp / Telegram +370 622 01777 · dalys@detaline.lt